Apartment Management System - en to pl_PL translation catalogue (1157 entries)

en:  (Allotted)
pl_PL:  (Asygnowany)

en:  Unit
pl_PL:  Jednostka

en:  Unit
pl_PL:  Jednostka

en: (Occupied)
pl_PL: (Zajęty)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
pl_PL: (odfiltrowane z _MAX_ wszystkich wpisów)

en: 12/31/2017
pl_PL: 31.12.2017

en: 31/12/2017
pl_PL: 31.12.2017

en: : activate to sort column ascending
pl_PL: : aktywuj, aby posortować kolumnę rosnąco

en: : activate to sort column descending
pl_PL: : aktywuj, aby posortować kolumny malejąco

en: A/C Holder Name
pl_PL: Nazwa posiadacza klimatyzacji

en: API Key
pl_PL: Klucz API

en: APP Icon
pl_PL: Ikona aplikacji

en: Access Right
pl_PL: Prawo dostępu

en: Access Rights
pl_PL: Prawa dostępu

en: Account
pl_PL: Rachunek

en: Account Holder Name
pl_PL: Nazwa właściciela konta

en: Account Information
pl_PL: informacje o koncie

en: Account No
pl_PL: Nr konta

en: Account Number
pl_PL: Numer konta

en: Account Type
pl_PL: typ konta

en: Accountant
pl_PL: Księgowa

en: Accountant Access Right
pl_PL: Prawo dostępu księgowego

en: Accountant Deleted Successfully.
pl_PL: Księgowy został pomyślnie usunięty.

en: Accountant Information
pl_PL: Informacje księgowego

en: Accountant Inserted Successfully.
pl_PL: Księgowy wstawiony pomyślnie.

en: Accountant Updated Successfully.
pl_PL: Księgowy zaktualizowany pomyślnie.

en: Accountant deleted successfully
pl_PL: Księgowy został pomyślnie usunięty

en: Accountant inserted successfully.
pl_PL: Księgowy wstawiony pomyślnie.

en: Accountant updated successfully.
pl_PL: Księgowy zaktualizowany pomyślnie.

en: Accounts
pl_PL: Konta

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Active Suggestion
pl_PL: Aktywna sugestia

en: Activity For Facility Booking
pl_PL: Działalność związana z rezerwacją obiektu

en: Activity Name
pl_PL: Nazwa działania

en: Add
pl_PL: Dodać

en: Add Accountant
pl_PL: Dodaj księgowego

en: Add Activity
pl_PL: Dodaj aktywność

en: Add Activity For Facility Booking
pl_PL: Dodaj aktywność do rezerwacji obiektu

en: Add Asset
pl_PL: Dodaj zasób

en: Add Assets
pl_PL: Dodaj aktywa

en: Add Assets Category
pl_PL: Dodaj kategorię zasobów

en: Add Assign Slot
pl_PL: Dodaj miejsce przypisania

en: Add Booking Facility
pl_PL: Dodaj obiekt rezerwacji

en: Add Building
pl_PL: Dodaj budynek

en: Add Building Category
pl_PL: Dodaj kategorię budynków

en: Add Category
pl_PL: Dodaj kategorię

en: Add Charges
pl_PL: Dodaj opłaty

en: Add Charges Email Template
pl_PL: Dodaj szablon e-maila z opłatami

en: Add Charges Template
pl_PL: Dodaj szablon opłat

en: Add Charges Types
pl_PL: Dodaj rodzaje opłat

en: Add Complaint
pl_PL: Dodaj skargę

en: Add Complaint Email Template
pl_PL: Dodaj szablon wiadomości e-mail ze skargą

en: Add Complaint For Admin
pl_PL: Dodaj skargę dla administratora

en: Add Complaint For Admin Email Template
pl_PL: Dodaj skargę dotyczącą szablonu wiadomości e-mail administratora

en: Add Complaint Template
pl_PL: Dodaj szablon skargi

en: Add Compound
pl_PL: Dodaj związek

en: Add Designation
pl_PL: Dodaj oznaczenie

en: Add Document
pl_PL: Dodaj dokument

en: Add Event
pl_PL: Dodaj wydarzenie

en: Add Event Email Template
pl_PL: Dodaj szablon wiadomości e-mail o wydarzeniu

en: Add Event Template
pl_PL: Dodaj szablon wydarzenia

en: Add Expense
pl_PL: Dodaj wydatek

en: Add Expense Types
pl_PL: Dodaj rodzaje wydatków

en: Add Facility
pl_PL: Dodaj obiekt

en: Add Gatekeeper
pl_PL: Dodaj strażnika

en: Add Image
pl_PL: Dodaj obraz

en: Add Income
pl_PL: Dodaj dochód

en: Add Inventory
pl_PL: Dodaj magazyn

en: Add Inventory Unit Category
pl_PL: Dodaj kategorię jednostek magazynowych

en: Add Invoice
pl_PL: Dodaj fakturę

en: Add Member
pl_PL: Dodaj członka

en: Add Message
pl_PL: Dodaj wiadomość

en: Add More Entry
pl_PL: Dodaj więcej wpisów

en: Add More Gate
pl_PL: Dodaj więcej bramy

en: Add More Unit
pl_PL: Dodaj więcej jednostek

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowe

en: Add New FAQ
pl_PL: Dodaj nowe FAQ

en: Add New Photo Gallery
pl_PL: Dodaj nową galerię zdjęć

en: Add New Rules
pl_PL: Dodaj nowe zasady

en: Add Notice
pl_PL: Dodaj powiadomienie

en: Add Notice Email Template
pl_PL: Dodaj szablon wiadomości e-mail z powiadomieniem

en: Add Notice Template
pl_PL: Dodaj szablon powiadomienia

en: Add Or Remove
pl_PL: Dodaj lub usuń

en: Add Other User In system Template
pl_PL: Dodaj innego użytkownika w szablonie systemu

en: Add Payment
pl_PL: Dodaj płatność

en: Add Residential Unit
pl_PL: Dodaj lokal mieszkalny

en: Add Rule
pl_PL: Dodaj regułę

en: Add Service
pl_PL: Dodaj usługę

en: Add Slot
pl_PL: Dodaj miejsce

en: Add Staff Category
pl_PL: Dodaj kategorię personelu

en: Add Staff Check-In
pl_PL: Dodaj zameldowanie personelu

en: Add Staff Checkin
pl_PL: Dodaj odprawę personelu

en: Add Staff Member
pl_PL: Dodaj członka personelu

en: Add Tax
pl_PL: Dodaj podatek

en: Add Types
pl_PL: Dodaj typy

en: Add Unit Category
pl_PL: Dodaj kategorię jednostek

en: Add Visitor Request
pl_PL: Dodaj prośbę gościa

en: Add visit Reason
pl_PL: Dodaj powód wizyty

en: Address
pl_PL: Adres zamieszkania

en: Address Information
pl_PL: Informacje adresowe

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All Accountants
pl_PL: Wszyscy księgowi

en: All Committee Member
pl_PL: Wszyscy członkowie Komitetu

en: All FAQ
pl_PL: Wszystkie często zadawane pytania

en: All Gatekeeper
pl_PL: Wszyscy Strażnicy

en: All Member
pl_PL: Wszyscy członkowie

en: All Members
pl_PL: Wszyscy członkowie

en: All Month
pl_PL: Cały miesiąc

en: All Staff Member
pl_PL: Wszyscy członkowie personelu

en: All User
pl_PL: Wszyscy użytkownicy

en: All Users
pl_PL: Wszyscy użytkownicy

en: Alloted Slots
pl_PL: Przydzielone sloty

en: Allotted
pl_PL: Asygnowany

en: Allotted Start to End Date
pl_PL: Przydzielona data rozpoczęcia do zakończenia

en: Allow Member To Multiple Units
pl_PL: Zezwól członkowi na wiele jednostek

en: Allow booking for multiple days
pl_PL: Zezwalaj na rezerwację na wiele dni

en: Already booking this facility Between this date.
pl_PL: Już rezerwuję ten obiekt Między tą datą.

en: Already booking this facility Between this time.
pl_PL: Już rezerwuję ten obiekt W tym czasie.

en: Alt . Mobile Number
pl_PL: Alt. Numer telefonu komórkowego

en: Alt Mobile Number
pl_PL: Alternatywny numer telefonu komórkowego

en: Amount
pl_PL: Kwota

en: Amount After Discount
pl_PL: Kwota po rabacie

en: Amount Charge
pl_PL: Kwota opłaty

en: Announcement
pl_PL: Ogłoszenie

en: Apartment Address
pl_PL: Adres apartamentu

en: Apartment Logo
pl_PL: Apartament Logo

en: Apartment Management
pl_PL: Zarządzanie mieszkaniem

en: Apartment Management System
pl_PL: System zarządzania mieszkaniem

en: Apartment Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete housing society or neighborhood maintenance tasks. It has different user roles like Admin, Resident members, Gatekeeper and Accountant Users.
pl_PL: System zarządzania mieszkaniami dla wtyczki wordpress to idealny sposób na zarządzanie kompletnymi zadaniami związanymi z utrzymaniem społeczności mieszkaniowej lub osiedla. Ma różne role użytkowników, takie jak administrator, członkowie rezydenci, strażnicy i użytkownicy księgowi.

en: Apartment Name
pl_PL: Nazwa apartamentu

en: Apartment Number
pl_PL: Numer mieszkania

en: Apartment Type
pl_PL: Typ mieszkania

en: Approve
pl_PL: Zatwierdzić

en: Approved
pl_PL: Zatwierdzony

en: Approved Facility Template
pl_PL: Zatwierdzony szablon obiektu

en: Approved Notice
pl_PL: Zatwierdzone zawiadomienie

en: Approved Visitor Request Email Template
pl_PL: Zatwierdzony szablon wiadomości e-mail z prośbą o odwiedzenie

en: Approved Visitor Request Template
pl_PL: Zatwierdzony szablon prośby o odwiedziny

en: Apr
pl_PL: kwiecień

en: April
pl_PL: Kwiecień

en: Are you sure want to delete this record?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten rekord?

en: Are you sure you want to delete this record?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten rekord?

en: Asset
pl_PL: Zaleta

en: Asset Category
pl_PL: Kategoria aktywów

en: Asset Cost
pl_PL: Koszt aktywów

en: Asset Details
pl_PL: Szczegóły zasobu

en: Asset Information
pl_PL: Informacje o zasobach

en: Asset List
pl_PL: Lista aktywów

en: Asset Name
pl_PL: Nazwa zasobu

en: Asset No
pl_PL: Nr zasobu

en: Asset Number
pl_PL: Liczba aktywów

en: Asset inserted successfully
pl_PL: Zasób wstawiono pomyślnie

en: Asset updated successfully.
pl_PL: Zasób został pomyślnie zaktualizowany.

en: Asset/ Inventory Tracker
pl_PL: Śledzenie zasobów / zapasów

en: Assets
pl_PL: Aktywa

en: Assets & Inventory
pl_PL: Aktywa i zapasy

en: Assets / Inventory Tracker
pl_PL: Aktywa / Śledzenie zapasów

en: Assets Category
pl_PL: Kategoria aktywów

en: Assign Gate
pl_PL: Przypisz bramę

en: Assign Parking Slot Template
pl_PL: Przypisz szablon miejsca parkingowego

en: Assign Slot
pl_PL: Przypisz gniazdo

en: Assign Slot Details
pl_PL: Przypisz szczegóły boksu

en: Assign Slot Email Template
pl_PL: Przypisz szablon wiadomości e-mail z automatem

en: Assign Slot Information
pl_PL: Przypisz informacje o gnieździe

en: Assign Slot Link
pl_PL: Przypisz łącze do gniazda

en: Assigned Gate
pl_PL: Przypisana brama

en: Aug
pl_PL: Sierpnia

en: August
pl_PL: Sierpień

en: Australian Dollar
pl_PL: Dolar australijski

en: Authentication Key
pl_PL: Klucz uwierzytelniający

en: Available
pl_PL: Do dyspozycji

en: Back to wp-admin
pl_PL: Powrót do wp-admin

en: Badge ID
pl_PL: Identyfikator plakietki

en: Bank Details
pl_PL: Dane bankowe

en: Bank Name
pl_PL: Nazwę banku

en: Bank Transfer
pl_PL: Przelew bankowy

en: Bill Date
pl_PL: Data rachunku

en: Billing Period
pl_PL: Okres rozliczeniowy

en: Book For
pl_PL: Rezerwuj dla

en: Book For Activity
pl_PL: Książka na aktywność

en: Booked
pl_PL: Zarezerwowane

en: Booked User Name
pl_PL: Zarezerwowana nazwa użytkownika

en: Booking Charge
pl_PL: Opłata za rezerwację

en: Booking Charges
pl_PL: Opłaty za rezerwację

en: Booking Date
pl_PL: Data rezerwacji

en: Booking Facilities
pl_PL: Rezerwacja obiektów

en: Booking Facility
pl_PL: Obiekt rezerwacji

en: Booking Facility Details
pl_PL: Szczegóły obiektu rezerwacyjnego

en: Booking For From Date
pl_PL: Rezerwacja od daty

en: Booking For From Time
pl_PL: Rezerwacja od czasu

en: Booking For To Date
pl_PL: Rezerwacja na dziś

en: Booking For To Time
pl_PL: Rezerwacja na czas

en: Booking Status
pl_PL: Stan rezerwacji

en: Brazilian Real
pl_PL: Real brazylijski

en: Building
pl_PL: Budynek

en: Building Block
pl_PL: Blok konstrukcyjny

en: Building By Unit
pl_PL: Budowanie według jednostki

en: Building Category
pl_PL: Kategoria budowlana

en: Building Information
pl_PL: Informacje o budynku

en: Building Member
pl_PL: Członek budynku

en: Building Name
pl_PL: Nazwa budynku

en: Building Units
pl_PL: Budowanie jednostek

en: Building Units settings
pl_PL: Ustawienia jednostek budynków

en: Building/Group
pl_PL: Budynek/Grupa

en: By Date
pl_PL: Według daty

en: By Hour
pl_PL: Według godziny

en: COMPOUND:
pl_PL: MIESZANINA:

en: Calendar
pl_PL: Kalendarz

en: Canadian Dollar
pl_PL: Dolar kanadyjski

en: Cancel
pl_PL: Anulować

en: Card
pl_PL: Karta

en: Care Taker
pl_PL: Opiekun

en: Cash
pl_PL: Gotówka

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Category Name
pl_PL: Nazwa Kategorii

en: Category:
pl_PL: Kategoria:

en: Charge Calculate By
pl_PL: Opłata Oblicz według

en: Charge Calculate By
pl_PL: Opłata Oblicz według

en: Charge Deleted successfully.
pl_PL: Opłata została pomyślnie usunięta

en: Charge End Date
pl_PL: Data zakończenia obciążenia

en: Charge Per
pl_PL: Opłata za

en: Charge Period
pl_PL: Okres ładowania

en: Charge Saved successfully.
pl_PL: Opłata zapisana pomyślnie

en: Charge Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia ładowania

en: Charge Type
pl_PL: Rodzaj opłaty

en: Charge Updated successfully.
pl_PL: Opłata zaktualizowana pomyślnie.

en: Charges
pl_PL: Opłaty

en: Charges Amount
pl_PL: Kwota opłat

en: Charges Entry Label
pl_PL: Etykieta wpisu opłat

en: Charges Information
pl_PL: Informacje o opłatach

en: Charges Name
pl_PL: Nazwa opłat

en: Charges Payment
pl_PL: Płatności opłat

en: Charges Types
pl_PL: Rodzaje opłat

en: Charges type
pl_PL: Rodzaj opłat

en: Check In Date
pl_PL: Sprawdź w terminie

en: Check In Time
pl_PL: Sprawdź w czasie

en: Check Out
pl_PL: Kasy

en: Check Out Time
pl_PL: Sprawdź czas

en: Check in Time
pl_PL: Sprawdź w czasie

en: Check-In
pl_PL: Zameldować się

en: Check-In Date
pl_PL: Sprawdź w terminie

en: Check-In Time
pl_PL: Czas zameldowania

en: Check-Out
pl_PL: Sprawdź

en: Check-Out Time
pl_PL: Czas realizacji transakcji

en: Checked Out successfully
pl_PL: Wyewidencjonowano pomyślnie

en: Checkin
pl_PL: Zameldować się

en: Checkout
pl_PL: Wymeldować się

en: Cheque
pl_PL: Sprawdzać

en: Choose Gate
pl_PL: Wybierz bramę

en: City
pl_PL: Miasto

en: Clickatell
pl_PL: Kliknijatell

en: Close
pl_PL: Blisko

en: Close Complaint
pl_PL: Zamknij skargę

en: Close Maintenance Request
pl_PL: Zamknij żądanie konserwacji

en: Close Request
pl_PL: Zamknij żądanie

en: Closed
pl_PL: Zamknięte

en: Comment
pl_PL: Komentarz

en: Commercial
pl_PL: Reklama w telewizji

en: Commercial Unit
pl_PL: Jednostka handlowa

en: Commitee Member
pl_PL: Członek Komitetu

en: Committee Member
pl_PL: Członek Komisji

en: Committee Members
pl_PL: Członkowie Komitetu

en: Complaint
pl_PL: Skarga

en: Complaint By
pl_PL: Reklamacja wg

en: Complaint Deleted Successfully.
pl_PL: Pomyślnie usunięto skargę.

en: Complaint Description
pl_PL: Opis reklamacji

en: Complaint Details
pl_PL: Szczegóły reklamacji

en: Complaint From
pl_PL: Skarga od

en: Complaint Information
pl_PL: Informacje dotyczące reklamacji

en: Complaint Link
pl_PL: Link do reklamacji

en: Complaint Nature
pl_PL: Rodzaj skargi

en: Complaint Status
pl_PL: Status reklamacji

en: Complaint Title
pl_PL: Tytuł skargi

en: Complaint Updated Successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano skargę.

en: Complaint deleted successfully
pl_PL: Skarga została pomyślnie usunięta

en: Complaint inserted successfully
pl_PL: Reklamacja włożona pomyślnie

en: Complaint inserted successfully.
pl_PL: Reklamacja włożona pomyślnie.

en: Complaint updated successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano skargę.

en: Complaints
pl_PL: Uskarżanie się

en: Compose
pl_PL: Komponować

en: Compound
pl_PL: Mieszanina

en: Compound Details
pl_PL: Szczegóły związku

en: Compound Units
pl_PL: Jednostki złożone

en: Confirm Password
pl_PL: Potwierdź hasło

en: Contact Name
pl_PL: Nazwa Kontaktu

en: Copyright ©2023 Mojoomla. All rights reserved.
pl_PL: Prawa autorskie ©2023 Mojoomla. Wszelkie prawa zastrzeżone.

en: Corporate ID
pl_PL: Numer identyfikacyjny korporacji

en: Count
pl_PL: Liczyć

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Country Code
pl_PL: Kod pocztowy

en: Created By
pl_PL: Stworzone przez

en: Created By:
pl_PL: Stworzone przez:

en: Created Date
pl_PL: stworz Date

en: Current Password
pl_PL: Aktualne hasło

en: Current Password & New Password should not match.
pl_PL: Bieżące hasło i nowe hasło nie powinny się zgadzać.

en: Czech Koruna
pl_PL: Korona czeska

en: Danish Krone
pl_PL: korona duńska

en: Dashboard
pl_PL: Panel

en: Dashboard Card setting For Accountant
pl_PL: Ustawienie karty pulpitu nawigacyjnego dla księgowego

en: Dashboard Card setting For Gatekeeper
pl_PL: Ustawienie karty pulpitu nawigacyjnego dla strażnika

en: Dashboard Card setting For Members
pl_PL: Ustawienie karty pulpitu nawigacyjnego Dla członków

en: Dashboard Card setting For Staff Members
pl_PL: Ustawienie karty pulpitu nawigacyjnego dla członków personelu

en: Datatable
pl_PL: Tabela danych

en: Datatable Header Settings
pl_PL: Ustawienia nagłówka Datatable

en: Date
pl_PL: Data

en: Date :
pl_PL: Data :

en: Date :
pl_PL: Data :

en: Date Format
pl_PL: Format daty

en: Date Type
pl_PL: Typ daty

en: Date of Birth
pl_PL: Data urodzenia

en: Date of birth
pl_PL: Data urodzenia

en: Day
pl_PL: Dzień

en: Deactive Suggestion
pl_PL: Dezaktywuj sugestię

en: Dec
pl_PL: Grudzień

en: December
pl_PL: Grudzień

en: December 12, 2017
pl_PL: 12 grudnia 2017 r

en: Delete
pl_PL: Usuwać

en: Delete Selected
pl_PL: Usuń zaznaczone

en: Description
pl_PL: Opis

en: Designation
pl_PL: Przeznaczenie

en: Designation Name
pl_PL: Oznaczenie Nazwa

en: Discount Amount
pl_PL: Kwota rabatu

en: Discount Amount :
pl_PL: Kwota rabatu :

en: Do you really want to delete this record?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten wpis?

en: Do you want to add penalty?
pl_PL: Czy chcesz dodać karę?

en: Document
pl_PL: Dokument

en: Document Deleted Successfully.
pl_PL: Dokument został pomyślnie usunięty.

en: Document Information
pl_PL: Informacje o dokumencie

en: Document Inserted Successfully.
pl_PL: Dokument został wstawiony pomyślnie.

en: Document Submitted Date
pl_PL: Data przesłania dokumentu

en: Document Title
pl_PL: Tytuł dokumentu

en: Document Updated Successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano dokument.

en: Document deleted successfully
pl_PL: Dokument został pomyślnie usunięty

en: Document inserted successfully
pl_PL: Dokument wstawiony pomyślnie

en: Document updated successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano dokument.

en: Documents
pl_PL: Dokumenty

en: Domain
pl_PL: Domena

en: Download
pl_PL: Ściągnij

en: Due Amount
pl_PL: Należna kwota

en: Due Amount :
pl_PL: Kwota należna :

en: Edit
pl_PL: Edytować

en: Edit Accountant
pl_PL: Edytuj księgowego

en: Edit Asset
pl_PL: Edytuj zasób

en: Edit Assets
pl_PL: Edytuj zasoby

en: Edit Assign Slot
pl_PL: Edytuj Przypisz Miejsce

en: Edit Booking Facility
pl_PL: Edytuj obiekt rezerwacji

en: Edit Charges
pl_PL: Edytuj opłaty

en: Edit Complaint
pl_PL: Edytuj skargę

en: Edit Document
pl_PL: Edytuj dokument

en: Edit Event
pl_PL: Edytuj wydarzenie

en: Edit Expense
pl_PL: Edytuj wydatek

en: Edit FAQ
pl_PL: Edytuj FAQ

en: Edit Facility
pl_PL: Edytuj obiekt

en: Edit Gatekeeper
pl_PL: Edytuj strażnika

en: Edit Inventory
pl_PL: Edytuj ekwipunek

en: Edit Member
pl_PL: Edytuj członka

en: Edit Notice
pl_PL: Edytuj powiadomienie

en: Edit Photo Gallery
pl_PL: Edytuj galerię zdjęć

en: Edit Residential Unit
pl_PL: Edytuj jednostkę mieszkalną

en: Edit Rule
pl_PL: Edytuj regułę

en: Edit Rules
pl_PL: Edytuj reguły

en: Edit Service
pl_PL: Edytuj usługę

en: Edit Slot
pl_PL: Edytuj gniazdo

en: Edit Staff Check-In
pl_PL: Edytuj zameldowanie personelu

en: Edit Staff Checkin
pl_PL: Edytuj meldowanie personelu

en: Edit Staff Member
pl_PL: Edytuj członka personelu

en: Edit Tax
pl_PL: Edytuj podatek

en: Edit Visitor Request
pl_PL: Edytuj prośbę gościa

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email Already in use
pl_PL: Email już w użyciu

en: Email ID
pl_PL: ID e-mail

en: Email Subject
pl_PL: Temat emaila

en: Email Template
pl_PL: Szablon e-maila

en: Email Templates
pl_PL: Szablony wiadomości

en: Email Updated successfully
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano e-mail

en: Email id Already Exist.
pl_PL: Identyfikator e-mail już istnieje.

en: Email is not valid
pl_PL: adres email jest nieprawidłowy

en: Emailid Already Exist.
pl_PL: Identyfikator e-mail już istnieje.

en: Employee
pl_PL: Pracownik

en: Enable
pl_PL: Włączać

en: Enable Charges
pl_PL: Włącz opłaty

en: Enable Mail Notifications
pl_PL: Włącz powiadomienia e-mail

en: Enable Sandbox
pl_PL: Włącz piaskownicę

en: End Date
pl_PL: Data zakonczenia

en: End Time
pl_PL: Koniec czasu

en: End Time should be greater than Start Time
pl_PL: Czas zakończenia powinien być większy niż czas rozpoczęcia

en: End Time*
pl_PL: Koniec czasu*

en: Enter New password.
pl_PL: Wprowadź nowe hasło.

en: Enter correct current password.
pl_PL: Wprowadź poprawne aktualne hasło.

en: Enter email subject
pl_PL: Wpisz temat e-maila

en: Entry
pl_PL: Wejście

en: Envato License key
pl_PL: Klucz licencyjny Envato

en: Event
pl_PL: Wydarzenie

en: Event Approved successfully.
pl_PL: Wydarzenie zostało pomyślnie zatwierdzone.

en: Event Description
pl_PL: opis wydarzenia

en: Event Detail
pl_PL: Szczegóły wydarzenia

en: Event Details
pl_PL: Szczegóły wydarzenia

en: Event End Date
pl_PL: Data zakończenia wydarzenia

en: Event End Time
pl_PL: Czas zakończenia wydarzenia

en: Event Information
pl_PL: Informacje o wydarzeniu

en: Event Link
pl_PL: Link do wydarzenia

en: Event Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia wydarzenia

en: Event Start Time
pl_PL: Czas rozpoczęcia wydarzenia

en: Event Title
pl_PL: Tytuł wydarzenia

en: Event deleted successfully
pl_PL: Wydarzenie zostało pomyślnie usunięte

en: Event inserted successfully
pl_PL: Wydarzenie wstawione pomyślnie

en: Event inserted successfully but display After Admin Approved
pl_PL: Wydarzenie wstawiono pomyślnie, ale wyświetla się po zatwierdzeniu przez administratora

en: Event inserted successfully.
pl_PL: Członek został wstawiony pomyślnie.

en: Event updated successfully.
pl_PL: Wydarzenie zostało pomyślnie zaktualizowane.

en: Expense
pl_PL: Koszt

en: Expense Deleted successfully.
pl_PL: Wydatek został pomyślnie usunięty.

en: Expense Entries
pl_PL: Wpisy dotyczące wydatków

en: Expense Information
pl_PL: Informacje o wydatkach

en: Expense List
pl_PL: Lista wydatków

en: Expense Report
pl_PL: Raport z wydatków

en: Expense Report By Month
pl_PL: Raport wydatków według miesiąca

en: Expense Saved successfully.
pl_PL: Wydatek oszczędzony pomyślnie

en: Expense Type
pl_PL: Rodzaj wydatków

en: Expense Types
pl_PL: Rodzaje wydatków

en: Expense Updated successfully.
pl_PL: Wydatek Zaktualizowano pomyślnie.

en: Expense type
pl_PL: Rodzaj wydatków

en: Export CSV
pl_PL: Eksportuj CSV

en: Facilities
pl_PL: Budynków

en: Facility
pl_PL: Obiekt

en: Facility Approved Email Template
pl_PL: Szablon e-maila zatwierdzonego przez obiekt

en: Facility Booking
pl_PL: Rezerwacja obiektu

en: Facility Booking Approved Successfully.
pl_PL: Rezerwacja obiektu zatwierdzona pomyślnie.

en: Facility Booking Email Template
pl_PL: Szablon e-maila do rezerwacji obiektu

en: Facility Booking Successfully.
pl_PL: Rezerwacja obiektu powiodła się.

en: Facility Booking Template For Admin
pl_PL: Szablon rezerwacji obiektu dla administratora

en: Facility Booking Template For Member
pl_PL: Szablon rezerwacji obiektu dla członka

en: Facility Booking Updated Successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano rezerwację obiektu.

en: Facility Booking Updated successfully
pl_PL: Rezerwacja obiektu zaktualizowana pomyślnie

en: Facility Booking successfully
pl_PL: Rezerwacja obiektu pomyślnie

en: Facility Charge
pl_PL: Opłata za obiekt

en: Facility Deleted Successfully.
pl_PL: Obiekt został pomyślnie usunięty.

en: Facility Details
pl_PL: Szczegóły obiektu

en: Facility Information
pl_PL: Informacje o obiekcie

en: Facility Inserted Successfully.
pl_PL: Obiekt został wstawiony pomyślnie.

en: Facility Link
pl_PL: Łącze do obiektu

en: Facility Name
pl_PL: Nazwa obiektu

en: Facility Updated Successfully.
pl_PL: Obiekt zaktualizowany pomyślnie.

en: Facility deleted successfully
pl_PL: Obiekt został pomyślnie usunięty

en: Facility inserted successfully
pl_PL: Obiekt wstawiony pomyślnie

en: Facility updated successfully.
pl_PL: Obiekt zaktualizowany pomyślnie.

en: Family Information
pl_PL: Informacja rodzinna

en: Family Member
pl_PL: Członek rodziny

en: Family Type
pl_PL: Typ rodziny

en: Feb
pl_PL: luty

en: February
pl_PL: Luty

en: Female
pl_PL: Kobieta

en: Finance payment
pl_PL: Płatność finansowa

en: Finance/Payment
pl_PL: Finanse/Płatności

en: First
pl_PL: Pierwszy

en: First Name
pl_PL: Imię

en: Fix Charge
pl_PL: Napraw opłatę

en: Footer Description
pl_PL: Opis stopki

en: Footer Setting
pl_PL: Ustawienie stopki

en: For entry
pl_PL: Do wpisu

en: For exit
pl_PL: Do wyjścia

en: Four Wheeler
pl_PL: Czterokołowiec

en: From
pl_PL: Z

en: From (
pl_PL: Z (

en: From :
pl_PL: Z :

en: From:
pl_PL: Z:

en: Fully Paid
pl_PL: W pełni opłacony

en: GATE:
pl_PL: BRAMA:

en: GENERAL
pl_PL: OGÓLNY

en: GST Number
pl_PL: Numer GST

en: GST Number / Vat Number / Tax number
pl_PL: Numer GST/Numer VAT/Numer Podatkowy

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: Gate
pl_PL: Brama

en: Gate Name
pl_PL: Nazwa bramy

en: Gate inserted successfully
pl_PL: Brama włożona pomyślnie

en: Gate updated successfully.
pl_PL: Brama zaktualizowana pomyślnie.

en: Gatekeeper
pl_PL: Portier

en: Gatekeeper Access Right
pl_PL: Prawo dostępu strażnika

en: Gatekeeper Deleted Successfully.
pl_PL: Pomyślnie usunięto strażnika.

en: Gatekeeper Information
pl_PL: Informacje o strażniku

en: Gatekeeper Inserted Successfully.
pl_PL: Strażnik wstawiony pomyślnie.

en: Gatekeeper Updated Successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano strażnika.

en: Gatekeeper deleted successfully
pl_PL: Strażnik został pomyślnie usunięty

en: Gatekeeper inserted successfully.
pl_PL: Gatekeeper wstawiony pomyślnie.

en: Gatekeeper updated successfully.
pl_PL: Zaktualizowano strażnika.

en: Gender
pl_PL: Płeć

en: General Setting
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia główne

en: Generate Invoice Email Template
pl_PL: Generuj szablon wiadomości e-mail z fakturą

en: Generate Invoice Template
pl_PL: Generuj szablon faktury

en: Go
pl_PL: Iść

en: Grand Total :
pl_PL: Łączna suma :

en: Graph
pl_PL: Wykres

en: Group
pl_PL: Grupa

en: Guatemalan Quetzal
pl_PL: Quetzal gwatemalski

en: Half Yearly
pl_PL: Półroczne

en: Header
pl_PL: nagłówek

en: Hong Kong Dollar
pl_PL: Dolar hongkoński

en: Hour
pl_PL: Godzina

en: Hungarian Forint
pl_PL: forint węgierski

en: I Half
pl_PL: I połowa

en: ID Number
pl_PL: Numer identyfikacyjny

en: IFSC Code
pl_PL: Kod IFSC

en: II Half
pl_PL: II połowa

en: INVOICE
pl_PL: FAKTURA

en: Id
pl_PL: ID

en: Id Number
pl_PL: Numer identyfikacyjny

en: If you want to generate recurring invoices every month until the charge end date. so Please enable checkbox.
pl_PL: Jeśli chcesz generować faktury cykliczne co miesiąc do daty zakończenia obciążenia. więc Proszę zaznaczyć pole wyboru.

en: If your operator supports multiple routes then give one route name. Eg: route=1 for promotional, route=4 for transactional SMS.
pl_PL: Jeśli Twój operator obsługuje wiele tras, podaj jedną nazwę trasy. Np.: trasa=1 dla SMS-ów promocyjnych, trasa=4 dla SMS-ów transakcyjnych.

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Image URL
pl_PL: URL obrazu

en: Import CSV
pl_PL: Importuj plik CSV

en: Import Data
pl_PL: Zaimportować dane

en: Import User CSV Successfully Uploaded.
pl_PL: Import CSV użytkownika został pomyślnie przesłany.

en: Inbox
pl_PL: W pudełku

en: Income
pl_PL: Dochód

en: Income & Expense
pl_PL: Dochody i wydatki

en: Income & Expense Graph
pl_PL: Wykres dochodów i wydatków

en: Income & Expense Report
pl_PL: Raport o dochodach i wydatkach

en: Income List
pl_PL: Lista dochodów

en: Income Report
pl_PL: Raport o dochodach

en: Income-Expense Report
pl_PL: Raport dochodów i wydatków

en: Indian Rupee
pl_PL: rupia indyjska

en: Individual
pl_PL: Indywidualny

en: Indonesian rupiah
pl_PL: rupia indonezyjska

en: Inventory
pl_PL: Spis

en: Inventory Category
pl_PL: Kategoria zapasów

en: Inventory Category Name
pl_PL: Nazwa kategorii zapasów

en: Inventory Details
pl_PL: Szczegóły zapasów

en: Inventory Information
pl_PL: Informacje o inwentarzu

en: Inventory List
pl_PL: Lista inwentarzowa

en: Inventory Name
pl_PL: Nazwa inwentarza

en: Inventory inserted successfully
pl_PL: Zapasy wstawione pomyślnie

en: Inventory updated successfully.
pl_PL: Zapasy zostały pomyślnie zaktualizowane.

en: Invoice
pl_PL: Faktura

en: Invoice Deleted successfully.
pl_PL: Faktura została pomyślnie usunięta.

en: Invoice Entries
pl_PL: Wpisy na fakturze

en: Invoice No
pl_PL: Faktury nr

en: Invoice No.
pl_PL: Faktury nr.

en: Invoice Number
pl_PL: Numer faktury

en: Invoice Option
pl_PL: Opcja faktury

en: Invoice Payment
pl_PL: Płatność faktury

en: Invoice Payment Receipt
pl_PL: Potwierdzenie zapłaty faktury

en: Invoice Prefix
pl_PL: Prefiks faktury

en: Invoice Setting
pl_PL: Ustawienie faktury

en: Invoice penalty Settings
pl_PL: Ustawienia kary za fakturę

en: Invoices
pl_PL: Faktury

en: Israeli New Sheqel
pl_PL: Nowy szekel izraelski

en: January
pl_PL: Styczeń

en: Japanese Yen
pl_PL: Japoński jen

en: Jul
pl_PL: Lipiec

en: July
pl_PL: Lipiec

en: Jun
pl_PL: Czerwiec

en: June
pl_PL: Czerwiec

en: Kenyan shilling
pl_PL: Szyling kenijski

en: Last
pl_PL: Ostatni

en: Last 12 Months
pl_PL: Ostatnie 12 miesięcy

en: Last 3 Months
pl_PL: Ostatnie 3 miesiące

en: Last 6 Months
pl_PL: Ostatnie 6 miesięcy

en: Last Month
pl_PL: W zeszłym miesiącu

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Last Week
pl_PL: Zeszły tydzień

en: Last Year
pl_PL: Ostatni rok

en: Lease Agreement
pl_PL: Umowa najmu

en: Licence Settings
pl_PL: Ustawienia licencji

en: License Information
pl_PL: Informacje o licencji

en: License Setting
pl_PL: Ustawienie licencji

en: Loading...
pl_PL: Ładowanie...

en: Log In
pl_PL: Zaloguj sie

en: Log Out
pl_PL: Wyloguj

en: Login Link
pl_PL: Link do logowania

en: Login Page
pl_PL: Strona logowania

en: Login Page Link
pl_PL: Link do strony logowania

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
pl_PL: Logowanie nie powiodło się: Wpisałeś nieprawidłową nazwę użytkownika lub hasło, spróbuj ponownie.

en: Logout
pl_PL: Wyloguj

en: Mail Templates
pl_PL: Szablony poczty

en: Maintenance
pl_PL: Konserwacja

en: Maintenance Charges
pl_PL: Opłaty za utrzymanie

en: Maintenance Request
pl_PL: Żądanie konserwacji

en: Malaysian Ringgit
pl_PL: ringgit malezyjski

en: Male
pl_PL: Męski

en: Manage Gate
pl_PL: Zarządzaj bramą

en: Manage Gates
pl_PL: Zarządzaj bramami

en: Manage Gates Information
pl_PL: Zarządzaj informacjami dotyczącymi bram

en: Management Access Right
pl_PL: Prawo dostępu do zarządzania

en: Mar
pl_PL: Zniszczyć

en: March
pl_PL: Marsz

en: Max. 160 Character
pl_PL: Maks. 160 znaków

en: May
pl_PL: Może

en: Measurement
pl_PL: Pomiar

en: Measurement Charge
pl_PL: Opłata pomiarowa

en: Member
pl_PL: Członek

en: Member Access Right
pl_PL: Prawo dostępu członka

en: Member Active Successfully
pl_PL: Członek aktywny pomyślnie

en: Member Approval
pl_PL: Zatwierdzenie członka

en: Member Approval Setting
pl_PL: Ustawienia zatwierdzania członków

en: Member Approved by Admin Template
pl_PL: Szablon zatwierdzony przez administratora

en: Member Become committee Template
pl_PL: Szablon zostań członkiem komitetu

en: Member Become from committee member
pl_PL: Członek Zostań członkiem komisji

en: Member By Building
pl_PL: Członek według budynku

en: Member By Building Report
pl_PL: Raport członka według budynku

en: Member Category
pl_PL: Kategoria członkowska

en: Member Category Name
pl_PL: Nazwa kategorii członkowskiej

en: Member Deleted Successfully.
pl_PL: Pomyślnie usunięto członka.

en: Member Details
pl_PL: Szczegóły członka

en: Member History
pl_PL: Historia członków

en: Member ID Proof-1
pl_PL: Dowód tożsamości członka-1

en: Member Image
pl_PL: Obraz członka

en: Member Information
pl_PL: Informacje o członkach

en: Member Inserted Successfully.
pl_PL: Członek został wstawiony pomyślnie.

en: Member Name
pl_PL: Nazwa członka

en: Member Registration
pl_PL: Rejestracja Członka

en: Member Removed from committee member
pl_PL: Członek usunięty z członka komitetu

en: Member Type
pl_PL: Typ członka

en: Member Updated Successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano członka.

en: Member in Building
pl_PL: Członek w budynku

en: Member inserted successfully
pl_PL: Członek został wstawiony pomyślnie

en: Member updated successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano członka.

en: Members
pl_PL: Członkowie

en: Members By Building
pl_PL: Członkowie według budynku

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Message Comment
pl_PL: Wiadomość Komentarz

en: Message Content
pl_PL: Treść wiadomości

en: Message Details
pl_PL: szczegóły wiadomości

en: Message For
pl_PL: Wiadomość dla

en: Message Link
pl_PL: Link do wiadomości

en: Message Received Template
pl_PL: Szablon otrzymanej wiadomości

en: Message Sent Successfully!
pl_PL: Wiadomość wysłano poprawnie!

en: Message To
pl_PL: Wiadomość do

en: Message deleted successfully
pl_PL: Wiadomość została pomyślnie usunięta

en: Message sent successfully
pl_PL: Wiadomość wysłano poprawnie

en: Messages
pl_PL: Wiadomości

en: Mexican Peso
pl_PL: peso meksykańskie

en: Middle Name
pl_PL: Drugie imię

en: Mobile No.
pl_PL: Numer telefonu komórkowego

en: Mobile Number
pl_PL: Numer telefonu komórkowego

en: Month
pl_PL: Miesiąc

en: Monthly
pl_PL: Miesięczny

en: Must be enter percentage value like 5
pl_PL: Należy wpisać wartość procentową, np. 5

en: My Profile
pl_PL: Mój profil

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name & Email ID
pl_PL: Imię i nazwisko oraz adres e-mail

en: Name Of Admin
pl_PL: Imię i nazwisko administratora

en: Name Of Apartment
pl_PL: Nazwa mieszkania

en: Name Of Receiver
pl_PL: Imię i nazwisko odbiorcy

en: Name Of Sender
pl_PL: Imię i nazwisko nadawcy

en: Name of Member
pl_PL: Imię i nazwisko członka

en: Nature
pl_PL: Natura

en: Nature:
pl_PL: Natura:

en: Net Profit
pl_PL: Zysk netto

en: New Password
pl_PL: nowe hasło

en: New Zealand Dollar
pl_PL: Dolar nowozelandzki

en: New password and Confirm password does not match.
pl_PL: Nowe hasło i Potwierdź hasło nie zgadzają się.

en: Next
pl_PL: Następny

en: Nigerian Naira
pl_PL: naira nigeryjska

en: No
pl_PL: Nie

en: No Any Gates.
pl_PL: Żadnych bram.

en: No Document
pl_PL: Brak dokumentu

en: No FAQ found
pl_PL: Nie znaleziono najczęściej zadawanych pytań

en: No FAQ found in Trash
pl_PL: W Koszu nie znaleziono często zadawanych pytań

en: No Photo Gallery found
pl_PL: Nie znaleziono galerii zdjęć

en: No Photo Gallery found in Trash
pl_PL: W Koszu nie znaleziono galerii zdjęć

en: No Records Found !
pl_PL: Nic nie znaleziono !

en: No Title
pl_PL: Bez tytułu

en: No data available in table
pl_PL: dane niedostępne w tabeli

en: No matching records found
pl_PL: nie znaleziono pasujacego wyniku

en: No rules found
pl_PL: Nie znaleziono reguł

en: No rules found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono reguł w Koszu

en: No.
pl_PL: NIE.

en: No. of Amount
pl_PL: Nr kwoty

en: Norwegian Krone
pl_PL: korona norweska

en: Not Approved
pl_PL: Niezatwierdzone

en: NotApproved Notice
pl_PL: Notatka niezatwierdzona

en: Notes
pl_PL: Uwagi

en: Notice
pl_PL: Zauważyć

en: Notice & Event Approved by admin
pl_PL: Powiadomienie i zdarzenie zatwierdzone przez administratora

en: Notice And Event
pl_PL: Uwaga i wydarzenie

en: Notice Approved successfully
pl_PL: Powiadomienie zatwierdzone pomyślnie

en: Notice Category
pl_PL: Uwaga Kategoria

en: Notice Content
pl_PL: Uwaga Treść

en: Notice Details
pl_PL: Szczegóły powiadomienia

en: Notice End Date
pl_PL: Data zakończenia powiadomienia

en: Notice Information
pl_PL: Informacje o zawiadomieniu

en: Notice Link
pl_PL: Powiadomienie Link

en: Notice Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia powiadomienia

en: Notice Title
pl_PL: Tytuł powiadomienia

en: Notice Title:
pl_PL: Tytuł powiadomienia:

en: Notice Type
pl_PL: Typ powiadomienia

en: Notice Type:
pl_PL: Typ powiadomienia:

en: Notice Valid Date
pl_PL: Zawiadomienie Ważna data

en: Notice deleted successfully
pl_PL: Powiadomienie zostało pomyślnie usunięte

en: Notice inserted successfully
pl_PL: Powiadomienie wstawione pomyślnie

en: Notice inserted successfully but display After Admin Approved
pl_PL: Powiadomienie wstawione pomyślnie, ale wyświetlane po zatwierdzeniu przez administratora

en: Notice inserted successfully.
pl_PL: Powiadomienie wstawione pomyślnie.

en: Notice updated successfully.
pl_PL: Powiadomienie zostało pomyślnie zaktualizowane.

en: Notices
pl_PL: Uwagi

en: Notification
pl_PL: Powiadomienie

en: Nov
pl_PL: Listopad

en: November
pl_PL: Listopad

en: Number Of Member
pl_PL: Liczba członków

en: Number Of Members By Building
pl_PL: Liczba członków według budynku

en: Number Of Unit
pl_PL: Liczba jednostek

en: Occupied
pl_PL: Zajęty

en: Occupied By
pl_PL: Okupowany przez

en: Occupied Date
pl_PL: Data zajętości

en: Occupied From Date
pl_PL: Zajęte od daty

en: Occupied History
pl_PL: Zajęta historia

en: Occupied Information
pl_PL: Zajęte informacje

en: Occupied To Date
pl_PL: Zajęte do tej pory

en: Occupied Units
pl_PL: Zajęte jednostki

en: Oct
pl_PL: Październik

en: October
pl_PL: Październik

en: Office
pl_PL: Biuro

en: Official Phone Number
pl_PL: Oficjalny numer telefonu

en: On Hold
pl_PL: W oczekiwaniu

en: On Hold Complaint
pl_PL: Zawieszenie reklamacji

en: On Hold Maintenance Request
pl_PL: Żądanie konserwacji wstrzymania

en: On Hold Request
pl_PL: Żądanie wstrzymania

en: On Hold Suggestion
pl_PL: Sugestia wstrzymania

en: One Member
pl_PL: Jeden członek

en: One Time
pl_PL: Jeden raz

en: Only CSV file are allow.
pl_PL: Dozwolone są tylko pliki CSV.

en: Only jpg,jpeg,png File allowed
pl_PL: Dozwolony jest tylko plik jpg, jpeg, png

en: Open
pl_PL: otwarty

en: Open Complaint
pl_PL: Otwórz skargę

en: Open Maintenance Request
pl_PL: Otwórz żądanie konserwacji

en: Open Request
pl_PL: Otwórz żądanie

en: Open Suggestion
pl_PL: Otwórz sugestię

en: Other
pl_PL: Inny

en: Other Document
pl_PL: Inny dokument

en: Other Information
pl_PL: Inne informacje

en: Other Logo(Invoice, Mail)
pl_PL: Inne logo (faktura, poczta)

en: OwnData
pl_PL: Dane własne

en: Owner
pl_PL: Właściciel

en: Owner Family
pl_PL: Rodzina właściciela

en: Owner's Information
pl_PL: Informacje właściciela

en: Paid
pl_PL: Płatny

en: Paid Amount
pl_PL: Zapłacona kwota

en: Paid Amount :
pl_PL: Zapłacona kwota :

en: Paid Invoice Email Template
pl_PL: Szablon wiadomości e-mail o płatnej fakturze

en: Paid Invoice Template
pl_PL: Płatny szablon faktury

en: Parent Item:
pl_PL: Element nadrzędny:

en: Parking Management
pl_PL: Zarządzanie parkingami

en: Parking Manager
pl_PL: Kierownik parkingu

en: Parking Slots
pl_PL: Miejsca parkingowe

en: Partially Paid
pl_PL: Częściowo wypłacone

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Payment By
pl_PL: Płatność przez

en: Payment Date
pl_PL: Termin płatności

en: Payment History
pl_PL: Historia płatności

en: Payment Link
pl_PL: Link do płatności

en: Payment Method
pl_PL: Metoda płatności

en: Payment Report
pl_PL: Raport płatności

en: Payment Status
pl_PL: Status płatności

en: Payment Successfully.
pl_PL: Płatność powiodła się.

en: Payment Type
pl_PL: Typ płatności

en: Payments Status
pl_PL: Stan płatności

en: Paypal
pl_PL: PayPal

en: Paypal Email Id
pl_PL: Identyfikator e-mail PayPal

en: Paypal Setting
pl_PL: Ustawienia PayPal

en: Penalty Charge %
pl_PL: Opłata karna %

en: Penalty Days
pl_PL: Dni karne

en: Pending
pl_PL: Aż do

en: Period
pl_PL: Okres

en: Philippine Peso
pl_PL: peso filipińskie

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Photo
pl_PL: Zdjęcie

en: Photo Gallery
pl_PL: Galeria zdjęć

en: Please Add Paid Amount.
pl_PL: Proszę dodać zapłaconą kwotę.

en: Please Enter the Visitor Name.
pl_PL: Wprowadź nazwę gościa.

en: Please Enter the Visitor's Name.
pl_PL: Wprowadź imię i nazwisko gościa.

en: Please Select Atleast One Image.
pl_PL: Wybierz co najmniej jeden obraz.

en: Please Select Atleast One Record
pl_PL: Wybierz co najmniej jeden rekord

en: Please Select Gate.
pl_PL: Proszę wybrać bramę.

en: Please select at least one record.
pl_PL: Wybierz co najmniej jeden rekord.

en: Please select atleast one users to reply
pl_PL: Wybierz co najmniej jednego użytkownika, aby odpowiedzieć

en: Polish Zloty
pl_PL: Polski złoty

[ctx: Post Type General Name]
en: Photo Gallery
pl_PL: Galeria zdjęć

[ctx: Post Type General Name]
en: Society Rules
pl_PL: Zasady Społeczeństwa

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Photo Gallery
pl_PL: Galeria zdjęć

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Society Rules
pl_PL: Zasady Społeczeństwa

en: Pound Sterling
pl_PL: Funt szterling

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Print
pl_PL: Wydrukować

en: Print Detail
pl_PL: Drukuj szczegóły

en: Print Details
pl_PL: Drukuj szczegóły

en: Print Payment Receipt
pl_PL: Wydrukuj potwierdzenie płatności

en: Problems with user
pl_PL: Problemy z użytkownikiem

en: Processing
pl_PL: Przetwarzanie

en: Processing...
pl_PL: Przetwarzanie...

en: Profile
pl_PL: Profil

en: Profile Updated Successfully.
pl_PL: Profil zaktualizowany pomyślnie.

en: Proposal
pl_PL: Wniosek

en: Provider
pl_PL: Dostawca

en: Purchase Date
pl_PL: Data zakupu

en: Qualification
pl_PL: Kwalifikacja

en: Quantity
pl_PL: Ilość

en: Quantity
pl_PL: Ilość

en: Quarter I
pl_PL: Kwartał I

en: Quarter II
pl_PL: Kwartał II

en: Quarter III
pl_PL: Kwartał III

en: Quarter IV
pl_PL: Kwartał IV

en: Quarterly
pl_PL: Kwartalny

en: Qulification
pl_PL: Kwalifikacja

en: REASON FOR VISIT:
pl_PL: POWÓD WIZYTY:

en: Reason For Visit
pl_PL: Powód wizyty

en: Reason Name
pl_PL: Nazwa przyczyny

en: Receiver
pl_PL: Odbiorca

en: Record Updated Successfully.
pl_PL: Rekord został zaktualizowany pomyślnie.

en: Record deleted successfully
pl_PL: Rekord został pomyślnie usunięty

en: Record inserted successfully
pl_PL: Rekord wstawiony pomyślnie

en: Record updated successfully
pl_PL: Rekord został zaktualizowany pomyślnie

en: Record updated successfully.
pl_PL: Rekord został pomyślnie zaktualizowany.

en: Records Not Found
pl_PL: Nie znaleziono rekordów

en: Records not found.
pl_PL: Nie znaleziono rekordów.

en: Registration Email Template
pl_PL: Szablon e-maila rejestracyjnego

en: Remember Me
pl_PL: Zapamiętaj mnie

en: Remove
pl_PL: Usunąć

en: Reply
pl_PL: Odpowiedź

en: Reply By :
pl_PL: Odpowiedz przez:

en: Reply By :
pl_PL: Odpowiedz przez:

en: Reply To :
pl_PL: Odpowiedzieć do :

en: Reply To :
pl_PL: Odpowiedzieć do :

en: Report
pl_PL: Raport

en: Report Complaint
pl_PL: Zgłoś reklamację

en: Reports
pl_PL: Raporty

en: Request
pl_PL: Żądanie

en: Request deleted successfully
pl_PL: Prośba została pomyślnie usunięta

en: Required form field is missing
pl_PL: Brak wymaganego pola formularza

en: Residential
pl_PL: Osiedle mieszkaniowe

en: Residential Unit
pl_PL: Jednostka mieszkalna

en: Residential Unit
pl_PL: Jednostka mieszkalna

en: Residential Unit Deleted Successfully.
pl_PL: Jednostka mieszkalna została pomyślnie usunięta

en: Residential Unit Information
pl_PL: Informacje o jednostce mieszkalnej

en: Residential Unit Inserted Successfully.
pl_PL: Jednostka mieszkalna została pomyślnie wstawiona.

en: Residential Unit Updated Successfully.
pl_PL: Jednostka mieszkalna została pomyślnie zaktualizowana.

en: Residential Unit inserted successfully
pl_PL: Jednostka mieszkalna włożona pomyślnie

en: Residential Unit updated successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano jednostkę mieszkalną.

en: Resolution
pl_PL: Rezolucja

en: Reson For Visit
pl_PL: Powód na wizytę

en: Route
pl_PL: Trasa

en: Rules
pl_PL: Zasady

en: SAVE
pl_PL: RATOWAĆ

en: SMS SETTING INFORMATION
pl_PL: INFORMACJE O USTAWIENIACH SMS-ów

en: SMS Setting
pl_PL: Ustawienia SMS-ów

en: SMS Setting Information
pl_PL: Informacje o ustawieniach SMS

en: SMS Settings Updated Successfully.
pl_PL: Ustawienia SMS zostały pomyślnie zaktualizowane.

en: SMS Text
pl_PL: Tekst SMS

en: Save
pl_PL: Ratować

en: Save Charges
pl_PL: Oszczędzaj opłaty

en: Save Charges & Create Invoice
pl_PL: Zapisz opłaty i utwórz fakturę

en: Save Charges & Update Invoice
pl_PL: Oszczędzaj opłaty i aktualizuj fakturę

en: Save Complaint
pl_PL: Zapisz skargę

en: Save Facility
pl_PL: Zapisz obiekt

en: Save Service
pl_PL: Zapisz usługę

en: Save Tax
pl_PL: Zapisz podatek

en: Schedule Complaint
pl_PL: Harmonogram reklamacji

en: Schedule Maintenance Request
pl_PL: Zaplanuj żądanie konserwacji

en: Schedule Request
pl_PL: Zaplanuj żądanie

en: Schedule Suggestion
pl_PL: Propozycja harmonogramu

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowany

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search FAQ
pl_PL: Wyszukaj najczęściej zadawane pytania

en: Search Photo Gallery
pl_PL: Przeszukaj galerię zdjęć

en: Search Rules
pl_PL: Zasady wyszukiwania

en: Search for Users...
pl_PL: Szukaj użytkowników...

en: Search...
pl_PL: Szukaj...

en: Select
pl_PL: Wybierać

en: Select A Facility To Book
pl_PL: Wybierz obiekt do rezerwacji

en: Select Activity
pl_PL: Wybierz aktywność

en: Select All
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: Select Apartment Type
pl_PL: Wybierz typ apartamentu

en: Select Asset Category
pl_PL: Wybierz kategorię zasobów

en: Select Building
pl_PL: Wybierz budynek

en: Select CSV File
pl_PL: Wybierz Plik CSV

en: Select Category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Select Compound
pl_PL: Wybierz związek

en: Select Country
pl_PL: Wybierz kraj

en: Select Currency
pl_PL: Wybierz walutę

en: Select Date Format
pl_PL: Wybierz Format daty

en: Select Designation
pl_PL: Wybierz oznaczenie

en: Select Expense Type
pl_PL: Wybierz rodzaj wydatków

en: Select Facility
pl_PL: Wybierz obiekt

en: Select Facility Category
pl_PL: Wybierz kategorię obiektu

en: Select Facility To Book
pl_PL: Wybierz obiekt do rezerwacji

en: Select Family Type
pl_PL: Wybierz Typ rodziny

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Select Inventory Category
pl_PL: Wybierz kategorię zasobów reklamowych

en: Select Invoice Option
pl_PL: Wybierz opcję faktury

en: Select Login Page
pl_PL: Wybierz stronę logowania

en: Select Member
pl_PL: Wybierz członka

en: Select Member Type
pl_PL: Wybierz typ członka

en: Select Message Service
pl_PL: Wybierz opcję Usługa wiadomości

en: Select Occupied By
pl_PL: Wybierz Zajęte przez

en: Select Profile
pl_PL: Wybierz plik CSV

en: Select Profile Picture
pl_PL: Wybierz zdjęcie profilowe

en: Select Reason
pl_PL: Wybierz powód

en: Select Slot
pl_PL: Wybierz gniazdo

en: Select Staff Category
pl_PL: Wybierz kategorię personelu

en: Select Staff Member
pl_PL: Wybierz członka personelu

en: Select Tax
pl_PL: Wybierz podatek

en: Select Unit
pl_PL: Wybierz jednostkę

en: Select Unit Category
pl_PL: Wybierz kategorię jednostek

en: Select Unit Name
pl_PL: Wybierz nazwę jednostki

en: Select all
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: Select user to reply
pl_PL: Wybierz użytkownika do odpowiedzi

en: Select users to reply
pl_PL: Wybierz użytkowników do odpowiedzi

en: Send
pl_PL: Wysłać

en: Send Mail To Accountant
pl_PL: Wyślij e-mail do księgowego

en: Send Mail To Gatekeeper
pl_PL: Wyślij pocztę do Gatekeepera

en: Send Mail To Member
pl_PL: Wyślij e-mail do członka

en: Send Mail To Staff Member
pl_PL: Wyślij e-mail do członka personelu

en: Send Message
pl_PL: Wyślij wiadomość

en: Send SMS
pl_PL: Wyślij SMS

en: Sender
pl_PL: Nadawca

en: Sender Name
pl_PL: Imię nadawcy

en: SenderID
pl_PL: Identyfikator nadawcy

en: Sent
pl_PL: Wysłano

en: September
pl_PL: Wrzesień

en: Service
pl_PL: Usługa

en: Service Details
pl_PL: Szczegóły usługi

en: Service Information
pl_PL: Informacje serwisowe

en: Service Name
pl_PL: Nazwa serwisu

en: Service Provider
pl_PL: Dostawca usługi

en: Service Provider Name
pl_PL: Nazwa dostawcy usług

en: Service deleted successfully
pl_PL: Usługa została pomyślnie usunięta

en: Service inserted successfully
pl_PL: Usługa włożona pomyślnie

en: Service updated successfully.
pl_PL: Usługa zaktualizowana pomyślnie.

en: Services
pl_PL: Usługi

en: Services & Facility
pl_PL: Serwis i obiekt

en: Setup Wizard
pl_PL: Kreator konfiguracji

en: Show
pl_PL: Pokazywać

en: Show on calendar
pl_PL: Pokaż w kalendarzu

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
pl_PL: Pokazuje 0 do 0 z 0 wpisów

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
pl_PL: Wyświetlam _START_ do _END_ z _TOTAL_ wpisów

en: Singapore Dollar
pl_PL: Dolar singapurski

en: Skills
pl_PL: Umiejętności

en: Slot
pl_PL: Otwór

en: Slot Assign inserted successfully
pl_PL: Przypisanie gniazda zostało pomyślnie wstawione

en: Slot Assign updated successfully.
pl_PL: Przypisanie gniazda zostało pomyślnie zaktualizowane.

en: Slot Details
pl_PL: Szczegóły slotu

en: Slot For
pl_PL: Gniazdo dla

en: Slot Information
pl_PL: Informacje o gnieździe

en: Slot Name
pl_PL: Nazwa slotu

en: Slot Type
pl_PL: Typ gniazda

en: Slot deleted successfully
pl_PL: Slot został pomyślnie usunięty

en: Slot inserted successfully
pl_PL: Szczelina włożona pomyślnie

en: Slot updated successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano gniazdo.

en: Slots
pl_PL: Sloty

en: Society Rules
pl_PL: Zasady Społeczeństwa

en: Society Rules List
pl_PL: Lista zasad społeczeństwa

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
pl_PL: Przepraszamy, dozwolone są tylko pliki JPG, JPEG, PNG i GIF!.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG And GIF files are allowed.
pl_PL: Przepraszamy, dozwolone są tylko pliki JPG, JPEG, PNG i GIF.

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed
pl_PL: Przepraszamy, dozwolone są tylko pliki JPG, pdf, docs., JPEG, PNG i GIF

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
pl_PL: Przepraszamy, dozwolone są tylko pliki JPG, pdf, doc., JPEG, PNG i GIF.

en: Sorry, only JPG, pdf,docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
pl_PL: Przepraszamy, dozwolone są tylko pliki JPG, pdf, doc., JPEG, PNG i GIF.

en: Sorry, that username already exists!
pl_PL: Przepraszamy, ta nazwa użytkownika już istnieje!

en: Sorry, the username you entered is not valid
pl_PL: Przepraszamy, wprowadzona nazwa użytkownika jest nieprawidłowa

en: Source
pl_PL: Źródło

en: South African Rand
pl_PL: Rand południowoafrykański

en: Square Feet
pl_PL: Stopy kwadratowe

en: Square Meter
pl_PL: Metr kwadratowy

en: Square Yards
pl_PL: Jardy kwadratowe

en: Staff
pl_PL: Personel

en: Staff Category
pl_PL: Kategoria personelu

en: Staff Category Name
pl_PL: Nazwa kategorii personelu

en: Staff Check-In
pl_PL: Zameldowanie personelu

en: Staff Check-In Information
pl_PL: Informacje dotyczące zameldowania personelu

en: Staff Checkin
pl_PL: Odprawa personelu

en: Staff Checkin Details
pl_PL: Szczegóły zameldowania personelu

en: Staff Management
pl_PL: Zarządzanie personelem

en: Staff Member
pl_PL: Pracownik

en: Staff Member Access Right
pl_PL: Prawo dostępu członka personelu

en: Staff Member Deleted Successfully.
pl_PL: Członek personelu został pomyślnie usunięty.

en: Staff Member Information
pl_PL: Informacje o członkach personelu

en: Staff Member Inserted Successfully.
pl_PL: Członek personelu został pomyślnie wstawiony.

en: Staff Member Name
pl_PL: Imię i nazwisko członka personelu

en: Staff Member Updated Successfully.
pl_PL: Członek personelu został pomyślnie zaktualizowany.

en: Staff Member deleted successfully
pl_PL: Członek personelu został pomyślnie usunięty

en: Staff Member inserted successfully.
pl_PL: Członek personelu wstawiony pomyślnie.

en: Staff Member updated successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano członka personelu.

en: Staff Members
pl_PL: Pracownicy

en: Staff Request Updated successfully
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano prośbę personelu

en: Staff Request deleted successfully
pl_PL: Prośba o personel została pomyślnie usunięta

en: Staff Request inserted successfully
pl_PL: Żądanie personelu zostało wstawione pomyślnie

en: Staff member
pl_PL: Pracownik

en: Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: Start Date To End Date
pl_PL: Data rozpoczęcia do zakończenia

en: Start Time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Start Time To End Time
pl_PL: Czas od początku do końca

en: Start Time*
pl_PL: Czas rozpoczęcia*

en: Starting Year
pl_PL: Początek roku

en: State
pl_PL: Państwo

en: Status :
pl_PL: Stan:

en: Stripe
pl_PL: Naszywka

en: Sub Total :
pl_PL: Suma częściowa :

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Submit
pl_PL: Składać

en: Submitted Date
pl_PL: Zaakceptowana Data

en: Subtotal :
pl_PL: Suma częściowa :

en: Suggestion
pl_PL: Sugestia

en: Support Staff
pl_PL: Personel pomocniczy

en: Swedish Krona
pl_PL: korona szwedzka

en: Swift Code
pl_PL: Kod SWIFT

en: Swiss Franc
pl_PL: Frank szwajcarski

en: System Color
pl_PL: Kolor systemu

en: System Color Code :
pl_PL: Kod koloru systemu:

en: System Settings
pl_PL: Ustawienia systemowe

en: TAX ID
pl_PL: IDENTYFIKATOR PODATKOWY

en: Taiwan New Dollar
pl_PL: Nowy dolar tajwański

en: Tap on above icon to add your first Record.
pl_PL: Stuknij w powyższą ikonę, aby dodać swój pierwszy rekord.

en: Tax
pl_PL: Podatek

en: Tax Amount
pl_PL: Wysokość podatku

en: Tax Amount :
pl_PL: Wysokość podatku :

en: Tax Information
pl_PL: Informacje podatkowe

en: Tax Name
pl_PL: Nazwa podatku

en: Tax Title
pl_PL: Tytuł podatku

en: Tax deleted successfully
pl_PL: Pomyślnie usunięto podatek

en: Tax inserted successfully
pl_PL: Podatek wprowadzono pomyślnie

en: Tax updated successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano podatek.

en: Tenant
pl_PL: Najemca

en: Tenant Family
pl_PL: Rodzina najemcy

en: Thai Baht
pl_PL: bat tajlandzki

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
pl_PL: Wygląda na to, że wystąpił problem, spróbuj za jakiś czas lub skontaktuj się z nami pod adresem sales@dasinfomeida.com

en: This Month
pl_PL: Ten miesiąc

en: This Parking Slot Allready Assigned
pl_PL: To miejsce parkingowe już przypisane

en: This Parking Slot Already Assigned
pl_PL: To miejsce parkingowe już przypisane

en: This Week
pl_PL: W tym tygodniu

en: This Year
pl_PL: W tym roku

en: Three Wheeler
pl_PL: Trzykołowiec

en: Time
pl_PL: Czas

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: To
pl_PL: Do

en: To (
pl_PL: Do (

en: To :
pl_PL: Do :

en: To:
pl_PL: Do:

en: Today
pl_PL: Ciało

en: Today's Visitors
pl_PL: Dzisiejsi goście

en: Today's Visitors Chart
pl_PL: Dzisiejszy wykres odwiedzających

en: Total
pl_PL: Całkowity

en: Total Amount
pl_PL: Całkowita kwota

en: Total Amount
pl_PL: Całkowita kwota

en: Total Charge
pl_PL: Łączna opłata

en: Total Cost
pl_PL: Całkowity koszt

en: Total Expense
pl_PL: Łączny koszt

en: Total Income
pl_PL: Całkowity przychód

en: Total Paid Amount :
pl_PL: Całkowita zapłacona kwota :

en: Turkish Lira
pl_PL: lira turecka

en: Two Wheeler
pl_PL: Dwukołowiec

en: Type
pl_PL: Rodzaj

en: Type:
pl_PL: Rodzaj:

en: Types Name
pl_PL: Rodzaje Nazwa

en: U.S. Dollar
pl_PL: Dolar

en: UNIT CATEGORY:
pl_PL: KATEGORIA JEDNOSTKI:

en: UNIT NUMBER:
pl_PL: NUMER JEDNOSTKI:

en: Unallocated
pl_PL: Nieprzydzielone

en: Unalloted Slots
pl_PL: Nieprzydzielone sloty

en: Unit
pl_PL: Jednostka

en: Unit By Building
pl_PL: Jednostka według budynku

en: Unit Category
pl_PL: Kategoria jednostki

en: Unit Category Member
pl_PL: Członek kategorii jednostki

en: Unit Category Name
pl_PL: Nazwa kategorii jednostki

en: Unit Documents
pl_PL: Dokumenty jednostki

en: Unit Measurement
pl_PL: Pomiar jednostkowy

en: Unit Members
pl_PL: Członkowie Jednostki

en: Unit Name
pl_PL: Nazwa jednostki

en: Unit Size
pl_PL: Rozmiar jednostki

en: Unit is already Occupied.
pl_PL: Jednostka jest już zajęta.

en: Unit name
pl_PL: Nazwa jednostki

en: United Arab Emirates dirham
pl_PL: Dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich

en: Units
pl_PL: Jednostki

en: Unoccupied
pl_PL: Wolny

en: Unoccupied Units
pl_PL: Niezajęte jednostki

en: Unpaid
pl_PL: Nie zapłacony

en: Update FAQ
pl_PL: Aktualizuj często zadawane pytania

en: Update Photo Gallery
pl_PL: Zaktualizuj galerię zdjęć

en: Update Rules
pl_PL: Aktualizuj zasady

en: Upload App Icon
pl_PL: Prześlij ikonę aplikacji

en: Upload Document
pl_PL: Prześlij dokument

en: Upload Profile
pl_PL: Prześlij profil

en: Upload image
pl_PL: Załaduj obrazek

en: Use Paymaster Payment Gateways
pl_PL: Korzystaj z bram płatniczych Paymaster

en: User Management
pl_PL: Zarządzanie użytkownikami

en: User Name
pl_PL: Nazwa Użytkownika

en: User Role
pl_PL: Rola użytkownika

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Username Or Emailid Already Exist.
pl_PL: Nazwa użytkownika lub identyfikator e-mail już istnieje.

en: Username too short. At least 4 characters is required
pl_PL: Nazwa użytkownika jest za krótka. Wymagane są co najmniej 4 znaki

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: VISIT DATE:
pl_PL: DATA WIZYTY:

en: VISIT TIME:
pl_PL: CZAS WIZYTY:

en: Valid Date:
pl_PL: Ważna data:

en: Vehicle Model
pl_PL: model maszyny

en: Vehicle Number
pl_PL: Numer pojazdu

en: Vehicle Type
pl_PL: Typ pojazdu

en: Vendor Name
pl_PL: Nazwa dostawcy

en: View
pl_PL: Pogląd

en: View Accountant
pl_PL: Zobacz księgowego

en: View Details
pl_PL: Pokaż szczegóły

en: View Document
pl_PL: Zobacz dokument

en: View Event
pl_PL: Zobacz wydarzenie

en: View FAQ
pl_PL: Zobacz często zadawane pytania

en: View Gallery
pl_PL: Zobacz galerię

en: View Gatekeeper
pl_PL: Zobacz strażnika

en: View Invoice
pl_PL: Widok faktury

en: View Member
pl_PL: Zobacz członka

en: View Notice
pl_PL: Wyświetl powiadomienie

en: View Occupied History
pl_PL: Zobacz okupowaną historię

en: View Photo Gallery
pl_PL: Zobacz galerię zdjęć

en: View Rules
pl_PL: Zobacz zasady

en: View Staff Member
pl_PL: Wyświetl członka personelu

en: Visit Date
pl_PL: Data wizyty

en: Visit Reason
pl_PL: Odwiedź powód

en: Visit Time
pl_PL: Czas wizyty

en: Visitor Field
pl_PL: Pole dla odwiedzających

en: Visitor Management
pl_PL: Zarządzanie Odwiedzającymi

en: Visitor Name
pl_PL: Imię i nazwisko gościa

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
pl_PL: Imię i nazwisko gościa-Numer identyfikacyjny-Numer pojazdu

en: Visitor Request
pl_PL: Żądanie gościa

en: Visitor Request Approved Successfully
pl_PL: Prośba o odwiedziny została pomyślnie zatwierdzona

en: Visitor Request Deleted Successfully.
pl_PL: Pomyślnie usunięto prośbę gościa.

en: Visitor Request Details
pl_PL: Szczegóły żądania gościa

en: Visitor Request Email Template
pl_PL: Szablon e-maila z prośbą o gościa

en: Visitor Request Information
pl_PL: Informacje o prośbie odwiedzających

en: Visitor Request Template
pl_PL: Szablon żądania gościa

en: Visitor Request inserted successfully
pl_PL: Żądanie odwiedzin zostało wstawione pomyślnie

en: Visitor Request updated successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano żądanie gościa.

en: Visitor request Approved successfully
pl_PL: Prośba gościa Zatwierdzona pomyślnie

en: Visitors
pl_PL: goście

en: Visitors Management
pl_PL: Zarządzanie gośćmi

en: Welcom Admin
pl_PL: Witaj Adminie

en: Welcome
pl_PL: Powitanie

en: Year
pl_PL: Rok

en: Yearly
pl_PL: Rocznie

en: Yes
pl_PL: TAk

en: You can use following variables in the email template:
pl_PL: W szablonie e-maila możesz użyć następujących zmiennych:

en: You do not have permission to perform this operation.
pl_PL: Nie masz uprawnień do wykonania tej operacji.

en: Your registration is complete. You can access system using your Email ID and password.
pl_PL: Twoja rejestracja jest zakończona. Dostęp do systemu można uzyskać za pomocą identyfikatora e-mail i hasła.

en: Your registration is complete. Your account will active after admin will approve.
pl_PL: Twoja rejestracja jest zakończona. Twoje konto będzie aktywne po zatwierdzeniu przez administratora.

en: Zip Code
pl_PL: Kod pocztowy

en: accountant
pl_PL: księgowa

en: category Name
pl_PL: Nazwa Kategorii

en: charge Per
pl_PL: opłata za

en: committee member
pl_PL: członek Komisji

en: email
pl_PL: e-mail

en: gatekeeper
pl_PL: portier

en: inventory category
pl_PL: Kategoria jednostek magazynowych

en: management
pl_PL: kierownictwo

en: member
pl_PL: członek

en: owner family
pl_PL: rodzina właściciela

en: save
pl_PL: ratować

en: square meter
pl_PL: metr kwadratowy

en: staffmember
pl_PL: pracownik

en: tenant
pl_PL: najemca

en: we are going to skip
pl_PL: zamierzamy pominąć

en: | Bill To
pl_PL: Rachunek do

en: | Bill To.
pl_PL: | Rachunek do.
