Apartment Management System - en to hr translation catalogue (1159 entries)

en:  (Allotted)
hr:  (Dodijeljeno)

en:  Unit
hr:  Jedinica

en:  Unit
hr:  Jedinica

en: (Occupied)
hr: (zauzeto)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
hr: (filtrirano od _MAX_ ukupnih unosa)

en: 12/31/2017
hr: 31.12.2017

en: 31/12/2017
hr: 31.12.2017

en: : activate to sort column ascending
hr: : aktivirajte za sortiranje stupaca uzlazno

en: : activate to sort column descending
hr: : aktivirajte za sortiranje stupaca silazno

en: A/C Holder Name
hr: Naziv vlasnika klima uređaja

en: API Key
hr: API ključ

en: APP Icon
hr: Ikona APLIKACIJE

en: Access Right
hr: Pravo pristupa

en: Access Rights
hr: Prava pristupa

en: Account
hr: Račun

en: Account Holder Name
hr: ime vlasnika računa

en: Account Information
hr: Informacije o računu

en: Account No
hr: Broj računa

en: Account Number
hr: Broj računa

en: Account Type
hr: Vrsta računa

en: Accountant
hr: Računovođa

en: Accountant Access Right
hr: Pravo pristupa računovođe

en: Accountant Deleted Successfully.
hr: Računovođa je uspješno izbrisan.

en: Accountant Information
hr: Informacije o računovođi

en: Accountant Inserted Successfully.
hr: Računovođa je uspješno umetnut.

en: Accountant Updated Successfully.
hr: Računovođa je uspješno ažuriran.

en: Accountant deleted successfully
hr: Računovođa je uspješno izbrisan

en: Accountant inserted successfully.
hr: Računovođa je uspješno umetnut.

en: Accountant updated successfully.
hr: Računovođa je uspješno ažuriran.

en: Accounts
hr: Računi

en: Action
hr: Akcijski

en: Active
hr: Aktivan

en: Active Suggestion
hr: Aktivna sugestija

en: Activity For Facility Booking
hr: Aktivnost za rezervaciju objekta

en: Activity Name
hr: Naziv aktivnosti

en: Add
hr: Dodati

en: Add Accountant
hr: Dodajte računovođu

en: Add Activity
hr: Dodaj aktivnost

en: Add Activity For Facility Booking
hr: Dodajte aktivnost za rezervaciju objekta

en: Add Asset
hr: Dodaj sredstvo

en: Add Assets
hr: Dodaj sredstva

en: Add Assets Category
hr: Dodajte kategoriju sredstava

en: Add Assign Slot
hr: Dodajte utor za dodjelu

en: Add Booking Facility
hr: Dodaj mogućnost rezervacije

en: Add Building
hr: Dodaj zgradu

en: Add Building Category
hr: Dodajte kategoriju zgrade

en: Add Category
hr: Dodaj kategoriju

en: Add Charges
hr: Dodaj naknade

en: Add Charges Email Template
hr: Dodajte predložak e-pošte za troškove

en: Add Charges Template
hr: Dodaj predložak naknada

en: Add Charges Types
hr: Dodajte vrste naknada

en: Add Complaint
hr: Dodaj pritužbu

en: Add Complaint Email Template
hr: Dodajte predložak e-pošte za žalbu

en: Add Complaint For Admin
hr: Dodajte pritužbu za administratora

en: Add Complaint For Admin Email Template
hr: Dodajte žalbu za predložak e-pošte administratora

en: Add Complaint Template
hr: Dodaj predložak žalbe

en: Add Compound
hr: Dodajte spoj

en: Add Designation
hr: Dodajte oznaku

en: Add Document
hr: Dodaj dokument

en: Add Event
hr: Dodaj događaj

en: Add Event Email Template
hr: Dodaj predložak e-pošte za događaj

en: Add Event Template
hr: Dodaj predložak događaja

en: Add Expense
hr: Dodaj trošak

en: Add Expense Types
hr: Dodajte vrste troškova

en: Add Facility
hr: Dodaj objekt

en: Add Gatekeeper
hr: Dodaj Gatekeeper

en: Add Image
hr: Dodaj sliku

en: Add Income
hr: Dodaj prihod

en: Add Inventory
hr: Dodaj inventar

en: Add Inventory Unit Category
hr: Dodajte kategoriju jedinice inventara

en: Add Invoice
hr: Dodaj fakturu

en: Add Member
hr: Dodaj člana

en: Add Message
hr: Dodaj poruku

en: Add More Entry
hr: Dodaj više unosa

en: Add More Gate
hr: Dodaj više vrata

en: Add More Unit
hr: Dodaj još jedinice

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add New FAQ
hr: Dodaj novi FAQ

en: Add New Photo Gallery
hr: Dodaj novu galeriju fotografija

en: Add New Rules
hr: Dodajte nova pravila

en: Add Notice
hr: Dodaj obavijest

en: Add Notice Email Template
hr: Dodaj predložak e-pošte obavijesti

en: Add Notice Template
hr: Dodaj predložak obavijesti

en: Add Or Remove
hr: Dodaj ili ukloni

en: Add Other User In system Template
hr: Dodaj drugog korisnika u predlošku sustava

en: Add Payment
hr: Dodaj plaćanje

en: Add Residential Unit
hr: Dodaj stambenu jedinicu

en: Add Rule
hr: Dodaj pravilo

en: Add Service
hr: Dodaj uslugu

en: Add Slot
hr: Dodaj utor

en: Add Staff Category
hr: Dodajte kategoriju osoblja

en: Add Staff Check-In
hr: Dodajte prijavu osoblja

en: Add Staff Checkin
hr: Dodajte prijavu osoblja

en: Add Staff Member
hr: Dodajte člana osoblja

en: Add Tax
hr: Dodati porez

en: Add Types
hr: Dodajte vrste

en: Add Unit Category
hr: Dodajte kategoriju jedinice

en: Add Visitor Request
hr: Dodaj zahtjev posjetitelja

en: Add visit Reason
hr: Dodajte razlog posjeta

en: Address
hr: Adresa

en: Address Information
hr: Informacije o adresi

en: All
hr: svi

en: All Accountants
hr: Svi računovođe

en: All Committee Member
hr: Svi članovi povjerenstva

en: All FAQ
hr: Sva FAQ

en: All Gatekeeper
hr: Sve Gatekeeper

en: All Member
hr: Svi članovi

en: All Members
hr: Svi članovi

en: All Month
hr: Cijeli mjesec

en: All Staff Member
hr: Svi članovi osoblja

en: All User
hr: Svi korisnici

en: All Users
hr: Svi korisnici

en: Alloted Slots
hr: Dodijeljeni utori

en: Allotted
hr: Dodijeljeno

en: Allotted Start to End Date
hr: Dodijeljeni datum početka do završetka

en: Allow Member To Multiple Units
hr: Dopusti članu više jedinica

en: Allow booking for multiple days
hr: Omogućite rezervaciju za više dana

en: Already booking this facility Between this date.
hr: Već je rezerviran ovaj objekt Između ovog datuma.

en: Already booking this facility Between this time.
hr: Već je rezerviran ovaj objekt Između ovog vremena.

en: Alt . Mobile Number
hr: Alt. Broj mobitela

en: Alt Mobile Number
hr: Alternativni broj mobitela

en: Amount
hr: Iznos

en: Amount After Discount
hr: Iznos nakon popusta

en: Amount Charge
hr: Iznos naknade

en: Announcement
hr: Obavijest

en: Apartment Address
hr: Adresa stana

en: Apartment Logo
hr: Logo apartmana

en: Apartment Management
hr: Upravljanje apartmanima

en: Apartment Management System
hr: Sustav upravljanja apartmanima

en: Apartment Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete housing society or neighborhood maintenance tasks. It has different user roles like Admin, Resident members, Gatekeeper and Accountant Users.
hr: Sustav upravljanja apartmanima za wordpress dodatak idealan je način za upravljanje kompletnim zadacima održavanja stambenog društva ili susjedstva. Ima različite korisničke uloge poput administratora, rezidentnih članova, vratara i računovođa.

en: Apartment Name
hr: Naziv stana

en: Apartment Number
hr: Broj apartmana

en: Apartment Type
hr: Vrsta stana

en: Approve
hr: Odobriti

en: Approved
hr: Odobreno

en: Approved Facility Template
hr: Predložak odobrenog objekta

en: Approved Notice
hr: Odobrena obavijest

en: Approved Visitor Request Email Template
hr: Predložak e-pošte odobrenog zahtjeva posjetitelja

en: Approved Visitor Request Template
hr: Predložak odobrenog zahtjeva posjetitelja

en: Apr
hr: tra

en: April
hr: travanj

en: Are you sure want to delete this record?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj zapis?

en: Are you sure you want to delete this record?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj zapis?

en: Asset
hr: Imovina

en: Asset Category
hr: Kategorija imovine

en: Asset Cost
hr: Trošak imovine

en: Asset Details
hr: Pojedinosti o imovini

en: Asset Information
hr: Informacije o imovini

en: Asset List
hr: Popis imovine

en: Asset Name
hr: Naziv sredstva

en: Asset No
hr: Sredstvo br

en: Asset Number
hr: Broj imovine

en: Asset inserted successfully
hr: Sredstvo je uspješno umetnuto

en: Asset updated successfully.
hr: Sredstvo je uspješno ažurirano.

en: Asset/ Inventory Tracker
hr: Praćenje imovine/inventara

en: Assets
hr: Imovina

en: Assets & Inventory
hr: Imovina i inventar

en: Assets / Inventory Tracker
hr: Praćenje imovine / inventara

en: Assets Category
hr: Kategorija imovine

en: Assign Gate
hr: Dodijeli vrata

en: Assign Parking Slot Template
hr: Dodijelite predložak parkirnog mjesta

en: Assign Slot
hr: Dodijeli utor

en: Assign Slot Details
hr: Dodijelite pojedinosti o utoru

en: Assign Slot Email Template
hr: Dodijelite predložak e-pošte utoru

en: Assign Slot Information
hr: Dodijeli informacije o utoru

en: Assign Slot Link
hr: Dodijeli vezu utora

en: Assigned Gate
hr: Dodijeljena vrata

en: Aug
hr: kolovoz

en: August
hr: kolovoz

en: Australian Dollar
hr: australski dolar

en: Authentication Key
hr: Ključ provjere autentičnosti

en: Available
hr: Dostupno

en: Back to wp-admin
hr: Povratak na wp-admin

en: Badge ID
hr: ID značke

en: Bank Details
hr: Bankovni detalji

en: Bank Name
hr: Ime banke

en: Bank Transfer
hr: Bankovni transfer

en: Bill Date
hr: Datum računa

en: Billing Period
hr: Razdoblje naplate

en: Book For
hr: Knjiga za

en: Book For Activity
hr: Knjiga za aktivnost

en: Booked
hr: Rezervirano

en: Booked User Name
hr: Rezervirano korisničko ime

en: Booking Charge
hr: Cijena rezervacije

en: Booking Charges
hr: Troškovi rezervacije

en: Booking Date
hr: Datum rezervacije

en: Booking Facilities
hr: Mogućnosti rezervacije

en: Booking Facility
hr: Mogućnost rezervacije

en: Booking Facility Details
hr: Detalji objekta za rezervacije

en: Booking For From Date
hr: Rezervacija za datum od

en: Booking For From Time
hr: Rezervacija za Od vremena

en: Booking For To Date
hr: Rezervacija za Do danas

en: Booking For To Time
hr: Rezervacija za do vremena

en: Booking Status
hr: Status rezervacije

en: Brazilian Real
hr: Brazilski Real

en: Building
hr: zgrada

en: Building By Unit
hr: Zgrada po jedinici

en: Building Category
hr: Kategorija građevine

en: Building Information
hr: Informacije o zgradi

en: Building Member
hr: Član zgrade

en: Building Name
hr: Ime zgrade

en: Building Units
hr: Građevinske jedinice

en: Building Units settings
hr: Postavke građevinskih jedinica

en: Building/Group
hr: Zgrada/Grupa

en: By Date
hr: Po datumu

en: By Hour
hr: Po satu

en: COMPOUND:
hr: SPOJ:

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Canadian Dollar
hr: kanadski dolar

en: Cancel
hr: Otkazati

en: Card
hr: Kartica

en: Care Taker
hr: Skrbnik

en: Cash
hr: Unovčiti

en: Category
hr: Kategorija

en: Category Name
hr: ime kategorije

en: Category:
hr: Kategorija:

en: Charge Calculate By
hr: Naknada Izračunaj do

en: Charge Calculate By
hr: Naknada Izračunaj do

en: Charge Deleted successfully.
hr: Naplata je uspješno izbrisana

en: Charge End Date
hr: Datum završetka naplate

en: Charge Per
hr: Naknada po

en: Charge Period
hr: Razdoblje naplate

en: Charge Saved successfully.
hr: Naplata je uspješno spremljena

en: Charge Start Date
hr: Datum početka naplate

en: Charge Type
hr: Vrsta punjenja

en: Charge Updated successfully.
hr: Naplata je uspješno ažurirana.

en: Charges
hr: Naknade

en: Charges Amount
hr: Iznos naknada

en: Charges Entry Label
hr: Oznaka za unos troškova

en: Charges Information
hr: Informacije o naknadama

en: Charges Name
hr: Naziv naknada

en: Charges Payment
hr: Plaćanje troškova

en: Charges Types
hr: Vrste naknada

en: Charges type
hr: Vrsta naknada

en: Check In Date
hr: Datum prijave

en: Check In Time
hr: Vrijeme prijave

en: Check Out
hr: Provjeri

en: Check Out Time
hr: Provjeri vrijeme

en: Check in Time
hr: Vrijeme prijave

en: Check-In
hr: Prijava

en: Check-In Date
hr: Datum prijave

en: Check-In Time
hr: Vrijeme prijave

en: Check-Out
hr: Provjeri

en: Check-Out Time
hr: Provjeri vrijeme

en: Checked Out successfully
hr: Uspješno odjavljeno

en: Checkin
hr: Prijava

en: Checkout
hr: Provjeri

en: Cheque
hr: Ček

en: Choose Gate
hr: Odaberite Vrata

en: City
hr: Grad

en: Close
hr: Zatvoriti

en: Close Complaint
hr: Zatvori žalbu

en: Close Maintenance Request
hr: Zatvori zahtjev za održavanje

en: Close Request
hr: Zatvori zahtjev

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Comment
hr: Komentar

en: Commercial
hr: Komercijalni

en: Commercial Unit
hr: Komercijalna jedinica

en: Commitee Member
hr: član povjerenstva

en: Committee Member
hr: Član Odbora

en: Committee Members
hr: Članovi povjerenstva

en: Complaint
hr: Žalba

en: Complaint By
hr: Žalba od

en: Complaint Deleted Successfully.
hr: Žalba je uspješno izbrisana.

en: Complaint Description
hr: Opis reklamacije

en: Complaint Details
hr: Detalji pritužbe

en: Complaint From
hr: Žalba od

en: Complaint Information
hr: Informacije o pritužbama

en: Complaint Link
hr: Link za žalbu

en: Complaint Nature
hr: Priroda žalbe

en: Complaint Status
hr: Status žalbe

en: Complaint Title
hr: Naslov žalbe

en: Complaint Updated Successfully.
hr: Žalba je uspješno ažurirana.

en: Complaint deleted successfully
hr: Žalba je uspješno izbrisana

en: Complaint inserted successfully
hr: Žalba je uspješno unesena

en: Complaint inserted successfully.
hr: Žalba je uspješno unesena.

en: Complaint updated successfully.
hr: Žalba je uspješno ažurirana.

en: Complaints
hr: Pritužbe

en: Compose
hr: Sastaviti

en: Compound
hr: Spoj

en: Compound Details
hr: Pojedinosti o spoju

en: Compound Units
hr: Složene jedinice

en: Confirm Password
hr: Potvrdi lozinku

en: Contact Name
hr: Ime kontakta

en: Copyright ©2023 Mojoomla. All rights reserved.
hr: Autorsko pravo ©2023 Mojomla. Sva prava pridržana.

en: Corporate ID
hr: ID tvrtke

en: Count
hr: Računati

en: Country
hr: Zemlja

en: Country Code
hr: Kod države

en: Created By
hr: Napravio

en: Created By:
hr: Napravio:

en: Created Date
hr: Datum kreiranja

en: Current Password
hr: Trenutna lozinka

en: Current Password & New Password should not match.
hr: Trenutna lozinka i nova lozinka ne bi se trebale podudarati.

en: Czech Koruna
hr: češka kruna

en: Danish Krone
hr: danska kruna

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Dashboard Card setting For Accountant
hr: Postavka kartice nadzorne ploče za računovođu

en: Dashboard Card setting For Gatekeeper
hr: Postavka kartice nadzorne ploče za Gatekeeper

en: Dashboard Card setting For Members
hr: Postavka kartice nadzorne ploče za članove

en: Dashboard Card setting For Staff Members
hr: Postavka kartice nadzorne ploče Za članove osoblja

en: Datatable Header Settings
hr: Postavke zaglavlja Datatable

en: Date
hr: Datum

en: Date :
hr: Datum:

en: Date :
hr: Datum:

en: Date Format
hr: Oblik datuma

en: Date Type
hr: Vrsta datuma

en: Date of Birth
hr: Datum rođenja

en: Date of birth
hr: Datum rođenja

en: Day
hr: Dan

en: Deactive Suggestion
hr: Deaktiviran prijedlog

en: Dec
hr: pro

en: December
hr: prosinac

en: December 12, 2017
hr: 12. prosinca 2017

en: Delete
hr: Izbrisati

en: Delete Selected
hr: Obriši odabrano

en: Description
hr: Opis

en: Designation
hr: Oznaka

en: Designation Name
hr: Ime oznake

en: Discount Amount
hr: Iznos popusta

en: Discount Amount :
hr: Iznos popusta:

en: Do you really want to delete this record?
hr: Želite li stvarno izbrisati ovaj zapis?

en: Do you want to add penalty?
hr: Želite li dodati kaznu?

en: Document
hr: Dokument

en: Document Deleted Successfully.
hr: Dokument je uspješno izbrisan.

en: Document Information
hr: Informacije o dokumentu

en: Document Inserted Successfully.
hr: Dokument je uspješno umetnut.

en: Document Submitted Date
hr: Datum podnošenja dokumenta

en: Document Title
hr: Naslov dokumenta

en: Document Updated Successfully.
hr: Dokument je uspješno ažuriran.

en: Document deleted successfully
hr: Dokument je uspješno izbrisan

en: Document inserted successfully
hr: Dokument je uspješno umetnut

en: Document updated successfully.
hr: Dokument je uspješno ažuriran.

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Domain
hr: Domena

en: Download
hr: preuzimanje datoteka

en: Due Amount
hr: Dospjeli iznos

en: Due Amount :
hr: Dospjeli iznos:

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Accountant
hr: Uredi računovođu

en: Edit Asset
hr: Uredi sredstvo

en: Edit Assets
hr: Uredi sredstva

en: Edit Assign Slot
hr: Uredi dodijeljeni utor

en: Edit Booking Facility
hr: Uredi mogućnost rezervacije

en: Edit Charges
hr: Uredi naknade

en: Edit Complaint
hr: Uredi žalbu

en: Edit Document
hr: Uredi dokument

en: Edit Event
hr: Uredi događaj

en: Edit Expense
hr: Uredi trošak

en: Edit FAQ
hr: Uredi FAQ

en: Edit Facility
hr: Uredi objekt

en: Edit Gatekeeper
hr: Uredi Gatekeeper

en: Edit Inventory
hr: Uredi inventar

en: Edit Member
hr: Uredi člana

en: Edit Notice
hr: Uredi obavijest

en: Edit Photo Gallery
hr: Uredi galeriju fotografija

en: Edit Residential Unit
hr: Uredi stambenu jedinicu

en: Edit Rule
hr: Uredi pravilo

en: Edit Rules
hr: Uredi pravila

en: Edit Service
hr: Uredi uslugu

en: Edit Slot
hr: Uredi mjesto

en: Edit Staff Check-In
hr: Uredi prijavu osoblja

en: Edit Staff Checkin
hr: Uredi prijavu osoblja

en: Edit Staff Member
hr: Uredi člana osoblja

en: Edit Tax
hr: Uredi porez

en: Edit Visitor Request
hr: Uredi zahtjev posjetitelja

en: Email
hr: E-mail

en: Email Already in use
hr: E mail adresa je već u uporabi

en: Email ID
hr: ID e-pošte

en: Email Subject
hr: Predmet e-pošte

en: Email Template
hr: Predložak e-pošte

en: Email Templates
hr: Predlošci e-pošte

en: Email Updated successfully
hr: E-pošta uspješno ažurirana

en: Email id Already Exist.
hr: ID e-pošte već postoji.

en: Email is not valid
hr: Email nije valjan

en: Emailid Already Exist.
hr: Emailid već postoji.

en: Employee
hr: Zaposlenik

en: Enable
hr: Omogućiti

en: Enable Charges
hr: Omogući naknade

en: Enable Mail Notifications
hr: Omogući obavijesti putem pošte

en: Enable Sandbox
hr: Omogući Sandbox

en: End Date
hr: Datum završetka

en: End Time
hr: Vrijeme završetka

en: End Time should be greater than Start Time
hr: Vrijeme završetka mora biti veće od vremena početka

en: End Time*
hr: Vrijeme završetka*

en: Enter New password.
hr: Unesite novu lozinku.

en: Enter correct current password.
hr: Unesite ispravnu trenutnu lozinku.

en: Enter email subject
hr: Unesite predmet e-pošte

en: Entry
hr: Ulazak

en: Envato License key
hr: Envato licencni ključ

en: Event
hr: Događaj

en: Event Approved successfully.
hr: Događaj je uspješno odobren.

en: Event Description
hr: Opis događaja

en: Event Detail
hr: Detalj događaja

en: Event Details
hr: Detalji događaja

en: Event End Date
hr: Datum završetka događaja

en: Event End Time
hr: Vrijeme završetka događaja

en: Event Information
hr: Informacije o događaju

en: Event Link
hr: Link događaja

en: Event Start Date
hr: Datum početka događaja

en: Event Start Time
hr: Vrijeme početka događaja

en: Event Title
hr: Naslov događaja

en: Event deleted successfully
hr: Događaj je uspješno izbrisan

en: Event inserted successfully
hr: Događaj je uspješno umetnut

en: Event inserted successfully but display After Admin Approved
hr: Događaj je uspješno umetnut, ali se prikazuje nakon odobrenja administratora

en: Event inserted successfully.
hr: Član je uspješno umetnut.

en: Event updated successfully.
hr: Događaj je uspješno ažuriran.

en: Expense
hr: Trošak

en: Expense Deleted successfully.
hr: Trošak uspješno izbrisan.

en: Expense Entries
hr: Unosi troškova

en: Expense Information
hr: Podaci o troškovima

en: Expense List
hr: Popis troškova

en: Expense Report
hr: Izvješće o troškovima

en: Expense Report By Month
hr: Izvješće o troškovima po mjesecima

en: Expense Saved successfully.
hr: Trošak je uspješno spremljen

en: Expense Type
hr: Vrsta troška

en: Expense Types
hr: Vrste troškova

en: Expense Updated successfully.
hr: Troškovi uspješno ažurirani.

en: Expense type
hr: Vrsta troška

en: Export CSV
hr: Izvezi CSV

en: FAQ
hr: Pitanja

en: Facilities
hr: Objekti

en: Facility
hr: Objekt

en: Facility Approved Email Template
hr: Predložak e-pošte odobren od strane ustanove

en: Facility Booking
hr: Rezervacija objekta

en: Facility Booking Approved Successfully.
hr: Rezervacija objekta uspješno odobrena.

en: Facility Booking Email Template
hr: Predložak e-pošte za rezervaciju objekta

en: Facility Booking Successfully.
hr: Rezervacija objekta uspjela.

en: Facility Booking Template For Admin
hr: Predložak rezervacije objekta za administratora

en: Facility Booking Template For Member
hr: Predložak rezervacije objekta za člana

en: Facility Booking Updated Successfully.
hr: Rezervacija objekta je uspješno ažurirana.

en: Facility Booking Updated successfully
hr: Rezervacija objekta uspješno ažurirana

en: Facility Booking successfully
hr: Rezervacija objekta uspjela

en: Facility Charge
hr: Naknada za objekt

en: Facility Deleted Successfully.
hr: Objekt je uspješno izbrisan.

en: Facility Details
hr: Detalji objekta

en: Facility Information
hr: Informacije o objektu

en: Facility Inserted Successfully.
hr: Objekt je uspješno umetnut.

en: Facility Link
hr: Link objekta

en: Facility Name
hr: Naziv objekta

en: Facility Updated Successfully.
hr: Objekt je uspješno ažuriran.

en: Facility deleted successfully
hr: Objekt je uspješno izbrisan

en: Facility inserted successfully
hr: Objekt je uspješno umetnut

en: Facility updated successfully.
hr: Objekt je uspješno ažuriran.

en: Family Information
hr: Podaci o obitelji

en: Family Member
hr: Član obitelji

en: Family Type
hr: Obiteljski tip

en: Feb
hr: velj

en: February
hr: veljača

en: Female
hr: Žena

en: Finance payment
hr: Financijsko plaćanje

en: Finance/Payment
hr: Financije/Plaćanje

en: First
hr: Prvi

en: First Name
hr: Ime

en: Fix Charge
hr: Popravi naplatu

en: Footer Description
hr: Opis podnožja

en: Footer Setting
hr: Postavka podnožja

en: For entry
hr: Za ulazak

en: For exit
hr: Za izlaz

en: From
hr: Iz

en: From (
hr: Od (

en: From :
hr: Od :

en: From:
hr: Iz:

en: Fully Paid
hr: Potpuno plaćeno

en: GATE:
hr: VRATA:

en: GENERAL
hr: OPĆENITO

en: GST Number
hr: GST broj

en: GST Number / Vat Number / Tax number
hr: GST broj / PDV broj / Porezni broj

en: Gallery
hr: Galerija

en: Gate
hr: Vrata

en: Gate Name
hr: Naziv vrata

en: Gate inserted successfully
hr: Vrata su uspješno umetnuta

en: Gate updated successfully.
hr: Vrata su uspješno ažurirana.

en: Gatekeeper
hr: Vratar

en: Gatekeeper Access Right
hr: Pravo pristupa vratara

en: Gatekeeper Deleted Successfully.
hr: Gatekeeper je uspješno izbrisan.

en: Gatekeeper Information
hr: Gatekeeper informacije

en: Gatekeeper Inserted Successfully.
hr: Gatekeeper je uspješno umetnut.

en: Gatekeeper Updated Successfully.
hr: Gatekeeper je uspješno ažuriran.

en: Gatekeeper deleted successfully
hr: Gatekeeper je uspješno izbrisan

en: Gatekeeper inserted successfully.
hr: Gatekeeper je uspješno umetnut.

en: Gatekeeper updated successfully.
hr: Gatekeeper je uspješno ažuriran.

en: Gender
hr: Spol

en: General Setting
hr: Opće postavke

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: Generate Invoice Email Template
hr: Generiraj predložak fakture e-poštom

en: Generate Invoice Template
hr: Generirajte predložak fakture

en: Ghana
hr: Gana

en: Go
hr: Ići

en: Grand Total :
hr: Ukupno :

en: Graph
hr: Grafikon

en: Group
hr: Skupina

en: Guatemalan Quetzal
hr: Gvatemalski Quetzal

en: Half Yearly
hr: Polugodišnje

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Hong Kong Dollar
hr: hongkonški dolar

en: Hour
hr: Sat

en: Hungarian Forint
hr: mađarska forinta

en: I Half
hr: Ja Pola

en: ID Number
hr: ID broj

en: IFSC Code
hr: IFSC kod

en: II Half
hr: II Polu

en: INVOICE
hr: DOSTAVNICA

en: Id
hr: Iskaznica

en: Id Number
hr: ID broj

en: If you want to generate recurring invoices every month until the charge end date. so Please enable checkbox.
hr: Ako želite generirati ponavljajuće fakture svaki mjesec do datuma završetka naplate. stoga uključite potvrdni okvir.

en: If your operator supports multiple routes then give one route name. Eg: route=1 for promotional, route=4 for transactional SMS.
hr: Ako vaš operater podržava više ruta, navedite naziv jedne rute. Npr.: route=1 za promotivni, route=4 za transakcijski SMS.

en: Image
hr: Slika

en: Image URL
hr: URL slike

en: Import CSV
hr: Uvezi CSV

en: Import Data
hr: Uvoz podataka

en: Import User CSV Successfully Uploaded.
hr: Uvoz korisničkog CSV-a uspješno prenesen.

en: Income
hr: Prihod

en: Income & Expense
hr: Prihodi i rashodi

en: Income & Expense Graph
hr: Grafikon prihoda i rashoda

en: Income & Expense Report
hr: Izvješće o prihodima i rashodima

en: Income List
hr: Lista prihoda

en: Income Report
hr: Izvješće o prihodima

en: Income-Expense Report
hr: Izvješće o prihodima i rashodima

en: Indian Rupee
hr: indijska rupija

en: Individual
hr: Pojedinac

en: Indonesian rupiah
hr: indonezijska rupija

en: Inventory
hr: Inventar

en: Inventory Category
hr: Kategorija inventara

en: Inventory Category Name
hr: Naziv kategorije inventara

en: Inventory Details
hr: Detalji inventara

en: Inventory Information
hr: Podaci o inventaru

en: Inventory List
hr: Popis inventara

en: Inventory Name
hr: Naziv inventara

en: Inventory inserted successfully
hr: Inventar je uspješno umetnut

en: Inventory updated successfully.
hr: Inventar je uspješno ažuriran.

en: Invoice
hr: Dostavnica

en: Invoice Deleted successfully.
hr: Faktura je uspješno izbrisana.

en: Invoice Entries
hr: Unosi računa

en: Invoice No
hr: Račun br

en: Invoice No.
hr: Račun br.

en: Invoice Number
hr: Broj fakture

en: Invoice Option
hr: Opcija fakture

en: Invoice Payment
hr: Plaćanje fakture

en: Invoice Payment Receipt
hr: Potvrda o plaćanju fakture

en: Invoice Prefix
hr: Prefiks fakture

en: Invoice Setting
hr: Postavka fakture

en: Invoice penalty Settings
hr: Postavke fakturirane kazne

en: Invoices
hr: Fakture

en: Israeli New Sheqel
hr: Izraelski novi šekel

en: Jan
hr: siječanj

en: January
hr: siječnja

en: Japanese Yen
hr: japanski jen

en: Jul
hr: srp

en: July
hr: srpanj

en: Jun
hr: lipnja

en: June
hr: lipanj

en: Kenyan shilling
hr: Kenijski šiling

en: Last
hr: Posljednji

en: Last 12 Months
hr: Posljednjih 12 mjeseci

en: Last 3 Months
hr: Posljednja 3 mjeseca

en: Last 6 Months
hr: Posljednjih 6 mjeseci

en: Last Month
hr: Prošli mjesec

en: Last Name
hr: Prezime

en: Last Week
hr: Prošli tjedan

en: Last Year
hr: Prošle godine

en: Lease Agreement
hr: Ugovor o zakupu

en: Licence Settings
hr: Postavke licence

en: License Information
hr: Informacije o licenci

en: License Setting
hr: Postavka licence

en: Loading...
hr: Učitavam...

en: Log In
hr: Prijaviti se

en: Log Out
hr: Odjavite se

en: Login Link
hr: Link za prijavu

en: Login Page
hr: Stranica za prijavu

en: Login Page Link
hr: Link stranice za prijavu

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
hr: Prijava nije uspjela: unijeli ste netočno korisničko ime ili lozinku, pokušajte ponovno.

en: Logout
hr: Odjavite se

en: Mail Templates
hr: Predlošci pošte

en: Maintenance
hr: Održavanje

en: Maintenance Charges
hr: Troškovi održavanja

en: Maintenance Request
hr: Zahtjev za održavanje

en: Malaysian Ringgit
hr: malezijski ringit

en: Male
hr: Muški

en: Manage Gate
hr: Upravljanje vratima

en: Manage Gates
hr: Upravljajte Gatesom

en: Manage Gates Information
hr: Upravljanje Gates informacijama

en: Management Access Right
hr: Pravo pristupa upravljanju

en: Mar
hr: ožujak

en: March
hr: ožujak

en: Max. 160 Character
hr: Maks. 160 Karakter

en: May
hr: svibanj

en: Measurement
hr: Mjerenje

en: Measurement Charge
hr: Naknada za mjerenje

en: Member
hr: Član

en: Member Access Right
hr: Pravo pristupa članova

en: Member Active Successfully
hr: Član je uspješno aktivan

en: Member Approval
hr: Odobrenje članova

en: Member Approval Setting
hr: Postavka odobrenja članova

en: Member Approved by Admin Template
hr: Predložak koji je odobrio član

en: Member Become committee Template
hr: Predložak odbora za članstvo

en: Member Become from committee member
hr: Član Postanite član odbora

en: Member By Building
hr: Član po zgradi

en: Member By Building Report
hr: Član By Building Report

en: Member Category
hr: Članska kategorija

en: Member Category Name
hr: Naziv kategorije člana

en: Member Deleted Successfully.
hr: Član je uspješno izbrisan.

en: Member Details
hr: Podaci o članu

en: Member History
hr: Povijest članova

en: Member ID Proof-1
hr: Dokaz o ID-u člana-1

en: Member Image
hr: Slika člana

en: Member Information
hr: Informacije o članu

en: Member Inserted Successfully.
hr: Član je uspješno umetnut.

en: Member Name
hr: Ime člana

en: Member Registration
hr: Registracija članova

en: Member Removed from committee member
hr: Član uklonjen iz odbora

en: Member Type
hr: Vrsta člana

en: Member Updated Successfully.
hr: Član je uspješno ažuriran.

en: Member in Building
hr: Član u građevini

en: Member inserted successfully
hr: Član je uspješno umetnut

en: Member updated successfully.
hr: Član je uspješno ažuriran.

en: Members
hr: članovi

en: Members By Building
hr: Članovi po izgradnji

en: Menu
hr: izbornik

en: Message
hr: Poruka

en: Message Comment
hr: Komentar poruke

en: Message Content
hr: Sadržaj poruke

en: Message Details
hr: Detalji poruke

en: Message For
hr: Poruka za

en: Message Link
hr: Veza poruke

en: Message Received Template
hr: Predložak primljene poruke

en: Message Sent Successfully!
hr: Poruka je uspješno poslana!

en: Message To
hr: Poruka za

en: Message deleted successfully
hr: Poruka je uspješno izbrisana

en: Message sent successfully
hr: poruka je uspješno poslana

en: Messages
hr: Poruke

en: Mexican Peso
hr: meksički pezo

en: Middle Name
hr: Srednje ime

en: Mobile No.
hr: Broj mobitela.

en: Mobile Number
hr: Broj mobitela

en: Mojoomla
hr: Mojomla

en: Month
hr: Mjesec

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Must be enter percentage value like 5
hr: Mora biti unesena postotna vrijednost poput 5

en: My Profile
hr: Moj profil

en: Name
hr: Ime

en: Name & Email ID
hr: Ime i ID e-pošte

en: Name Of Admin
hr: Ime administratora

en: Name Of Apartment
hr: Ime Stana

en: Name Of Receiver
hr: Ime primatelja

en: Name Of Sender
hr: Ime pošiljatelja

en: Name of Member
hr: Ime člana

en: Nature
hr: Priroda

en: Nature:
hr: Priroda:

en: Net Profit
hr: Neto dobit

en: New Password
hr: Nova lozinka

en: New Zealand Dollar
hr: novozelandski dolar

en: New password and Confirm password does not match.
hr: Nova lozinka i lozinka za potvrdu se ne podudaraju.

en: Next
hr: Sljedeći

en: Nigerian Naira
hr: Nigerijska Naira

en: No
hr: Ne

en: No Any Gates.
hr: Nema vrata.

en: No Document
hr: Nema dokumenta

en: No FAQ found
hr: Nisu pronađeni FAQ

en: No FAQ found in Trash
hr: U Otpadu nije pronađen nijedan FAQ

en: No Photo Gallery found
hr: Nije pronađena galerija fotografija

en: No Photo Gallery found in Trash
hr: U smeću nije pronađena galerija fotografija

en: No Records Found !
hr: Nema pronađenih zapisa!

en: No Title
hr: Bez naslova

en: No data available in table
hr: Nema dostupnih podataka u tablici

en: No matching records found
hr: Nema odgovarajućih zapisa

en: No rules found
hr: Nisu pronađena pravila

en: No rules found in Trash
hr: Nema pravila u smeću

en: No.
hr: Ne.

en: No. of Amount
hr: Broj iznosa

en: Norwegian Krone
hr: Norveška kruna

en: Not Approved
hr: Nije odobreno

en: NotApproved Notice
hr: NotApproved Obavijest

en: Notes
hr: Bilješke

en: Notice
hr: Obavijest

en: Notice & Event Approved by admin
hr: Obavijest i događaj odobrio admin

en: Notice And Event
hr: Obavijest i događaj

en: Notice Approved successfully
hr: Obavijest uspješno odobrena

en: Notice Category
hr: Kategorija obavijesti

en: Notice Content
hr: Sadržaj obavijesti

en: Notice Details
hr: Detalji obavijesti

en: Notice End Date
hr: Datum završetka obavijesti

en: Notice Information
hr: Informacije o obavijestima

en: Notice Link
hr: Poveznica za obavijest

en: Notice Start Date
hr: Datum početka obavijesti

en: Notice Title
hr: Naslov obavijesti

en: Notice Title:
hr: Naslov obavijesti:

en: Notice Type
hr: Vrsta obavijesti

en: Notice Type:
hr: Vrsta obavijesti:

en: Notice Valid Date
hr: Obavijest valjani datum

en: Notice deleted successfully
hr: Obavijest je uspješno izbrisana

en: Notice inserted successfully
hr: Obavijest je uspješno umetnuta

en: Notice inserted successfully but display After Admin Approved
hr: Obavijest je uspješno umetnuta, ali se prikazuje nakon odobrenja administratora

en: Notice inserted successfully.
hr: Obavijest je uspješno umetnuta.

en: Notice updated successfully.
hr: Obavijest je uspješno ažurirana.

en: Notices
hr: Obavijesti

en: Notification
hr: Obavijest

en: Nov
hr: nov

en: November
hr: studeni

en: Number Of Member
hr: Broj članova

en: Number Of Members By Building
hr: Broj članova po zgradi

en: Number Of Unit
hr: Broj jedinice

en: Occupied
hr: Zauzeto

en: Occupied By
hr: Zauzeo

en: Occupied Date
hr: Datum okupacije

en: Occupied From Date
hr: Zauzeto od datuma

en: Occupied History
hr: Okupirana povijest

en: Occupied Information
hr: Zauzete informacije

en: Occupied To Date
hr: Do danas zauzeto

en: Occupied Units
hr: Zauzete jedinice

en: Oct
hr: lis

en: October
hr: listopad

en: Office
hr: Ured

en: Official Phone Number
hr: Službeni broj telefona

en: On Hold
hr: Na čekanju

en: On Hold Complaint
hr: Žalba na čekanju

en: On Hold Maintenance Request
hr: Zahtjev za održavanje na čekanju

en: On Hold Request
hr: Zahtjev na čekanju

en: On Hold Suggestion
hr: Prijedlog na čekanju

en: One Member
hr: Jedan član

en: One Time
hr: Jednom

en: Only CSV file are allow.
hr: Dopuštene su samo CSV datoteke.

en: Only jpg,jpeg,png File allowed
hr: Dozvoljene su samo jpg,jpeg,png datoteke

en: Open
hr: Otvorena

en: Open Complaint
hr: Otvorena žalba

en: Open Maintenance Request
hr: Otvori zahtjev za održavanje

en: Open Request
hr: Otvori zahtjev

en: Open Suggestion
hr: Otvori prijedlog

en: Other
hr: ostalo

en: Other Document
hr: Drugi dokument

en: Other Information
hr: Druge podatke

en: Other Logo(Invoice, Mail)
hr: Drugi logotip (faktura, pošta)

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Owner Family
hr: Vlasnik Obitelj

en: Owner's Information
hr: Podaci o vlasniku

en: Paid
hr: Plaćeno

en: Paid Amount
hr: Plaćeni iznos

en: Paid Amount :
hr: Plaćeni iznos :

en: Paid Invoice Email Template
hr: Predložak e-pošte s plaćenom fakturom

en: Paid Invoice Template
hr: Predložak plaćene fakture

en: Parent Item:
hr: Nadređena stavka:

en: Parking Management
hr: Upravljanje parkingom

en: Parking Manager
hr: Voditelj parkinga

en: Parking Slots
hr: Parkirna mjesta

en: Partially Paid
hr: Djelomično plaćeno

en: Password
hr: Zaporka

en: Payment By
hr: Plaćanje do

en: Payment Date
hr: Datum plačanja

en: Payment History
hr: Povijest plaćanja

en: Payment Link
hr: Veza za plaćanje

en: Payment Method
hr: Način plaćanja

en: Payment Report
hr: Izvješće o plaćanju

en: Payment Status
hr: Status plaćanja

en: Payment Successfully.
hr: Plaćanje uspješno.

en: Payment Type
hr: Način plaćanja

en: Payments Status
hr: Status plaćanja

en: Paypal Email Id
hr: Paypal ID e-pošte

en: Paypal Setting
hr: Paypal postavke

en: Penalty Charge %
hr: Kaznena naknada %

en: Penalty Days
hr: Kazneni dani

en: Pending
hr: U tijeku

en: Period
hr: Razdoblje

en: Philippine Peso
hr: filipinski pezo

en: Phone
hr: Telefon

en: Photo
hr: Fotografija

en: Photo Gallery
hr: FOTOGALERIJA

en: Please Add Paid Amount.
hr: Dodajte plaćeni iznos.

en: Please Enter the Visitor Name.
hr: Unesite ime posjetitelja.

en: Please Enter the Visitor's Name.
hr: Unesite ime posjetitelja.

en: Please Select Atleast One Image.
hr: Odaberite barem jednu sliku.

en: Please Select Atleast One Record
hr: Odaberite barem jedan zapis

en: Please Select Gate.
hr: Odaberite Vrata.

en: Please select at least one record.
hr: Odaberite barem jedan zapis.

en: Please select atleast one users to reply
hr: Odaberite barem jednog korisnika za odgovor

en: Polish Zloty
hr: poljski zlot

[ctx: Post Type General Name]
en: FAQ
hr: Pitanja

[ctx: Post Type General Name]
en: Photo Gallery
hr: FOTOGALERIJA

[ctx: Post Type General Name]
en: Society Rules
hr: Pravila društva

[ctx: Post Type Singular Name]
en: FAQ
hr: Pitanja

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Photo Gallery
hr: FOTOGALERIJA

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Society Rules
hr: Pravila društva

en: Pound Sterling
hr: funta sterlinga

en: Previous
hr: Prethodno

en: Print
hr: Ispis

en: Print Detail
hr: Ispis detalja

en: Print Details
hr: Ispis pojedinosti

en: Print Payment Receipt
hr: Ispiši potvrdu o uplati

en: Problems with user
hr: Problemi s korisnikom

en: Processing
hr: Obrada

en: Processing...
hr: Obrada...

en: Profile
hr: Profil

en: Profile Updated Successfully.
hr: Profil je uspješno ažuriran.

en: Proposal
hr: Prijedlog

en: Provider
hr: Davatelj

en: Purchase Date
hr: Datum kupnje

en: Qualification
hr: Kvalifikacija

en: Quantity
hr: Količina

en: Quantity
hr: Količina

en: Quarter I
hr: Kvart I

en: Quarter II
hr: četvrtina II

en: Quarter III
hr: Kvart III

en: Quarter IV
hr: četvrtina IV

en: Quarterly
hr: Tromjesečno

en: Qulification
hr: Kvalifikacija

en: REASON FOR VISIT:
hr: RAZLOG POSJETA:

en: Reason For Visit
hr: Razlog posjeta

en: Reason Name
hr: Naziv razloga

en: Receiver
hr: Prijamnik

en: Record Updated Successfully.
hr: Zapis je uspješno ažuriran.

en: Record deleted successfully
hr: Zapis je uspješno izbrisan

en: Record inserted successfully
hr: Zapis je uspješno umetnut

en: Record updated successfully
hr: Zapis je uspješno ažuriran

en: Record updated successfully.
hr: Zapis je uspješno ažuriran.

en: Records Not Found
hr: Zapisi nisu pronađeni

en: Records not found.
hr: Zapisi nisu pronađeni.

en: Registration Email Template
hr: Predložak e-pošte za registraciju

en: Remember Me
hr: Zapamti me

en: Remove
hr: Ukloniti

en: Reply
hr: Odgovor

en: Reply By :
hr: Odgovori od:

en: Reply By :
hr: Odgovori od:

en: Reply To :
hr: Odgovarati na :

en: Reply To :
hr: Odgovarati na :

en: Report
hr: izvješće

en: Report Complaint
hr: Prijavi pritužbu

en: Reports
hr: Izvještaji

en: Request
hr: Zahtjev

en: Request deleted successfully
hr: Zahtjev je uspješno izbrisan

en: Required form field is missing
hr: Nedostaje obavezno polje obrasca

en: Residential
hr: Stambeni

en: Residential Unit
hr: Stambena jedinica

en: Residential Unit
hr: Stambena jedinica

en: Residential Unit Deleted Successfully.
hr: Stambena jedinica uspješno izbrisana

en: Residential Unit Information
hr: Podaci o stambenoj jedinici

en: Residential Unit Inserted Successfully.
hr: Stambena jedinica je uspješno umetnuta.

en: Residential Unit Updated Successfully.
hr: Stambena jedinica uspješno ažurirana.

en: Residential Unit inserted successfully
hr: Stambena jedinica je uspješno umetnuta

en: Residential Unit updated successfully.
hr: Stambena jedinica je uspješno ažurirana.

en: Resolution
hr: Rezolucija

en: Reson For Visit
hr: Rezon za posjet

en: Route
hr: Ruta

en: Rules
hr: Pravila

en: SAVE
hr: UŠTEDJETI

en: SMS SETTING INFORMATION
hr: INFORMACIJE O POSTAVKAMA SMS-a

en: SMS Setting
hr: Postavka SMS-a

en: SMS Setting Information
hr: Informacije o SMS postavkama

en: SMS Settings Updated Successfully.
hr: Postavke SMS-a uspješno ažurirane.

en: SMS Text
hr: SMS tekst

en: Save
hr: Uštedjeti

en: Save Charges
hr: Uštedite troškove

en: Save Charges & Create Invoice
hr: Uštedite troškove i izradite fakturu

en: Save Charges & Update Invoice
hr: Uštedite troškove i ažurirajte fakturu

en: Save Complaint
hr: Spremi žalbu

en: Save Facility
hr: Spremi objekt

en: Save Service
hr: Spremi uslugu

en: Save Tax
hr: Uštedite porez

en: Schedule Complaint
hr: Raspored pritužbi

en: Schedule Maintenance Request
hr: Zahtjev za održavanje rasporeda

en: Schedule Request
hr: Zahtjev za raspored

en: Schedule Suggestion
hr: Prijedlog rasporeda

en: Scheduled
hr: Zakazano

en: Search
hr: traži

en: Search FAQ
hr: Traži FAQ

en: Search Photo Gallery
hr: Pretraži galeriju fotografija

en: Search Rules
hr: Pravila pretraživanja

en: Search for Users...
hr: Traži korisnike...

en: Search...
hr: Traži...

en: Select
hr: Izaberi

en: Select A Facility To Book
hr: Odaberite objekt za rezervaciju

en: Select Activity
hr: Odaberite Aktivnost

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select Apartment Type
hr: Odaberite vrstu apartmana

en: Select Asset Category
hr: Odaberite kategoriju imovine

en: Select Building
hr: Odaberite Zgrada

en: Select CSV File
hr: Odaberite CSV datoteku

en: Select Category
hr: Odaberi kategoriju

en: Select Compound
hr: Odaberite Spoj

en: Select Country
hr: Odaberi državu

en: Select Currency
hr: Odaberite Valutu

en: Select Date Format
hr: Odaberite Format datuma

en: Select Designation
hr: Odaberite Označavanje

en: Select Expense Type
hr: Odaberite vrstu troška

en: Select Facility
hr: Odaberite Objekt

en: Select Facility Category
hr: Odaberite kategoriju objekta

en: Select Facility To Book
hr: Odaberite objekt za rezervaciju

en: Select Family Type
hr: Odaberite vrstu obitelji

en: Select Image
hr: Odaberite Slika

en: Select Inventory Category
hr: Odaberite kategoriju inventara

en: Select Invoice Option
hr: Odaberite opciju fakture

en: Select Login Page
hr: Odaberite stranicu za prijavu

en: Select Member
hr: Odaberite Član

en: Select Member Type
hr: Odaberite vrstu člana

en: Select Message Service
hr: Odaberite Usluga poruka

en: Select Occupied By
hr: Odaberite Zauzeto

en: Select Profile
hr: Odaberite CSV datoteku

en: Select Profile Picture
hr: Odaberite profilnu sliku

en: Select Reason
hr: Odaberite Razlog

en: Select Slot
hr: Odaberite utor

en: Select Staff Category
hr: Odaberite kategoriju osoblja

en: Select Staff Member
hr: Odaberite člana osoblja

en: Select Tax
hr: Odaberite Porez

en: Select Unit
hr: Odaberite Jedinica

en: Select Unit Category
hr: Odaberite kategoriju jedinice

en: Select Unit Name
hr: Odaberite naziv jedinice

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Select user to reply
hr: Odaberite korisnika za odgovor

en: Select users to reply
hr: Odaberite korisnike za odgovor

en: Send
hr: Poslati

en: Send Mail To Accountant
hr: Pošaljite poštu računovođi

en: Send Mail To Gatekeeper
hr: Pošaljite poštu Gatekeeperu

en: Send Mail To Member
hr: Pošaljite poruku članu

en: Send Mail To Staff Member
hr: Pošaljite poštu članu osoblja

en: Send Message
hr: Pošalji poruku

en: Send SMS
hr: Pošalji SMS

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Sender Name
hr: Ime pošiljatelja

en: SenderID
hr: ID pošiljatelja

en: Sent
hr: Poslano

en: Sep
hr: ruj

en: September
hr: rujan

en: Service
hr: Servis

en: Service Details
hr: Pojedinosti usluge

en: Service Information
hr: Servisne informacije

en: Service Name
hr: Naziv usluge

en: Service Provider
hr: Pružatelj usluga

en: Service Provider Name
hr: Naziv davatelja usluge

en: Service deleted successfully
hr: Usluga je uspješno izbrisana

en: Service inserted successfully
hr: Usluga je uspješno umetnuta

en: Service updated successfully.
hr: Usluga je uspješno ažurirana.

en: Services
hr: Usluge

en: Services & Facility
hr: Usluga i sadržaj

en: Setup Wizard
hr: Čarobnjak za instaliranje

en: Show
hr: Pokazati

en: Show on calendar
hr: Prikaži na kalendaru

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hr: Prikazujem 0 do 0 od 0 unosa

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
hr: Prikazuje se _START_ do _END_ od _TOTAL_ unosa

en: Singapore Dollar
hr: singapurski dolar

en: Skills
hr: Vještine

en: Slot
hr: utor

en: Slot Assign inserted successfully
hr: Slot Assign je uspješno umetnut

en: Slot Assign updated successfully.
hr: Dodjela utora uspješno je ažurirana.

en: Slot Details
hr: Pojedinosti o utoru

en: Slot For
hr: Utor za

en: Slot Information
hr: Informacije o utoru

en: Slot Name
hr: Naziv utora

en: Slot Type
hr: Vrsta utora

en: Slot deleted successfully
hr: Utor je uspješno izbrisan

en: Slot inserted successfully
hr: Utor je uspješno umetnut

en: Slot updated successfully.
hr: Utor je uspješno ažuriran.

en: Slots
hr: Utori

en: Society Rules
hr: Pravila društva

en: Society Rules List
hr: Popis pravila društva

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
hr: Nažalost, dopuštene su samo JPG, JPEG, PNG i GIF datoteke!.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG And GIF files are allowed.
hr: Nažalost, dopuštene su samo JPG, JPEG, PNG i GIF datoteke.

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed
hr: Nažalost, dopuštene su samo JPG, pdf, docs., JPEG, PNG i GIF datoteke

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
hr: Nažalost, dopuštene su samo JPG, pdf, docs., JPEG, PNG i GIF datoteke.

en: Sorry, only JPG, pdf,docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
hr: Nažalost, dopuštene su samo JPG, pdf, dokumenti, JPEG, PNG i GIF datoteke.

en: Sorry, that username already exists!
hr: Nažalost, to korisničko ime već postoji!

en: Sorry, the username you entered is not valid
hr: Nažalost, korisničko ime koje ste unijeli nije važeće

en: Source
hr: Izvor

en: South African Rand
hr: južnoafrički rand

en: Square Feet
hr: Kvadratna stopa

en: Square Meter
hr: Četvorni metar

en: Square Yards
hr: Kvadratni jardi

en: Staff
hr: Osoblje

en: Staff Category
hr: Kategorija osoblja

en: Staff Category Name
hr: Naziv kategorije osoblja

en: Staff Check-In
hr: Prijava osoblja

en: Staff Check-In Information
hr: Informacije o prijavi osoblja

en: Staff Checkin
hr: Prijava osoblja

en: Staff Checkin Details
hr: Detalji prijave osoblja

en: Staff Management
hr: Upravljanje osobljem

en: Staff Member
hr: Član osoblja

en: Staff Member Access Right
hr: Pravo pristupa člana osoblja

en: Staff Member Deleted Successfully.
hr: Član osoblja je uspješno izbrisan.

en: Staff Member Information
hr: Podaci o osoblju

en: Staff Member Inserted Successfully.
hr: Član osoblja je uspješno umetnut.

en: Staff Member Name
hr: Ime člana osoblja

en: Staff Member Updated Successfully.
hr: Član osoblja je uspješno ažuriran.

en: Staff Member deleted successfully
hr: Član osoblja je uspješno izbrisan

en: Staff Member inserted successfully.
hr: Član osoblja je uspješno umetnut.

en: Staff Member updated successfully.
hr: Član osoblja je uspješno ažuriran.

en: Staff Members
hr: Članovi

en: Staff Request Updated successfully
hr: Zahtjev osoblja uspješno ažuriran

en: Staff Request deleted successfully
hr: Zahtjev osoblja uspješno je izbrisan

en: Staff Request inserted successfully
hr: Zahtjev za osoblje uspješno je umetnut

en: Staff member
hr: Član osoblja

en: Start Date
hr: Početni datum

en: Start Date To End Date
hr: Datum početka do završetka

en: Start Time
hr: Vrijeme početka

en: Start Time To End Time
hr: Vrijeme početka do kraja

en: Start Time*
hr: Vrijeme početka*

en: Starting Year
hr: Početna godina

en: State
hr: država

en: Status :
hr: Status:

en: Status :
hr: Status:

en: Stripe
hr: Pruga

en: Sub Total :
hr: Međuzbroj:

en: Subject
hr: Predmet

en: Submit
hr: podnijeti

en: Submitted Date
hr: Datum predaje

en: Subtotal :
hr: Međuzbroj:

en: Suggestion
hr: Prijedlog

en: Support Staff
hr: Pomoćno osoblje

en: Swedish Krona
hr: švedska kruna

en: Swift Code
hr: Swift kod

en: Swiss Franc
hr: švicarski franak

en: System Color
hr: Boja sustava

en: System Color Code :
hr: Šifra boje sustava:

en: System Settings
hr: Postavke sustava

en: TAX ID
hr: POREZNI ID

en: Taiwan New Dollar
hr: tajvanski novi dolar

en: Tap on above icon to add your first Record.
hr: Dodirnite gornju ikonu da dodate svoj prvi zapis.

en: Tax
hr: Porez

en: Tax Amount
hr: Iznos poreza

en: Tax Amount :
hr: Iznos poreza:

en: Tax Information
hr: Porezne informacije

en: Tax Name
hr: Naziv poreza

en: Tax Title
hr: Porezni naziv

en: Tax deleted successfully
hr: Porez je uspješno izbrisan

en: Tax inserted successfully
hr: Porez je uspješno umetnut

en: Tax updated successfully.
hr: Porez je uspješno ažuriran.

en: Tenant
hr: Stanar

en: Tenant Family
hr: Obitelj stanara

en: Thai Baht
hr: tajlandski bat

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
hr: Čini se da postoji problem, pokušajte kasnije ili nas kontaktirajte na sales@dasinfomeida.com

en: This Month
hr: Ovaj mjesec

en: This Parking Slot Allready Assigned
hr: Ovo parkirno mjesto već je dodijeljeno

en: This Parking Slot Already Assigned
hr: Ovo parkirno mjesto već je dodijeljeno

en: This Week
hr: Ovaj tjedan

en: This Year
hr: Ove godine

en: Three Wheeler
hr: Tri kotača

en: Time
hr: Vrijeme

en: Title
hr: Titula

en: To
hr: Do

en: To (
hr: Za (

en: To :
hr: Za:

en: To:
hr: Do:

en: Today
hr: Tijelo

en: Today's Visitors
hr: Današnji posjetitelji

en: Today's Visitors Chart
hr: Današnji grafikon posjetitelja

en: Total
hr: Ukupno

en: Total Amount
hr: Ukupni iznos

en: Total Amount
hr: Ukupni iznos

en: Total Charge
hr: Ukupna naknada

en: Total Cost
hr: Ukupni trošak

en: Total Expense
hr: Ukupni trošak

en: Total Income
hr: Ukupni prihod

en: Total Paid Amount :
hr: Ukupni plaćeni iznos:

en: Turkish Lira
hr: Turska lira

en: Two Wheeler
hr: Dvotočkaš

en: Type
hr: Tip

en: Type:
hr: Tip:

en: Types Name
hr: Ime vrste

en: U.S. Dollar
hr: Američki dolar

en: UNIT CATEGORY:
hr: KATEGORIJA JEDINICE:

en: UNIT NUMBER:
hr: BROJ JEDINICE:

en: Unallocated
hr: Neraspoređeno

en: Unalloted Slots
hr: Nedodijeljeni utori

en: Unit
hr: Jedinica

en: Unit By Building
hr: Jedinica po zgradi

en: Unit Category
hr: Kategorija jedinice

en: Unit Category Member
hr: Član kategorije jedinice

en: Unit Category Name
hr: Naziv kategorije jedinice

en: Unit Documents
hr: Jedinični dokumenti

en: Unit Measurement
hr: Mjerna jedinica

en: Unit Members
hr: Članovi jedinice

en: Unit Name
hr: Naziv jedinice

en: Unit Size
hr: Veličina jedinice

en: Unit is already Occupied.
hr: Jedinica je već zauzeta.

en: Unit name
hr: Naziv jedinice

en: United Arab Emirates dirham
hr: dirham Ujedinjenih Arapskih Emirata

en: Units
hr: Jedinice

en: Unoccupied
hr: Nenaseljeno

en: Unoccupied Units
hr: Nenaseljene jedinice

en: Unpaid
hr: Neplaćeno

en: Update FAQ
hr: Ažurirajte FAQ

en: Update Photo Gallery
hr: Ažurirajte galeriju fotografija

en: Update Rules
hr: Pravila ažuriranja

en: Upload App Icon
hr: Prenesi ikonu aplikacije

en: Upload Document
hr: Učitaj dokument

en: Upload Profile
hr: Prenesi profil

en: Upload image
hr: Učitaj sliku

en: Use Paymaster Payment Gateways
hr: Koristite Paymaster Payment Gateways

en: User Management
hr: Upravljanje korisnicima

en: User Name
hr: Korisničko ime

en: User Role
hr: Korisnička uloga

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username Or Emailid Already Exist.
hr: Korisničko ime ili Emailid već postoje.

en: Username too short. At least 4 characters is required
hr: Korisničko ime je prekratko. Potrebna su najmanje 4 znaka

en: Users
hr: Korisnici

en: VISIT DATE:
hr: DATUM POSJETA:

en: VISIT TIME:
hr: VRIJEME POSJETA:

en: Valid Date:
hr: Valjani datum:

en: Vehicle Model
hr: Model vozila

en: Vehicle Number
hr: Broj vozila

en: Vehicle Type
hr: tip vozila

en: Vendor Name
hr: Naziv dobavljača

en: View
hr: Pogled

en: View Accountant
hr: Pogledajte računovođu

en: View Details
hr: Pregledavati pojedinosti

en: View Document
hr: Pregledajte dokument

en: View Event
hr: Pogledaj događaj

en: View FAQ
hr: Pogledajte FAQ

en: View Gallery
hr: Pogledaj galeriju

en: View Gatekeeper
hr: Pogledajte Gatekeeper

en: View Invoice
hr: Pogledaj fakturu

en: View Member
hr: Prikaži člana

en: View Notice
hr: Pregledajte obavijest

en: View Occupied History
hr: Pregledajte povijest okupiranih

en: View Photo Gallery
hr: Pogledaj galeriju fotografija

en: View Rules
hr: Pogledaj pravila

en: View Staff Member
hr: Pregledajte člana osoblja

en: Visit Date
hr: Datum posjeta

en: Visit Reason
hr: Posjetite Reason

en: Visit Time
hr: Vrijeme posjeta

en: Visitor Field
hr: Polje za posjetitelje

en: Visitor Management
hr: Upravljanje posjetiteljima

en: Visitor Name
hr: Ime posjetitelja

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
hr: Ime posjetitelja-ID broj-Broj vozila

en: Visitor Request
hr: Zahtjev posjetitelja

en: Visitor Request Approved Successfully
hr: Zahtjev posjetitelja uspješno odobren

en: Visitor Request Deleted Successfully.
hr: Zahtjev posjetitelja uspješno izbrisan.

en: Visitor Request Details
hr: Detalji zahtjeva posjetitelja

en: Visitor Request Email Template
hr: Predložak e-pošte zahtjeva posjetitelja

en: Visitor Request Information
hr: Podaci o zahtjevu posjetitelja

en: Visitor Request Template
hr: Predložak zahtjeva posjetitelja

en: Visitor Request inserted successfully
hr: Zahtjev posjetitelja uspješno je umetnut

en: Visitor Request updated successfully.
hr: Zahtjev posjetitelja uspješno ažuriran.

en: Visitor request Approved successfully
hr: Zahtjev posjetitelja uspješno odobren

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Visitors Management
hr: Upravljanje posjetiteljima

en: Welcom Admin
hr: Dobrodošao Admin

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Year
hr: Godina

en: Yearly
hr: Godišnje

en: Yes
hr: Da

en: You can use following variables in the email template:
hr: U predlošku e-pošte možete koristiti sljedeće varijable:

en: You do not have permission to perform this operation.
hr: Nemate dopuštenje za izvođenje ove operacije.

en: Your registration is complete. You can access system using your Email ID and password.
hr: Vaša registracija je završena. Sustavu možete pristupiti koristeći svoj ID e-pošte i lozinku.

en: Your registration is complete. Your account will active after admin will approve.
hr: Vaša registracija je završena. Vaš račun će biti aktivan nakon što administrator odobri.

en: Zip Code
hr: Poštanski broj

en: accountant
hr: računovođa

en: category Name
hr: ime kategorije

en: charge Per
hr: naplatiti Per

en: committee member
hr: član Odbora

en: email
hr: elektronička pošta

en: gatekeeper
hr: vratar

en: inventory category
hr: Kategorija jedinice zaliha

en: management
hr: upravljanje

en: member
hr: član

en: owner family
hr: obitelj vlasnika

en: save
hr: uštedjeti

en: square meter
hr: četvorni metar

en: staffmember
hr: član osoblja

en: tenant
hr: stanar

en: we are going to skip
hr: mi ćemo preskočiti

en: | Bill To
hr: Račun Za

en: | Bill To.
hr: | Račun Za.
