Apartment Management System - en to hu_HU translation catalogue (1154 entries)

en:  (Allotted)
hu_HU:  (kiosztott)

en:  Unit
hu_HU:  Mértékegység

en:  Unit
hu_HU:  Mértékegység

en: (Occupied)
hu_HU: (Megszállt)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
hu_HU: (összesen _MAX_ bejegyzésből szűrve)

en: 12/31/2017
hu_HU: 2017.12.31

en: 31/12/2017
hu_HU: 2017.12.31

en: : activate to sort column ascending
hu_HU: : aktiválja az oszlopok növekvő sorrendbe rendezéséhez

en: : activate to sort column descending
hu_HU: : aktiválja az oszlopok csökkenő szerinti rendezéséhez

en: A/C Holder Name
hu_HU: A/C tulajdonos neve

en: API Key
hu_HU: API kulcs

en: APP Icon
hu_HU: APP Ikon

en: Access Right
hu_HU: Hozzáférési jog

en: Access Rights
hu_HU: Hozzáférési jogok

en: Account
hu_HU: fiók

en: Account Holder Name
hu_HU: Számlatulajdonos neve

en: Account Information
hu_HU: Számla információ

en: Account No
hu_HU: Számlaszám

en: Account Number
hu_HU: Számlaszám

en: Account Type
hu_HU: Fiók Típus

en: Accountant
hu_HU: Könyvelő

en: Accountant Access Right
hu_HU: Könyvelői hozzáférési jog

en: Accountant Deleted Successfully.
hu_HU: Könyvelő sikeresen törölve.

en: Accountant Information
hu_HU: Könyvelői információk

en: Accountant Inserted Successfully.
hu_HU: Könyvelő sikeresen beszúrva.

en: Accountant Updated Successfully.
hu_HU: A könyvelő sikeresen frissítve.

en: Accountant deleted successfully
hu_HU: A könyvelő sikeresen törölve

en: Accountant inserted successfully.
hu_HU: A könyvelő sikeresen beszúrva.

en: Accountant updated successfully.
hu_HU: A könyvelő sikeresen frissítve.

en: Accounts
hu_HU: Fiókok

en: Action
hu_HU: Akció

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Active Suggestion
hu_HU: Aktív javaslat

en: Activity For Facility Booking
hu_HU: Tevékenység Létesítményfoglaláshoz

en: Activity Name
hu_HU: Tevékenység neve

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add Accountant
hu_HU: Könyvelő hozzáadása

en: Add Activity
hu_HU: Tevékenység hozzáadása elemre

en: Add Activity For Facility Booking
hu_HU: Tevékenység hozzáadása a létesítmény foglalásához

en: Add Asset
hu_HU: Eszköz hozzáadása

en: Add Assets
hu_HU: Eszközök hozzáadása

en: Add Assets Category
hu_HU: Eszközkategória hozzáadása

en: Add Assign Slot
hu_HU: Add hozzá a Slot hozzárendelését

en: Add Booking Facility
hu_HU: Foglalási lehetőség hozzáadása

en: Add Building
hu_HU: Épület hozzáadása elemre

en: Add Building Category
hu_HU: Épületkategória hozzáadása

en: Add Category
hu_HU: Kategória hozzáadása

en: Add Charges
hu_HU: Díjak hozzáadása

en: Add Charges Email Template
hu_HU: Díjak hozzáadása e-mail sablon

en: Add Charges Template
hu_HU: Díjak hozzáadása sablon

en: Add Charges Types
hu_HU: Díjtípusok hozzáadása

en: Add Complaint
hu_HU: Panasz hozzáadása

en: Add Complaint Email Template
hu_HU: Adjon hozzá panasz e-mail sablont

en: Add Complaint For Admin
hu_HU: Panasz hozzáadása adminisztrátornak

en: Add Complaint For Admin Email Template
hu_HU: Panasz hozzáadása adminisztrátori e-mail sablonhoz

en: Add Complaint Template
hu_HU: Panaszsablon hozzáadása

en: Add Compound
hu_HU: Adjon hozzá vegyületet

en: Add Designation
hu_HU: Megnevezés hozzáadása

en: Add Document
hu_HU: Dokumentum hozzáadása

en: Add Event
hu_HU: Esemény hozzáadása

en: Add Event Email Template
hu_HU: Esemény e-mail sablon hozzáadása

en: Add Event Template
hu_HU: Eseménysablon hozzáadása

en: Add Expense
hu_HU: Költség hozzáadása

en: Add Expense Types
hu_HU: Költségtípusok hozzáadása

en: Add Facility
hu_HU: Létesítmény hozzáadása

en: Add Gatekeeper
hu_HU: Kapuőr hozzáadása

en: Add Image
hu_HU: Kép hozzáadása

en: Add Income
hu_HU: Jövedelem hozzáadása

en: Add Inventory
hu_HU: Készlet hozzáadása

en: Add Inventory Unit Category
hu_HU: Készletegység-kategória hozzáadása

en: Add Invoice
hu_HU: Számla hozzáadása

en: Add Member
hu_HU: Tag hozzáadása lehetőségre

en: Add Message
hu_HU: Üzenet hozzáadása

en: Add More Entry
hu_HU: További bejegyzés hozzáadása

en: Add More Gate
hu_HU: További kapu hozzáadása

en: Add More Unit
hu_HU: További egység hozzáadása

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New FAQ
hu_HU: Új GYIK hozzáadása

en: Add New Photo Gallery
hu_HU: Új fotógaléria hozzáadása

en: Add New Rules
hu_HU: Új szabályok hozzáadása

en: Add Notice
hu_HU: Megjegyzés hozzáadása

en: Add Notice Email Template
hu_HU: Értesítési e-mail sablon hozzáadása

en: Add Notice Template
hu_HU: Közleménysablon hozzáadása

en: Add Or Remove
hu_HU: Hozzáadás vagy eltávolítás

en: Add Other User In system Template
hu_HU: Másik felhasználó hozzáadása a rendszersablonhoz

en: Add Payment
hu_HU: Fizetés hozzáadása

en: Add Residential Unit
hu_HU: Lakóegység hozzáadása

en: Add Rule
hu_HU: Szabály hozzáadása

en: Add Service
hu_HU: Szolgáltatás hozzáadása elemre

en: Add Slot
hu_HU: Slot hozzáadása

en: Add Staff Category
hu_HU: Személyzeti kategória hozzáadása

en: Add Staff Check-In
hu_HU: Személyzeti bejelentkezés hozzáadása

en: Add Staff Checkin
hu_HU: Személyzeti bejelentkezés hozzáadása

en: Add Staff Member
hu_HU: Munkatárs hozzáadása

en: Add Tax
hu_HU: Adó hozzáadása

en: Add Types
hu_HU: Típusok hozzáadása

en: Add Unit Category
hu_HU: Egységkategória hozzáadása

en: Add Visitor Request
hu_HU: Látogatókérés hozzáadása

en: Add visit Reason
hu_HU: A látogatás okának hozzáadása

en: Address
hu_HU: Cím

en: Address Information
hu_HU: cím információ

en: Administrator
hu_HU: Adminisztrátor

en: All
hu_HU: Összes

en: All Accountants
hu_HU: Minden könyvelő

en: All Committee Member
hu_HU: Minden bizottsági tag

en: All FAQ
hu_HU: Összes GYIK

en: All Gatekeeper
hu_HU: Mind Gatekeeper

en: All Member
hu_HU: Minden tag

en: All Members
hu_HU: Minden tag

en: All Month
hu_HU: Egész hónap

en: All Staff Member
hu_HU: Minden alkalmazott

en: All User
hu_HU: Minden felhasználó

en: All Users
hu_HU: Minden felhasználó

en: Alloted Slots
hu_HU: Kiosztott Slots

en: Allotted
hu_HU: Kiosztott

en: Allotted Start to End Date
hu_HU: Kijelölt kezdési és befejezési dátum

en: Allow Member To Multiple Units
hu_HU: Több egység engedélyezése a tagnak

en: Allow booking for multiple days
hu_HU: Több napos foglalás engedélyezése

en: Already booking this facility Between this date.
hu_HU: Már lefoglalta ezt a létesítményt E dátum között.

en: Already booking this facility Between this time.
hu_HU: Már lefoglalja ezt a létesítményt Ez idő között.

en: Alt . Mobile Number
hu_HU: Alt . Mobil szám

en: Alt Mobile Number
hu_HU: Alt mobilszám

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: Amount After Discount
hu_HU: Összeg a kedvezmény után

en: Amount Charge
hu_HU: Díj összege

en: Announcement
hu_HU: Közlemény

en: Apartment Address
hu_HU: Apartman címe

en: Apartment Logo
hu_HU: Az apartman logója

en: Apartment Management
hu_HU: Lakáskezelés

en: Apartment Management System
hu_HU: Lakásgazdálkodási rendszer

en: Apartment Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete housing society or neighborhood maintenance tasks. It has different user roles like Admin, Resident members, Gatekeeper and Accountant Users.
hu_HU: Lakáskezelő rendszer a WordPress bővítményhez ideális módja a teljes lakóközösségi vagy környékbeli karbantartási feladatok kezelésének. Különböző felhasználói szerepkörei vannak, például adminisztrátor, rezidens tag, kapuőr és könyvelő felhasználó.

en: Apartment Name
hu_HU: Lakás neve

en: Apartment Number
hu_HU: Házszám

en: Apartment Type
hu_HU: Apartman típusa

en: Approve
hu_HU: Jóváhagy

en: Approved
hu_HU: Jóváhagyott

en: Approved Facility Template
hu_HU: Jóváhagyott létesítménysablon

en: Approved Notice
hu_HU: Jóváhagyott közlemény

en: Approved Visitor Request Email Template
hu_HU: Jóváhagyott látogatói kérelem e-mail sablon

en: Approved Visitor Request Template
hu_HU: Jóváhagyott látogatói kérelem sablon

en: Apr
hu_HU: Április

en: April
hu_HU: április

en: Are you sure want to delete this record?
hu_HU: Biztosan törli ezt a rekordot?

en: Are you sure you want to delete this record?
hu_HU: Biztosan törli ezt a rekordot?

en: Asset
hu_HU: Eszköz

en: Asset Category
hu_HU: Eszközkategória

en: Asset Cost
hu_HU: Eszközköltség

en: Asset Details
hu_HU: Eszköz részletei

en: Asset Information
hu_HU: Eszközinformáció

en: Asset List
hu_HU: Eszközlista

en: Asset Name
hu_HU: Eszköz neve

en: Asset No
hu_HU: számú eszköz

en: Asset Number
hu_HU: Eszközök száma

en: Asset inserted successfully
hu_HU: Az elem sikeresen beszúrva

en: Asset updated successfully.
hu_HU: Az elem sikeresen frissítve.

en: Asset/ Inventory Tracker
hu_HU: Eszköz/készletkövető

en: Assets
hu_HU: Eszközök

en: Assets & Inventory
hu_HU: Eszköz és készlet

en: Assets / Inventory Tracker
hu_HU: Eszközök / Készletkövető

en: Assets Category
hu_HU: Eszköz kategória

en: Assign Gate
hu_HU: Kapu hozzárendelése

en: Assign Parking Slot Template
hu_HU: Parkolóhely sablon hozzárendelése

en: Assign Slot
hu_HU: Slot hozzárendelése

en: Assign Slot Details
hu_HU: Rendelje hozzá a bővítőhely részleteit

en: Assign Slot Email Template
hu_HU: Rendeljen hozzá Slot E-mail sablont

en: Assign Slot Information
hu_HU: Slot Information hozzárendelése

en: Assign Slot Link
hu_HU: Slot Link hozzárendelése

en: Assigned Gate
hu_HU: Hozzárendelt kapu

en: Aug
hu_HU: Augusztus

en: August
hu_HU: augusztus

en: Australian Dollar
hu_HU: Ausztrál dollár

en: Authentication Key
hu_HU: Hitelesítési kulcs

en: Available
hu_HU: Elérhető

en: Back to wp-admin
hu_HU: Vissza a wp-adminhoz

en: Badge ID
hu_HU: Jelvényazonosító

en: Bank Details
hu_HU: Banki adatok

en: Bank Name
hu_HU: A bank neve

en: Bank Transfer
hu_HU: Banki átutalás

en: Billing Period
hu_HU: Számlázási időszak

en: Book For Activity
hu_HU: Könyv a tevékenységhez

en: Booked
hu_HU: Foglalt

en: Booked User Name
hu_HU: Foglalt felhasználónév

en: Booking Charge
hu_HU: Foglalási díj

en: Booking Charges
hu_HU: Foglalási díjak

en: Booking Date
hu_HU: Foglalás dátuma

en: Booking Facilities
hu_HU: Foglalási lehetőségek

en: Booking Facility
hu_HU: Foglalási lehetőség

en: Booking Facility Details
hu_HU: Foglalási lehetőség részletei

en: Booking For From Date
hu_HU: Foglalás dátumtól kezdődően

en: Booking For From Time
hu_HU: Foglalás időponttól

en: Booking For To Date
hu_HU: Foglalás a mai napig

en: Booking For To Time
hu_HU: Foglalás időre

en: Booking Status
hu_HU: Foglalás állapota

en: Brazilian Real
hu_HU: brazil real

en: Building
hu_HU: Épület

en: Building Block
hu_HU: Építőkocka

en: Building By Unit
hu_HU: Épület egységenként

en: Building Category
hu_HU: Épület kategória

en: Building Information
hu_HU: Építési információ

en: Building Member
hu_HU: Épülettag

en: Building Name
hu_HU: Épület neve

en: Building Units
hu_HU: Építési egységek

en: Building Units settings
hu_HU: Épületegységek beállításai

en: Building/Group
hu_HU: Épület/csoport

en: By Date
hu_HU: Dátum szerint

en: By Hour
hu_HU: Óra szerint

en: COMPOUND:
hu_HU: ÖSSZETETT:

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: Canadian Dollar
hu_HU: Kanadai dollár

en: Cancel
hu_HU: Megszünteti

en: Card
hu_HU: Kártya

en: Care Taker
hu_HU: Gondozó

en: Cash
hu_HU: Készpénz

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Category Name
hu_HU: kategória név

en: Category:
hu_HU: Kategória:

en: Charge Calculate By
hu_HU: Díjszámítás szerint

en: Charge Calculate By
hu_HU: Díjszámítás szerint

en: Charge Deleted successfully.
hu_HU: A terhelés sikeresen törölve

en: Charge End Date
hu_HU: A terhelés befejezésének dátuma

en: Charge Per
hu_HU: Díj Per

en: Charge Period
hu_HU: Töltési időszak

en: Charge Saved successfully.
hu_HU: A töltés sikeresen mentve

en: Charge Start Date
hu_HU: A terhelés kezdő dátuma

en: Charge Type
hu_HU: Töltés típusa

en: Charge Updated successfully.
hu_HU: A töltés sikeresen frissítve.

en: Charges
hu_HU: Díjak

en: Charges Amount
hu_HU: Díjak összege

en: Charges Entry Label
hu_HU: Díjak belépési címke

en: Charges Information
hu_HU: Díjinformációk

en: Charges Name
hu_HU: Díjak neve

en: Charges Payment
hu_HU: Díjak Fizetés

en: Charges Types
hu_HU: Díjtípusok

en: Charges type
hu_HU: A díjak típusa

en: Check In Date
hu_HU: Bejelentkezési dátum

en: Check In Time
hu_HU: Bejelentkezési idő

en: Check Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Check Out Time
hu_HU: Kijelentkezési idő

en: Check in Time
hu_HU: Bejelentkezési idő

en: Check-In
hu_HU: Bejelentkezik

en: Check-In Date
hu_HU: Bejelentkezési dátum

en: Check-In Time
hu_HU: Bejelentkezési idő

en: Check-Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Check-Out Time
hu_HU: Kijelentkezési idő

en: Checked Out successfully
hu_HU: Sikeresen kijelentkezett

en: Checkin
hu_HU: Bejelentkezik

en: Checkout
hu_HU: Pénztár

en: Cheque
hu_HU: Jelölje be

en: Choose Gate
hu_HU: Válassza a Kapu lehetőséget

en: City
hu_HU: Város

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Close Complaint
hu_HU: Panasz bezárása

en: Close Maintenance Request
hu_HU: Karbantartási kérelem bezárása

en: Close Request
hu_HU: Kérelem bezárása

en: Closed
hu_HU: Zárva

en: Comment
hu_HU: Megjegyzés

en: Commercial
hu_HU: Kereskedelmi

en: Commercial Unit
hu_HU: Kereskedelmi egység

en: Commitee Member
hu_HU: bizottsági tag

en: Committee Member
hu_HU: bizottsági tag

en: Committee Members
hu_HU: Bizottsági tagok

en: Complaint
hu_HU: Panasz

en: Complaint By
hu_HU: Panasz:

en: Complaint Deleted Successfully.
hu_HU: A panasz sikeresen törölve.

en: Complaint Description
hu_HU: Panasz leírása

en: Complaint Details
hu_HU: Panasz részletei

en: Complaint From
hu_HU: Panasz feladó

en: Complaint Information
hu_HU: Panaszinformáció

en: Complaint Link
hu_HU: Panasz hivatkozás

en: Complaint Nature
hu_HU: Panasz természet

en: Complaint Status
hu_HU: Panasz állapota

en: Complaint Title
hu_HU: Panasz címe

en: Complaint Updated Successfully.
hu_HU: A panasz sikeresen frissítve.

en: Complaint deleted successfully
hu_HU: A panasz sikeresen törölve

en: Complaint inserted successfully
hu_HU: A panasz sikeresen beszúrva

en: Complaint inserted successfully.
hu_HU: A panasz sikeresen beszúrva.

en: Complaint updated successfully.
hu_HU: A panasz sikeresen frissítve.

en: Complaints
hu_HU: Panaszok

en: Compose
hu_HU: Összeállít

en: Compound
hu_HU: Összetett

en: Compound Details
hu_HU: Összetett részletek

en: Compound Units
hu_HU: Összetett egységek

en: Confirm Password
hu_HU: Jelszó megerősítése

en: Contact Name
hu_HU: Kapcsolattartó neve

en: Copyright ©2023 Mojoomla. All rights reserved.
hu_HU: Copyright ©2023 Mojoomla. Minden jog fenntartva.

en: Corporate ID
hu_HU: vállalati igazolvány

en: Count
hu_HU: Számol

en: Country
hu_HU: Ország

en: Country Code
hu_HU: Ország kód

en: Created By
hu_HU: Készítette

en: Created By:
hu_HU: Készítette:

en: Created Date
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Current Password
hu_HU: jelenlegi jelszó

en: Current Password & New Password should not match.
hu_HU: A jelenlegi és az új jelszó nem egyezhet.

en: Czech Koruna
hu_HU: cseh korona

en: Danish Krone
hu_HU: dán korona

en: Dashboard
hu_HU: Irányítópult

en: Dashboard Card setting For Accountant
hu_HU: Irányítópult Kártyabeállítás Könyvelőnek

en: Dashboard Card setting For Gatekeeper
hu_HU: Irányítópult Kártya beállítása Gatekeeper számára

en: Dashboard Card setting For Members
hu_HU: Irányítópult Kártyabeállítás Tagoknak

en: Dashboard Card setting For Staff Members
hu_HU: Irányítópult Kártyabeállítások Az alkalmazottak számára

en: Datatable
hu_HU: Adattábla

en: Datatable Header Settings
hu_HU: Adattábla fejléc beállításai

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date :
hu_HU: Dátum:

en: Date :
hu_HU: Dátum:

en: Date Format
hu_HU: Dátum formátum

en: Date Type
hu_HU: Dátum típusa

en: Date of Birth
hu_HU: Születési dátum

en: Date of birth
hu_HU: Születési dátum

en: Day
hu_HU: Nap

en: Deactive Suggestion
hu_HU: Inaktív javaslat

en: Dec
hu_HU: December

en: December
hu_HU: december

en: December 12, 2017
hu_HU: 2017. december 12

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Delete Selected
hu_HU: Kiválasztottak törlése

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Designation
hu_HU: Kijelölés

en: Designation Name
hu_HU: Megnevezés Név

en: Discount Amount
hu_HU: Kedvezmény mértéke

en: Discount Amount :
hu_HU: Kedvezmény mértéke :

en: Do you really want to delete this record?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a rekordot?

en: Do you want to add penalty?
hu_HU: Büntetést szeretne hozzáadni?

en: Document
hu_HU: Dokumentum

en: Document Deleted Successfully.
hu_HU: A dokumentum sikeresen törölve.

en: Document Information
hu_HU: Dokumentum információk

en: Document Inserted Successfully.
hu_HU: A dokumentum sikeresen beszúrva.

en: Document Submitted Date
hu_HU: A dokumentum benyújtásának dátuma

en: Document Title
hu_HU: Dokumentum címe

en: Document Updated Successfully.
hu_HU: A dokumentum sikeresen frissítve.

en: Document deleted successfully
hu_HU: A dokumentum sikeresen törölve

en: Document inserted successfully
hu_HU: A dokumentum sikeresen beszúrva

en: Document updated successfully.
hu_HU: A dokumentum sikeresen frissítve.

en: Documents
hu_HU: Dokumentumok

en: Domain
hu_HU: Tartomány

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Due Amount
hu_HU: Esedékes összeg

en: Due Amount :
hu_HU: Esedékes összeg:

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Accountant
hu_HU: Könyvelő szerkesztése

en: Edit Asset
hu_HU: Eszköz szerkesztése

en: Edit Assets
hu_HU: Eszközök szerkesztése

en: Edit Assign Slot
hu_HU: Slot hozzárendelés szerkesztése

en: Edit Booking Facility
hu_HU: Foglalási lehetőség szerkesztése

en: Edit Charges
hu_HU: Díjak szerkesztése

en: Edit Complaint
hu_HU: Panasz szerkesztése

en: Edit Document
hu_HU: Dokumentum szerkesztése

en: Edit Event
hu_HU: Esemény szerkesztése

en: Edit Expense
hu_HU: Költség szerkesztése

en: Edit FAQ
hu_HU: GYIK szerkesztése

en: Edit Facility
hu_HU: Szerkesztési lehetőség

en: Edit Gatekeeper
hu_HU: Kapuőr szerkesztése

en: Edit Inventory
hu_HU: Készlet szerkesztése

en: Edit Member
hu_HU: Tag szerkesztése

en: Edit Notice
hu_HU: Megjegyzés szerkesztése

en: Edit Photo Gallery
hu_HU: Fotógaléria szerkesztése

en: Edit Residential Unit
hu_HU: Lakóegység szerkesztése

en: Edit Rule
hu_HU: Szabály szerkesztése

en: Edit Rules
hu_HU: Szabályok szerkesztése

en: Edit Service
hu_HU: Szolgáltatás szerkesztése

en: Edit Slot
hu_HU: Slot szerkesztése

en: Edit Staff Check-In
hu_HU: Személyzeti bejelentkezés szerkesztése

en: Edit Staff Checkin
hu_HU: Szerkessze a személyzeti bejelentkezést

en: Edit Staff Member
hu_HU: Munkatárs szerkesztése

en: Edit Tax
hu_HU: Adó szerkesztése

en: Edit Visitor Request
hu_HU: Látogatói kérelem szerkesztése

en: Email Already in use
hu_HU: Email már használatban van

en: Email ID
hu_HU: Email azonosító

en: Email Subject
hu_HU: Email tárgy

en: Email Template
hu_HU: E-mail sablon

en: Email Templates
hu_HU: E-mail sablonok

en: Email Updated successfully
hu_HU: E-mail sikeresen frissítve

en: Email id Already Exist.
hu_HU: E-mail azonosító már létezik.

en: Email is not valid
hu_HU: az e-mail nem érvényes

en: Emailid Already Exist.
hu_HU: Emailid már létezik.

en: Employee
hu_HU: Munkavállaló

en: Enable
hu_HU: Engedélyezze

en: Enable Charges
hu_HU: Engedélyezze a díjakat

en: Enable Mail Notifications
hu_HU: Levelezési értesítések engedélyezése

en: Enable Sandbox
hu_HU: Sandbox engedélyezése

en: End Date
hu_HU: Befejezés dátuma

en: End Time
hu_HU: Idő vége

en: End Time should be greater than Start Time
hu_HU: A befejezési időnek nagyobbnak kell lennie, mint a kezdési időpont

en: End Time*
hu_HU: Idő vége*

en: Enter New password.
hu_HU: Adjon meg új jelszót.

en: Enter correct current password.
hu_HU: Írja be a helyes jelenlegi jelszót.

en: Enter email subject
hu_HU: Írja be az e-mail tárgyát

en: Entry
hu_HU: Belépés

en: Envato License key
hu_HU: Envato licenckulcs

en: Event
hu_HU: Esemény

en: Event Approved successfully.
hu_HU: Esemény sikeresen jóváhagyva.

en: Event Description
hu_HU: Esemény leírása

en: Event Detail
hu_HU: Esemény részletei

en: Event Details
hu_HU: esemény részletei

en: Event End Date
hu_HU: Esemény befejezési dátuma

en: Event End Time
hu_HU: Esemény befejezési ideje

en: Event Information
hu_HU: Esemény információ

en: Event Link
hu_HU: Esemény linkje

en: Event Start Date
hu_HU: Esemény kezdési dátuma

en: Event Start Time
hu_HU: Esemény kezdési időpontja

en: Event Title
hu_HU: Esemény címe

en: Event deleted successfully
hu_HU: Az esemény sikeresen törölve

en: Event inserted successfully
hu_HU: Esemény sikeresen beszúrva

en: Event inserted successfully but display After Admin Approved
hu_HU: Az esemény sikeresen beszúrva, de a rendszergazda jóváhagyása után jelenik meg

en: Event inserted successfully.
hu_HU: Tag sikeresen beillesztve.

en: Event updated successfully.
hu_HU: Az esemény sikeresen frissítve.

en: Expense
hu_HU: Költség

en: Expense Deleted successfully.
hu_HU: Költség sikeresen törölve.

en: Expense Entries
hu_HU: Költségbejegyzések

en: Expense Information
hu_HU: Költséginformáció

en: Expense List
hu_HU: Költséglista

en: Expense Report
hu_HU: Költségjelentés

en: Expense Report By Month
hu_HU: Költségjelentés havi bontásban

en: Expense Saved successfully.
hu_HU: Költség sikeresen megmentve

en: Expense Type
hu_HU: Költség típusa

en: Expense Types
hu_HU: Költségtípusok

en: Expense Updated successfully.
hu_HU: Költség frissítve sikeresen.

en: Expense type
hu_HU: Költség típusa

en: Export CSV
hu_HU: CSV exportálása

en: FAQ
hu_HU: GYIK

en: Facilities
hu_HU: Felszerelés

en: Facility
hu_HU: Létesítmény

en: Facility Approved Email Template
hu_HU: A létesítmény által jóváhagyott e-mail sablon

en: Facility Booking
hu_HU: Létesítményfoglalás

en: Facility Booking Approved Successfully.
hu_HU: A létesítmény foglalása sikeresen jóváhagyva.

en: Facility Booking Email Template
hu_HU: Létesítményfoglalási e-mail sablon

en: Facility Booking Successfully.
hu_HU: Sikeres létesítményfoglalás.

en: Facility Booking Template For Admin
hu_HU: Létesítményfoglalási sablon rendszergazdáknak

en: Facility Booking Template For Member
hu_HU: Létesítményfoglalási sablon a tagok számára

en: Facility Booking Updated Successfully.
hu_HU: A létesítmény foglalása sikeresen frissítve.

en: Facility Booking Updated successfully
hu_HU: Létesítményfoglalás sikeresen frissítve

en: Facility Booking successfully
hu_HU: Sikeres létesítményfoglalás

en: Facility Charge
hu_HU: Létesítményi díj

en: Facility Deleted Successfully.
hu_HU: A létesítmény sikeresen törölve.

en: Facility Details
hu_HU: Létesítmény részletei

en: Facility Information
hu_HU: Létesítmény információ

en: Facility Inserted Successfully.
hu_HU: A létesítmény sikeresen beszúrva.

en: Facility Link
hu_HU: Létesítmény link

en: Facility Name
hu_HU: Létesítmény neve

en: Facility Updated Successfully.
hu_HU: A létesítmény sikeresen frissítve.

en: Facility deleted successfully
hu_HU: A létesítmény sikeresen törölve

en: Facility inserted successfully
hu_HU: A létesítmény sikeresen beillesztve

en: Facility updated successfully.
hu_HU: A létesítmény sikeresen frissítve.

en: Family Information
hu_HU: Családi információ

en: Family Member
hu_HU: Családtag

en: Family Type
hu_HU: Családtípus

en: Feb
hu_HU: Február

en: February
hu_HU: február

en: Female
hu_HU: Női

en: Finance payment
hu_HU: Pénzügyi fizetés

en: Finance/Payment
hu_HU: Pénzügy/Fizetés

en: First
hu_HU: Első

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: Fix Charge
hu_HU: Töltés javítása

en: Footer Description
hu_HU: Lábléc leírása

en: Footer Setting
hu_HU: Lábléc beállítása

en: For entry
hu_HU: A belépéshez

en: For exit
hu_HU: A kilépéshez

en: Four Wheeler
hu_HU: Négy kerekű

en: From
hu_HU: Tól től

en: From (
hu_HU: Tól től (

en: From :
hu_HU: Tól től :

en: From:
hu_HU: Tól től:

en: Fully Paid
hu_HU: Teljesen kifizetve

en: GATE:
hu_HU: KAPU:

en: GENERAL
hu_HU: TÁBORNOK

en: GST Number
hu_HU: GST-szám

en: GST Number / Vat Number / Tax number
hu_HU: GST-szám / adószám / adószám

en: Gallery
hu_HU: Képtár

en: Gate
hu_HU: Kapu

en: Gate Name
hu_HU: Kapu neve

en: Gate inserted successfully
hu_HU: A kapu sikeresen behelyezve

en: Gate updated successfully.
hu_HU: A kapu sikeresen frissítve.

en: Gatekeeper
hu_HU: Portás

en: Gatekeeper Access Right
hu_HU: Kapuőr hozzáférési jog

en: Gatekeeper Deleted Successfully.
hu_HU: A kapuőr sikeresen törölve.

en: Gatekeeper Information
hu_HU: Kapuőr információk

en: Gatekeeper Inserted Successfully.
hu_HU: A kapuőr sikeresen beszúrva.

en: Gatekeeper Updated Successfully.
hu_HU: A Gatekeeper sikeresen frissítve.

en: Gatekeeper deleted successfully
hu_HU: A kapuőr sikeresen törölve

en: Gatekeeper inserted successfully.
hu_HU: A kapuőr sikeresen beszúrva.

en: Gatekeeper updated successfully.
hu_HU: A Gatekeeper sikeresen frissítve.

en: Gender
hu_HU: Nem

en: General Setting
hu_HU: Általános beállítás

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Generate Invoice Email Template
hu_HU: Számla e-mail sablon létrehozása

en: Generate Invoice Template
hu_HU: Számlasablon létrehozása

en: Ghana
hu_HU: Ghána

en: Go
hu_HU: Megy

en: Grand Total :
hu_HU: Teljes összeg :

en: Graph
hu_HU: Grafikon

en: Group
hu_HU: Csoport

en: Guatemalan Quetzal
hu_HU: guatemalai Quetzal

en: Half Yearly
hu_HU: Félévente

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Hong Kong Dollar
hu_HU: hongkongi dollár

en: Hour
hu_HU: Óra

en: Hungarian Forint
hu_HU: magyar forint

en: I Half
hu_HU: I Félig

en: ID Number
hu_HU: Személyi igazolvány száma

en: IFSC Code
hu_HU: IFSC kód

en: II Half
hu_HU: II Fél

en: INVOICE
hu_HU: SZÁMLA

en: Id Number
hu_HU: Személyi igazolvány száma

en: If you want to generate recurring invoices every month until the charge end date. so Please enable checkbox.
hu_HU: Ha ismétlődő számlákat szeretne generálni minden hónapban a terhelés befejező dátumáig. ezért Kérjük, engedélyezze a jelölőnégyzetet.

en: If your operator supports multiple routes then give one route name. Eg: route=1 for promotional, route=4 for transactional SMS.
hu_HU: Ha a szolgáltató több útvonalat támogat, akkor adjon meg egy útvonalnevet. Pl.: route=1 promóciós, route=4 tranzakciós SMS esetén.

en: Image
hu_HU: Kép

en: Image URL
hu_HU: Kép URL-je

en: Import CSV
hu_HU: CSV importálása

en: Import Data
hu_HU: Adatok importálása

en: Import User CSV Successfully Uploaded.
hu_HU: A felhasználói CSV importálása sikeresen feltöltve.

en: Inbox
hu_HU: Beérkezett üzenetek

en: Income
hu_HU: Jövedelem

en: Income & Expense
hu_HU: Bevétel és kiadás

en: Income & Expense Graph
hu_HU: Bevételi és kiadási grafikon

en: Income & Expense Report
hu_HU: Bevétel- és költségjelentés

en: Income List
hu_HU: Jövedelemlista

en: Income Report
hu_HU: Jövedelemjelentés

en: Income-Expense Report
hu_HU: Bevétel-kiadás jelentés

en: Indian Rupee
hu_HU: indiai rúpia

en: Individual
hu_HU: Egyedi

en: Indonesian rupiah
hu_HU: indonéz rúpia

en: Inventory
hu_HU: Leltár

en: Inventory Category
hu_HU: Készlet kategória

en: Inventory Category Name
hu_HU: Készlet kategória neve

en: Inventory Details
hu_HU: Készlet részletei

en: Inventory Information
hu_HU: Leltári információk

en: Inventory List
hu_HU: Leltár

en: Inventory Name
hu_HU: Készletnév

en: Inventory inserted successfully
hu_HU: A készlet sikeresen beszúrva

en: Inventory updated successfully.
hu_HU: A készlet sikeresen frissítve.

en: Invoice
hu_HU: Számla

en: Invoice Deleted successfully.
hu_HU: A számla sikeresen törölve.

en: Invoice Entries
hu_HU: Számlabejegyzések

en: Invoice No
hu_HU: Nincs számla

en: Invoice No.
hu_HU: Nincs számla.

en: Invoice Number
hu_HU: Számlaszám

en: Invoice Option
hu_HU: Számla opció

en: Invoice Payment
hu_HU: Számla fizetés

en: Invoice Payment Receipt
hu_HU: Számla fizetési nyugta

en: Invoice Prefix
hu_HU: Számla előtag

en: Invoice Setting
hu_HU: Számlabeállítás

en: Invoice penalty Settings
hu_HU: Számla kötbér beállításai

en: Invoices
hu_HU: Számlák

en: Israeli New Sheqel
hu_HU: izraeli új sékel

en: Jan
hu_HU: jan

en: January
hu_HU: január

en: Japanese Yen
hu_HU: japán jen

en: Jul
hu_HU: Július

en: July
hu_HU: július

en: Jun
hu_HU: Június

en: June
hu_HU: június

en: Kenyan shilling
hu_HU: Kenyai shilling

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: Last 12 Months
hu_HU: Az elmúlt 12 hónap

en: Last 3 Months
hu_HU: Az elmúlt 3 hónap

en: Last 6 Months
hu_HU: Az elmúlt 6 hónap

en: Last Month
hu_HU: Múlt hónap

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last Week
hu_HU: Múlt hét

en: Last Year
hu_HU: Tavaly

en: Lease Agreement
hu_HU: Lízingszerződés

en: Licence Settings
hu_HU: Licencbeállítások

en: License Information
hu_HU: Licencinformációk

en: License Setting
hu_HU: Licenc beállítása

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Log In
hu_HU: Belépés

en: Log Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Login Link
hu_HU: Bejelentkezési link

en: Login Page
hu_HU: Bejelentkezési oldal

en: Login Page Link
hu_HU: Bejelentkezési oldal hivatkozása

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
hu_HU: Sikertelen bejelentkezés: Rossz felhasználónevet vagy jelszót adott meg, próbálja újra.

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Mail Templates
hu_HU: Mail sablonok

en: Maintenance
hu_HU: Karbantartás

en: Maintenance Charges
hu_HU: Karbantartási díjak

en: Maintenance Request
hu_HU: Karbantartási kérelem

en: Malaysian Ringgit
hu_HU: malajziai ringgit

en: Male
hu_HU: Férfi

en: Manage Gate
hu_HU: Gate kezelése

en: Manage Gates
hu_HU: Gates kezelése

en: Manage Gates Information
hu_HU: Gates információk kezelése

en: Management Access Right
hu_HU: Menedzsment hozzáférési jog

en: Mar
hu_HU: márc

en: March
hu_HU: március

en: Max. 160 Character
hu_HU: Max. 160 karakter

en: May
hu_HU: Lehet

en: Measurement
hu_HU: Mérés

en: Measurement Charge
hu_HU: Mérési díj

en: Member
hu_HU: Tag

en: Member Access Right
hu_HU: Tag hozzáférési joga

en: Member Active Successfully
hu_HU: Tag sikeresen aktív

en: Member Approval
hu_HU: Tag jóváhagyása

en: Member Approval Setting
hu_HU: Tag jóváhagyási beállítása

en: Member Approved by Admin Template
hu_HU: Rendszergazdai sablon által jóváhagyott tag

en: Member Become committee Template
hu_HU: Tag váljon bizottsági sablon

en: Member Become from committee member
hu_HU: Tag Bizottsági tag lesz

en: Member By Building
hu_HU: Tagépület szerint

en: Member By Building Report
hu_HU: Tagsági jelentés

en: Member Category
hu_HU: Tag kategória

en: Member Category Name
hu_HU: Tagkategória neve

en: Member Deleted Successfully.
hu_HU: Tag sikeresen törölve.

en: Member Details
hu_HU: Tag adatai

en: Member History
hu_HU: Tagtörténet

en: Member ID Proof-1
hu_HU: Tagigazolvány-1

en: Member Image
hu_HU: Tagkép

en: Member Information
hu_HU: Taginformációk

en: Member Inserted Successfully.
hu_HU: Tag sikeresen beszúrva.

en: Member Name
hu_HU: Tag név

en: Member Registration
hu_HU: Tagok regisztrációja

en: Member Removed from committee member
hu_HU: A bizottsági tag eltávolítva

en: Member Type
hu_HU: Tag típusa

en: Member Updated Successfully.
hu_HU: Tag sikeresen frissítve.

en: Member in Building
hu_HU: Tag az épületben

en: Member inserted successfully
hu_HU: Tag sikeresen beillesztve

en: Member updated successfully.
hu_HU: A tag sikeresen frissítve.

en: Members
hu_HU: tagok

en: Members By Building
hu_HU: Tagok épület szerint

en: Menu
hu_HU: Menü

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Message Comment
hu_HU: Üzenet Megjegyzés

en: Message Content
hu_HU: Üzenet tartalma

en: Message Details
hu_HU: Üzenet részletei

en: Message For
hu_HU: Üzenet a számára

en: Message Link
hu_HU: Üzenet link

en: Message Received Template
hu_HU: Üzenet fogadott sablon

en: Message Sent Successfully!
hu_HU: Üzenet sikeresen elküldve!

en: Message To
hu_HU: Üzenet címe

en: Message deleted successfully
hu_HU: Az üzenet sikeresen törölve

en: Message sent successfully
hu_HU: üzenet sikeresen elküldve

en: Messages
hu_HU: üzenetek

en: Mexican Peso
hu_HU: mexikói peso

en: Middle Name
hu_HU: Középső név

en: Mobile No.
hu_HU: Mobil nélkül.

en: Mobile Number
hu_HU: Mobil szám

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Monthly
hu_HU: Havi

en: Must be enter percentage value like 5
hu_HU: Százalékos értéket kell megadni, például 5-öt

en: My Profile
hu_HU: A profilom

en: Name
hu_HU: Név

en: Name & Email ID
hu_HU: Név és e-mail azonosító

en: Name Of Admin
hu_HU: Admin neve

en: Name Of Apartment
hu_HU: Az apartman neve

en: Name Of Receiver
hu_HU: A vevő neve

en: Name Of Sender
hu_HU: Feladó neve

en: Name of Member
hu_HU: Tag neve

en: Nature
hu_HU: Természet

en: Nature:
hu_HU: Természet:

en: Net Profit
hu_HU: Nettó nyereség

en: New Password
hu_HU: új jelszó

en: New Zealand Dollar
hu_HU: Új-zélandi dollár

en: New password and Confirm password does not match.
hu_HU: Az új jelszó és a Jelszó megerősítése nem egyezik.

en: Next
hu_HU: Következő

en: Nigerian Naira
hu_HU: nigériai Naira

en: No
hu_HU: Nem

en: No Any Gates.
hu_HU: Nincsenek kapuk.

en: No Document
hu_HU: Nincs dokumentum

en: No FAQ found
hu_HU: Nem található GYIK

en: No FAQ found in Trash
hu_HU: Nem található GYIK a kukában

en: No Photo Gallery found
hu_HU: Nem található fotógaléria

en: No Photo Gallery found in Trash
hu_HU: Nem található fotógaléria a kukában

en: No Records Found !
hu_HU: Nincs találat !

en: No Title
hu_HU: Nincs cím

en: No data available in table
hu_HU: Nincs rendelkezésre álló adat a táblázatban

en: No matching records found
hu_HU: Nem található egyező rekord

en: No rules found
hu_HU: Nem található szabályok

en: No rules found in Trash
hu_HU: Nem található szabályok a Kukában

en: No.
hu_HU: Nem.

en: No. of Amount
hu_HU: Összeg száma

en: Norwegian Krone
hu_HU: norvég korona

en: Not Approved
hu_HU: Nem engedélyezett

en: NotApproved Notice
hu_HU: NotApproved Notification

en: Notes
hu_HU: Megjegyzések

en: Notice
hu_HU: Értesítés

en: Notice & Event Approved by admin
hu_HU: Az adminisztrátor által jóváhagyott értesítés és esemény

en: Notice And Event
hu_HU: Értesítés és esemény

en: Notice Approved successfully
hu_HU: Értesítés sikeresen jóváhagyva

en: Notice Category
hu_HU: Megjegyzés kategória

en: Notice Content
hu_HU: Figyelje meg a tartalmat

en: Notice Details
hu_HU: Közlemény részletei

en: Notice End Date
hu_HU: Értesítés befejezési dátuma

en: Notice Information
hu_HU: Megjegyzés Információk

en: Notice Link
hu_HU: Megjegyzés link

en: Notice Start Date
hu_HU: Értesítés kezdési dátuma

en: Notice Title
hu_HU: Megjegyzés Cím

en: Notice Title:
hu_HU: A közlemény címe:

en: Notice Type
hu_HU: Megjegyzés típusa

en: Notice Type:
hu_HU: Értesítés típusa:

en: Notice Valid Date
hu_HU: Megjegyzés Érvényes dátum

en: Notice deleted successfully
hu_HU: Az értesítés sikeresen törölve

en: Notice inserted successfully
hu_HU: Az értesítés sikeresen beszúrva

en: Notice inserted successfully but display After Admin Approved
hu_HU: Az értesítés sikeresen beszúrva, de megjelenik a rendszergazda jóváhagyása után

en: Notice inserted successfully.
hu_HU: Az értesítés sikeresen beszúrva.

en: Notice updated successfully.
hu_HU: Az értesítés sikeresen frissítve.

en: Notices
hu_HU: Megjegyzések

en: Notification
hu_HU: Értesítés

en: Nov
hu_HU: November

en: November
hu_HU: november

en: Number Of Member
hu_HU: Tagok száma

en: Number Of Members By Building
hu_HU: Tagok száma épületenként

en: Number Of Unit
hu_HU: Egység száma

en: Occupied
hu_HU: Megszállt

en: Occupied By
hu_HU: által elfoglalt

en: Occupied Date
hu_HU: Elfoglalt dátum

en: Occupied From Date
hu_HU: Elfoglalt dátumtól

en: Occupied History
hu_HU: Elfoglalt történelem

en: Occupied Information
hu_HU: Foglalt információk

en: Occupied To Date
hu_HU: A mai napig elfoglalt

en: Occupied Units
hu_HU: Elfoglalt egységek

en: Oct
hu_HU: Október

en: October
hu_HU: október

en: Office
hu_HU: Hivatal

en: Official Phone Number
hu_HU: Hivatalos telefonszám

en: On Hold
hu_HU: Tartva

en: On Hold Complaint
hu_HU: Tartásban lévő panasz

en: On Hold Maintenance Request
hu_HU: Tartásban lévő karbantartási kérelem

en: On Hold Request
hu_HU: Várakozási kérelem

en: On Hold Suggestion
hu_HU: Várakozási javaslat

en: One Member
hu_HU: Egy tag

en: One Time
hu_HU: Egyszer

en: Only CSV file are allow.
hu_HU: Csak a CSV-fájlok engedélyezettek.

en: Only jpg,jpeg,png File allowed
hu_HU: Csak jpg, jpeg, png fájl engedélyezett

en: Open
hu_HU: Nyisd ki

en: Open Complaint
hu_HU: Nyissa meg a panaszt

en: Open Maintenance Request
hu_HU: Nyissa meg a karbantartási kérelmet

en: Open Request
hu_HU: Nyissa meg a kérést

en: Open Suggestion
hu_HU: Nyissa meg a Javaslatot

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Other Document
hu_HU: Egyéb dokumentum

en: Other Information
hu_HU: Egyéb információk

en: Other Logo(Invoice, Mail)
hu_HU: Egyéb logó (számla, posta)

en: OwnData
hu_HU: Saját adatok

en: Owner
hu_HU: Tulajdonos

en: Owner Family
hu_HU: Tulajdonos Család

en: Owner's Information
hu_HU: A tulajdonos adatai

en: Paid
hu_HU: Fizetett

en: Paid Amount
hu_HU: Fizetett mennyiség

en: Paid Amount :
hu_HU: Fizetett mennyiség :

en: Paid Invoice Email Template
hu_HU: Fizetett számla e-mail sablon

en: Paid Invoice Template
hu_HU: Fizetett számla sablon

en: Parent Item:
hu_HU: Szülőelem:

en: Parking Management
hu_HU: Parkolás Menedzsment

en: Parking Manager
hu_HU: Parkolásvezető

en: Parking Slots
hu_HU: Parkolóhelyek

en: Partially Paid
hu_HU: Részben fizetett

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Payment By
hu_HU: Fizetés:

en: Payment Date
hu_HU: Fizetés nap

en: Payment History
hu_HU: Fizetési előzmények

en: Payment Link
hu_HU: Fizetési link

en: Payment Method
hu_HU: Fizetési mód

en: Payment Report
hu_HU: Fizetési jelentés

en: Payment Status
hu_HU: Fizetési állapot

en: Payment Successfully.
hu_HU: Sikeres fizetés.

en: Payment Type
hu_HU: Fizetési mód

en: Payments Status
hu_HU: Kifizetések állapota

en: Paypal Email Id
hu_HU: Paypal e-mail azonosító

en: Paypal Setting
hu_HU: Paypal beállítás

en: Penalty Charge %
hu_HU: Büntetés %

en: Penalty Days
hu_HU: Büntetőnapok

en: Pending
hu_HU: Függőben levő

en: Period
hu_HU: Időszak

en: Philippine Peso
hu_HU: Fülöp-szigeteki peso

en: Phone
hu_HU: Telefon

en: Photo
hu_HU: Fénykép

en: Photo Gallery
hu_HU: Képgaléria

en: Please Add Paid Amount.
hu_HU: Kérjük, adja hozzá a befizetett összeget.

en: Please Enter the Visitor Name.
hu_HU: Kérjük, adja meg a látogató nevét.

en: Please Enter the Visitor's Name.
hu_HU: Kérjük, adja meg a látogató nevét.

en: Please Select Atleast One Image.
hu_HU: Kérjük, válasszon legalább egy képet.

en: Please Select Atleast One Record
hu_HU: Kérjük, válasszon legalább egy rekordot

en: Please Select Gate.
hu_HU: Kérjük, válassza ki a kaput.

en: Please select at least one record.
hu_HU: Kérjük, válasszon legalább egy rekordot.

en: Please select atleast one users to reply
hu_HU: Kérjük, válasszon legalább egy felhasználót a válaszadáshoz

en: Polish Zloty
hu_HU: lengyel zloty

[ctx: Post Type General Name]
en: FAQ
hu_HU: GYIK

[ctx: Post Type General Name]
en: Photo Gallery
hu_HU: Képgaléria

[ctx: Post Type General Name]
en: Society Rules
hu_HU: Társasági szabályzat

[ctx: Post Type Singular Name]
en: FAQ
hu_HU: GYIK

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Photo Gallery
hu_HU: Képgaléria

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Society Rules
hu_HU: Társasági szabályzat

en: Pound Sterling
hu_HU: Sterling font

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Print
hu_HU: Nyomtatás

en: Print Detail
hu_HU: Részletek nyomtatása

en: Print Details
hu_HU: Nyomtatás Részletek

en: Print Payment Receipt
hu_HU: Nyomtassa ki a fizetési nyugtát

en: Problems with user
hu_HU: Problémák a felhasználóval

en: Processing
hu_HU: Feldolgozás

en: Processing...
hu_HU: Feldolgozás...

en: Profile
hu_HU: Profil

en: Profile Updated Successfully.
hu_HU: Profil sikeresen frissítve.

en: Proposal
hu_HU: Javaslat

en: Provider
hu_HU: Szolgáltató

en: Purchase Date
hu_HU: Vásárlás időpontja

en: Qualification
hu_HU: Képesítés

en: Quantity
hu_HU: Mennyiség

en: Quantity
hu_HU: Mennyiség

en: Quarter I
hu_HU: I. negyed

en: Quarter II
hu_HU: Negyed II

en: Quarter III
hu_HU: negyed III

en: Quarter IV
hu_HU: Negyed IV

en: Quarterly
hu_HU: Negyedévenként

en: Qulification
hu_HU: Képesítés

en: REASON FOR VISIT:
hu_HU: A LÁTOGATÁS OKA:

en: Reason For Visit
hu_HU: A látogatás oka

en: Reason Name
hu_HU: Ok neve

en: Receiver
hu_HU: Vevő

en: Record Updated Successfully.
hu_HU: A rekord sikeresen frissítve.

en: Record deleted successfully
hu_HU: A rekord sikeresen törölve

en: Record inserted successfully
hu_HU: A rekord sikeresen beszúrva

en: Record updated successfully
hu_HU: A rekord sikeresen frissítve

en: Record updated successfully.
hu_HU: A rekord sikeresen frissítve.

en: Records Not Found
hu_HU: A rekordok nem találhatók

en: Records not found.
hu_HU: A rekordok nem találhatók.

en: Registration Email Template
hu_HU: Regisztrációs e-mail sablon

en: Remember Me
hu_HU: Emlékezz rám

en: Remove
hu_HU: Távolítsa el

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Reply By :
hu_HU: Válasz írta:

en: Reply By :
hu_HU: Válasz írta:

en: Reply To :
hu_HU: Válaszolni :

en: Reply To :
hu_HU: Válaszolni :

en: Report
hu_HU: Jelentés

en: Report Complaint
hu_HU: Panasz bejelentése

en: Reports
hu_HU: Jelentések

en: Request
hu_HU: Kérés

en: Request deleted successfully
hu_HU: A kérés sikeresen törölve

en: Required form field is missing
hu_HU: A kötelező űrlapmező hiányzik

en: Residential
hu_HU: Lakó

en: Residential Unit
hu_HU: Lakóegység

en: Residential Unit
hu_HU: Lakóegység

en: Residential Unit Deleted Successfully.
hu_HU: Lakóegység sikeresen törölve

en: Residential Unit Information
hu_HU: Lakóegység információ

en: Residential Unit Inserted Successfully.
hu_HU: Lakóegység sikeresen behelyezve.

en: Residential Unit Updated Successfully.
hu_HU: Lakóegység sikeresen frissítve.

en: Residential Unit inserted successfully
hu_HU: Lakóegység sikeresen beillesztve

en: Residential Unit updated successfully.
hu_HU: Lakóegység sikeresen frissítve.

en: Resolution
hu_HU: Felbontás

en: Route
hu_HU: Útvonal

en: Rules
hu_HU: Szabályok

en: SAVE
hu_HU: MEGMENT

en: SMS SETTING INFORMATION
hu_HU: SMS BEÁLLÍTÁSI INFORMÁCIÓK

en: SMS Setting
hu_HU: SMS beállítás

en: SMS Setting Information
hu_HU: SMS beállítási információk

en: SMS Settings Updated Successfully.
hu_HU: Az SMS-beállítások sikeresen frissítve.

en: SMS Text
hu_HU: SMS szöveg

en: Save
hu_HU: Megment

en: Save Charges
hu_HU: Mentse díjakat

en: Save Charges & Create Invoice
hu_HU: Díjak mentése és számla létrehozása

en: Save Charges & Update Invoice
hu_HU: Díjak mentése és számla frissítése

en: Save Complaint
hu_HU: Panasz mentése

en: Save Facility
hu_HU: Mentés Lehetőség

en: Save Service
hu_HU: Szolgáltatás mentése

en: Save Tax
hu_HU: Adó megtakarítás

en: Schedule Complaint
hu_HU: Panasz ütemezése

en: Schedule Maintenance Request
hu_HU: Karbantartási kérelem ütemezése

en: Schedule Request
hu_HU: Ütemezési kérés

en: Schedule Suggestion
hu_HU: Ütemezési javaslat

en: Scheduled
hu_HU: Ütemezett

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search FAQ
hu_HU: Keresés a GYIK

en: Search Photo Gallery
hu_HU: Keresés a Fényképtárban

en: Search Rules
hu_HU: Keresési szabályok

en: Search for Users...
hu_HU: Felhasználók keresése...

en: Search...
hu_HU: Keresés...

en: Select
hu_HU: Válassza ki

en: Select A Facility To Book
hu_HU: Válasszon lefoglalni kívánt létesítményt

en: Select Activity
hu_HU: Válassza a Tevékenység lehetőséget

en: Select All
hu_HU: Mindet kiválaszt

en: Select Apartment Type
hu_HU: Válassza ki az apartman típusát

en: Select Asset Category
hu_HU: Válassza az Eszköz kategóriáját

en: Select Building
hu_HU: Válassza az Épület lehetőséget

en: Select CSV File
hu_HU: Válassza a CSV-fájlt

en: Select Category
hu_HU: Válassz kategóriát

en: Select Compound
hu_HU: Válassza az Összetett elemet

en: Select Country
hu_HU: Válassz országot

en: Select Currency
hu_HU: Válassza a Pénznem lehetőséget

en: Select Date Format
hu_HU: Válassza a Dátumformátum lehetőséget

en: Select Designation
hu_HU: Válassza a Megnevezés lehetőséget

en: Select Expense Type
hu_HU: Válassza ki a Költségtípust

en: Select Facility
hu_HU: Válassza a Létesítmény lehetőséget

en: Select Facility Category
hu_HU: Válassza ki a létesítmény kategóriáját

en: Select Facility To Book
hu_HU: Válassza ki a Foglalható létesítményt

en: Select Family Type
hu_HU: Válassza a Családtípus lehetőséget

en: Select Image
hu_HU: Válassza a Kép lehetőséget

en: Select Inventory Category
hu_HU: Válassza ki a készletkategóriát

en: Select Invoice Option
hu_HU: Válassza a Számla opciót

en: Select Login Page
hu_HU: Válassza a Bejelentkezési oldal lehetőséget

en: Select Member
hu_HU: Válassza a Tag lehetőséget

en: Select Member Type
hu_HU: Válassza ki a Tag típusát

en: Select Message Service
hu_HU: Válassza az Üzenetszolgáltatás lehetőséget

en: Select Occupied By
hu_HU: Válassza az Elfoglalt lehetőséget

en: Select Profile
hu_HU: Válassza a CSV-fájlt

en: Select Profile Picture
hu_HU: Válassza a Profilkép lehetőséget

en: Select Reason
hu_HU: Válassza az Ok lehetőséget

en: Select Slot
hu_HU: Válassza a Slot lehetőséget

en: Select Staff Category
hu_HU: Válassza ki a személyzeti kategóriát

en: Select Staff Member
hu_HU: Válassza ki a személyzeti tagot

en: Select Tax
hu_HU: Válassza az Adó lehetőséget

en: Select Unit
hu_HU: Válassza az Egységet

en: Select Unit Category
hu_HU: Válassza ki az egység kategóriáját

en: Select Unit Name
hu_HU: Válassza ki az egység neve

en: Select all
hu_HU: Mindet kiválaszt

en: Select user to reply
hu_HU: Válassza ki a válaszolni kívánt felhasználót

en: Select users to reply
hu_HU: Válassza ki a válaszolni kívánt felhasználókat

en: Send
hu_HU: Küld

en: Send Mail To Accountant
hu_HU: Levél küldése könyvelőnek

en: Send Mail To Gatekeeper
hu_HU: Levél küldése a Gatekeepernek

en: Send Mail To Member
hu_HU: Levél küldése a tagnak

en: Send Mail To Staff Member
hu_HU: Levél küldése a munkatársnak

en: Send Message
hu_HU: Üzenet küldése

en: Send SMS
hu_HU: SMS-t küldeni

en: Sender
hu_HU: Feladó

en: Sender Name
hu_HU: Küldő neve

en: Sent
hu_HU: Küldött

en: Sep
hu_HU: szept

en: September
hu_HU: szeptember

en: Service
hu_HU: Szolgáltatás

en: Service Details
hu_HU: Szolgáltatás részletei

en: Service Information
hu_HU: Szolgáltatási információk

en: Service Name
hu_HU: szolgáltatás neve

en: Service Provider
hu_HU: Szolgáltató

en: Service Provider Name
hu_HU: Szolgáltató neve

en: Service deleted successfully
hu_HU: A szolgáltatás sikeresen törölve

en: Service inserted successfully
hu_HU: A szolgáltatás sikeresen beillesztve

en: Service updated successfully.
hu_HU: A szolgáltatás sikeresen frissítve.

en: Services
hu_HU: Szolgáltatások

en: Services & Facility
hu_HU: Szolgáltatás és létesítmény

en: Setup Wizard
hu_HU: Beállítási varázslót

en: Show
hu_HU: Előadás

en: Show on calendar
hu_HU: Megjelenítés a naptárban

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hu_HU: 0 bejegyzésből 0-tól 0-ig

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
hu_HU: _TOTAL_/_START_-_END_ bejegyzés megjelenítése

en: Singapore Dollar
hu_HU: szingapúri dollár

en: Skills
hu_HU: Készségek

en: Slot
hu_HU: Rés

en: Slot Assign inserted successfully
hu_HU: Slot Assign sikeresen beillesztve

en: Slot Assign updated successfully.
hu_HU: Slot Assign sikeresen frissítve.

en: Slot Details
hu_HU: Nyomóhely részletei

en: Slot Information
hu_HU: Slot információk

en: Slot deleted successfully
hu_HU: Slot sikeresen törölve

en: Slot inserted successfully
hu_HU: Slot sikeresen behelyezve

en: Slot updated successfully.
hu_HU: Slot sikeresen frissítve.

en: Society Rules
hu_HU: Társasági szabályzat

en: Society Rules List
hu_HU: Társadalomszabályok listája

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
hu_HU: Sajnáljuk, csak a JPG, JPEG, PNG és GIF fájlok engedélyezettek!

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG And GIF files are allowed.
hu_HU: Sajnáljuk, csak a JPG, JPEG, PNG és GIF fájlok engedélyezettek.

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed
hu_HU: Sajnáljuk, csak JPG, pdf, docs., JPEG, PNG és GIF fájlok engedélyezettek

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
hu_HU: Sajnáljuk, csak JPG, pdf, docs., JPEG, PNG és GIF fájlok engedélyezettek.

en: Sorry, only JPG, pdf,docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
hu_HU: Sajnáljuk, csak a JPG, pdf, docs., JPEG, PNG és GIF fájlok engedélyezettek.

en: Sorry, that username already exists!
hu_HU: Sajnáljuk, ez a felhasználói név már foglalt!

en: Sorry, the username you entered is not valid
hu_HU: Sajnáljuk, a megadott felhasználónév nem érvényes

en: Source
hu_HU: Forrás

en: South African Rand
hu_HU: dél-afrikai rand

en: Square Feet
hu_HU: Négyzetméter

en: Square Meter
hu_HU: Négyzetméter

en: Staff
hu_HU: Személyzet

en: Staff Category
hu_HU: Személyzeti kategória

en: Staff Category Name
hu_HU: Személyzeti kategória neve

en: Staff Check-In
hu_HU: Személyzeti bejelentkezés

en: Staff Check-In Information
hu_HU: Személyzeti bejelentkezési információk

en: Staff Checkin
hu_HU: Személyzeti bejelentkezés

en: Staff Checkin Details
hu_HU: Személyzeti bejelentkezés részletei

en: Staff Management
hu_HU: Személyzeti menedzsment

en: Staff Member
hu_HU: Munkatárs

en: Staff Member Access Right
hu_HU: Az alkalmazottak belépési joga

en: Staff Member Deleted Successfully.
hu_HU: A személyzet tagja sikeresen törölve.

en: Staff Member Information
hu_HU: Személyzeti információk

en: Staff Member Inserted Successfully.
hu_HU: A személyzet tagja sikeresen beszúrva.

en: Staff Member Name
hu_HU: Munkatárs neve

en: Staff Member Updated Successfully.
hu_HU: A munkatársak sikeresen frissítve.

en: Staff Member deleted successfully
hu_HU: A munkatárs sikeresen törölve

en: Staff Member inserted successfully.
hu_HU: A munkatárs sikeresen beillesztve.

en: Staff Member updated successfully.
hu_HU: A személyzet tagja sikeresen frissítve.

en: Staff Members
hu_HU: Munkatársak

en: Staff Request Updated successfully
hu_HU: Személyzeti kérés sikeresen frissítve

en: Staff Request deleted successfully
hu_HU: A személyzeti kérés sikeresen törölve

en: Staff Request inserted successfully
hu_HU: A személyzeti kérelem sikeresen beszúrva

en: Staff member
hu_HU: Munkatárs

en: Start Date
hu_HU: Kezdő dátum

en: Start Date To End Date
hu_HU: Kezdés és befejezés dátuma

en: Start Time
hu_HU: Kezdési idő

en: Start Time To End Time
hu_HU: Kezdéstől befejezésig

en: Start Time*
hu_HU: Kezdési idő*

en: Starting Year
hu_HU: Kezdő év

en: State
hu_HU: Állapot

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Status :
hu_HU: Állapot:

en: Status :
hu_HU: Állapot:

en: Status:
hu_HU: Állapot:

en: Stripe
hu_HU: Csík

en: Sub Total :
hu_HU: Részösszeg:

en: Subject
hu_HU: Tantárgy

en: Submit
hu_HU: Beküldés

en: Submitted Date
hu_HU: Beküldés dátuma

en: Subtotal :
hu_HU: Részösszeg:

en: Suggestion
hu_HU: Javaslat

en: Support Staff
hu_HU: Kisegítő személyzet

en: Swedish Krona
hu_HU: svéd korona

en: Swift Code
hu_HU: Swift kód

en: Swiss Franc
hu_HU: Svájci frank

en: System Color
hu_HU: Rendszer színe

en: System Color Code :
hu_HU: Rendszer színkód:

en: System Settings
hu_HU: Rendszerbeállítások

en: TAX ID
hu_HU: ADÓAZONOSÍTÓ

en: Taiwan New Dollar
hu_HU: tajvani új dollár

en: Tap on above icon to add your first Record.
hu_HU: Érintse meg a fenti ikont az első rekord hozzáadásához.

en: Tax
hu_HU: Adó

en: Tax Amount
hu_HU: Adó összeg

en: Tax Amount :
hu_HU: Adó összeg :

en: Tax Information
hu_HU: Adóinformációk

en: Tax Name
hu_HU: Adónév

en: Tax Title
hu_HU: Adócím

en: Tax deleted successfully
hu_HU: Az adó sikeresen törölve

en: Tax inserted successfully
hu_HU: Adó sikeresen beszúrva

en: Tax updated successfully.
hu_HU: Az adó sikeresen frissítve.

en: Tenant
hu_HU: Bérlő

en: Tenant Family
hu_HU: Bérlő család

en: Thai Baht
hu_HU: thai baht

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
hu_HU: Úgy tűnik, hogy valami probléma van, próbálkozzon valamivel később, vagy lépjen kapcsolatba velünk a sales@dasinfomeida.com címen

en: This Month
hu_HU: Ebben a hónapban

en: This Parking Slot Allready Assigned
hu_HU: Ez a parkolóhely már ki van osztva

en: This Parking Slot Already Assigned
hu_HU: Ez a parkolóhely már ki van osztva

en: This Week
hu_HU: Ezen a héten

en: This Year
hu_HU: Idén

en: Three Wheeler
hu_HU: Háromkerekű

en: Time
hu_HU: Idő

en: Title
hu_HU: Cím

en: To
hu_HU: Nak nek

en: To (
hu_HU: Nak nek (

en: To :
hu_HU: Nak nek :

en: To:
hu_HU: Nak nek:

en: Today
hu_HU: Test

en: Today's Visitors
hu_HU: Mai látogatók

en: Today's Visitors Chart
hu_HU: Mai látogatói diagram

en: Total
hu_HU: Teljes

en: Total Amount
hu_HU: Teljes összeg

en: Total Amount
hu_HU: Teljes összeg

en: Total Charge
hu_HU: Teljes díj

en: Total Cost
hu_HU: Összköltsége

en: Total Expense
hu_HU: Teljes költség

en: Total Income
hu_HU: Teljes bevétel

en: Total Paid Amount :
hu_HU: Teljes fizetett összeg:

en: Turkish Lira
hu_HU: török líra

en: Two Wheeler
hu_HU: Kétkerekű

en: Type
hu_HU: típus

en: Type:
hu_HU: Típus:

en: Types Name
hu_HU: Típusok Név

en: U.S. Dollar
hu_HU: Amerikai dollár

en: UNIT CATEGORY:
hu_HU: EGYSÉG KATEGÓRIA:

en: UNIT NUMBER:
hu_HU: EGYSÉG SZÁM:

en: Unallocated
hu_HU: Kiosztatlan

en: Unalloted Slots
hu_HU: Fel nem osztott Slots

en: Unit
hu_HU: Mértékegység

en: Unit By Building
hu_HU: Egység Épületenként

en: Unit Category
hu_HU: Egység kategória

en: Unit Category Member
hu_HU: Egységkategória tagja

en: Unit Category Name
hu_HU: Egységkategória neve

en: Unit Documents
hu_HU: Az egység dokumentumai

en: Unit Measurement
hu_HU: Egységmérés

en: Unit Members
hu_HU: Az egység tagjai

en: Unit Name
hu_HU: Egység neve

en: Unit Size
hu_HU: Egység mérete

en: Unit is already Occupied.
hu_HU: Az egység már foglalt.

en: Unit name
hu_HU: Az egység neve

en: United Arab Emirates dirham
hu_HU: Egyesült Arab Emírségek dirham

en: Units
hu_HU: Egységek

en: Unoccupied
hu_HU: Lakatlan

en: Unoccupied Units
hu_HU: Foglalatlan egységek

en: Unpaid
hu_HU: Kifizetetlen

en: Update FAQ
hu_HU: Frissítés GYIK

en: Update Photo Gallery
hu_HU: Fényképtár frissítése

en: Update Rules
hu_HU: Frissítse a szabályokat

en: Upload App Icon
hu_HU: Alkalmazás feltöltése ikon

en: Upload Document
hu_HU: Dokumentum feltöltése

en: Upload Profile
hu_HU: Profil feltöltése

en: Upload image
hu_HU: Kép feltöltése

en: Use Paymaster Payment Gateways
hu_HU: Használja a Kifizető fizetési átjárót

en: User Management
hu_HU: Felhasználókezelés

en: User Name
hu_HU: Felhasználónév

en: User Role
hu_HU: Felhasználói szerep

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username Or Emailid Already Exist.
hu_HU: Felhasználónév vagy e-mail-cím már létezik.

en: Username too short. At least 4 characters is required
hu_HU: A felhasználónév túl rövid. Legalább 4 karakter szükséges

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: VISIT DATE:
hu_HU: LÁTOGATÁS DÁTUMA:

en: VISIT TIME:
hu_HU: LÁTOGATÁSI IDŐ:

en: Valid Date:
hu_HU: Érvényes dátum:

en: Vehicle Model
hu_HU: Járműmodell

en: Vehicle Number
hu_HU: Járműszám

en: Vehicle Type
hu_HU: jármű típus

en: Vendor Name
hu_HU: Szállító neve

en: View
hu_HU: Kilátás

en: View Accountant
hu_HU: Könyvelő megtekintése

en: View Details
hu_HU: Részletek megtekintése

en: View Document
hu_HU: Dokumentum megtekintése

en: View Event
hu_HU: Esemény megtekintése

en: View FAQ
hu_HU: GYIK megtekintése

en: View Gallery
hu_HU: Galéria megtekintése

en: View Gatekeeper
hu_HU: Kapuőr megtekintése

en: View Invoice
hu_HU: Számla megtekintése

en: View Member
hu_HU: Tag megtekintése

en: View Notice
hu_HU: Figyelmeztetés megtekintése

en: View Occupied History
hu_HU: Elfoglalt előzmények megtekintése

en: View Photo Gallery
hu_HU: Fotógaléria megtekintése

en: View Rules
hu_HU: Szabályok megtekintése

en: View Staff Member
hu_HU: Munkatárs megtekintése

en: Visit Date
hu_HU: Látogatás dátuma

en: Visit Reason
hu_HU: Látogassa meg a Reasont

en: Visit Time
hu_HU: Látogassa meg az időt

en: Visitor Field
hu_HU: Látogatói mező

en: Visitor Management
hu_HU: Látogatókezelés

en: Visitor Name
hu_HU: Látogató neve

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
hu_HU: Látogató neve-azonosító száma-jármű száma

en: Visitor Request
hu_HU: Látogatókérés

en: Visitor Request Approved Successfully
hu_HU: Látogatói kérelem sikeresen jóváhagyva

en: Visitor Request Deleted Successfully.
hu_HU: Látogatói kérelem sikeresen törölve.

en: Visitor Request Details
hu_HU: Látogatókérés részletei

en: Visitor Request Email Template
hu_HU: Látogatói kérelem e-mail sablon

en: Visitor Request Information
hu_HU: Látogatói információkérés

en: Visitor Request Template
hu_HU: Látogatói kérelem sablon

en: Visitor Request inserted successfully
hu_HU: Látogatói kérelem sikeresen beszúrva

en: Visitor Request updated successfully.
hu_HU: A látogatói kérelem frissítése sikeresen megtörtént.

en: Visitor request Approved successfully
hu_HU: Látogatói kérés sikeresen jóváhagyva

en: Visitors
hu_HU: Látogatók

en: Visitors Management
hu_HU: Látogatókezelés

en: Welcom Admin
hu_HU: Üdvözöljük adminisztrátor

en: Welcome
hu_HU: Üdvözöljük

en: Year
hu_HU: Év

en: Yearly
hu_HU: Évi

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You can use following variables in the email template:
hu_HU: A következő változókat használhatja az e-mail sablonban:

en: You do not have permission to perform this operation.
hu_HU: Nincs engedélye ennek a műveletnek a végrehajtására.

en: Your registration is complete. You can access system using your Email ID and password.
hu_HU: A regisztrációd teljes. E-mail azonosítójával és jelszavával férhet hozzá a rendszerhez.

en: Your registration is complete. Your account will active after admin will approve.
hu_HU: A regisztrációd teljes. Fiókja az adminisztrátor jóváhagyása után aktiválódik.

en: Zip Code
hu_HU: Irányítószám

en: accountant
hu_HU: Könyvelő

en: administrator
hu_HU: adminisztrátor

en: category Name
hu_HU: kategória név

en: charge Per
hu_HU: díj Per

en: committee member
hu_HU: bizottsági tag

en: gatekeeper
hu_HU: portás

en: inventory category
hu_HU: Készletegység kategória

en: management
hu_HU: menedzsment

en: member
hu_HU: tag

en: owner family
hu_HU: tulajdonos család

en: save
hu_HU: megment

en: square meter
hu_HU: négyzetméter

en: staffmember
hu_HU: munkatárs

en: tenant
hu_HU: bérlő

en: we are going to skip
hu_HU: kihagyjuk

en: | Bill To
hu_HU: Bill To
