Apartment Management System - en to nb_NO translation catalogue (1146 entries)

en:  (Allotted)
nb_NO:  (Tildelt)

en:  Unit
nb_NO:  Enhet

en:  Unit
nb_NO:  Enhet

en: (Occupied)
nb_NO: (Okkupert)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
nb_NO: (filtrert fra totalt _MAX_ oppføringer)

en: 12/31/2017
nb_NO: 31.12.2017

en: 31/12/2017
nb_NO: 31.12.2017

en: : activate to sort column ascending
nb_NO: : aktiver for å sortere kolonne stigende

en: : activate to sort column descending
nb_NO: : aktiver for å sortere kolonne synkende

en: A/C Holder Name
nb_NO: A/C-holderens navn

en: API Key
nb_NO: API-nøkkel

en: APP Icon
nb_NO: APP-ikon

en: Access Right
nb_NO: Tilgangsrett

en: Access Rights
nb_NO: Tilgangsrettigheter

en: Account
nb_NO: Regnskap

en: Account Holder Name
nb_NO: Kontohaver Name

en: Account Information
nb_NO: Kontoinformasjon

en: Account No
nb_NO: Kontonr

en: Account Number
nb_NO: Kontonummer

en: Account Type
nb_NO: Kontotype

en: Accountant
nb_NO: Regnskapsfører

en: Accountant Access Right
nb_NO: Tilgangsrett for regnskapsfører

en: Accountant Deleted Successfully.
nb_NO: Regnskapsfører slettet.

en: Accountant Information
nb_NO: Regnskapsførerinformasjon

en: Accountant Inserted Successfully.
nb_NO: Regnskapsfører satt inn.

en: Accountant Updated Successfully.
nb_NO: Regnskapsfører oppdatert.

en: Accountant deleted successfully
nb_NO: Regnskapsfører er slettet

en: Accountant inserted successfully.
nb_NO: Regnskapsfører satt inn.

en: Accountant updated successfully.
nb_NO: Regnskapsfører ble oppdatert.

en: Accounts
nb_NO: Kontoer

en: Action
nb_NO: Handling

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Active Suggestion
nb_NO: Aktivt forslag

en: Activity For Facility Booking
nb_NO: Aktivitet for booking av anlegg

en: Activity Name
nb_NO: Aktivitetsnavn

en: Add
nb_NO: Legge til

en: Add Accountant
nb_NO: Legg til regnskapsfører

en: Add Activity
nb_NO: Legg til aktivitet

en: Add Activity For Facility Booking
nb_NO: Legg til aktivitet for bestilling av fasiliteter

en: Add Asset
nb_NO: Legg til ressurs

en: Add Assets
nb_NO: Legg til eiendeler

en: Add Assets Category
nb_NO: Legg til aktivakategori

en: Add Assign Slot
nb_NO: Legg til tilordne spor

en: Add Booking Facility
nb_NO: Legg til bestillingsanlegg

en: Add Building
nb_NO: Legg til bygning

en: Add Building Category
nb_NO: Legg til bygningskategori

en: Add Category
nb_NO: Legg til kategori

en: Add Charges
nb_NO: Legg til kostnader

en: Add Charges Email Template
nb_NO: Legg til e-postmal for kostnader

en: Add Charges Template
nb_NO: Legg til kostnadsmal

en: Add Charges Types
nb_NO: Legg til belastningstyper

en: Add Complaint
nb_NO: Legg til klage

en: Add Complaint Email Template
nb_NO: Legg til e-postmal for klage

en: Add Complaint For Admin
nb_NO: Legg til klage for admin

en: Add Complaint For Admin Email Template
nb_NO: Legg til klage for e-postmal for admin

en: Add Complaint Template
nb_NO: Legg til klagemal

en: Add Compound
nb_NO: Tilsett forbindelse

en: Add Designation
nb_NO: Legg til betegnelse

en: Add Document
nb_NO: Legg til dokument

en: Add Event
nb_NO: Legg til hendelse

en: Add Event Email Template
nb_NO: Legg til e-postmal for hendelser

en: Add Event Template
nb_NO: Legg til hendelsesmal

en: Add Expense
nb_NO: Legg til kostnad

en: Add Expense Types
nb_NO: Legg til utgiftstyper

en: Add Facility
nb_NO: Legg til anlegg

en: Add Gatekeeper
nb_NO: Legg til Gatekeeper

en: Add Image
nb_NO: Legg til bilde

en: Add Income
nb_NO: Legg til inntekt

en: Add Inventory
nb_NO: Legg til inventar

en: Add Inventory Unit Category
nb_NO: Legg til beholdningsenhetskategori

en: Add Invoice
nb_NO: Legg til faktura

en: Add Member
nb_NO: Legg til medlem

en: Add Message
nb_NO: Legg til melding

en: Add More Entry
nb_NO: Legg til flere oppføringer

en: Add More Gate
nb_NO: Legg til mer port

en: Add More Unit
nb_NO: Legg til flere enheter

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New FAQ
nb_NO: Legg til nye vanlige spørsmål

en: Add New Photo Gallery
nb_NO: Legg til nytt bildegalleri

en: Add New Rules
nb_NO: Legg til nye regler

en: Add Notice
nb_NO: Legg til varsel

en: Add Notice Email Template
nb_NO: Legg til mal for e-postmelding

en: Add Notice Template
nb_NO: Legg til varselmal

en: Add Or Remove
nb_NO: Legg til eller fjern

en: Add Other User In system Template
nb_NO: Legg til annen bruker i systemmal

en: Add Payment
nb_NO: Legg til betaling

en: Add Residential Unit
nb_NO: Legg til boligenhet

en: Add Rule
nb_NO: Legg til regel

en: Add Service
nb_NO: Legg til tjeneste

en: Add Slot
nb_NO: Legg til spor

en: Add Staff Category
nb_NO: Legg til personalkategori

en: Add Staff Check-In
nb_NO: Legg til innsjekking for ansatte

en: Add Staff Checkin
nb_NO: Legg til Personal Checkin

en: Add Staff Member
nb_NO: Legg til medarbeider

en: Add Tax
nb_NO: Legg til skatt

en: Add Types
nb_NO: Legg til typer

en: Add Unit Category
nb_NO: Legg til enhetskategori

en: Add Visitor Request
nb_NO: Legg til besøksforespørsel

en: Add visit Reason
nb_NO: Legg til besøksgrunn

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Address Information
nb_NO: Adresseinformasjon

en: All
nb_NO: Alle

en: All Accountants
nb_NO: Alle regnskapsførere

en: All Committee Member
nb_NO: Alle komitémedlemmer

en: All FAQ
nb_NO: Alle FAQ

en: All Gatekeeper
nb_NO: Alle portvakter

en: All Member
nb_NO: Alle medlemmer

en: All Members
nb_NO: Alle medlemmer

en: All Month
nb_NO: Hele måneden

en: All Staff Member
nb_NO: Alle ansatte

en: All User
nb_NO: Alle brukere

en: All Users
nb_NO: Alle brukere

en: Alloted Slots
nb_NO: Tildelte spilleautomater

en: Allotted
nb_NO: Tildelt

en: Allotted Start to End Date
nb_NO: Tildelt start til sluttdato

en: Allow Member To Multiple Units
nb_NO: Tillat medlem til flere enheter

en: Allow booking for multiple days
nb_NO: Tillat bestilling for flere dager

en: Already booking this facility Between this date.
nb_NO: Bestiller allerede dette anlegget mellom denne datoen.

en: Already booking this facility Between this time.
nb_NO: Bestiller allerede dette anlegget mellom denne tiden.

en: Alt . Mobile Number
nb_NO: Alt . Mobilnummer

en: Alt Mobile Number
nb_NO: Alt mobilnummer

en: Amount
nb_NO: Beløp

en: Amount After Discount
nb_NO: Beløp etter rabatt

en: Amount Charge
nb_NO: Beløpsavgift

en: Announcement
nb_NO: Kunngjøring

en: Apartment Address
nb_NO: Leilighetens adresse

en: Apartment Logo
nb_NO: Leilighetslogo

en: Apartment Management
nb_NO: Leilighetsadministrasjon

en: Apartment Management System
nb_NO: Leilighetsadministrasjonssystem

en: Apartment Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete housing society or neighborhood maintenance tasks. It has different user roles like Admin, Resident members, Gatekeeper and Accountant Users.
nb_NO: Leilighetsadministrasjonssystem for wordpress-plugin er en ideell måte å administrere komplette vedlikeholdsoppgaver for boligsamfunn eller nabolag. Den har forskjellige brukerroller som Admin, Resident-medlemmer, Gatekeeper og Accountant Users.

en: Apartment Name
nb_NO: Leilighetens navn

en: Apartment Number
nb_NO: Leilighet nummer

en: Apartment Type
nb_NO: Leilighetstype

en: Approve
nb_NO: Vedta

en: Approved
nb_NO: Godkjent

en: Approved Facility Template
nb_NO: Godkjent anleggsmal

en: Approved Notice
nb_NO: Godkjent varsel

en: Approved Visitor Request Email Template
nb_NO: Godkjent e-postmal for besøksforespørsel

en: Approved Visitor Request Template
nb_NO: Godkjent mal for besøksforespørsel

en: Apr
nb_NO: apr

en: April
nb_NO: april

en: Are you sure want to delete this record?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne posten?

en: Are you sure you want to delete this record?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne posten?

en: Asset
nb_NO: ressurs

en: Asset Category
nb_NO: Aktivakategori

en: Asset Cost
nb_NO: Eiendelskostnad

en: Asset Details
nb_NO: Eiendelsdetaljer

en: Asset Information
nb_NO: Eiendelsinformasjon

en: Asset List
nb_NO: Eiendelsliste

en: Asset Name
nb_NO: Eiendelsnavn

en: Asset No
nb_NO: Eiendelsnr

en: Asset Number
nb_NO: Eiendelsnummer

en: Asset inserted successfully
nb_NO: Innholdselementet ble satt inn

en: Asset updated successfully.
nb_NO: Innholdselementet ble oppdatert.

en: Asset/ Inventory Tracker
nb_NO: Aktiva/lagersporing

en: Assets
nb_NO: Eiendeler

en: Assets & Inventory
nb_NO: Eiendeler og inventar

en: Assets / Inventory Tracker
nb_NO: Eiendeler / Inventar Tracker

en: Assets Category
nb_NO: Aktivakategori

en: Assign Gate
nb_NO: Tilordne gate

en: Assign Parking Slot Template
nb_NO: Tilordne mal for parkeringsplasser

en: Assign Slot
nb_NO: Tildel spor

en: Assign Slot Details
nb_NO: Tildel spordetaljer

en: Assign Slot Email Template
nb_NO: Tildel e-postmal for spor

en: Assign Slot Information
nb_NO: Tildel sporinformasjon

en: Assign Slot Link
nb_NO: Tilordne sporkobling

en: Assigned Gate
nb_NO: Tildelt port

en: Aug
nb_NO: august

en: August
nb_NO: august

en: Australian Dollar
nb_NO: australske dollar

en: Authentication Key
nb_NO: Autentiseringsnøkkel

en: Available
nb_NO: Tilgjengelig

en: Back to wp-admin
nb_NO: Tilbake til wp-admin

en: Badge ID
nb_NO: Merke-ID

en: Bank Details
nb_NO: Bankinformasjon

en: Bank Name
nb_NO: Bank navn

en: Bank Transfer
nb_NO: Bankoverføring

en: Bill Date
nb_NO: Regningsdato

en: Billing Period
nb_NO: Faktura periode

en: Book For
nb_NO: Bestill for

en: Book For Activity
nb_NO: Bok for aktivitet

en: Booked
nb_NO: Bestilt

en: Booked User Name
nb_NO: Bestilt brukernavn

en: Booking Charge
nb_NO: Bestillingsgebyr

en: Booking Charges
nb_NO: Bestillingskostnader

en: Booking Date
nb_NO: Bestillingsdato

en: Booking Facilities
nb_NO: Bestillingsfasiliteter

en: Booking Facility
nb_NO: Booking anlegg

en: Booking Facility Details
nb_NO: Bestillingsfasiliteter detaljer

en: Booking For From Date
nb_NO: Bestilling for fra dato

en: Booking For From Time
nb_NO: Bestilling for fra tid

en: Booking For To Date
nb_NO: Bestilling til dags dato

en: Booking For To Time
nb_NO: Bestilling til tid

en: Booking Status
nb_NO: Bestillingsstatus

en: Brazilian Real
nb_NO: Brasiliansk real

en: Building
nb_NO: Bygning

en: Building Block
nb_NO: Byggestein

en: Building By Unit
nb_NO: Bygg etter enhet

en: Building Category
nb_NO: Bygningskategori

en: Building Information
nb_NO: Bygningsinformasjon

en: Building Member
nb_NO: Byggemedlem

en: Building Name
nb_NO: Bygningens navn

en: Building Units
nb_NO: Byggeenheter

en: Building Units settings
nb_NO: Innstillinger for bygningsenheter

en: Building/Group
nb_NO: Bygg/Konsern

en: By Date
nb_NO: Etter dato

en: By Hour
nb_NO: Etter time

en: COMPOUND:
nb_NO: FORBINDELSE:

en: Calendar
nb_NO: Kalender

en: Canadian Dollar
nb_NO: kanadiske dollar

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Card
nb_NO: Kort

en: Care Taker
nb_NO: Vaktmester

en: Cash
nb_NO: Penger

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Category Name
nb_NO: kategori navn

en: Category:
nb_NO: Kategori:

en: Charge Calculate By
nb_NO: Kostnadsberegn etter

en: Charge Calculate By
nb_NO: Kostnadsberegn etter

en: Charge Deleted successfully.
nb_NO: Ladningen ble slettet

en: Charge End Date
nb_NO: Sluttdato for belastning

en: Charge Per
nb_NO: Belastning pr

en: Charge Period
nb_NO: Ladeperiode

en: Charge Saved successfully.
nb_NO: Ladningen er lagret

en: Charge Start Date
nb_NO: Startdato for lading

en: Charge Updated successfully.
nb_NO: Lading ble oppdatert.

en: Charges
nb_NO: Avgifter

en: Charges Amount
nb_NO: Beløpsbeløp

en: Charges Entry Label
nb_NO: Gebyrer Entry Label

en: Charges Information
nb_NO: Gebyrinformasjon

en: Charges Name
nb_NO: Navn på avgifter

en: Charges Payment
nb_NO: Gebyrer Betaling

en: Charges Types
nb_NO: Avgiftstyper

en: Charges type
nb_NO: Type avgifter

en: Check In Date
nb_NO: Ankomstdato

en: Check In Time
nb_NO: Innsjekkingstid

en: Check Out
nb_NO: Sjekk ut

en: Check Out Time
nb_NO: Utsjekkingstid

en: Check in Time
nb_NO: Innsjekkingstid

en: Check-In
nb_NO: Innsjekking

en: Check-In Date
nb_NO: Ankomstdato

en: Check-In Time
nb_NO: Innsjekkingstid

en: Check-Out
nb_NO: Sjekk ut

en: Check-Out Time
nb_NO: Utsjekkingstid

en: Checked Out successfully
nb_NO: Utsjekket vellykket

en: Checkin
nb_NO: Sjekker inn

en: Checkout
nb_NO: Sjekk ut

en: Cheque
nb_NO: Kryss av

en: Choose Gate
nb_NO: Velg Gate

en: City
nb_NO: By

en: Clickatell
nb_NO: Klikkatell

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Close Complaint
nb_NO: Lukk klage

en: Close Maintenance Request
nb_NO: Lukk vedlikeholdsforespørsel

en: Close Request
nb_NO: Lukk forespørsel

en: Closed
nb_NO: Lukket

en: Comment
nb_NO: Kommentar

en: Commercial
nb_NO: Kommersiell

en: Commercial Unit
nb_NO: Kommersiell enhet

en: Commitee Member
nb_NO: Komitemedlem

en: Committee Member
nb_NO: Komite medlem

en: Committee Members
nb_NO: Komitémedlemmer

en: Complaint
nb_NO: Klage

en: Complaint By
nb_NO: Klage av

en: Complaint Deleted Successfully.
nb_NO: Klage slettet.

en: Complaint Description
nb_NO: Klagebeskrivelse

en: Complaint Details
nb_NO: Klagedetaljer

en: Complaint From
nb_NO: Klage fra

en: Complaint Information
nb_NO: Klageinformasjon

en: Complaint Link
nb_NO: Klagelink

en: Complaint Nature
nb_NO: Klage Natur

en: Complaint Status
nb_NO: Klagestatus

en: Complaint Title
nb_NO: Klagetittel

en: Complaint Updated Successfully.
nb_NO: Klagen ble oppdatert.

en: Complaint deleted successfully
nb_NO: Klagen ble slettet

en: Complaint inserted successfully
nb_NO: Klagen er satt inn

en: Complaint inserted successfully.
nb_NO: Klagen er satt inn.

en: Complaint updated successfully.
nb_NO: Klagen ble oppdatert.

en: Complaints
nb_NO: Klager

en: Compose
nb_NO: Skriv

en: Compound
nb_NO: Sammensatt

en: Compound Details
nb_NO: Sammensatte detaljer

en: Compound Units
nb_NO: Sammensatte enheter

en: Confirm Password
nb_NO: bekreft passord

en: Contact Name
nb_NO: kontakt navn

en: Copyright ©2023 Mojoomla. All rights reserved.
nb_NO: Copyright ©2023 Mojoomla. Alle rettigheter forbeholdt.

en: Corporate ID
nb_NO: Bedrifts-ID

en: Count
nb_NO: Telle

en: Country
nb_NO: Land

en: Country Code
nb_NO: Landskode

en: Created By
nb_NO: Laget av

en: Created By:
nb_NO: Laget av:

en: Created Date
nb_NO: opprettet dato

en: Current Password
nb_NO: Nåværende passord

en: Current Password & New Password should not match.
nb_NO: Gjeldende passord og nytt passord skal ikke samsvare.

en: Czech Koruna
nb_NO: tsjekkiske koruna

en: Danish Krone
nb_NO: danske kroner

en: Dashboard
nb_NO: Dashbord

en: Dashboard Card setting For Accountant
nb_NO: Dashboard Kortinnstilling For regnskapsfører

en: Dashboard Card setting For Gatekeeper
nb_NO: Dashboard Kortinnstilling For Gatekeeper

en: Dashboard Card setting For Members
nb_NO: Dashboard-kortinnstilling for medlemmer

en: Dashboard Card setting For Staff Members
nb_NO: Dashboard-kortinnstilling for ansatte

en: Datatable
nb_NO: Data bord

en: Datatable Header Settings
nb_NO: Innstillinger for datatabellhode

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date :
nb_NO: Dato :

en: Date :
nb_NO: Dato :

en: Date Format
nb_NO: Datoformat

en: Date Type
nb_NO: Datotype

en: Date of Birth
nb_NO: Fødselsdato

en: Date of birth
nb_NO: Fødselsdato

en: Day
nb_NO: Dag

en: Deactive Suggestion
nb_NO: Deaktivt forslag

en: Dec
nb_NO: des

en: December
nb_NO: desember

en: December 12, 2017
nb_NO: 12. desember 2017

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete Selected
nb_NO: Slett valgte

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Designation
nb_NO: Betegnelse

en: Designation Name
nb_NO: Betegnelse Navn

en: Discount Amount
nb_NO: Rabattbeløp

en: Discount Amount :
nb_NO: Rabattbeløp:

en: Do you really want to delete this record?
nb_NO: Vil du virkelig slette denne posten?

en: Do you want to add penalty?
nb_NO: Vil du legge til straff?

en: Document
nb_NO: Dokument

en: Document Deleted Successfully.
nb_NO: Dokumentet ble slettet.

en: Document Information
nb_NO: Dokumentinformasjon

en: Document Inserted Successfully.
nb_NO: Dokumentet ble satt inn.

en: Document Submitted Date
nb_NO: Dato for innsending av dokument

en: Document Title
nb_NO: Dokument tittel

en: Document Updated Successfully.
nb_NO: Dokumentet ble oppdatert.

en: Document deleted successfully
nb_NO: Dokumentet ble slettet

en: Document inserted successfully
nb_NO: Dokumentet ble satt inn

en: Document updated successfully.
nb_NO: Dokumentet ble oppdatert.

en: Documents
nb_NO: Dokumenter

en: Domain
nb_NO: Domene

en: Download
nb_NO: nedlasting

en: Due Amount
nb_NO: Forfalt beløp

en: Due Amount :
nb_NO: Forfalt beløp:

en: Edit
nb_NO: Redigere

en: Edit Accountant
nb_NO: Rediger regnskapsfører

en: Edit Asset
nb_NO: Rediger ressurs

en: Edit Assets
nb_NO: Rediger eiendeler

en: Edit Assign Slot
nb_NO: Rediger tilordne spor

en: Edit Booking Facility
nb_NO: Rediger bestillingsfasiliteter

en: Edit Charges
nb_NO: Rediger kostnader

en: Edit Complaint
nb_NO: Rediger klage

en: Edit Document
nb_NO: Rediger dokument

en: Edit Event
nb_NO: Rediger hendelse

en: Edit Expense
nb_NO: Rediger utgift

en: Edit FAQ
nb_NO: Rediger vanlige spørsmål

en: Edit Facility
nb_NO: Rediger anlegg

en: Edit Gatekeeper
nb_NO: Rediger gatekeeper

en: Edit Inventory
nb_NO: Rediger inventar

en: Edit Member
nb_NO: Rediger medlem

en: Edit Notice
nb_NO: Rediger varsel

en: Edit Photo Gallery
nb_NO: Rediger bildegalleri

en: Edit Residential Unit
nb_NO: Rediger boligenhet

en: Edit Rule
nb_NO: Rediger regel

en: Edit Rules
nb_NO: Rediger regler

en: Edit Service
nb_NO: Rediger tjeneste

en: Edit Slot
nb_NO: Rediger spor

en: Edit Staff Check-In
nb_NO: Rediger personalinnsjekking

en: Edit Staff Checkin
nb_NO: Rediger personalinnsjekking

en: Edit Staff Member
nb_NO: Rediger medarbeider

en: Edit Tax
nb_NO: Rediger skatt

en: Edit Visitor Request
nb_NO: Rediger besøksforespørsel

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email Already in use
nb_NO: E-posten er allerede i bruk

en: Email ID
nb_NO: Epost id

en: Email Subject
nb_NO: E-post Emne

en: Email Template
nb_NO: E-postmal

en: Email Templates
nb_NO: E-postmaler

en: Email Updated successfully
nb_NO: E-post er oppdatert

en: Email id Already Exist.
nb_NO: E-post-ID finnes allerede.

en: Email is not valid
nb_NO: E-post er ikke gyldig

en: Emailid Already Exist.
nb_NO: E-post-ID finnes allerede.

en: Employee
nb_NO: Ansatt

en: Enable
nb_NO: Muliggjøre

en: Enable Charges
nb_NO: Aktiver belastninger

en: Enable Mail Notifications
nb_NO: Aktiver e-postvarsler

en: Enable Sandbox
nb_NO: Aktiver Sandbox

en: End Date
nb_NO: Sluttdato

en: End Time
nb_NO: Sluttid

en: End Time should be greater than Start Time
nb_NO: Sluttiden skal være større enn starttiden

en: End Time*
nb_NO: Sluttid*

en: Enter New password.
nb_NO: Skriv inn nytt passord.

en: Enter correct current password.
nb_NO: Skriv inn riktig gjeldende passord.

en: Enter email subject
nb_NO: Skriv inn e-postemne

en: Entry
nb_NO: Inngang

en: Envato License key
nb_NO: Envato-lisensnøkkel

en: Event
nb_NO: Begivenhet

en: Event Approved successfully.
nb_NO: Arrangementet ble godkjent.

en: Event Description
nb_NO: Begivenhetsbeskrivelse

en: Event Detail
nb_NO: Begivenhetsdetalj

en: Event Details
nb_NO: Begivenhetsdetaljer

en: Event End Date
nb_NO: Sluttdato for arrangementet

en: Event End Time
nb_NO: Slutttid for hendelsen

en: Event Information
nb_NO: Begivenhetsinformasjon

en: Event Link
nb_NO: Eventlink

en: Event Start Date
nb_NO: Startdato for arrangementet

en: Event Start Time
nb_NO: Starttid for arrangementet

en: Event Title
nb_NO: Begivenhetstittel

en: Event deleted successfully
nb_NO: Arrangementet ble slettet

en: Event inserted successfully
nb_NO: Hendelsen ble satt inn

en: Event inserted successfully but display After Admin Approved
nb_NO: Hendelsen ble satt inn, men vises etter at administratoren er godkjent

en: Event inserted successfully.
nb_NO: Medlemmet ble satt inn.

en: Event updated successfully.
nb_NO: Arrangementet ble oppdatert.

en: Expense
nb_NO: Kostnader

en: Expense Deleted successfully.
nb_NO: Utgift slettet.

en: Expense Entries
nb_NO: Utgiftsposter

en: Expense Information
nb_NO: Utgiftsinformasjon

en: Expense List
nb_NO: Utgiftsliste

en: Expense Report
nb_NO: Utgiftsrapport

en: Expense Report By Month
nb_NO: Utgiftsrapport etter måned

en: Expense Saved successfully.
nb_NO: Utgifter lagret

en: Expense Type
nb_NO: Utgiftstype

en: Expense Types
nb_NO: Utgiftstyper

en: Expense Updated successfully.
nb_NO: Utgift ble oppdatert.

en: Expense type
nb_NO: Utgiftstype

en: Export CSV
nb_NO: Eksporter CSV

en: Facilities
nb_NO: Fasiliteter

en: Facility
nb_NO: Anlegget

en: Facility Approved Email Template
nb_NO: Fasilitetsgodkjent e-postmal

en: Facility Booking
nb_NO: Bestilling av anlegg

en: Facility Booking Approved Successfully.
nb_NO: Bestilling av anlegg godkjent.

en: Facility Booking Email Template
nb_NO: E-postmal for bestilling av fasiliteter

en: Facility Booking Successfully.
nb_NO: Bestilling av anlegg vellykket.

en: Facility Booking Template For Admin
nb_NO: Fasilitetsbestillingsmal for admin

en: Facility Booking Template For Member
nb_NO: Bestillingsmal for fasiliteter for medlem

en: Facility Booking Updated Successfully.
nb_NO: Bestilling av fasiliteter er oppdatert.

en: Facility Booking Updated successfully
nb_NO: Bestilling av fasiliteter ble oppdatert

en: Facility Booking successfully
nb_NO: Bestilling av anlegg vellykket

en: Facility Charge
nb_NO: Anleggsavgift

en: Facility Deleted Successfully.
nb_NO: Anlegget ble slettet.

en: Facility Details
nb_NO: Fasilitetsdetaljer

en: Facility Information
nb_NO: Anleggsinformasjon

en: Facility Inserted Successfully.
nb_NO: Anlegget ble satt inn.

en: Facility Name
nb_NO: Fasilitetsnavn

en: Facility Updated Successfully.
nb_NO: Anlegget ble oppdatert.

en: Facility deleted successfully
nb_NO: Anlegget ble slettet

en: Facility inserted successfully
nb_NO: Fasiliteten ble satt inn

en: Facility updated successfully.
nb_NO: Anlegget ble oppdatert.

en: Family Information
nb_NO: Familieinformasjon

en: Family Member
nb_NO: Familiemedlem

en: Family Type
nb_NO: Familietype

en: Feb
nb_NO: feb

en: February
nb_NO: februar

en: Female
nb_NO: Hunn

en: Finance payment
nb_NO: Finansieringsbetaling

en: Finance/Payment
nb_NO: Økonomi/betaling

en: First
nb_NO: Først

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: Footer Description
nb_NO: Bunntekstbeskrivelse

en: Footer Setting
nb_NO: Bunntekstinnstilling

en: For entry
nb_NO: For inngang

en: For exit
nb_NO: For utgang

en: Four Wheeler
nb_NO: Firehjuling

en: From
nb_NO: Fra

en: From (
nb_NO: Fra (

en: From :
nb_NO: Fra :

en: From:
nb_NO: Fra:

en: Fully Paid
nb_NO: Fullt betalt

en: GATE:
nb_NO: PORT:

en: GENERAL
nb_NO: GENERELL

en: GST Number
nb_NO: GST-nummer

en: GST Number / Vat Number / Tax number
nb_NO: GST-nummer / MVA-nummer / Skattenummer

en: Gallery
nb_NO: Galleri

en: Gate
nb_NO: Port

en: Gate Name
nb_NO: Portnavn

en: Gate inserted successfully
nb_NO: Porten ble satt inn

en: Gate updated successfully.
nb_NO: Porten ble oppdatert.

en: Gatekeeper
nb_NO: Portvakt

en: Gatekeeper Access Right
nb_NO: Gatekeeper tilgangsrett

en: Gatekeeper Deleted Successfully.
nb_NO: Gatekeeper ble slettet.

en: Gatekeeper Information
nb_NO: Portvaktinformasjon

en: Gatekeeper Inserted Successfully.
nb_NO: Gatekeeper satt inn.

en: Gatekeeper Updated Successfully.
nb_NO: Gatekeeper ble oppdatert.

en: Gatekeeper deleted successfully
nb_NO: Gatekeeper ble slettet

en: Gatekeeper inserted successfully.
nb_NO: Gatekeeper satt inn.

en: Gatekeeper updated successfully.
nb_NO: Gatekeeper ble oppdatert.

en: Gender
nb_NO: Kjønn

en: General Setting
nb_NO: Generell innstilling

en: General Settings
nb_NO: Generelle innstillinger

en: Generate Invoice Email Template
nb_NO: Generer e-postmal for faktura

en: Generate Invoice Template
nb_NO: Generer fakturamal

en: Go
nb_NO: Gå

en: Grand Total :
nb_NO: Totalsum:

en: Graph
nb_NO: Kurve

en: Group
nb_NO: Gruppe

en: Guatemalan Quetzal
nb_NO: Guatemalansk Quetzal

en: Half Yearly
nb_NO: Halvårlig

en: Header
nb_NO: Overskrift

en: Hour
nb_NO: Time

en: Hungarian Forint
nb_NO: Ungarsk forint

en: I Half
nb_NO: I Halvparten

en: ID Number
nb_NO: ID-nummer

en: IFSC Code
nb_NO: IFSC-kode

en: II Half
nb_NO: II Halvparten

en: INVOICE
nb_NO: FAKTURA

en: Id
nb_NO: ID

en: Id Number
nb_NO: ID-nummer

en: If you want to generate recurring invoices every month until the charge end date. so Please enable checkbox.
nb_NO: Hvis du ønsker å generere gjentakende fakturaer hver måned frem til sluttdatoen for belastningen. så Vennligst aktiver avkrysningsboksen.

en: If your operator supports multiple routes then give one route name. Eg: route=1 for promotional, route=4 for transactional SMS.
nb_NO: Hvis operatøren din støtter flere ruter, oppgi ett rutenavn. F.eks: rute=1 for kampanje, rute=4 for transaksjons-SMS.

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image URL
nb_NO: Bilde-URL

en: Import CSV
nb_NO: Importer CSV

en: Import Data
nb_NO: Importer data

en: Import User CSV Successfully Uploaded.
nb_NO: Importer bruker-CSV er lastet opp.

en: Inbox
nb_NO: Innboks

en: Income
nb_NO: Inntekt

en: Income & Expense
nb_NO: Inntekter og utgifter

en: Income & Expense Graph
nb_NO: Inntekter og utgifter graf

en: Income & Expense Report
nb_NO: Inntekts- og utgiftsrapport

en: Income List
nb_NO: Inntektsliste

en: Income Report
nb_NO: Inntektsrapport

en: Income-Expense Report
nb_NO: Inntekts-utgiftsrapport

en: Indian Rupee
nb_NO: Indisk Rupee

en: Individual
nb_NO: Individuell

en: Indonesian rupiah
nb_NO: Indonesisk rupiah

en: Inventory
nb_NO: Inventar

en: Inventory Category
nb_NO: Inventarkategori

en: Inventory Category Name
nb_NO: Navn på beholdningskategori

en: Inventory Details
nb_NO: Inventardetaljer

en: Inventory Information
nb_NO: Inventarinformasjon

en: Inventory List
nb_NO: Innholdsfortegnelse

en: Inventory Name
nb_NO: Inventarnavn

en: Inventory inserted successfully
nb_NO: Beholdningen ble satt inn

en: Inventory updated successfully.
nb_NO: Beholdningen ble oppdatert.

en: Invoice
nb_NO: Faktura

en: Invoice Deleted successfully.
nb_NO: Faktura slettet.

en: Invoice Entries
nb_NO: Fakturaoppføringer

en: Invoice No
nb_NO: Faktura nr

en: Invoice No.
nb_NO: Faktura nr.

en: Invoice Number
nb_NO: Fakturanummer

en: Invoice Option
nb_NO: Fakturaalternativ

en: Invoice Payment
nb_NO: Fakturabetaling

en: Invoice Payment Receipt
nb_NO: Kvittering for fakturabetaling

en: Invoice Prefix
nb_NO: Fakturaprefiks

en: Invoice Setting
nb_NO: Fakturainnstilling

en: Invoice penalty Settings
nb_NO: Innstillinger for fakturastraff

en: Invoices
nb_NO: Fakturaer

en: Israeli New Sheqel
nb_NO: Israelsk ny shekel

en: January
nb_NO: januar

en: Japanese Yen
nb_NO: japansk yen

en: Jul
nb_NO: jul

en: July
nb_NO: juli

en: Jun
nb_NO: jun

en: June
nb_NO: juni

en: Kenyan shilling
nb_NO: Kenyanske shilling

en: Last
nb_NO: Siste

en: Last 12 Months
nb_NO: Siste 12 måneder

en: Last 3 Months
nb_NO: Siste 3 måneder

en: Last 6 Months
nb_NO: Siste 6 måneder

en: Last Month
nb_NO: Forrige måned

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Last Week
nb_NO: Forrige uke

en: Last Year
nb_NO: I fjor

en: Lease Agreement
nb_NO: Leieavtale

en: Licence Settings
nb_NO: Lisensinnstillinger

en: License Information
nb_NO: Lisensinformasjon

en: License Setting
nb_NO: Lisensinnstilling

en: Loading...
nb_NO: Laster inn...

en: Log In
nb_NO: Logg Inn

en: Log Out
nb_NO: Logg ut

en: Login Link
nb_NO: Påloggingslenke

en: Login Page
nb_NO: Påloggingsside

en: Login Page Link
nb_NO: Link til påloggingsside

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
nb_NO: Pålogging mislyktes: Du har skrevet inn feil brukernavn eller passord, prøv igjen.

en: Logout
nb_NO: Logg ut

en: Mail Templates
nb_NO: Mail maler

en: Maintenance
nb_NO: Vedlikehold

en: Maintenance Charges
nb_NO: Vedlikeholdskostnader

en: Maintenance Request
nb_NO: Vedlikeholdsforespørsel

en: Malaysian Ringgit
nb_NO: Malaysisk ringgit

en: Male
nb_NO: Mann

en: Manage Gate
nb_NO: Administrer Gate

en: Manage Gates
nb_NO: Administrer porter

en: Manage Gates Information
nb_NO: Administrer Gates-informasjon

en: Management Access Right
nb_NO: Administrasjonstilgangsrett

en: Mar
nb_NO: mars

en: March
nb_NO: mars

en: Max. 160 Character
nb_NO: Maks. 160 tegn

en: May
nb_NO: Kan

en: Measurement
nb_NO: Mål

en: Measurement Charge
nb_NO: Måleavgift

en: Member
nb_NO: Medlem

en: Member Access Right
nb_NO: Medlems tilgangsrett

en: Member Active Successfully
nb_NO: Medlem aktivt vellykket

en: Member Approval
nb_NO: Medlemsgodkjenning

en: Member Approval Setting
nb_NO: Innstilling for medlemsgodkjenning

en: Member Approved by Admin Template
nb_NO: Medlem Godkjent av Admin Mal

en: Member Become committee Template
nb_NO: Medlem Bli komité Mal

en: Member Become from committee member
nb_NO: Medlem Bli fra komitémedlem

en: Member By Building
nb_NO: Medlem etter bygning

en: Member By Building Report
nb_NO: Medlem For Bygg Rapport

en: Member Category
nb_NO: Medlemskategori

en: Member Category Name
nb_NO: Medlemskategorinavn

en: Member Deleted Successfully.
nb_NO: Medlem slettet.

en: Member Details
nb_NO: Medlemsdetaljer

en: Member History
nb_NO: Medlemshistorie

en: Member ID Proof-1
nb_NO: Medlems-ID-bevis-1

en: Member Image
nb_NO: Medlemsbilde

en: Member Information
nb_NO: Medlemsinformasjon

en: Member Inserted Successfully.
nb_NO: Medlemmet ble satt inn.

en: Member Name
nb_NO: Medlemsnavn

en: Member Registration
nb_NO: Medlemsregistrering

en: Member Removed from committee member
nb_NO: Medlem Fjernet fra komitémedlem

en: Member Type
nb_NO: Medlemstype

en: Member Updated Successfully.
nb_NO: Medlem oppdatert.

en: Member in Building
nb_NO: Medlem i Bygg

en: Member inserted successfully
nb_NO: Medlemmet ble satt inn

en: Member updated successfully.
nb_NO: Medlemmet er oppdatert.

en: Members
nb_NO: Medlemmer

en: Members By Building
nb_NO: Medlemmer etter bygning

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Message
nb_NO: Beskjed

en: Message Comment
nb_NO: Melding Kommentar

en: Message Content
nb_NO: Meldingsinnhold

en: Message Details
nb_NO: Meldingsdetaljer

en: Message For
nb_NO: Melding til

en: Message Link
nb_NO: Meldingslenke

en: Message Received Template
nb_NO: Mal for melding mottatt

en: Message Sent Successfully!
nb_NO: Melding sendt!

en: Message To
nb_NO: Melding til

en: Message deleted successfully
nb_NO: Meldingen ble slettet

en: Message sent successfully
nb_NO: Meldingen ble sendt

en: Messages
nb_NO: Meldinger

en: Mexican Peso
nb_NO: meksikansk peso

en: Middle Name
nb_NO: Mellomnavn

en: Mobile No.
nb_NO: Mobilnr.

en: Mobile Number
nb_NO: Mobilnummer

en: Month
nb_NO: Måned

en: Monthly
nb_NO: Månedlig

en: Must be enter percentage value like 5
nb_NO: Må angi prosentverdi som 5

en: My Profile
nb_NO: Min profil

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name & Email ID
nb_NO: Navn og e-post-ID

en: Name Of Admin
nb_NO: Navn på administrator

en: Name Of Apartment
nb_NO: Navn på leilighet

en: Name Of Receiver
nb_NO: Navn på mottaker

en: Name Of Sender
nb_NO: Navn på avsender

en: Name of Member
nb_NO: Navn på medlem

en: Nature
nb_NO: Natur

en: Nature:
nb_NO: Natur:

en: Net Profit
nb_NO: Netto fortjeneste

en: New Password
nb_NO: Nytt passord

en: New password and Confirm password does not match.
nb_NO: Nytt passord og Bekreft passord stemmer ikke overens.

en: Next
nb_NO: Neste

en: Nigerian Naira
nb_NO: nigerianske Naira

en: No
nb_NO: Nei

en: No Any Gates.
nb_NO: Ingen porter.

en: No Document
nb_NO: Ingen dokument

en: No FAQ found
nb_NO: Ingen FAQ funnet

en: No FAQ found in Trash
nb_NO: Finner ingen vanlige spørsmål i papirkurven

en: No Photo Gallery found
nb_NO: Finner ikke noe bildegalleri

en: No Photo Gallery found in Trash
nb_NO: Ingen bildegalleri funnet i papirkurven

en: No Records Found !
nb_NO: Ingen opptak funnet !

en: No Title
nb_NO: Uten tittel

en: No data available in table
nb_NO: Ingen data tilgjengelig i tabellen

en: No matching records found
nb_NO: Ingen samsvarende poster funnet

en: No rules found
nb_NO: Finner ingen regler

en: No rules found in Trash
nb_NO: Finner ingen regler i papirkurven

en: No.
nb_NO: Nei.

en: No. of Amount
nb_NO: Antall Beløp

en: Norwegian Krone
nb_NO: Norske kroner

en: Not Approved
nb_NO: Ikke godkjent

en: NotApproved Notice
nb_NO: NotApproved Notification

en: Notes
nb_NO: Notater

en: Notice
nb_NO: Legge merke til

en: Notice & Event Approved by admin
nb_NO: Varsel og arrangement Godkjent av admin

en: Notice And Event
nb_NO: Varsel og begivenhet

en: Notice Approved successfully
nb_NO: Varsel godkjent

en: Notice Category
nb_NO: Merknadskategori

en: Notice Content
nb_NO: Legg merke til innhold

en: Notice Details
nb_NO: Varseldetaljer

en: Notice End Date
nb_NO: Sluttdato for varsel

en: Notice Information
nb_NO: Informasjon om varsel

en: Notice Link
nb_NO: Legg merke til Link

en: Notice Start Date
nb_NO: Legg merke til startdato

en: Notice Title
nb_NO: Merknadstittel

en: Notice Title:
nb_NO: Merknadstittel:

en: Notice Type
nb_NO: Merknadstype

en: Notice Type:
nb_NO: Merknadstype:

en: Notice Valid Date
nb_NO: Meldings gyldig dato

en: Notice deleted successfully
nb_NO: Meldingen ble slettet

en: Notice inserted successfully
nb_NO: Merknad satt inn

en: Notice inserted successfully but display After Admin Approved
nb_NO: Meldingen er satt inn, men vises etter at administrator er godkjent

en: Notice inserted successfully.
nb_NO: Merknad satt inn.

en: Notice updated successfully.
nb_NO: Meldingen ble oppdatert.

en: Notices
nb_NO: Varsler

en: Notification
nb_NO: Melding

en: Nov
nb_NO: nov

en: November
nb_NO: november

en: Number Of Member
nb_NO: Antall medlemmer

en: Number Of Members By Building
nb_NO: Antall medlemmer etter bygning

en: Number Of Unit
nb_NO: Antall enheter

en: Occupied
nb_NO: Okkupert

en: Occupied By
nb_NO: Okkupert av

en: Occupied Date
nb_NO: Okkupert dato

en: Occupied From Date
nb_NO: Okkupert fra dato

en: Occupied History
nb_NO: Okkupert historie

en: Occupied Information
nb_NO: Opptatt informasjon

en: Occupied To Date
nb_NO: Okkupert til dags dato

en: Occupied Units
nb_NO: Okkuperte enheter

en: Oct
nb_NO: okt

en: October
nb_NO: oktober

en: Office
nb_NO: Kontor

en: Official Phone Number
nb_NO: Offisielt telefonnummer

en: On Hold
nb_NO: På vent

en: On Hold Complaint
nb_NO: Ventet klage

en: On Hold Maintenance Request
nb_NO: Vedlikeholdsforespørsel på vent

en: On Hold Request
nb_NO: På vent forespørsel

en: On Hold Suggestion
nb_NO: Forslag på vent

en: One Member
nb_NO: Ett medlem

en: One Time
nb_NO: En gang

en: Only CSV file are allow.
nb_NO: Kun CSV-filer er tillatt.

en: Only jpg,jpeg,png File allowed
nb_NO: Kun jpg,jpeg,png-filer tillatt

en: Open
nb_NO: Åpen

en: Open Complaint
nb_NO: Åpne klage

en: Open Maintenance Request
nb_NO: Åpne vedlikeholdsforespørsel

en: Open Request
nb_NO: Åpne forespørsel

en: Open Suggestion
nb_NO: Åpne forslag

en: Other
nb_NO: Annen

en: Other Document
nb_NO: Annet dokument

en: Other Information
nb_NO: Annen informasjon

en: Other Logo(Invoice, Mail)
nb_NO: Annen logo (faktura, post)

en: Owner
nb_NO: Eieren

en: Owner Family
nb_NO: Eier Familie

en: Owner's Information
nb_NO: Eiers informasjon

en: Paid
nb_NO: Betalt

en: Paid Amount
nb_NO: Innbetalt beløp

en: Paid Amount :
nb_NO: Innbetalt beløp :

en: Paid Invoice Email Template
nb_NO: E-postmal for betalt faktura

en: Paid Invoice Template
nb_NO: Mal for betalt faktura

en: Parent Item:
nb_NO: Overordnet element:

en: Parking Management
nb_NO: Parkeringsadministrasjon

en: Parking Manager
nb_NO: Parkeringssjef

en: Parking Slots
nb_NO: Parkeringsplasser

en: Partially Paid
nb_NO: Delvis betalt

en: Password
nb_NO: Passord

en: Payment By
nb_NO: Betaling pr

en: Payment Date
nb_NO: Betalingsdato

en: Payment History
nb_NO: betalingshistorikk

en: Payment Link
nb_NO: Betalingslenke

en: Payment Method
nb_NO: Betalingsmetode

en: Payment Report
nb_NO: Betalingsrapport

en: Payment Status
nb_NO: Betalingsstatus

en: Payment Successfully.
nb_NO: Betaling vellykket.

en: Payment Type
nb_NO: Betalings type

en: Payments Status
nb_NO: Betalingsstatus

en: Paypal Email Id
nb_NO: Paypal e-post-ID

en: Paypal Setting
nb_NO: Paypal-innstilling

en: Penalty Charge %
nb_NO: Straffegebyr %

en: Penalty Days
nb_NO: Straffedager

en: Pending
nb_NO: Avventer

en: Period
nb_NO: Periode

en: Philippine Peso
nb_NO: Filippinsk peso

en: Phone
nb_NO: Telefon

en: Photo
nb_NO: Foto

en: Photo Gallery
nb_NO: Fotogalleri

en: Please Add Paid Amount.
nb_NO: Vennligst legg til betalt beløp.

en: Please Enter the Visitor Name.
nb_NO: Vennligst skriv inn besøkendes navn.

en: Please Enter the Visitor's Name.
nb_NO: Vennligst skriv inn besøkendes navn.

en: Please Select Atleast One Image.
nb_NO: Velg minst ett bilde.

en: Please Select Atleast One Record
nb_NO: Vennligst velg minst én post

en: Please Select Gate.
nb_NO: Vennligst velg Gate.

en: Please select at least one record.
nb_NO: Velg minst én post.

en: Please select atleast one users to reply
nb_NO: Velg minst én bruker å svare

en: Polish Zloty
nb_NO: polske zloty

[ctx: Post Type General Name]
en: Photo Gallery
nb_NO: Fotogalleri

[ctx: Post Type General Name]
en: Society Rules
nb_NO: Samfunnets regler

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Photo Gallery
nb_NO: Fotogalleri

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Society Rules
nb_NO: Samfunnets regler

en: Pound Sterling
nb_NO: Pund sterling

en: Previous
nb_NO: Tidligere

en: Print
nb_NO: Skrive ut

en: Print Detail
nb_NO: Skriv ut detalj

en: Print Details
nb_NO: Skriv ut detaljer

en: Print Payment Receipt
nb_NO: Skriv ut betalingskvittering

en: Problems with user
nb_NO: Problemer med bruker

en: Processing
nb_NO: Behandling

en: Processing...
nb_NO: Behandling...

en: Profile
nb_NO: Profil

en: Profile Updated Successfully.
nb_NO: Profilen er oppdatert.

en: Proposal
nb_NO: Forslag

en: Provider
nb_NO: Forsørger

en: Purchase Date
nb_NO: Kjøpsdato

en: Qualification
nb_NO: Kvalifikasjon

en: Quantity
nb_NO: Mengde

en: Quantity
nb_NO: Mengde

en: Quarter I
nb_NO: Kvartal I

en: Quarter II
nb_NO: Kvartal II

en: Quarter III
nb_NO: Kvartal III

en: Quarter IV
nb_NO: Kvartal IV

en: Quarterly
nb_NO: Kvartalsvis

en: Qulification
nb_NO: Kvalifikasjon

en: REASON FOR VISIT:
nb_NO: GRUNN FOR BESØK:

en: Reason For Visit
nb_NO: Årsak til besøk

en: Reason Name
nb_NO: Årsaksnavn

en: Receiver
nb_NO: Mottaker

en: Record Updated Successfully.
nb_NO: Record oppdatert.

en: Record deleted successfully
nb_NO: Oppføringen ble slettet

en: Record inserted successfully
nb_NO: Oppføringen ble satt inn

en: Record updated successfully
nb_NO: Posten ble oppdatert

en: Record updated successfully.
nb_NO: Posten ble oppdatert.

en: Records Not Found
nb_NO: Oppføringer ikke funnet

en: Records not found.
nb_NO: Oppføringer ikke funnet.

en: Registration Email Template
nb_NO: E-postmal for registrering

en: Remember Me
nb_NO: Husk meg

en: Remove
nb_NO: Fjerne

en: Reply
nb_NO: Svare

en: Reply By :
nb_NO: Svar av:

en: Reply By :
nb_NO: Svar av:

en: Reply To :
nb_NO: Svare på :

en: Reply To :
nb_NO: Svare på :

en: Report
nb_NO: Rapportere

en: Report Complaint
nb_NO: Rapporter klage

en: Reports
nb_NO: Rapporter

en: Request
nb_NO: Be om

en: Request deleted successfully
nb_NO: Forespørselen ble slettet

en: Required form field is missing
nb_NO: Nødvendig skjemafelt mangler

en: Residential
nb_NO: Bolig

en: Residential Unit
nb_NO: Boligenhet

en: Residential Unit
nb_NO: Boligenhet

en: Residential Unit Deleted Successfully.
nb_NO: Boligenheten er slettet

en: Residential Unit Information
nb_NO: Informasjon om boligenhet

en: Residential Unit Inserted Successfully.
nb_NO: Boligenhet satt inn.

en: Residential Unit Updated Successfully.
nb_NO: Boligenheten er oppdatert.

en: Residential Unit inserted successfully
nb_NO: Boligenhet satt inn

en: Residential Unit updated successfully.
nb_NO: Boligenheten ble oppdatert.

en: Resolution
nb_NO: Vedtak

en: Reson For Visit
nb_NO: Reson for besøk

en: Route
nb_NO: Rute

en: Rules
nb_NO: Regler

en: SAVE
nb_NO: LAGRE

en: SMS SETTING INFORMATION
nb_NO: SMS-INNSTILLINGSINFORMASJON

en: SMS Setting
nb_NO: SMS-innstilling

en: SMS Setting Information
nb_NO: SMS-innstillingsinformasjon

en: SMS Settings Updated Successfully.
nb_NO: SMS-innstillinger ble oppdatert.

en: SMS Text
nb_NO: SMS-tekst

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save Charges
nb_NO: Lagre kostnader

en: Save Charges & Create Invoice
nb_NO: Lagre kostnader og opprett faktura

en: Save Charges & Update Invoice
nb_NO: Lagre kostnader og oppdater faktura

en: Save Complaint
nb_NO: Lagre klage

en: Save Facility
nb_NO: Lagre anlegget

en: Save Service
nb_NO: Lagre tjeneste

en: Save Tax
nb_NO: Spar skatt

en: Schedule Complaint
nb_NO: Planlegg klage

en: Schedule Maintenance Request
nb_NO: Planlegg vedlikeholdsforespørsel

en: Schedule Request
nb_NO: Tidsplanforespørsel

en: Schedule Suggestion
nb_NO: Planforslag

en: Scheduled
nb_NO: Planlagt

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search FAQ
nb_NO: Søk FAQ

en: Search Photo Gallery
nb_NO: Søk i bildegalleri

en: Search Rules
nb_NO: Søkeregler

en: Search for Users...
nb_NO: Søk etter brukere...

en: Search...
nb_NO: Søk...

en: Select
nb_NO: Plukke ut

en: Select A Facility To Book
nb_NO: Velg et anlegg å bestille

en: Select Activity
nb_NO: Velg Aktivitet

en: Select All
nb_NO: Velg alle

en: Select Apartment Type
nb_NO: Velg leilighetstype

en: Select Asset Category
nb_NO: Velg aktivakategori

en: Select Building
nb_NO: Velg Bygning

en: Select CSV File
nb_NO: Velg CSV-fil

en: Select Category
nb_NO: Velg kategori

en: Select Compound
nb_NO: Velg Sammensatt

en: Select Country
nb_NO: Velg land

en: Select Currency
nb_NO: Velg Valuta

en: Select Date Format
nb_NO: Velg datoformat

en: Select Designation
nb_NO: Velg betegnelse

en: Select Expense Type
nb_NO: Velg utgiftstype

en: Select Facility
nb_NO: Velg anlegg

en: Select Facility Category
nb_NO: Velg anleggskategori

en: Select Facility To Book
nb_NO: Velg anlegg å bestille

en: Select Family Type
nb_NO: Velg Familietype

en: Select Image
nb_NO: Velg Bilde

en: Select Inventory Category
nb_NO: Velg Beholdningskategori

en: Select Invoice Option
nb_NO: Velg Fakturaalternativ

en: Select Login Page
nb_NO: Velg Påloggingsside

en: Select Member
nb_NO: Velg medlem

en: Select Member Type
nb_NO: Velg medlemstype

en: Select Message Service
nb_NO: Velg Meldingstjeneste

en: Select Occupied By
nb_NO: Velg Okkupert av

en: Select Profile
nb_NO: Velg CSV-fil

en: Select Profile Picture
nb_NO: Velg Profilbilde

en: Select Reason
nb_NO: Velg Årsak

en: Select Slot
nb_NO: Velg Slot

en: Select Staff Category
nb_NO: Velg Personalkategori

en: Select Staff Member
nb_NO: Velg medarbeider

en: Select Tax
nb_NO: Velg Skatt

en: Select Unit
nb_NO: Velg Enhet

en: Select Unit Category
nb_NO: Velg Enhetskategori

en: Select Unit Name
nb_NO: Velg Enhetsnavn

en: Select all
nb_NO: Velg alle

en: Select user to reply
nb_NO: Velg bruker å svare

en: Select users to reply
nb_NO: Velg brukere å svare

en: Send
nb_NO: Sende

en: Send Mail To Accountant
nb_NO: Send e-post til regnskapsfører

en: Send Mail To Gatekeeper
nb_NO: Send e-post til gatekeeper

en: Send Mail To Member
nb_NO: Send e-post til medlem

en: Send Mail To Staff Member
nb_NO: Send e-post til medarbeider

en: Send Message
nb_NO: Sende melding

en: Send SMS
nb_NO: Send tekstmelding

en: Sender
nb_NO: Avsender

en: Sender Name
nb_NO: Avsenders navn

en: SenderID
nb_NO: Avsenders ID

en: Sent
nb_NO: Sendt

en: Sep
nb_NO: sep

en: September
nb_NO: september

en: Service Details
nb_NO: Tjenestedetaljer

en: Service Information
nb_NO: Tjenesteinformasjon

en: Service Name
nb_NO: Tjenestenavn

en: Service Provider
nb_NO: Tjenesteleverandør

en: Service Provider Name
nb_NO: Tjenesteleverandørens navn

en: Service deleted successfully
nb_NO: Tjenesten ble slettet

en: Service inserted successfully
nb_NO: Tjenesten ble satt inn

en: Service updated successfully.
nb_NO: Tjenesten ble oppdatert.

en: Services
nb_NO: Tjenester

en: Services & Facility
nb_NO: Service og anlegg

en: Setup Wizard
nb_NO: Oppsettveiviser

en: Show
nb_NO: Forestilling

en: Show on calendar
nb_NO: Vis i kalenderen

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
nb_NO: Viser 0 til 0 av 0 oppføringer

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
nb_NO: Viser _START_ til _END_ av _TOTAL_ oppføringer

en: Singapore Dollar
nb_NO: Singapore dollar

en: Skills
nb_NO: ferdigheter

en: Slot
nb_NO: Spor

en: Slot Assign inserted successfully
nb_NO: Sportilordning satt inn

en: Slot Assign updated successfully.
nb_NO: Slot Assign ble oppdatert.

en: Slot Details
nb_NO: Spordetaljer

en: Slot For
nb_NO: Spor For

en: Slot Information
nb_NO: Sporinformasjon

en: Slot Name
nb_NO: Spornavn

en: Slot Type
nb_NO: Sportype

en: Slot deleted successfully
nb_NO: Sporet ble slettet

en: Slot inserted successfully
nb_NO: Spor satt inn

en: Slot updated successfully.
nb_NO: Sporet ble oppdatert.

en: Slots
nb_NO: Spilleautomater

en: Society Rules
nb_NO: Samfunnets regler

en: Society Rules List
nb_NO: Samfunnets regelliste

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
nb_NO: Beklager, bare JPG-, JPEG-, PNG- og GIF-filer er tillatt!.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG And GIF files are allowed.
nb_NO: Beklager, bare JPG-, JPEG-, PNG- og GIF-filer er tillatt.

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed
nb_NO: Beklager, bare JPG-, pdf-, docs.-, JPEG-, PNG- og GIF-filer er tillatt

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
nb_NO: Beklager, bare JPG-, pdf-, docs.-, JPEG-, PNG- og GIF-filer er tillatt.

en: Sorry, only JPG, pdf,docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
nb_NO: Beklager, bare JPG, pdf, docs., JPEG, PNG og GIF-filer er tillatt.

en: Sorry, that username already exists!
nb_NO: Beklager, det brukernavnet eksisterer allerede!

en: Sorry, the username you entered is not valid
nb_NO: Beklager, brukernavnet du skrev inn er ikke gyldig

en: Source
nb_NO: Kilde

en: South African Rand
nb_NO: Sørafrikansk rand

en: Square Feet
nb_NO: Kvadratfot

en: Square Meter
nb_NO: Kvadratmeter

en: Staff
nb_NO: Personale

en: Staff Category
nb_NO: Personalkategori

en: Staff Category Name
nb_NO: Navn på personalkategori

en: Staff Check-In
nb_NO: Innsjekking av ansatte

en: Staff Check-In Information
nb_NO: Innsjekkingsinformasjon for ansatte

en: Staff Checkin
nb_NO: Innsjekking av ansatte

en: Staff Checkin Details
nb_NO: Innsjekkingsdetaljer for ansatte

en: Staff Management
nb_NO: Personalledelse

en: Staff Member
nb_NO: Betjeningen

en: Staff Member Access Right
nb_NO: Tilgangsrett for ansatte

en: Staff Member Deleted Successfully.
nb_NO: Medarbeider slettet.

en: Staff Member Information
nb_NO: Informasjon om ansatte

en: Staff Member Inserted Successfully.
nb_NO: Ansatt satt inn.

en: Staff Member Name
nb_NO: Navn på medarbeider

en: Staff Member Updated Successfully.
nb_NO: Ansatte er oppdatert.

en: Staff Member deleted successfully
nb_NO: Medarbeider slettet

en: Staff Member inserted successfully.
nb_NO: Ansatt satt inn.

en: Staff Member updated successfully.
nb_NO: Ansatte er oppdatert.

en: Staff Members
nb_NO: Ansatte

en: Staff Request Updated successfully
nb_NO: Personalforespørsel ble oppdatert

en: Staff Request deleted successfully
nb_NO: Personalforespørsel ble slettet

en: Staff Request inserted successfully
nb_NO: Personalforespørsel ble satt inn

en: Staff member
nb_NO: Betjeningen

en: Start Date
nb_NO: Startdato

en: Start Date To End Date
nb_NO: Start-til-sluttdato

en: Start Time
nb_NO: Starttid

en: Start Time To End Time
nb_NO: Start til slutt tid

en: Start Time*
nb_NO: Starttid*

en: Starting Year
nb_NO: Startår

en: State
nb_NO: Stat

en: Status :
nb_NO: Status:

en: Status :
nb_NO: Status:

en: Sub Total :
nb_NO: Subtotal:

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Submit
nb_NO: Sende inn

en: Submitted Date
nb_NO: Innsendt dato

en: Subtotal :
nb_NO: Delsum :

en: Suggestion
nb_NO: Forslag

en: Support Staff
nb_NO: Støttepersonell

en: Swedish Krona
nb_NO: svenske kroner

en: Swift Code
nb_NO: Swift-kode

en: Swiss Franc
nb_NO: sveitsiske franc

en: System Color
nb_NO: Systemfarge

en: System Color Code :
nb_NO: Systemfargekode:

en: System Settings
nb_NO: Systeminnstillinger

en: TAX ID
nb_NO: Skatte-ID

en: Taiwan New Dollar
nb_NO: Taiwan ny dollar

en: Tap on above icon to add your first Record.
nb_NO: Trykk på ikonet ovenfor for å legge til din første post.

en: Tax
nb_NO: Avgift

en: Tax Amount
nb_NO: Skattebeløp

en: Tax Amount :
nb_NO: Skattebeløp :

en: Tax Information
nb_NO: Skatteinformasjon

en: Tax Name
nb_NO: Skattenavn

en: Tax Title
nb_NO: Skattebetegnelse

en: Tax deleted successfully
nb_NO: Skatt slettet

en: Tax inserted successfully
nb_NO: Skatt er satt inn

en: Tax updated successfully.
nb_NO: Skatt oppdatert.

en: Tenant
nb_NO: Leietaker

en: Tenant Family
nb_NO: Leietaker familie

en: Thai Baht
nb_NO: Thai baht

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
nb_NO: Det ser ut til å være et problem, prøv etter en stund eller kontakt oss på sales@dasinfomeida.com

en: This Month
nb_NO: Denne måneden

en: This Parking Slot Allready Assigned
nb_NO: Denne parkeringsplassen er allerede tildelt

en: This Parking Slot Already Assigned
nb_NO: Denne parkeringsplassen er allerede tildelt

en: This Week
nb_NO: Denne uka

en: This Year
nb_NO: I år

en: Three Wheeler
nb_NO: Trehjuling

en: Time
nb_NO: Tid

en: Title
nb_NO: Tittel

en: To
nb_NO: Til

en: To (
nb_NO: Til (

en: To :
nb_NO: Til :

en: To:
nb_NO: Til:

en: Today
nb_NO: Kropp

en: Today's Visitors
nb_NO: Dagens besøkende

en: Today's Visitors Chart
nb_NO: Dagens besøkskart

en: Total Amount
nb_NO: Totale mengden

en: Total Amount
nb_NO: Totale mengden

en: Total Charge
nb_NO: Total kostnad

en: Total Cost
nb_NO: Totalkostnad

en: Total Expense
nb_NO: Totale utgifter

en: Total Income
nb_NO: Totale inntekter

en: Total Paid Amount :
nb_NO: Totalt betalt beløp:

en: Turkish Lira
nb_NO: tyrkiske lira

en: Two Wheeler
nb_NO: Tohjuling

en: Types Name
nb_NO: Type navn

en: U.S. Dollar
nb_NO: Amerikanske dollar

en: UNIT CATEGORY:
nb_NO: ENHETSKATEGORI:

en: UNIT NUMBER:
nb_NO: ENHETSNUMMER:

en: Unallocated
nb_NO: Ikke tildelt

en: Unalloted Slots
nb_NO: Utildelte spilleautomater

en: Unit
nb_NO: Enhet

en: Unit By Building
nb_NO: Enhet For Bygning

en: Unit Category
nb_NO: Enhetskategori

en: Unit Category Member
nb_NO: Medlem av enhetskategori

en: Unit Category Name
nb_NO: Navn på enhetskategori

en: Unit Documents
nb_NO: Enhetsdokumenter

en: Unit Measurement
nb_NO: Enhetsmåling

en: Unit Members
nb_NO: Medlemmer av enheten

en: Unit Name
nb_NO: Enhetsnavn

en: Unit Size
nb_NO: Enhetsstørrelse

en: Unit is already Occupied.
nb_NO: Enheten er allerede opptatt.

en: Unit name
nb_NO: Enhetsnavn

en: United Arab Emirates dirham
nb_NO: De forente arabiske emirater dirham

en: Units
nb_NO: Enheter

en: Unoccupied
nb_NO: Ubesatt

en: Unoccupied Units
nb_NO: Ubesatte enheter

en: Unpaid
nb_NO: Ubetalt

en: Update FAQ
nb_NO: Oppdater vanlige spørsmål

en: Update Photo Gallery
nb_NO: Oppdater bildegalleri

en: Update Rules
nb_NO: Oppdater regler

en: Upload App Icon
nb_NO: Last opp app-ikon

en: Upload Document
nb_NO: Last opp dokument

en: Upload Profile
nb_NO: Last opp profil

en: Upload image
nb_NO: Last opp bilde

en: Use Paymaster Payment Gateways
nb_NO: Bruk Paymaster Payment Gateways

en: User Management
nb_NO: brukeradministrasjon

en: User Name
nb_NO: Brukernavn

en: User Role
nb_NO: Brukerrolle

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Username Or Emailid Already Exist.
nb_NO: Brukernavn eller e-postadresse finnes allerede.

en: Username too short. At least 4 characters is required
nb_NO: Brukernavnet er for kort. Minst 4 tegn kreves

en: Users
nb_NO: Brukere

en: VISIT DATE:
nb_NO: BESØKSDATO:

en: VISIT TIME:
nb_NO: BESØKSTID:

en: Valid Date:
nb_NO: Gyldig dato:

en: Vehicle Model
nb_NO: Kjøretøy modell

en: Vehicle Number
nb_NO: Kjøretøy nummer

en: Vehicle Type
nb_NO: Bil type

en: Vendor Name
nb_NO: Leverandørnavn

en: View
nb_NO: Utsikt

en: View Accountant
nb_NO: Se regnskapsfører

en: View Details
nb_NO: Vis detaljer

en: View Document
nb_NO: Se dokument

en: View Event
nb_NO: Se begivenhet

en: View FAQ
nb_NO: Se FAQ

en: View Gallery
nb_NO: Se Galleri

en: View Gatekeeper
nb_NO: Se Gatekeeper

en: View Invoice
nb_NO: Se faktura

en: View Member
nb_NO: Se medlem

en: View Notice
nb_NO: Se varsel

en: View Occupied History
nb_NO: Se Occupied History

en: View Photo Gallery
nb_NO: Se bildegalleri

en: View Rules
nb_NO: Se regler

en: View Staff Member
nb_NO: Se medarbeider

en: Visit Date
nb_NO: Besøksdato

en: Visit Reason
nb_NO: Besøk Reason

en: Visit Time
nb_NO: Besøkstid

en: Visitor Field
nb_NO: Besøksfelt

en: Visitor Management
nb_NO: Besøksadministrasjon

en: Visitor Name
nb_NO: Besøkendes navn

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
nb_NO: Besøkendes navn-ID-nummer-kjøretøynummer

en: Visitor Request
nb_NO: Besøkendes forespørsel

en: Visitor Request Approved Successfully
nb_NO: Besøkendes forespørsel ble godkjent

en: Visitor Request Deleted Successfully.
nb_NO: Besøksforespørsel ble slettet.

en: Visitor Request Details
nb_NO: Besøksforespørselsdetaljer

en: Visitor Request Email Template
nb_NO: E-postmal for besøkende forespørsel

en: Visitor Request Information
nb_NO: Besøksforespørselsinformasjon

en: Visitor Request Template
nb_NO: Forespørselsmal for besøkende

en: Visitor Request inserted successfully
nb_NO: Besøksforespørsel ble satt inn

en: Visitor Request updated successfully.
nb_NO: Besøksforespørsel ble oppdatert.

en: Visitor request Approved successfully
nb_NO: Besøksforespørsel ble godkjent

en: Visitors
nb_NO: Besøkende

en: Visitors Management
nb_NO: Besøksadministrasjon

en: Welcom Admin
nb_NO: Velkommen Admin

en: Welcome
nb_NO: Velkommen

en: Year
nb_NO: År

en: Yearly
nb_NO: Årlig

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You can use following variables in the email template:
nb_NO: Du kan bruke følgende variabler i e-postmalen:

en: You do not have permission to perform this operation.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å utføre denne operasjonen.

en: Your registration is complete. You can access system using your Email ID and password.
nb_NO: Din registrering er fullført. Du kan få tilgang til systemet ved å bruke e-post-ID og passord.

en: Your registration is complete. Your account will active after admin will approve.
nb_NO: Din registrering er fullført. Kontoen din vil være aktiv etter at administratoren har godkjent.

en: Zip Code
nb_NO: Post kode

en: accountant
nb_NO: regnskapsfører

en: category Name
nb_NO: kategori navn

en: charge Per
nb_NO: belastning pr

en: committee member
nb_NO: komite medlem

en: email
nb_NO: e-post

en: gatekeeper
nb_NO: portvakt

en: inventory category
nb_NO: Inventarenhetskategori

en: management
nb_NO: ledelse

en: member
nb_NO: medlem

en: owner family
nb_NO: eierfamilie

en: save
nb_NO: lagre

en: square meter
nb_NO: kvadratmeter

en: staffmember
nb_NO: betjeningen

en: tenant
nb_NO: leietaker

en: we are going to skip
nb_NO: vi skal hoppe over

en: | Bill To
nb_NO: Bill To
