Apartment Management System - en to lt_LT translation catalogue (1165 entries)

en:  (Allotted)
lt_LT:  (Paskirta)

en:  Unit
lt_LT:  Vienetas

en:  Unit
lt_LT:  Vienetas

en: (Occupied)
lt_LT: (Užimtas)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
lt_LT: (filtruojama iš viso _MAX_ įrašų)

en: 12/31/2017
lt_LT: 2017-12-31

en: 31/12/2017
lt_LT: 2017-12-31

en: : activate to sort column ascending
lt_LT: : suaktyvinkite norėdami rūšiuoti stulpelius didėjančia tvarka

en: : activate to sort column descending
lt_LT: : suaktyvinkite norėdami rūšiuoti stulpelius mažėjančia tvarka

en: A/C Holder Name
lt_LT: A/C savininko vardas

en: API Key
lt_LT: API raktas

en: APP Icon
lt_LT: APP piktograma

en: Access Right
lt_LT: Prieigos teisė

en: Access Rights
lt_LT: Prieigos teisės

en: Account
lt_LT: sąskaita

en: Account Holder Name
lt_LT: Sąskaitos turėtojas Pavadinimas

en: Account Information
lt_LT: Paskyros informacija

en: Account No
lt_LT: Sąskaitos numeris

en: Account Number
lt_LT: Paskyros numeris

en: Account Type
lt_LT: Paskyros tipas

en: Accountant
lt_LT: Buhalteris

en: Accountant Access Right
lt_LT: Buhalterio prieigos teisė

en: Accountant Deleted Successfully.
lt_LT: Buhalteris sėkmingai ištrintas.

en: Accountant Information
lt_LT: Buhalterio informacija

en: Accountant Inserted Successfully.
lt_LT: Buhalteris sėkmingai įtrauktas.

en: Accountant Updated Successfully.
lt_LT: Buhalteris sėkmingai atnaujintas.

en: Accountant deleted successfully
lt_LT: Buhalteris sėkmingai ištrintas

en: Accountant inserted successfully.
lt_LT: Buhalteris sėkmingai įtrauktas.

en: Accountant updated successfully.
lt_LT: Buhalteris sėkmingai atnaujintas.

en: Accounts
lt_LT: Sąskaitos

en: Action
lt_LT: Veiksmas

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Active Suggestion
lt_LT: Aktyvus pasiūlymas

en: Activity For Facility Booking
lt_LT: Veikla, skirta patalpų užsakymui

en: Activity Name
lt_LT: Veiklos pavadinimas

en: Add
lt_LT: Papildyti

en: Add Accountant
lt_LT: Pridėti buhalterį

en: Add Activity
lt_LT: Pridėti veiklą

en: Add Activity For Facility Booking
lt_LT: Pridėkite veiklą, kad galėtumėte užsisakyti patalpas

en: Add Asset
lt_LT: Pridėti išteklius

en: Add Assets
lt_LT: Pridėti išteklius

en: Add Assets Category
lt_LT: Pridėti turto kategoriją

en: Add Assign Slot
lt_LT: Pridėti priskirti lizdą

en: Add Booking Facility
lt_LT: Pridėti užsakymo priemonę

en: Add Building
lt_LT: Pridėti pastatą

en: Add Building Category
lt_LT: Pridėti pastato kategoriją

en: Add Category
lt_LT: Pridėti kategoriją

en: Add Charges
lt_LT: Pridėti mokesčius

en: Add Charges Email Template
lt_LT: Pridėti mokesčių el. pašto šabloną

en: Add Charges Template
lt_LT: Pridėti mokesčių šabloną

en: Add Charges Types
lt_LT: Pridėti mokesčių tipus

en: Add Complaint
lt_LT: Pridėti skundą

en: Add Complaint Email Template
lt_LT: Pridėkite skundo el. pašto šabloną

en: Add Complaint For Admin
lt_LT: Pridėti skundą administratoriui

en: Add Complaint For Admin Email Template
lt_LT: Pridėti skundą dėl administratoriaus el. pašto šablono

en: Add Complaint Template
lt_LT: Pridėti skundo šabloną

en: Add Compound
lt_LT: Pridėti junginį

en: Add Designation
lt_LT: Pridėti pavadinimą

en: Add Document
lt_LT: Pridėti dokumentą

en: Add Event
lt_LT: Pridėti įvykį

en: Add Event Email Template
lt_LT: Pridėti įvykio el. pašto šabloną

en: Add Event Template
lt_LT: Pridėti įvykio šabloną

en: Add Expense
lt_LT: Pridėti išlaidas

en: Add Expense Types
lt_LT: Pridėti išlaidų tipus

en: Add Facility
lt_LT: Pridėti priemonę

en: Add Gatekeeper
lt_LT: Pridėti „Gatekeeper“.

en: Add Image
lt_LT: Pridėti vaizdą

en: Add Income
lt_LT: Pridėti pajamas

en: Add Inventory
lt_LT: Pridėti inventorių

en: Add Inventory Unit Category
lt_LT: Pridėti atsargų vieneto kategoriją

en: Add Invoice
lt_LT: Pridėti sąskaitą faktūrą

en: Add Member
lt_LT: Pridėti narį

en: Add Message
lt_LT: Pridėti pranešimą

en: Add More Entry
lt_LT: Pridėti daugiau įrašų

en: Add More Gate
lt_LT: Pridėti daugiau vartų

en: Add More Unit
lt_LT: Pridėti daugiau vienetų

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New FAQ
lt_LT: Pridėti naujų DUK

en: Add New Photo Gallery
lt_LT: Pridėti naują nuotraukų galeriją

en: Add New Rules
lt_LT: Pridėti naujas taisykles

en: Add Notice
lt_LT: Pridėti pranešimą

en: Add Notice Email Template
lt_LT: Pridėkite pranešimo el. pašto šabloną

en: Add Notice Template
lt_LT: Pridėti pranešimo šabloną

en: Add Or Remove
lt_LT: Pridėti arba pašalinti

en: Add Other User In system Template
lt_LT: Pridėti kito vartotojo sistemos šabloną

en: Add Payment
lt_LT: Pridėti mokėjimą

en: Add Residential Unit
lt_LT: Pridėti gyvenamąjį vienetą

en: Add Rule
lt_LT: Pridėti taisyklę

en: Add Service
lt_LT: Pridėti paslaugą

en: Add Slot
lt_LT: Pridėti lizdą

en: Add Staff Category
lt_LT: Pridėti personalo kategoriją

en: Add Staff Check-In
lt_LT: Pridėti personalo registraciją

en: Add Staff Checkin
lt_LT: Pridėti personalo registraciją

en: Add Staff Member
lt_LT: Pridėti personalo narį

en: Add Tax
lt_LT: Pridėti mokestį

en: Add Types
lt_LT: Pridėti tipus

en: Add Unit Category
lt_LT: Pridėti vieneto kategoriją

en: Add Visitor Request
lt_LT: Pridėti lankytojo užklausą

en: Add visit Reason
lt_LT: Pridėti apsilankymo priežastį

en: Address
lt_LT: Adresas

en: Address Information
lt_LT: Adreso informacija

en: Administrator
lt_LT: Administratorius

en: All
lt_LT: Visi

en: All Accountants
lt_LT: Visi buhalteriai

en: All Committee Member
lt_LT: Visi komiteto nariai

en: All FAQ
lt_LT: Visi DUK

en: All Gatekeeper
lt_LT: Visas vartų sargas

en: All Member
lt_LT: Visi nariai

en: All Members
lt_LT: Visi nariai

en: All Month
lt_LT: Visas mėnuo

en: All Staff Member
lt_LT: Visas personalo narys

en: All User
lt_LT: Visi vartotojai

en: All Users
lt_LT: Visi vartotojai

en: Alloted Slots
lt_LT: Paskirti laiko tarpsniai

en: Allotted
lt_LT: Skirta

en: Allotted Start to End Date
lt_LT: Paskirta pradžios iki pabaigos data

en: Allow Member To Multiple Units
lt_LT: Leisti nariui į kelis vienetus

en: Allow booking for multiple days
lt_LT: Leiskite rezervuoti kelioms dienoms

en: Already booking this facility Between this date.
lt_LT: Jau rezervuojamas šis objektas Nuo šios datos.

en: Already booking this facility Between this time.
lt_LT: Jau rezervuojamas šis objektas Nuo šio laiko.

en: Alt . Mobile Number
lt_LT: Alt . Mobilaus telefono numeris

en: Alt Mobile Number
lt_LT: Alternatyvus mobiliojo telefono numeris

en: Amount
lt_LT: Suma

en: Amount After Discount
lt_LT: Suma po nuolaidos

en: Amount Charge
lt_LT: Mokesčio suma

en: Announcement
lt_LT: Skelbimas

en: Apartment Address
lt_LT: Buto adresas

en: Apartment Logo
lt_LT: Buto logotipas

en: Apartment Management
lt_LT: Buto valdymas

en: Apartment Management System
lt_LT: Buto valdymo sistema

en: Apartment Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete housing society or neighborhood maintenance tasks. It has different user roles like Admin, Resident members, Gatekeeper and Accountant Users.
lt_LT: Butų valdymo sistema, skirta WordPress įskiepiui, yra idealus būdas valdyti visas būsto bendrijos ar kaimynystės priežiūros užduotis. Jis turi skirtingus vartotojo vaidmenis, pvz., administratorių, nuolatinius narius, vartų prižiūrėtojus ir buhalterius.

en: Apartment Name
lt_LT: Buto pavadinimas

en: Apartment Number
lt_LT: Apartamento numeris

en: Apartment Type
lt_LT: Buto tipas

en: Approve
lt_LT: Patvirtinti

en: Approved
lt_LT: Patvirtinta

en: Approved Facility Template
lt_LT: Patvirtintas objekto šablonas

en: Approved Notice
lt_LT: Patvirtintas pranešimas

en: Approved Visitor Request Email Template
lt_LT: Patvirtintas lankytojo užklausos el. pašto šablonas

en: Approved Visitor Request Template
lt_LT: Patvirtintas lankytojo užklausos šablonas

en: Apr
lt_LT: Balandžio mėn

en: April
lt_LT: Balandis

en: Are you sure want to delete this record?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį įrašą?

en: Are you sure you want to delete this record?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį įrašą?

en: Asset
lt_LT: Turtas

en: Asset Category
lt_LT: Turto kategorija

en: Asset Cost
lt_LT: Turto kaina

en: Asset Details
lt_LT: Išsami turto informacija

en: Asset Information
lt_LT: Informacija apie turtą

en: Asset List
lt_LT: Turto sąrašas

en: Asset Name
lt_LT: Turto pavadinimas

en: Asset No
lt_LT: Turto Nr

en: Asset Number
lt_LT: Turto numeris

en: Asset inserted successfully
lt_LT: Išteklius sėkmingai įterptas

en: Asset updated successfully.
lt_LT: Išteklius sėkmingai atnaujintas.

en: Asset/ Inventory Tracker
lt_LT: Turto / atsargų stebėjimo priemonė

en: Assets
lt_LT: Turtas

en: Assets & Inventory
lt_LT: Turtas ir atsargos

en: Assets / Inventory Tracker
lt_LT: Turtas / atsargų stebėjimo priemonė

en: Assets Category
lt_LT: Turto kategorija

en: Assign Gate
lt_LT: Priskirti vartus

en: Assign Parking Slot Template
lt_LT: Priskirkite stovėjimo vietos šabloną

en: Assign Slot
lt_LT: Priskirti lizdą

en: Assign Slot Details
lt_LT: Priskirkite lizdo informaciją

en: Assign Slot Email Template
lt_LT: Priskirkite lizdo el. pašto šabloną

en: Assign Slot Information
lt_LT: Priskirkite lizdo informaciją

en: Assign Slot Link
lt_LT: Priskirkite lizdo nuorodą

en: Assigned Gate
lt_LT: Paskirti vartai

en: Aug
lt_LT: rugpjūčio mėn

en: August
lt_LT: Rugpjūtis

en: Australian Dollar
lt_LT: Australijos doleris

en: Authentication Key
lt_LT: Autentifikavimo raktas

en: Available
lt_LT: Yra

en: Back to wp-admin
lt_LT: Grįžti į wp-admin

en: Badge ID
lt_LT: Ženklelio ID

en: Bank Details
lt_LT: Banko duomenis

en: Bank Name
lt_LT: Banko pavadinimas

en: Bank Transfer
lt_LT: Banko pervedimas

en: Bill Date
lt_LT: Sąskaitos data

en: Billing Period
lt_LT: Atsiskaitymo laikotarpis

en: Book For
lt_LT: Užsisakyti

en: Book For Activity
lt_LT: Knyga veiklai

en: Booked
lt_LT: Užsakyta

en: Booked User Name
lt_LT: Užsakytas vartotojo vardas

en: Booking Charge
lt_LT: Užsakymo mokestis

en: Booking Charges
lt_LT: Užsakymo mokesčiai

en: Booking Date
lt_LT: Užsakymo data

en: Booking Facilities
lt_LT: Užsakymo paslaugos

en: Booking Facility
lt_LT: Užsakymo priemonė

en: Booking Facility Details
lt_LT: Išsami užsakymo priemonės informacija

en: Booking For From Date
lt_LT: Užsakymas nuo datos

en: Booking For From Time
lt_LT: Užsakymas nuo laiko

en: Booking For To Date
lt_LT: Užsakymas iki šios dienos

en: Booking For To Time
lt_LT: Užsakymas laikui

en: Booking Status
lt_LT: Užsakymo būsena

en: Brazilian Real
lt_LT: Brazilijos realas

en: Building
lt_LT: Pastatas

en: Building Block
lt_LT: Statybinis blokas

en: Building By Unit
lt_LT: Statyba pagal vienetą

en: Building Category
lt_LT: Pastato kategorija

en: Building Information
lt_LT: Informacija apie pastatą

en: Building Member
lt_LT: Pastato narys

en: Building Name
lt_LT: Pastato pavadinimas

en: Building Units
lt_LT: Statybos vienetai

en: Building Units settings
lt_LT: Pastato vienetų nustatymai

en: Building/Group
lt_LT: Pastatas/Grupė

en: By Date
lt_LT: Pagal datą

en: By Hour
lt_LT: Pagal valandą

en: COMPOUND:
lt_LT: JUNGINIS:

en: Calendar
lt_LT: Kalendorius

en: Canadian Dollar
lt_LT: Kanados doleris

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Card
lt_LT: Kort

en: Care Taker
lt_LT: Rūpintojėlis

en: Cash
lt_LT: Grynieji pinigai

en: Category
lt_LT: Kategorija

en: Category Name
lt_LT: Kategorijos pavadinimas

en: Category:
lt_LT: Kategorija:

en: Charge Calculate By
lt_LT: Mokestis Apskaičiuoti pagal

en: Charge Calculate By
lt_LT: Mokestis Apskaičiuoti pagal

en: Charge Deleted successfully.
lt_LT: Mokestis sėkmingai ištrintas

en: Charge End Date
lt_LT: Mokesčio pabaigos data

en: Charge Per
lt_LT: Mokestis per

en: Charge Period
lt_LT: Įkrovimo laikotarpis

en: Charge Saved successfully.
lt_LT: Apmokestinimas išsaugotas sėkmingai

en: Charge Start Date
lt_LT: Mokesčio pradžios data

en: Charge Type
lt_LT: Įkrovimo tipas

en: Charge Updated successfully.
lt_LT: Įkrovimas sėkmingai atnaujintas.

en: Charges
lt_LT: Mokesčiai

en: Charges Amount
lt_LT: Mokesčių suma

en: Charges Entry Label
lt_LT: Mokesčių įvedimo etiketė

en: Charges Information
lt_LT: Informacija apie mokesčius

en: Charges Name
lt_LT: Mokesčių pavadinimas

en: Charges Payment
lt_LT: Mokesčiai Mokėjimas

en: Charges Types
lt_LT: Mokesčių tipai

en: Charges type
lt_LT: Mokesčių tipas

en: Check In Date
lt_LT: Įsiregistravimo data

en: Check In Time
lt_LT: Prisiregistravimo laikas

en: Check Out
lt_LT: Išsiregistruokite

en: Check Out Time
lt_LT: Išsiregistravimo laikas

en: Check in Time
lt_LT: Prisiregistravimo laikas

en: Check-In
lt_LT: Įsiregistruoti

en: Check-In Date
lt_LT: Prisiregistravimo data

en: Check-In Time
lt_LT: Prisiregistravimo laikas

en: Check-Out
lt_LT: Išsiregistravimas

en: Check-Out Time
lt_LT: Išsiregistravimo laikas

en: Checked Out successfully
lt_LT: Išsiregistravo sėkmingai

en: Checkin
lt_LT: Įsiregistruoti

en: Checkout
lt_LT: Patikra

en: Cheque
lt_LT: Patikrinti

en: Choose Gate
lt_LT: Pasirinkite Vartai

en: City
lt_LT: Miestas

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Close Complaint
lt_LT: Uždaryti skundą

en: Close Maintenance Request
lt_LT: Uždaryti priežiūros užklausą

en: Close Request
lt_LT: Uždaryti užklausą

en: Closed
lt_LT: Uždaryta

en: Comment
lt_LT: komentuoti

en: Commercial
lt_LT: Komercinis

en: Commercial Unit
lt_LT: Komercinis padalinys

en: Commitee Member
lt_LT: Komiteto narys

en: Committee Member
lt_LT: Komiteto narys

en: Committee Members
lt_LT: Komiteto nariai

en: Complaint
lt_LT: Skundas

en: Complaint By
lt_LT: Skundas pateikė

en: Complaint Deleted Successfully.
lt_LT: Skundas sėkmingai ištrintas.

en: Complaint Description
lt_LT: Skundo aprašymas

en: Complaint Details
lt_LT: Išsami informacija apie skundą

en: Complaint From
lt_LT: Skundas Nuo

en: Complaint Information
lt_LT: Informacija apie skundą

en: Complaint Link
lt_LT: Skundo nuoroda

en: Complaint Nature
lt_LT: Skundų pobūdis

en: Complaint Status
lt_LT: Skundo būsena

en: Complaint Title
lt_LT: Skundo pavadinimas

en: Complaint Updated Successfully.
lt_LT: Skundas sėkmingai atnaujintas.

en: Complaint deleted successfully
lt_LT: Skundas sėkmingai ištrintas

en: Complaint inserted successfully
lt_LT: Skundas sėkmingai įterptas

en: Complaint inserted successfully.
lt_LT: Skundas sėkmingai įterptas.

en: Complaint updated successfully.
lt_LT: Skundas sėkmingai atnaujintas.

en: Complaints
lt_LT: Skundai

en: Compose
lt_LT: Sukurti

en: Compound
lt_LT: Junginys

en: Compound Details
lt_LT: Išsami informacija apie sudėtį

en: Compound Units
lt_LT: Sudėtiniai vienetai

en: Confirm Password
lt_LT: Patvirtinti slaptažodį

en: Contact Name
lt_LT: Kontaktinis vardas

en: Copyright ©2023 Mojoomla. All rights reserved.
lt_LT: Autoriaus teisės © 2023 Mojoomla. Visos teisės saugomos.

en: Corporate ID
lt_LT: Įmonės ID

en: Count
lt_LT: Suskaičiuoti

en: Country
lt_LT: Šalis

en: Country Code
lt_LT: Šalies kodas

en: Created By
lt_LT: Sukurta

en: Created By:
lt_LT: Sukurta:

en: Created Date
lt_LT: Sukūrimo data

en: Current Password
lt_LT: Dabartinis slaptažodis

en: Current Password & New Password should not match.
lt_LT: Dabartinis ir naujas slaptažodis neturėtų sutapti.

en: Czech Koruna
lt_LT: Čekijos krona

en: Danish Krone
lt_LT: Danijos krona

en: Dashboard
lt_LT: Prietaisų skydelis

en: Dashboard Card setting For Accountant
lt_LT: Prietaisų skydelio kortelės nustatymas buhalteriui

en: Dashboard Card setting For Gatekeeper
lt_LT: Prietaisų skydelio kortelės nustatymas „Gatekeeper“.

en: Dashboard Card setting For Members
lt_LT: Prietaisų skydelio kortelės nustatymas Nariams

en: Dashboard Card setting For Staff Members
lt_LT: Prietaisų skydelio kortelės nustatymas Darbuotojams

en: Datatable
lt_LT: Duomenų lentelė

en: Datatable Header Settings
lt_LT: Duomenų lentelės antraštės nustatymai

en: Date
lt_LT: Data

en: Date :
lt_LT: Data :

en: Date :
lt_LT: Data :

en: Date Format
lt_LT: Datos formatas

en: Date Type
lt_LT: Datos tipas

en: Date of Birth
lt_LT: Gimimo data

en: Date of birth
lt_LT: Gimimo data

en: Day
lt_LT: Diena

en: Deactive Suggestion
lt_LT: Išjungtas pasiūlymas

en: Dec
lt_LT: gruod

en: December
lt_LT: gruodį

en: December 12, 2017
lt_LT: 2017 m. gruodžio 12 d

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Delete Selected
lt_LT: Išštrinti pasirinktus

en: Description
lt_LT: apibūdinimas

en: Designation
lt_LT: Paskyrimas

en: Designation Name
lt_LT: Pavadinimas Pavadinimas

en: Discount Amount
lt_LT: Nuolaidos suma

en: Discount Amount :
lt_LT: Nuolaidos suma:

en: Do you really want to delete this record?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį įrašą?

en: Do you want to add penalty?
lt_LT: Ar norite pridėti baudą?

en: Document
lt_LT: dokumentas

en: Document Deleted Successfully.
lt_LT: Dokumentas sėkmingai ištrintas.

en: Document Information
lt_LT: Dokumento informacija

en: Document Inserted Successfully.
lt_LT: Dokumentas sėkmingai įterptas.

en: Document Submitted Date
lt_LT: Dokumento pateikimo data

en: Document Title
lt_LT: Dokumento pavadinimas

en: Document Updated Successfully.
lt_LT: Dokumentas sėkmingai atnaujintas.

en: Document deleted successfully
lt_LT: Dokumentas sėkmingai ištrintas

en: Document inserted successfully
lt_LT: Dokumentas sėkmingai įdėtas

en: Document updated successfully.
lt_LT: Dokumentas sėkmingai atnaujintas.

en: Documents
lt_LT: Dokumentai

en: Domain
lt_LT: Domenas

en: Download
lt_LT: parsisiųsti

en: Due Amount
lt_LT: Dėl kiekio

en: Due Amount :
lt_LT: Dėl kiekio :

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Edit Accountant
lt_LT: Redaguoti buhalterį

en: Edit Asset
lt_LT: Redaguoti išteklius

en: Edit Assets
lt_LT: Redaguoti išteklius

en: Edit Assign Slot
lt_LT: Redaguoti Priskirti lizdą

en: Edit Booking Facility
lt_LT: Redaguoti užsakymo priemonę

en: Edit Charges
lt_LT: Redaguoti mokesčius

en: Edit Complaint
lt_LT: Redaguoti skundą

en: Edit Document
lt_LT: Redaguoti dokumentą

en: Edit Event
lt_LT: Redaguoti įvykį

en: Edit Expense
lt_LT: Redaguoti išlaidas

en: Edit FAQ
lt_LT: Redaguoti DUK

en: Edit Facility
lt_LT: Redaguoti priemonę

en: Edit Gatekeeper
lt_LT: Redaguoti Gatekeeper

en: Edit Inventory
lt_LT: Redaguoti inventorių

en: Edit Member
lt_LT: Redaguoti narį

en: Edit Notice
lt_LT: Redaguoti pranešimą

en: Edit Photo Gallery
lt_LT: Redaguoti nuotraukų galeriją

en: Edit Residential Unit
lt_LT: Redaguoti gyvenamąjį vienetą

en: Edit Rule
lt_LT: Redaguoti taisyklę

en: Edit Rules
lt_LT: Redaguoti taisykles

en: Edit Service
lt_LT: Redaguoti paslaugą

en: Edit Slot
lt_LT: Redaguoti lizdą

en: Edit Staff Check-In
lt_LT: Redaguoti personalo registraciją

en: Edit Staff Checkin
lt_LT: Redaguoti personalo registraciją

en: Edit Staff Member
lt_LT: Redaguoti personalo narį

en: Edit Tax
lt_LT: Redaguoti mokesčius

en: Edit Visitor Request
lt_LT: Redaguoti lankytojo užklausą

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Email Already in use
lt_LT: Elektroninis paštas jau yra naudojamas

en: Email ID
lt_LT: Elektroninio pašto ID

en: Email Subject
lt_LT: Elektroninio laiško tema

en: Email Template
lt_LT: El. pašto šablonas

en: Email Templates
lt_LT: El. pašto šablonai

en: Email Updated successfully
lt_LT: El. paštas sėkmingai atnaujintas

en: Email id Already Exist.
lt_LT: El. pašto adresas jau egzistuoja.

en: Email is not valid
lt_LT: El. paštas negalioja

en: Emailid Already Exist.
lt_LT: El. pašto adresas jau egzistuoja.

en: Employee
lt_LT: Darbuotojas

en: Enable
lt_LT: Įgalinti

en: Enable Charges
lt_LT: Įgalinti mokesčius

en: Enable Mail Notifications
lt_LT: Įgalinti pašto pranešimus

en: Enable Sandbox
lt_LT: Įgalinti smėlio dėžę

en: End Date
lt_LT: Pabaigos data

en: End Time
lt_LT: Pabaigos laikas

en: End Time should be greater than Start Time
lt_LT: Pabaigos laikas turi būti didesnis nei pradžios laikas

en: End Time*
lt_LT: Pabaigos laikas*

en: Enter New password.
lt_LT: Įveskite naują slaptažodį.

en: Enter correct current password.
lt_LT: Įveskite teisingą dabartinį slaptažodį.

en: Enter email subject
lt_LT: Įveskite el. pašto temą

en: Entry
lt_LT: Įėjimas

en: Envato License key
lt_LT: Envato licencijos raktas

en: Euro
lt_LT: eurų

en: Event
lt_LT: Renginys

en: Event Approved successfully.
lt_LT: Įvykis sėkmingai patvirtintas.

en: Event Description
lt_LT: Renginio aprašymas

en: Event Detail
lt_LT: Renginio detalė

en: Event Details
lt_LT: Renginio informacija

en: Event End Date
lt_LT: Renginio pabaigos data

en: Event End Time
lt_LT: Renginio pabaigos laikas

en: Event Information
lt_LT: Renginio informacija

en: Event Link
lt_LT: Renginio nuoroda

en: Event Start Date
lt_LT: Renginio pradžios data

en: Event Start Time
lt_LT: Renginio pradžios laikas

en: Event Title
lt_LT: Renginio pavadinimas

en: Event deleted successfully
lt_LT: Įvykis sėkmingai ištrintas

en: Event inserted successfully
lt_LT: Įvykis sėkmingai įterptas

en: Event inserted successfully but display After Admin Approved
lt_LT: Įvykis sėkmingai įterptas, bet rodomas po to, kai patvirtino administratorius

en: Event inserted successfully.
lt_LT: Narys sėkmingai įterptas.

en: Event updated successfully.
lt_LT: Įvykis sėkmingai atnaujintas.

en: Expense
lt_LT: Išlaidos

en: Expense Deleted successfully.
lt_LT: Išlaidos sėkmingai ištrintos.

en: Expense Entries
lt_LT: Išlaidų įrašai

en: Expense Information
lt_LT: Informacija apie išlaidas

en: Expense List
lt_LT: Išlaidų sąrašas

en: Expense Report
lt_LT: Išlaidų ataskaita

en: Expense Report By Month
lt_LT: Išlaidų ataskaita pagal mėnesį

en: Expense Saved successfully.
lt_LT: Išlaidos sėkmingai išsaugotos

en: Expense Type
lt_LT: Išlaidų tipas

en: Expense Types
lt_LT: Išlaidų rūšys

en: Expense Updated successfully.
lt_LT: Išlaidos sėkmingai atnaujintos.

en: Expense type
lt_LT: Išlaidų rūšis

en: Export CSV
lt_LT: Eksportuoti CSV

en: FAQ
lt_LT: DUK

en: Facilities
lt_LT: Įranga

en: Facility
lt_LT: Priemonė

en: Facility Approved Email Template
lt_LT: Priemonės patvirtintas el. pašto šablonas

en: Facility Booking
lt_LT: Įrangos užsakymas

en: Facility Booking Approved Successfully.
lt_LT: Patalpos užsakymas sėkmingai patvirtintas.

en: Facility Booking Email Template
lt_LT: Priemonės rezervavimo el. pašto šablonas

en: Facility Booking Successfully.
lt_LT: Sėkmingas patalpų užsakymas.

en: Facility Booking Template For Admin
lt_LT: Patalpų užsakymo šablonas administratoriui

en: Facility Booking Template For Member
lt_LT: Patalpų rezervavimo šablonas nariui

en: Facility Booking Updated Successfully.
lt_LT: Patalpos užsakymas sėkmingai atnaujintas.

en: Facility Booking Updated successfully
lt_LT: Objekto užsakymas sėkmingai atnaujintas

en: Facility Booking successfully
lt_LT: Sėkmingai užsakyta patalpa

en: Facility Charge
lt_LT: Priemonės mokestis

en: Facility Deleted Successfully.
lt_LT: Priemonė sėkmingai ištrinta.

en: Facility Details
lt_LT: Išsami informacija apie įrangą

en: Facility Information
lt_LT: Informacija apie įrangą

en: Facility Inserted Successfully.
lt_LT: Priemonė sėkmingai įterpta.

en: Facility Link
lt_LT: Priemonės nuoroda

en: Facility Name
lt_LT: Objekto pavadinimas

en: Facility Updated Successfully.
lt_LT: Priemonė sėkmingai atnaujinta.

en: Facility deleted successfully
lt_LT: Priemonė sėkmingai ištrinta

en: Facility inserted successfully
lt_LT: Priemonė sėkmingai įdėta

en: Facility updated successfully.
lt_LT: Priemonė sėkmingai atnaujinta.

en: Family Information
lt_LT: Informacija apie šeimą

en: Family Member
lt_LT: Šeimos narys

en: Family Type
lt_LT: Šeimos tipas

en: Feb
lt_LT: vasario mėn

en: February
lt_LT: vasario mėn

en: Female
lt_LT: Moteris

en: Finance payment
lt_LT: Finansinis mokėjimas

en: Finance/Payment
lt_LT: Finansai/Mokėjimas

en: First
lt_LT: Pirmas

en: First Name
lt_LT: Pirmas vardas

en: Fix Charge
lt_LT: Pataisyti mokestį

en: Footer Description
lt_LT: Poraštės aprašymas

en: Footer Setting
lt_LT: Poraštės nustatymas

en: For entry
lt_LT: Už įėjimą

en: For exit
lt_LT: Dėl išėjimo

en: Four Wheeler
lt_LT: Keturratis

en: From
lt_LT: Nuo

en: From (
lt_LT: Nuo (

en: From :
lt_LT: Nuo :

en: From:
lt_LT: Iš:

en: Fully Paid
lt_LT: Pilnai sumokėta

en: GATE:
lt_LT: VARTAI:

en: GENERAL
lt_LT: BENDROJI

en: GST Number
lt_LT: GST numeris

en: GST Number / Vat Number / Tax number
lt_LT: GST numeris / PVM kodas / mokesčių mokėtojo numeris

en: Gallery
lt_LT: Galerija

en: Gate
lt_LT: Vartai

en: Gate Name
lt_LT: Vartų pavadinimas

en: Gate inserted successfully
lt_LT: Vartai sėkmingai įterpti

en: Gate updated successfully.
lt_LT: Vartai sėkmingai atnaujinti.

en: Gatekeeper
lt_LT: Vartų sargas

en: Gatekeeper Access Right
lt_LT: Vartų priėjimo teisė

en: Gatekeeper Deleted Successfully.
lt_LT: Vartų sargas sėkmingai ištrintas.

en: Gatekeeper Information
lt_LT: Vartininko informacija

en: Gatekeeper Inserted Successfully.
lt_LT: Vartų sargas sėkmingai įterptas.

en: Gatekeeper Updated Successfully.
lt_LT: Gatekeeper sėkmingai atnaujintas.

en: Gatekeeper deleted successfully
lt_LT: Gatekeeper sėkmingai ištrintas

en: Gatekeeper inserted successfully.
lt_LT: Gatekeeper sėkmingai įterptas.

en: Gatekeeper updated successfully.
lt_LT: Gatekeeper sėkmingai atnaujintas.

en: Gender
lt_LT: Lytis

en: General Setting
lt_LT: Bendrasis nustatymas

en: General Settings
lt_LT: Bendrieji nustatymai

en: Generate Invoice Email Template
lt_LT: Sukurkite sąskaitos faktūros el. pašto šabloną

en: Generate Invoice Template
lt_LT: Sukurkite sąskaitos faktūros šabloną

en: Ghana
lt_LT: Gana

en: Go
lt_LT: Eik

en: Grand Total :
lt_LT: Iš viso :

en: Graph
lt_LT: Grafikas

en: Group
lt_LT: Grupė

en: Guatemalan Quetzal
lt_LT: Gvatemalos Quetzal

en: Half Yearly
lt_LT: Kas pusę metų

en: Header
lt_LT: Antraštė

en: Hong Kong Dollar
lt_LT: Honkongo doleris

en: Hour
lt_LT: Valanda

en: Hungarian Forint
lt_LT: Vengrijos forintas

en: I Half
lt_LT: Aš Pusė

en: ID Number
lt_LT: Asmens tapatybės dokumento numeris

en: IFSC Code
lt_LT: IFSC kodas

en: II Half
lt_LT: II pusė

en: INVOICE
lt_LT: SĄSKAITA FAKTŪRA

en: Id Number
lt_LT: Asmens tapatybės dokumento numeris

en: If you want to generate recurring invoices every month until the charge end date. so Please enable checkbox.
lt_LT: Jei norite generuoti pasikartojančias sąskaitas faktūras kiekvieną mėnesį iki apmokestinimo pabaigos datos. todėl Prašome įjungti žymimąjį laukelį.

en: If your operator supports multiple routes then give one route name. Eg: route=1 for promotional, route=4 for transactional SMS.
lt_LT: Jei jūsų operatorius palaiko kelis maršrutus, nurodykite vieno maršruto pavadinimą. Pvz.: maršrutas=1 reklamai, maršrutas=4 operacijos SMS.

en: Image
lt_LT: Vaizdas

en: Image URL
lt_LT: Vaizdo URL

en: Import CSV
lt_LT: Importuoti CSV

en: Import Data
lt_LT: Importuoti duomenis

en: Import User CSV Successfully Uploaded.
lt_LT: Naudotojo CSV importavimas sėkmingai įkeltas.

en: Inbox
lt_LT: Pašto dėžutę

en: Income
lt_LT: Pajamos

en: Income & Expense
lt_LT: Pajamos ir išlaidos

en: Income & Expense Graph
lt_LT: Pajamų ir išlaidų grafikas

en: Income & Expense Report
lt_LT: Pajamų ir išlaidų ataskaita

en: Income List
lt_LT: Pajamų sąrašas

en: Income Report
lt_LT: Pajamų ataskaita

en: Income-Expense Report
lt_LT: Pajamų-išlaidų ataskaita

en: Indian Rupee
lt_LT: Indijos rupija

en: Individual
lt_LT: Individualus

en: Indonesian rupiah
lt_LT: Indonezijos rupija

en: Inventory
lt_LT: Inventorius

en: Inventory Category
lt_LT: Inventoriaus kategorija

en: Inventory Category Name
lt_LT: Atsargų kategorijos pavadinimas

en: Inventory Details
lt_LT: Išsami informacija apie inventorių

en: Inventory Information
lt_LT: Informacija apie inventorių

en: Inventory List
lt_LT: Atsargų sąrašas

en: Inventory Name
lt_LT: Inventoriaus pavadinimas

en: Inventory inserted successfully
lt_LT: Sėkmingai įterptas inventorius

en: Inventory updated successfully.
lt_LT: Atsargos sėkmingai atnaujintos.

en: Invoice
lt_LT: Sąskaita faktūra

en: Invoice Deleted successfully.
lt_LT: Sąskaita faktūra sėkmingai ištrinta.

en: Invoice Entries
lt_LT: Sąskaitų faktūrų įrašai

en: Invoice No
lt_LT: Sąskaita Nr

en: Invoice No.
lt_LT: Sąskaita Nr.

en: Invoice Number
lt_LT: Sąskaitos numeris

en: Invoice Option
lt_LT: Sąskaitos faktūros parinktis

en: Invoice Payment
lt_LT: Sąskaitos apmokėjimas

en: Invoice Payment Receipt
lt_LT: Sąskaitos faktūros apmokėjimo kvitas

en: Invoice Prefix
lt_LT: Sąskaitos faktūros priešdėlis

en: Invoice Setting
lt_LT: Sąskaitos faktūros nustatymas

en: Invoice penalty Settings
lt_LT: Sąskaitos faktūros baudos nustatymai

en: Invoices
lt_LT: Sąskaitos faktūros

en: Israeli New Sheqel
lt_LT: Izraelio naujasis šekelis

en: Jan
lt_LT: sausio mėn

en: January
lt_LT: sausio mėn

en: Japanese Yen
lt_LT: Japonijos jena

en: Jul
lt_LT: liepos mėn

en: July
lt_LT: liepos mėn

en: Jun
lt_LT: birželio mėn

en: June
lt_LT: birželis

en: Kenyan shilling
lt_LT: Kenijos šilingas

en: Last
lt_LT: Paskutinis

en: Last 12 Months
lt_LT: Paskutiniai 12 mėnesių

en: Last 3 Months
lt_LT: Paskutiniai 3 mėnesiai

en: Last 6 Months
lt_LT: Paskutiniai 6 mėnesiai

en: Last Month
lt_LT: Praeitą mėnesį

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Last Week
lt_LT: Praeitą savaitę

en: Last Year
lt_LT: Praeitais metais

en: Lease Agreement
lt_LT: Nuomos sutartis

en: Licence Settings
lt_LT: Licencijos nustatymai

en: License Information
lt_LT: Informacija apie licenciją

en: License Setting
lt_LT: Licencijos nustatymas

en: Loading...
lt_LT: Įkeliama...

en: Log In
lt_LT: Prisijungti

en: Log Out
lt_LT: Atsijungti

en: Login Link
lt_LT: Prisijungimo nuoroda

en: Login Page
lt_LT: Prisijungimo puslapis

en: Login Page Link
lt_LT: Prisijungimo puslapio nuoroda

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
lt_LT: Prisijungti nepavyko: įvedėte neteisingą vartotojo vardą arba slaptažodį, bandykite dar kartą.

en: Logout
lt_LT: Atsijungti

en: Mail Templates
lt_LT: Pašto šablonai

en: Maintenance
lt_LT: Priežiūra

en: Maintenance Charges
lt_LT: Priežiūros mokesčiai

en: Maintenance Request
lt_LT: Techninės priežiūros prašymas

en: Malaysian Ringgit
lt_LT: Malaizijos ringitas

en: Male
lt_LT: Patinas

en: Manage Gate
lt_LT: Tvarkyti vartus

en: Manage Gates
lt_LT: Valdykite vartus

en: Manage Gates Information
lt_LT: Tvarkykite vartų informaciją

en: Management Access Right
lt_LT: Valdymo prieigos teisė

en: Mar
lt_LT: Kov

en: March
lt_LT: Kovas

en: Max. 160 Character
lt_LT: Maks. 160 simbolių

en: May
lt_LT: Gegužė

en: Measurement
lt_LT: Matavimas

en: Measurement Charge
lt_LT: Matavimo mokestis

en: Member
lt_LT: narys

en: Member Access Right
lt_LT: Narių prieigos teisė

en: Member Active Successfully
lt_LT: Narys sėkmingai aktyvus

en: Member Approval
lt_LT: Narių patvirtinimas

en: Member Approval Setting
lt_LT: Narių patvirtinimo nustatymas

en: Member Approved by Admin Template
lt_LT: Narys patvirtintas administratoriaus šablono

en: Member Become committee Template
lt_LT: Nario taps komiteto šablonas

en: Member Become from committee member
lt_LT: Narys Tapti iš komiteto nario

en: Member By Building
lt_LT: Narys pagal pastatą

en: Member By Building Report
lt_LT: Narių pagal pastatą ataskaita

en: Member Category
lt_LT: Narių kategorija

en: Member Category Name
lt_LT: Narių kategorijos pavadinimas

en: Member Deleted Successfully.
lt_LT: Narys sėkmingai ištrintas.

en: Member Details
lt_LT: Informacija apie narį

en: Member History
lt_LT: Narių istorija

en: Member ID Proof-1
lt_LT: Nario ID įrodymas-1

en: Member Image
lt_LT: Nario vaizdas

en: Member Information
lt_LT: Informacija apie narius

en: Member Inserted Successfully.
lt_LT: Narys sėkmingai įterptas.

en: Member Name
lt_LT: Nario vardas

en: Member Registration
lt_LT: Narių registracija

en: Member Removed from committee member
lt_LT: Narys pašalintas iš komiteto narių

en: Member Type
lt_LT: Nario tipas

en: Member Updated Successfully.
lt_LT: Narys sėkmingai atnaujintas.

en: Member in Building
lt_LT: Pastato narys

en: Member inserted successfully
lt_LT: Narys sėkmingai įterptas

en: Member updated successfully.
lt_LT: Narys sėkmingai atnaujintas.

en: Members
lt_LT: Nariai

en: Members By Building
lt_LT: Nariai pagal pastatą

en: Menu
lt_LT: Meniu

en: Message
lt_LT: Pranešimas

en: Message Comment
lt_LT: Žinutė Komentuoti

en: Message Content
lt_LT: Pranešimo turinys

en: Message Details
lt_LT: Išsami pranešimo informacija

en: Message For
lt_LT: Pranešimas skirtas

en: Message Link
lt_LT: Pranešimo nuoroda

en: Message Received Template
lt_LT: Gauta žinutė šablonas

en: Message Sent Successfully!
lt_LT: Pranešimas sėkmingai išsiųstas!

en: Message To
lt_LT: Pranešimas Kam

en: Message deleted successfully
lt_LT: Laiškas sėkmingai ištrintas

en: Message sent successfully
lt_LT: Pranešimas sėkmingai išsiųstas

en: Messages
lt_LT: Žinutės

en: Mexican Peso
lt_LT: Meksikos pesas

en: Middle Name
lt_LT: Antras vardas

en: Mobile No.
lt_LT: Mobiliojo Nr.

en: Mobile Number
lt_LT: Mobilaus telefono numeris

en: Month
lt_LT: Mėnuo

en: Monthly
lt_LT: Kas mėnesį

en: Must be enter percentage value like 5
lt_LT: Turi būti įvesta procentinė vertė, pvz., 5

en: My Profile
lt_LT: Mano profilis

en: Name
lt_LT: vardas

en: Name & Email ID
lt_LT: Vardas ir el. pašto ID

en: Name Of Admin
lt_LT: Administratoriaus vardas

en: Name Of Apartment
lt_LT: Buto pavadinimas

en: Name Of Receiver
lt_LT: Gavėjo pavadinimas

en: Name Of Sender
lt_LT: Siuntėjo vardas

en: Name of Member
lt_LT: Nario vardas

en: Nature
lt_LT: Gamta

en: Nature:
lt_LT: Gamta:

en: Net Profit
lt_LT: Grynasis pelnas

en: New Password
lt_LT: Naujas Slaptažodis

en: New Zealand Dollar
lt_LT: Naujosios Zelandijos doleris

en: New password and Confirm password does not match.
lt_LT: Naujas slaptažodis ir Patvirtinimo slaptažodis nesutampa.

en: Next
lt_LT: Kitas

en: Nigerian Naira
lt_LT: Nigerijos Naira

en: No
lt_LT: Nr

en: No Any Gates.
lt_LT: Jokių vartų.

en: No Document
lt_LT: Nėra dokumento

en: No FAQ found
lt_LT: DUK nerasta

en: No FAQ found in Trash
lt_LT: Šiukšliadėžėje DUK nerasta

en: No Photo Gallery found
lt_LT: Nuotraukų galerija nerasta

en: No Photo Gallery found in Trash
lt_LT: Šiukšliadėžėje nuotraukų galerija nerasta

en: No Records Found !
lt_LT: Įrašų nerasta !

en: No Title
lt_LT: Be pavadinimo

en: No data available in table
lt_LT: Lentelėje duomenų nėra

en: No matching records found
lt_LT: Atitinkančių įrašų nerasta

en: No rules found
lt_LT: Taisyklių nerasta

en: No rules found in Trash
lt_LT: Šiukšliadėžėje taisyklių nerasta

en: No.
lt_LT: Nr.

en: No. of Amount
lt_LT: Sumos Nr

en: Norwegian Krone
lt_LT: Norvegijos krona

en: Not Approved
lt_LT: Nepatvirtintas

en: NotApproved Notice
lt_LT: Nepatvirtintas pranešimas

en: Notes
lt_LT: Pastabos

en: Notice
lt_LT: Pastebėti

en: Notice & Event Approved by admin
lt_LT: Pranešimą ir įvykį patvirtino administratorius

en: Notice And Event
lt_LT: Pranešimas ir įvykis

en: Notice Approved successfully
lt_LT: Pranešimas sėkmingai patvirtintas

en: Notice Category
lt_LT: Pranešimo kategorija

en: Notice Content
lt_LT: Pastebėkite turinį

en: Notice Details
lt_LT: Pranešimo detalės

en: Notice End Date
lt_LT: Pranešimo pabaigos data

en: Notice Information
lt_LT: Pranešimo informacija

en: Notice Link
lt_LT: Pranešimo nuoroda

en: Notice Start Date
lt_LT: Pranešimo pradžios data

en: Notice Title
lt_LT: Pranešimo pavadinimas

en: Notice Title:
lt_LT: Pranešimo pavadinimas:

en: Notice Type
lt_LT: Pranešimo tipas

en: Notice Type:
lt_LT: Pranešimo tipas:

en: Notice Valid Date
lt_LT: Pranešimas Galiojimo data

en: Notice deleted successfully
lt_LT: Pranešimas sėkmingai ištrintas

en: Notice inserted successfully
lt_LT: Pranešimas sėkmingai įterptas

en: Notice inserted successfully but display After Admin Approved
lt_LT: Pranešimas sėkmingai įterptas, bet rodomas po to, kai patvirtino administratorius

en: Notice inserted successfully.
lt_LT: Pranešimas sėkmingai įterptas.

en: Notice updated successfully.
lt_LT: Pranešimas sėkmingai atnaujintas.

en: Notices
lt_LT: Pranešimai

en: Notification
lt_LT: Pranešimas

en: Nov
lt_LT: Lapkričio mėn

en: November
lt_LT: lapkritis

en: Number Of Member
lt_LT: Narių skaičius

en: Number Of Members By Building
lt_LT: Narių skaičius pagal pastatą

en: Number Of Unit
lt_LT: Vieneto skaičius

en: Occupied
lt_LT: Užimtas

en: Occupied By
lt_LT: Užimtas

en: Occupied Date
lt_LT: Užimtumo data

en: Occupied From Date
lt_LT: Užimtas nuo datos

en: Occupied History
lt_LT: Okupuota istorija

en: Occupied Information
lt_LT: Užimta informacija

en: Occupied To Date
lt_LT: Užimtas iki šiol

en: Occupied Units
lt_LT: Užimti vienetai

en: Oct
lt_LT: spalio mėn

en: October
lt_LT: Spalio mėn

en: Office
lt_LT: Biuras

en: Official Phone Number
lt_LT: Oficialus telefono numeris

en: On Hold
lt_LT: Sulaikyta

en: On Hold Complaint
lt_LT: Skundas dėl sulaikymo

en: On Hold Maintenance Request
lt_LT: Atidėtos priežiūros užklausa

en: On Hold Request
lt_LT: Sulaikytas prašymas

en: On Hold Suggestion
lt_LT: Sulaikytas pasiūlymas

en: One Member
lt_LT: Vienas narys

en: One Time
lt_LT: Vieną kartą

en: Only CSV file are allow.
lt_LT: Leidžiami tik CSV failai.

en: Only jpg,jpeg,png File allowed
lt_LT: Leidžiamas tik jpg, jpeg, png failas

en: Open
lt_LT: Atviras

en: Open Complaint
lt_LT: Atidarykite skundą

en: Open Maintenance Request
lt_LT: Atidarykite techninės priežiūros užklausą

en: Open Request
lt_LT: Atidarykite užklausą

en: Open Suggestion
lt_LT: Atidarykite pasiūlymą

en: Other
lt_LT: Kita

en: Other Document
lt_LT: Kitas dokumentas

en: Other Information
lt_LT: Kita informacija

en: Other Logo(Invoice, Mail)
lt_LT: Kitas logotipas (sąskaita faktūra, paštas)

en: OwnData
lt_LT: „OwnData“.

en: Owner
lt_LT: Savininkas

en: Owner Family
lt_LT: Savininko šeima

en: Owner's Information
lt_LT: Savininko informacija

en: Paid
lt_LT: Mokama

en: Paid Amount
lt_LT: Sumokėta suma

en: Paid Amount :
lt_LT: Sumokėta suma :

en: Paid Invoice Email Template
lt_LT: Apmokėtos sąskaitos faktūros el. pašto šablonas

en: Paid Invoice Template
lt_LT: Apmokėtos sąskaitos faktūros šablonas

en: Parent Item:
lt_LT: Pirminis elementas:

en: Parking Management
lt_LT: Parkavimo valdymas

en: Parking Manager
lt_LT: Parkavimo vadovas

en: Parking Slots
lt_LT: Parkavimo vietos

en: Partially Paid
lt_LT: Iš dalies apmokėta

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: Payment By
lt_LT: Mokėjimas Iki

en: Payment Date
lt_LT: Mokėjimo diena

en: Payment History
lt_LT: Mokėjimų istorija

en: Payment Link
lt_LT: Mokėjimo nuoroda

en: Payment Method
lt_LT: Mokėjimo būdas

en: Payment Report
lt_LT: Mokėjimo ataskaita

en: Payment Status
lt_LT: Mokėjimo būsena

en: Payment Successfully.
lt_LT: Mokėjimas sėkmingai.

en: Payment Type
lt_LT: Mokėjimo tipas

en: Payments Status
lt_LT: Mokėjimų būsena

en: Paypal Email Id
lt_LT: Paypal el. pašto ID

en: Paypal Setting
lt_LT: Paypal nustatymas

en: Penalty Charge %
lt_LT: Baudos mokestis %

en: Penalty Days
lt_LT: Baudos dienos

en: Pending
lt_LT: Kol

en: Period
lt_LT: Laikotarpis

en: Philippine Peso
lt_LT: Filipinų pesas

en: Phone
lt_LT: Telefonas

en: Photo
lt_LT: Nuotrauka

en: Photo Gallery
lt_LT: Nuotraukų galerija

en: Please Add Paid Amount.
lt_LT: Prašome pridėti sumokėtą sumą.

en: Please Enter the Visitor Name.
lt_LT: Įveskite lankytojo vardą.

en: Please Enter the Visitor's Name.
lt_LT: Įveskite lankytojo vardą.

en: Please Select Atleast One Image.
lt_LT: Pasirinkite bent vieną vaizdą.

en: Please Select Atleast One Record
lt_LT: Prašome pasirinkti bent vieną įrašą

en: Please Select Gate.
lt_LT: Pasirinkite vartus.

en: Please select at least one record.
lt_LT: Pasirinkite bent vieną įrašą.

en: Please select atleast one users to reply
lt_LT: Norėdami atsakyti, pasirinkite bent vieną naudotoją

en: Polish Zloty
lt_LT: Lenkijos zlotas

[ctx: Post Type General Name]
en: FAQ
lt_LT: DUK

[ctx: Post Type General Name]
en: Photo Gallery
lt_LT: Nuotraukų galerija

[ctx: Post Type General Name]
en: Society Rules
lt_LT: Draugijos taisyklės

[ctx: Post Type Singular Name]
en: FAQ
lt_LT: DUK

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Photo Gallery
lt_LT: Nuotraukų galerija

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Society Rules
lt_LT: Draugijos taisyklės

en: Pound Sterling
lt_LT: Svaras sterlingų

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Print
lt_LT: Spausdinti

en: Print Detail
lt_LT: Spausdinti išsamią informaciją

en: Print Details
lt_LT: Spausdinti Išsamią informaciją

en: Print Payment Receipt
lt_LT: Spausdinti mokėjimo kvitą

en: Problems with user
lt_LT: Problemos su vartotoju

en: Processing
lt_LT: Apdorojimas

en: Processing...
lt_LT: Apdorojimas...

en: Profile
lt_LT: Profilis

en: Profile Updated Successfully.
lt_LT: Profilis sėkmingai atnaujintas.

en: Proposal
lt_LT: Pasiūlymas

en: Provider
lt_LT: Teikėjas

en: Purchase Date
lt_LT: Pirkimo data

en: Qualification
lt_LT: Kvalifikacija

en: Quantity
lt_LT: Kiekis

en: Quantity
lt_LT: Kiekis

en: Quarter I
lt_LT: I ketvirtis

en: Quarter II
lt_LT: II ketvirtis

en: Quarter III
lt_LT: III ketvirtis

en: Quarter IV
lt_LT: IV ketvirtis

en: Quarterly
lt_LT: Kas ketvirtį

en: Qulification
lt_LT: Kvalifikacija

en: REASON FOR VISIT:
lt_LT: APSILANKYMO PRIEŽASTIS:

en: Reason For Visit
lt_LT: Apsilankymo priežastis

en: Reason Name
lt_LT: Priežastis Pavadinimas

en: Receiver
lt_LT: Imtuvas

en: Record Updated Successfully.
lt_LT: Įrašas sėkmingai atnaujintas.

en: Record deleted successfully
lt_LT: Įrašas sėkmingai ištrintas

en: Record inserted successfully
lt_LT: Įrašas sėkmingai įterptas

en: Record updated successfully
lt_LT: Įrašas sėkmingai atnaujintas

en: Record updated successfully.
lt_LT: Įrašas sėkmingai atnaujintas.

en: Records Not Found
lt_LT: Įrašai nerasta

en: Records not found.
lt_LT: Įrašai nerasta.

en: Registration Email Template
lt_LT: Registracijos el. pašto šablonas

en: Remember Me
lt_LT: Prisimink mane

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Reply
lt_LT: Atsakyti

en: Reply By :
lt_LT: Atsakyti Autorius:

en: Reply By :
lt_LT: Atsakyti Autorius:

en: Reply To :
lt_LT: Atsakinėti į :

en: Reply To :
lt_LT: Atsakinėti į :

en: Report
lt_LT: Pranešimas

en: Report Complaint
lt_LT: Pranešti apie skundą

en: Reports
lt_LT: Ataskaitos

en: Request
lt_LT: Prašymas

en: Request deleted successfully
lt_LT: Užklausa sėkmingai ištrinta

en: Required form field is missing
lt_LT: Trūksta būtino formos lauko

en: Residential
lt_LT: Gyvenamasis

en: Residential Unit
lt_LT: Gyvenamasis vienetas

en: Residential Unit
lt_LT: Gyvenamasis vienetas

en: Residential Unit Deleted Successfully.
lt_LT: Gyvenamasis vienetas sėkmingai ištrintas

en: Residential Unit Information
lt_LT: Informacija apie gyvenamąjį vienetą

en: Residential Unit Inserted Successfully.
lt_LT: Gyvenamasis vienetas sėkmingai įdėtas.

en: Residential Unit Updated Successfully.
lt_LT: Gyvenamasis blokas sėkmingai atnaujintas.

en: Residential Unit inserted successfully
lt_LT: Gyvenamasis vienetas sėkmingai įdėtas

en: Residential Unit updated successfully.
lt_LT: Gyvenamasis vienetas sėkmingai atnaujintas.

en: Resolution
lt_LT: Rezoliucija

en: Route
lt_LT: Maršrutas

en: Rules
lt_LT: Taisyklės

en: SAVE
lt_LT: SUTAUPYTI

en: SMS SETTING INFORMATION
lt_LT: SMS NUSTATYMO INFORMACIJA

en: SMS Setting
lt_LT: SMS nustatymas

en: SMS Setting Information
lt_LT: SMS nustatymo informacija

en: SMS Settings Updated Successfully.
lt_LT: SMS nustatymai sėkmingai atnaujinti.

en: SMS Text
lt_LT: SMS tekstas

en: Save
lt_LT: Sutaupyti

en: Save Charges
lt_LT: Išsaugokite mokesčius

en: Save Charges & Create Invoice
lt_LT: Išsaugokite mokesčius ir sukurkite sąskaitą faktūrą

en: Save Charges & Update Invoice
lt_LT: Išsaugokite mokesčius ir atnaujinkite sąskaitą faktūrą

en: Save Complaint
lt_LT: Išsaugoti skundą

en: Save Facility
lt_LT: Išsaugoti priemonę

en: Save Service
lt_LT: Išsaugoti paslaugą

en: Save Tax
lt_LT: Sutaupykite mokesčių

en: Schedule Complaint
lt_LT: Suplanuokite skundą

en: Schedule Maintenance Request
lt_LT: Suplanuokite techninės priežiūros užklausą

en: Schedule Request
lt_LT: Tvarkaraštis Prašymas

en: Schedule Suggestion
lt_LT: Tvarkaraščio pasiūlymas

en: Scheduled
lt_LT: Suplanuota

en: Search
lt_LT: Paieška

en: Search FAQ
lt_LT: Ieškoti DUK

en: Search Photo Gallery
lt_LT: Ieškoti nuotraukų galerijoje

en: Search Rules
lt_LT: Paieškos taisyklės

en: Search for Users...
lt_LT: Ieškoti vartotojų...

en: Search...
lt_LT: Paieška...

en: Select
lt_LT: Pasirinkite

en: Select A Facility To Book
lt_LT: Pasirinkite objektą, kurį norite užsisakyti

en: Select Activity
lt_LT: Pasirinkite Veikla

en: Select All
lt_LT: Pasirinkti viską

en: Select Apartment Type
lt_LT: Pasirinkite buto tipą

en: Select Asset Category
lt_LT: Pasirinkite turto kategoriją

en: Select Building
lt_LT: Pasirinkite Pastatas

en: Select CSV File
lt_LT: Pasirinkite CSV failą

en: Select Category
lt_LT: Pasirinkite kategoriją

en: Select Compound
lt_LT: Pasirinkite Junginys

en: Select Country
lt_LT: Pasirinkite šalį

en: Select Currency
lt_LT: Pasirinkite Valiuta

en: Select Date Format
lt_LT: Pasirinkite datos formatas

en: Select Designation
lt_LT: Pasirinkite Pavadinimas

en: Select Expense Type
lt_LT: Pasirinkite išlaidų tipą

en: Select Facility
lt_LT: Pasirinkite Priemonė

en: Select Facility Category
lt_LT: Pasirinkite įrenginio kategoriją

en: Select Facility To Book
lt_LT: Pasirinkite rezervavimo objektą

en: Select Family Type
lt_LT: Pasirinkite Šeimos tipą

en: Select Image
lt_LT: Pasirinkite Vaizdas

en: Select Inventory Category
lt_LT: Pasirinkite atsargų kategoriją

en: Select Invoice Option
lt_LT: Pasirinkite sąskaitos faktūros parinktį

en: Select Login Page
lt_LT: Pasirinkite prisijungimo puslapį

en: Select Member
lt_LT: Pasirinkite Narys

en: Select Member Type
lt_LT: Pasirinkite nario tipą

en: Select Message Service
lt_LT: Pasirinkite pranešimų paslauga

en: Select Occupied By
lt_LT: Pasirinkite Užimtas

en: Select Profile
lt_LT: Pasirinkite CSV failą

en: Select Profile Picture
lt_LT: Pasirinkite Profilio paveikslėlį

en: Select Reason
lt_LT: Pasirinkite Priežastis

en: Select Slot
lt_LT: Pasirinkite Slot

en: Select Staff Category
lt_LT: Pasirinkite personalo kategoriją

en: Select Staff Member
lt_LT: Pasirinkite personalo narį

en: Select Tax
lt_LT: Pasirinkite Mokesčiai

en: Select Unit
lt_LT: Pasirinkite Vienetas

en: Select Unit Category
lt_LT: Pasirinkite vieneto kategoriją

en: Select Unit Name
lt_LT: Pasirinkite vieneto pavadinimą

en: Select all
lt_LT: Pasirinkti viską

en: Select user to reply
lt_LT: Pasirinkite vartotoją, kuriam norite atsakyti

en: Select users to reply
lt_LT: Pasirinkite vartotojus, kurie atsakys

en: Send
lt_LT: Siųsti

en: Send Mail To Accountant
lt_LT: Siųsti laišką buhalteriui

en: Send Mail To Gatekeeper
lt_LT: Siųsti laišką Gatekeeper

en: Send Mail To Member
lt_LT: Siųsti laišką nariui

en: Send Mail To Staff Member
lt_LT: Siųsti laišką personalo nariui

en: Send Message
lt_LT: Siųsti žinutę

en: Send SMS
lt_LT: Siųsti SMS

en: Sender
lt_LT: Siuntėjas

en: Sender Name
lt_LT: Siuntėjo vardas

en: SenderID
lt_LT: Siuntėjo ID

en: Sent
lt_LT: Išsiųsta

en: Sep
lt_LT: rugsėjis

en: September
lt_LT: rugsėjis

en: Service
lt_LT: Aptarnavimas

en: Service Details
lt_LT: Paslaugos informacija

en: Service Information
lt_LT: Paslaugos informacija

en: Service Name
lt_LT: Paslaugos pavadinimas

en: Service Provider
lt_LT: Paslaugų teikėjas

en: Service Provider Name
lt_LT: Paslaugų teikėjo pavadinimas

en: Service deleted successfully
lt_LT: Paslauga sėkmingai ištrinta

en: Service inserted successfully
lt_LT: Paslauga sėkmingai įdėta

en: Service updated successfully.
lt_LT: Paslauga sėkmingai atnaujinta.

en: Services
lt_LT: Paslaugos

en: Services & Facility
lt_LT: Paslauga ir įranga

en: Setup Wizard
lt_LT: Sąrankos vedlys

en: Show
lt_LT: Rodyti

en: Show on calendar
lt_LT: Rodyti kalendoriuje

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
lt_LT: Rodoma nuo 0 iki 0 iš 0 įrašų

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
lt_LT: Rodoma nuo _START_ iki _END_ iš _TOTAL_ įrašų

en: Singapore Dollar
lt_LT: Singapūro doleris

en: Skills
lt_LT: Įgūdžiai

en: Slot
lt_LT: Lizdas

en: Slot Assign inserted successfully
lt_LT: Slot Asign sėkmingai įdėtas

en: Slot Assign updated successfully.
lt_LT: Slot Assign sėkmingai atnaujintas.

en: Slot Details
lt_LT: Išsami informacija apie lizdą

en: Slot For
lt_LT: Slot for

en: Slot Information
lt_LT: Informacija apie lizdą

en: Slot Name
lt_LT: Lizdo pavadinimas

en: Slot Type
lt_LT: Lizdų tipas

en: Slot deleted successfully
lt_LT: Lizdas sėkmingai ištrintas

en: Slot inserted successfully
lt_LT: Lizdas sėkmingai įdėtas

en: Slot updated successfully.
lt_LT: Lizdas sėkmingai atnaujintas.

en: Slots
lt_LT: Lizdai

en: Society Rules
lt_LT: Draugijos taisyklės

en: Society Rules List
lt_LT: Draugijos taisyklių sąrašas

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
lt_LT: Atsiprašome, leidžiami tik JPG, JPEG, PNG ir GIF failai!.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG And GIF files are allowed.
lt_LT: Atsiprašome, leidžiami tik JPG, JPEG, PNG ir GIF failai.

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed
lt_LT: Atsiprašome, leidžiami tik JPG, pdf, doc., JPEG, PNG ir GIF failai

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
lt_LT: Atsiprašome, leidžiami tik JPG, pdf, doc., JPEG, PNG ir GIF failai.

en: Sorry, only JPG, pdf,docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
lt_LT: Atsiprašome, leidžiami tik JPG, pdf, doc., JPEG, PNG ir GIF failai.

en: Sorry, that username already exists!
lt_LT: Atsiprašome, toks vartotojo vardas jau yra!

en: Sorry, the username you entered is not valid
lt_LT: Atsiprašome, įvestas vartotojo vardas neteisingas

en: Source
lt_LT: Šaltinis

en: South African Rand
lt_LT: Pietų Afrikos randas

en: Square Feet
lt_LT: Kvadratinė pėda

en: Square Meter
lt_LT: Kvadratinis metras

en: Square Yards
lt_LT: Kvadratiniai kiemai

en: Staff
lt_LT: Personalas

en: Staff Category
lt_LT: Darbuotojų kategorija

en: Staff Category Name
lt_LT: Darbuotojų kategorijos pavadinimas

en: Staff Check-In
lt_LT: Darbuotojų registracija

en: Staff Check-In Information
lt_LT: Informacija apie darbuotojų registraciją

en: Staff Checkin
lt_LT: Personalo registracija

en: Staff Checkin Details
lt_LT: Išsami darbuotojų registracijos informacija

en: Staff Management
lt_LT: Personalo valdymas

en: Staff Member
lt_LT: Darbuotojas

en: Staff Member Access Right
lt_LT: Personalo nario prieigos teisė

en: Staff Member Deleted Successfully.
lt_LT: Darbuotojo narys sėkmingai ištrintas.

en: Staff Member Information
lt_LT: Informacija apie personalą

en: Staff Member Inserted Successfully.
lt_LT: Darbuotojo narys sėkmingai įtrauktas.

en: Staff Member Name
lt_LT: Darbuotojo vardas ir pavardė

en: Staff Member Updated Successfully.
lt_LT: Darbuotojas sėkmingai atnaujintas.

en: Staff Member deleted successfully
lt_LT: Darbuotojo narys sėkmingai ištrintas

en: Staff Member inserted successfully.
lt_LT: Darbuotojas sėkmingai įtrauktas.

en: Staff Member updated successfully.
lt_LT: Darbuotojo narys sėkmingai atnaujintas.

en: Staff Members
lt_LT: Personalas

en: Staff Request Updated successfully
lt_LT: Darbuotojų užklausa sėkmingai atnaujinta

en: Staff Request deleted successfully
lt_LT: Darbuotojų užklausa sėkmingai ištrinta

en: Staff Request inserted successfully
lt_LT: Darbuotojų užklausa sėkmingai įterpta

en: Staff member
lt_LT: Darbuotojas

en: Start Date
lt_LT: Pradžios data

en: Start Date To End Date
lt_LT: Nuo pradžios iki pabaigos data

en: Start Time
lt_LT: Pradžios laikas

en: Start Time To End Time
lt_LT: Laikas nuo pradžios iki pabaigos

en: Start Time*
lt_LT: Pradžios laikas*

en: Starting Year
lt_LT: Pradžios metai

en: State
lt_LT: valstybė

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Status :
lt_LT: Būsena:

en: Status :
lt_LT: Būsena:

en: Status:
lt_LT: Būsena:

en: Stripe
lt_LT: Juostelė

en: Sub Total :
lt_LT: Iš viso:

en: Subject
lt_LT: Tema

en: Submit
lt_LT: Pateikti

en: Submitted Date
lt_LT: Pateikimo data

en: Subtotal :
lt_LT: Tarpinė suma :

en: Suggestion
lt_LT: Pasiūlymas

en: Support Staff
lt_LT: Palaikymo komanda

en: Swedish Krona
lt_LT: Švedijos krona

en: Swift Code
lt_LT: SWIFT kodas

en: Swiss Franc
lt_LT: Šveicarijos frankas

en: System Color
lt_LT: Sistemos spalva

en: System Color Code :
lt_LT: Sistemos spalvos kodas:

en: System Settings
lt_LT: Sistemos nustatymai

en: TAX ID
lt_LT: MOKESČIŲ ID

en: Taiwan New Dollar
lt_LT: Taivano naujas doleris

en: Tap on above icon to add your first Record.
lt_LT: Bakstelėkite aukščiau esančią piktogramą, kad pridėtumėte pirmąjį įrašą.

en: Tax
lt_LT: Mokesčiai

en: Tax Amount
lt_LT: Mokesčio suma

en: Tax Amount :
lt_LT: Mokesčio suma:

en: Tax Information
lt_LT: Mokesčių informacija

en: Tax Name
lt_LT: Mokesčio pavadinimas

en: Tax Title
lt_LT: Mokesčių pavadinimas

en: Tax deleted successfully
lt_LT: Mokestis sėkmingai ištrintas

en: Tax inserted successfully
lt_LT: Mokestis sėkmingai įterptas

en: Tax updated successfully.
lt_LT: Mokestis sėkmingai atnaujintas.

en: Tenant
lt_LT: Nuomininkas

en: Tenant Family
lt_LT: Nuomininko šeima

en: Thai Baht
lt_LT: Tailando batas

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
lt_LT: Atrodo, kad iškilo problemų, pabandykite po kurio laiko arba susisiekite su mumis adresu sales@dasinfomeida.com

en: This Month
lt_LT: Šį mėnesį

en: This Parking Slot Allready Assigned
lt_LT: Ši stovėjimo vieta jau priskirta

en: This Parking Slot Already Assigned
lt_LT: Ši stovėjimo vieta jau priskirta

en: This Week
lt_LT: Šią savaitę

en: This Year
lt_LT: Šiais metais

en: Three Wheeler
lt_LT: Triratis

en: Time
lt_LT: Laikas

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: To
lt_LT: Į

en: To (
lt_LT: į (

en: To :
lt_LT: Kam:

en: To:
lt_LT: Kam:

en: Today
lt_LT: kūnas

en: Today's Visitors
lt_LT: Šiandienos lankytojai

en: Today's Visitors Chart
lt_LT: Šiandienos lankytojų diagrama

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Total Amount
lt_LT: Visas kiekis

en: Total Amount
lt_LT: Visas kiekis

en: Total Charge
lt_LT: Bendras mokestis

en: Total Cost
lt_LT: Iš viso išlaidų

en: Total Expense
lt_LT: Bendros išlaidos

en: Total Income
lt_LT: Bendros pajamos

en: Total Paid Amount :
lt_LT: Bendra sumokėta suma:

en: Turkish Lira
lt_LT: Turkijos lira

en: Two Wheeler
lt_LT: Dviejų ratų automobilis

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Type:
lt_LT: Tipas:

en: Types Name
lt_LT: Tipai Pavadinimas

en: U.S. Dollar
lt_LT: JAV doleris

en: UNIT CATEGORY:
lt_LT: VIENETO KATEGORIJA:

en: UNIT NUMBER:
lt_LT: VIENETO NUMERIS:

en: Unallocated
lt_LT: Nepaskirstyta

en: Unalloted Slots
lt_LT: Nepaskirstyti laiko tarpsniai

en: Unit
lt_LT: Vienetas

en: Unit By Building
lt_LT: Vienetas pagal pastatą

en: Unit Category
lt_LT: Vieneto kategorija

en: Unit Category Member
lt_LT: Vieneto kategorijos narys

en: Unit Category Name
lt_LT: Vieneto kategorijos pavadinimas

en: Unit Documents
lt_LT: Vieneto dokumentai

en: Unit Measurement
lt_LT: Vieneto matavimas

en: Unit Members
lt_LT: Vieneto nariai

en: Unit Name
lt_LT: Vieneto pavadinimas

en: Unit Size
lt_LT: Vieneto dydis

en: Unit is already Occupied.
lt_LT: Vienetas jau užimtas.

en: Unit name
lt_LT: Vieneto pavadinimas

en: United Arab Emirates dirham
lt_LT: Jungtinių Arabų Emyratų dirhamas

en: Units
lt_LT: Vienetai

en: Unoccupied
lt_LT: Neužimtas

en: Unoccupied Units
lt_LT: Neužimti vienetai

en: Unpaid
lt_LT: Neapmokėta

en: Update FAQ
lt_LT: Atnaujinti DUK

en: Update Photo Gallery
lt_LT: Atnaujinkite nuotraukų galeriją

en: Update Rules
lt_LT: Atnaujinti taisykles

en: Upload App Icon
lt_LT: Programos įkėlimo piktograma

en: Upload Document
lt_LT: Įkelti dokumentą

en: Upload Profile
lt_LT: Įkelti profilį

en: Upload image
lt_LT: Įkelti paveikslėlį

en: Use Paymaster Payment Gateways
lt_LT: Naudokite „Paymaster Payment Gateway“.

en: User Management
lt_LT: Vartotojo valdymas

en: User Name
lt_LT: Vartotojo vardas

en: User Role
lt_LT: Vartotojo vaidmuo

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Username Or Emailid Already Exist.
lt_LT: Vartotojo vardas arba el. pašto adresas jau yra.

en: Username too short. At least 4 characters is required
lt_LT: Vartotojo vardas per trumpas. Reikalingi bent 4 simboliai

en: Users
lt_LT: Vartotojai

en: VISIT DATE:
lt_LT: APSILANKYMO DATA:

en: VISIT TIME:
lt_LT: APLANKYMO LAIKAS:

en: Valid Date:
lt_LT: Galiojanti data:

en: Vehicle Model
lt_LT: Transporto priemonės modelis

en: Vehicle Number
lt_LT: Transporto priemonės numeris

en: Vehicle Type
lt_LT: Transporto priemonės tipas

en: Vendor Name
lt_LT: Pardavėjo pavadinimas

en: View
lt_LT: Žiūrėti

en: View Accountant
lt_LT: Žiūrėti buhalterį

en: View Details
lt_LT: Išsamiau

en: View Document
lt_LT: Peržiūrėti dokumentą

en: View Event
lt_LT: Peržiūrėti įvykį

en: View FAQ
lt_LT: Žiūrėti DUK

en: View Gallery
lt_LT: Žiūrėti galeriją

en: View Gatekeeper
lt_LT: Žiūrėti Gatekeeper

en: View Invoice
lt_LT: Žiūrėti sąskaitą faktūrą

en: View Member
lt_LT: Peržiūrėti narį

en: View Notice
lt_LT: Peržiūrėti pranešimą

en: View Occupied History
lt_LT: Peržiūrėkite užimtą istoriją

en: View Photo Gallery
lt_LT: Žiūrėti nuotraukų galeriją

en: View Rules
lt_LT: Žiūrėti taisykles

en: View Staff Member
lt_LT: Žiūrėti personalo narį

en: Visit Date
lt_LT: Apsilankymo data

en: Visit Reason
lt_LT: Aplankykite Priežastį

en: Visit Time
lt_LT: Apsilankymo laikas

en: Visitor Field
lt_LT: Lankytojų laukas

en: Visitor Management
lt_LT: Lankytojų valdymas

en: Visitor Name
lt_LT: Lankytojo vardas

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
lt_LT: Lankytojo vardas-ID numeris-transporto priemonės numeris

en: Visitor Request
lt_LT: Lankytojo prašymas

en: Visitor Request Approved Successfully
lt_LT: Lankytojo užklausa sėkmingai patvirtinta

en: Visitor Request Deleted Successfully.
lt_LT: Lankytojo užklausa sėkmingai ištrinta.

en: Visitor Request Details
lt_LT: Lankytojo užklausos informacija

en: Visitor Request Email Template
lt_LT: Lankytojo užklausos el. pašto šablonas

en: Visitor Request Information
lt_LT: Lankytojo užklausos informacija

en: Visitor Request Template
lt_LT: Lankytojo užklausos šablonas

en: Visitor Request inserted successfully
lt_LT: Lankytojo užklausa sėkmingai įterpta

en: Visitor Request updated successfully.
lt_LT: Lankytojo užklausa sėkmingai atnaujinta.

en: Visitor request Approved successfully
lt_LT: Lankytojo užklausa Patvirtinta sėkmingai

en: Visitors
lt_LT: Lankytojai

en: Visitors Management
lt_LT: Lankytojų valdymas

en: Welcom Admin
lt_LT: Sveiki atvykę į administratorių

en: Welcome
lt_LT: Sveiki

en: Year
lt_LT: Metai

en: Yearly
lt_LT: Kasmet

en: Yes
lt_LT: Taip

en: You can use following variables in the email template:
lt_LT: El. pašto šablone galite naudoti šiuos kintamuosius:

en: You do not have permission to perform this operation.
lt_LT: Neturite leidimo atlikti šios operacijos.

en: Your registration is complete. You can access system using your Email ID and password.
lt_LT: Jūsų registracija baigta. Prie sistemos galite prisijungti naudodami savo el. pašto ID ir slaptažodį.

en: Your registration is complete. Your account will active after admin will approve.
lt_LT: Jūsų registracija baigta. Jūsų paskyra bus aktyvi, kai administratorius patvirtins.

en: Zip Code
lt_LT: Pašto kodas

en: accountant
lt_LT: buhalteris

en: administrator
lt_LT: administratorius

en: category Name
lt_LT: kategorija Pavadinimas

en: charge Per
lt_LT: mokestis Per

en: committee member
lt_LT: komiteto narys

en: email
lt_LT: paštu

en: gatekeeper
lt_LT: vartų sargas

en: inventory category
lt_LT: Inventoriaus vieneto kategorija

en: management
lt_LT: valdymas

en: member
lt_LT: narys

en: owner family
lt_LT: savininko šeima

en: save
lt_LT: sutaupyti

en: square meter
lt_LT: kvadratinis metras

en: staffmember
lt_LT: darbuotojas

en: tenant
lt_LT: nuomininkas

en: we are going to skip
lt_LT: mes ketiname praleisti

en: | Bill To
lt_LT: Bill To
