Apartment Management System - en to he_IL translation catalogue (1170 entries)

en:  (Allotted)
he_IL:  (מוּקצֶה)

en:  Unit
he_IL: יחידה

en:  Unit
he_IL: יחידה

en: (Occupied)
he_IL: (כָּבוּשׁ)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
he_IL: (סונן מהדף מתוך _MAX_ רשומות)

en: / per
he_IL: / על

en: 12/31/2017
he_IL: 31/12/2017

en: : activate to sort column ascending
he_IL: : להפעיל כדי לסדר את העמודה עלייה

en: : activate to sort column descending
he_IL: : להפעיל כדי לסדר את העמודה יורדת

en: A/C Holder Name
he_IL: A/C שמו של בעל

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: APP Icon
he_IL: סמל APP

en: Access Right
he_IL: הרשאות גישה

en: Access Rights
he_IL: הרשאות גישה

en: Account
he_IL: חשבונות

en: Account Holder Name
he_IL: שם בעל החשבון

en: Account Information
he_IL: מידע חשבונות

en: Account No
he_IL: מספר חשבון

en: Account Number
he_IL: מספר חשבון

en: Account Type
he_IL: סוג חשבון

en: Accountant
he_IL: הנהלת חשבונות

en: Accountant Access Right
he_IL: הרשאות הנהלת חשבונות

en: Accountant Deleted Successfully.
he_IL: מנהל חשבונות הוסר בהצלחה.

en: Accountant Information
he_IL: מידע על מנהל החשבונות

en: Accountant Inserted Successfully.
he_IL: מנהל חשבונות הוזן בהצלחה

en: Accountant Updated Successfully.
he_IL: מנהל חשבונות עודכן בהצלחה.

en: Accountant deleted successfully
he_IL: מנהל חשבונות בוטל בהצלחה

en: Accountant inserted successfully.
he_IL: מנהל חשבונות הוזן בהצלחה

en: Accountant updated successfully.
he_IL: מנהל חשבונות עודכן בהצלחה.

en: Accounts
he_IL: חשבונות

en: Action
he_IL: פעולות

en: Active
he_IL: פעיל

en: Active Suggestion
he_IL: הצעות פעילות

en: Activity For Facility Booking
he_IL: פעילות להזמנת מתקנים

en: Activity Name
he_IL: שם הפעילות

en: Add
he_IL: הוספה

en: Add Accountant
he_IL: הוספת מנהל חשבונות

en: Add Activity
he_IL: הוספת פעילות

en: Add Activity For Facility Booking
he_IL: הוספת פעילות עבור הזמנת מתקנים

en: Add Asset
he_IL: הוספת ציוד

en: Add Assets
he_IL: הוסף נכסים

en: Add Assets Category
he_IL: הוספת קטגוריית ציוד

en: Add Assign Slot
he_IL: הוספת מקום חנייה

en: Add Booking Facility
he_IL: שיריון מתקן בבניין

en: Add Building
he_IL: הוספת בניין

en: Add Building Category
he_IL: הוספת קטגוריה בניין

en: Add Category
he_IL: הוספת קטגוריה

en: Add Charges
he_IL: הוספת חיובים

en: Add Charges Email Template
he_IL: הוספת תבנית חיובים עבור דואר אלקטרוני

en: Add Charges Template
he_IL: הוספת תבנית חיובים

en: Add Charges Types
he_IL: הוספת סוגי חיובים

en: Add Complaint
he_IL: הוספת פנייה

en: Add Complaint Email Template
he_IL: הוספת תבנית דואר אלקטרוני

en: Add Complaint For Admin
he_IL: שליחת פנייה למנהל

en: Add Complaint For Admin Email Template
he_IL: הוסף תבנית אימייל לפנייה עבור מנהל

en: Add Complaint Template
he_IL: הוספת תבנית הפנייה

en: Add Compound
he_IL: הוספת מבנה

en: Add Designation
he_IL: להוסיף תוויות

en: Add Document
he_IL: הוספת מסמך

en: Add Event
he_IL: הוספת אירוע

en: Add Event Email Template
he_IL: הוסף תבנית דואר אלקטרוני לאירוע

en: Add Event Template
he_IL: הוספת תבנית לאירוע

en: Add Expense
he_IL: הוספת הוצאה

en: Add Expense Types
he_IL: הוספת סוגים של הוצאות

en: Add Facility
he_IL: הוספת מתקן

en: Add Gatekeeper
he_IL: הוספת נותן גישה

en: Add Image
he_IL: הוספת תמונה

en: Add Income
he_IL: הוסף הכנסה

en: Add Inventory
he_IL: הוספת פריט למלאי

en: Add Inventory Unit Category
he_IL: הוספת קטגורית מוצר למלאי

en: Add Invoice
he_IL: הוספת חשבונית

en: Add Member
he_IL: הוספת דייר

en: Add Message
he_IL: הוסף הודעה

en: Add More Entry
he_IL: הוספת כניסה נוספת

en: Add More Gate
he_IL: הוספת דלתות גישה נוספות

en: Add More Unit
he_IL: הוספת יחידות נוספות

en: Add New
he_IL: יצירת כלל חדש

en: Add New FAQ
he_IL: להוסיף FAQ חדש

en: Add New Photo Gallery
he_IL: להוסיף גלריה תמונה חדשה

en: Add New Rules
he_IL: הוספת כלל חדש

en: Add Notice
he_IL: להוסיף הערה

en: Add Notice Email Template
he_IL: הוסף הודעה דואר אלקטרוני תבנית

en: Add Notice Template
he_IL: הוספת תבנית להכרזה

en: Add Or Remove
he_IL: להוסיף או להסיר

en: Add Other User In system Template
he_IL: הוספת משתמשים אחרים לתבנית המערכת

en: Add Payment
he_IL: הוספת תשלום

en: Add Residential Unit
he_IL: הוספת נכס למבנה

en: Add Rule
he_IL: הוספת כלל

en: Add Service
he_IL: הוספת שירותים

en: Add Slot
he_IL: הוספת מקום חנייה

en: Add Staff Category
he_IL: הוספת קטגוריית עובדים

en: Add Staff Check-In
he_IL: הוסף צ'ק-אין של צוות

en: Add Staff Checkin
he_IL: להוסיף צוות צ'קיין

en: Add Staff Member
he_IL: הוספת עובד

en: Add Tax
he_IL: הוספת מס

en: Add Types
he_IL: הוספת סוגים

en: Add Unit Category
he_IL: הוספת קטגוריית יחידות

en: Add Visitor Request
he_IL: להוסיף בקשה מבקרים

en: Add visit Reason
he_IL: להוסיף סיבה לבקר

en: Address
he_IL: כתובת

en: Address Information
he_IL: פרטי מגורים

en: Administrator
he_IL: מנהל

en: All
he_IL: כל

en: All Accountants
he_IL: כל מנהלי החשבונות

en: All Committee Member
he_IL: כל חברי הוועד

en: All FAQ
he_IL: כל ה- FAQ

en: All Gatekeeper
he_IL: כל נותני הגישה

en: All Member
he_IL: כל הדיירים

en: All Members
he_IL: כל הדיירים

en: All Month
he_IL: כל החודש

en: All Staff Member
he_IL: כל העובדים

en: All User
he_IL: כל המשתמשים

en: All Users
he_IL: כל המשתמשים

en: Alloted Slots
he_IL: משבצות מוקצות

en: Allotted
he_IL: מוטל

en: Allotted Start to End Date
he_IL: תאריך ההתחלה עד הסוף

en: Allow Member To Multiple Units
he_IL: מותר לחברים ליחידות מרובות

en: Allow booking for multiple days
he_IL: אפשרות להזמנת מספר ימים

en: Already booking this facility Between this date.
he_IL: כבר הזמנת את המכשיר הזה בין התאריך הזה.

en: Already booking this facility Between this time.
he_IL: כבר הזמנת את המקום הזה בין הזמן הזה.

en: Alt . Mobile Number
he_IL: מספר טלפון נוסף

en: Alt Mobile Number
he_IL: מספר טלפון נוסף

en: Amount
he_IL: סכום

en: Amount After Discount
he_IL: סכום לאחר הנחה

en: Amount Charge
he_IL: סכום לחיוב

en: Announcement
he_IL: פרסום

en: Apartment Address
he_IL: כתובת דירה

en: Apartment Logo
he_IL: לוגו המבנה

en: Apartment Management
he_IL: ניהול מבנים

en: Apartment Management System
he_IL: ניהול מבנים

en: Apartment Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete housing society or neighborhood maintenance tasks. It has different user roles like Admin, Resident members, Gatekeeper and Accountant Users.
he_IL: מערכת ניהול דירות עבור Wordpress Plugin היא דרך אידיאלית לניהול משימות תחזוקה של בנייני מגורים או מבנים מסחריים. הגדרת תפקידי משתמשים שונים כגון מנהל, דיירים, ועד , נותני גישה ומנהלי חשבונות.

en: Apartment Name
he_IL: שם הדירה

en: Apartment Number
he_IL: מספר דירה

en: Apartment Type
he_IL: סוג דירה

en: Approve
he_IL: אישור

en: Approved
he_IL: אישור

en: Approved Facility Template
he_IL: תבנית מתקנים מאושרת

en: Approved Notice
he_IL: הודעה מאושרת

en: Approved Visitor Request Email Template
he_IL: בקשה מבקרים מאושרת דפוס דואר אלקטרוני

en: Approved Visitor Request Template
he_IL: תבנית בקשת המבקרים המאושרת

en: Apr
he_IL: אפר'

en: April
he_IL: אפריל

en: Are you sure want to delete this record?
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הרשומה הזו?

en: Are you sure you want to delete this record?
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הרשומה הזו?

en: Asset
he_IL: ציוד

en: Asset Category
he_IL: קטגוריית ציוד

en: Asset Cost
he_IL: עלות הציוד

en: Asset Details
he_IL: פרטים על הציוד

en: Asset Information
he_IL: מידע על הציוד

en: Asset List
he_IL: רשימת הנכסים

en: Asset Name
he_IL: שם הציוד

en: Asset No
he_IL: מק"ט

en: Asset Number
he_IL: מספר הנכסים

en: Asset inserted successfully
he_IL: ציוד הוזן בהצלחה

en: Asset updated successfully.
he_IL: הציוד עודכן בהצלחה.

en: Asset/ Inventory Tracker
he_IL: מעקב ציוד / מלאי

en: Assets
he_IL: נכסים

en: Assets & Inventory
he_IL: רשימת ציוד ומלאי

en: Assets / Inventory Tracker
he_IL: מעקב ציוד / מלאי

en: Assets Category
he_IL: בחירת קטגוריית הציוד

en: Assign Gate
he_IL: הגדרת שער

en: Assign Parking Slot Template
he_IL: תבנית הקצאת מקום חנייה

en: Assign Slot
he_IL: קישור חנייה לנכס

en: Assign Slot Details
he_IL: להגדיר את הפרטים של מקום החנייה

en: Assign Slot Email Template
he_IL: תגיות קשורות דואר אלקטרוני

en: Assign Slot Information
he_IL: פרטי החנייה

en: Assign Slot Link
he_IL: קישור להקצאת מקום חנייה

en: Assigned Gate
he_IL: שער מוקצה

en: Aug
he_IL: אוג'

en: August
he_IL: אוגוסט

en: Australian Dollar
he_IL: דולר אוסטרלי

en: Authentication Key
he_IL: מפתח אימות

en: Available
he_IL: זמין

en: Back to wp-admin
he_IL: בחזרה לממשק ניהול הוורדפרס

en: Badge ID
he_IL: מספר תג

en: Bank Details
he_IL: פרטים על בנק

en: Bank Name
he_IL: שם בנק

en: Bank Transfer
he_IL: העברה בנקאית

en: Bill Date
he_IL: תאריך חשבונית

en: Billing Period
he_IL: תקופת החשבון

en: Book For
he_IL: נרשם על שם

en: Book For Activity
he_IL: סוג פעילות

en: Booked
he_IL: נרשם

en: Booked User Name
he_IL: שמות משתמשים מחוברים

en: Booking Charge
he_IL: כרטיס ההזמנה

en: Booking Charges
he_IL: דמי הזמנה

en: Booking Date
he_IL: תאריך ההזמנה

en: Booking Facilities
he_IL: שיריון מתקנים

en: Booking Facility
he_IL: שיריון מתקן

en: Booking Facility Details
he_IL: פרטים על שיריון מתקנים

en: Booking For From Date
he_IL: ההזמנה לפי תאריך

en: Booking For From Time
he_IL: ההזמנה לפי זמן

en: Booking For To Date
he_IL: הזמנת עד כה

en: Booking For To Time
he_IL: הזמנת זמן

en: Booking Status
he_IL: מצב ההזמנה

en: Brazilian Real
he_IL: ברזילאי אמיתי

en: Building
he_IL: כניסה

en: Building Block
he_IL: בלוק בנייה

en: Building By Unit
he_IL: נכסים לפני כניסה

en: Building Category
he_IL: קטגוריית הבניין

en: Building Information
he_IL: בניית מידע

en: Building Member
he_IL: כניסה

en: Building Name
he_IL: שם הבניין

en: Building Units
he_IL: בניין יחידות

en: Building Units settings
he_IL: הגדרת יחידות המידה של המבנה

en: Building/Group
he_IL: בניין / קבוצה

en: By Date
he_IL: לפי תאריך

en: By Hour
he_IL: לפי שעה

en: COMPOUND:
he_IL: מבנה:

en: CSV
he_IL: Csv

en: Calendar
he_IL: לוח זמנים

en: Canadian Dollar
he_IL: דולר קנדה

en: Cancel
he_IL: לְבַטֵל

en: Card
he_IL: כַּרְטִיס

en: Care Taker
he_IL: מטפל בנכס

en: Cash
he_IL: מזומן

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category Name
he_IL: שם קטגוריה

en: Category:
he_IL: קטגוריה :

en: Charge Calculate By
he_IL: המחיר מחושב על ידי

en: Charge Calculate By
he_IL: המחיר מחושב על ידי

en: Charge Deleted successfully.
he_IL: המשלוח הושלם בהצלחה

en: Charge End Date
he_IL: תאריך סיום החיוב

en: Charge Per
he_IL: חיוב לפי

en: Charge Period
he_IL: תקופת התשלום

en: Charge Saved successfully.
he_IL: הצלחה הצלחה הצלחה

en: Charge Start Date
he_IL: תאריך תחילת החיוב

en: Charge Type
he_IL: סוג הטעינה

en: Charge Updated successfully.
he_IL: המשלוח מתעדכן בהצלחה.

en: Charges
he_IL: חיובים

en: Charges Amount
he_IL: סכום החיוב

en: Charges Entry Label
he_IL: תווית החיוב

en: Charges Information
he_IL: פרטי התשלום

en: Charges Name
he_IL: שם החיוב

en: Charges Payment
he_IL: דמי תשלום

en: Charges Types
he_IL: סוגי חיובים

en: Charges type
he_IL: סוג החיוב

en: Check In Date
he_IL: צ'ק אין בתאריך

en: Check In Time
he_IL: צ'ק אין בזמן

en: Check Out
he_IL: צ'ק אוט

en: Check Out Time
he_IL: צ'ק אוט זמן

en: Check in Time
he_IL: צ'ק אין בזמן

en: Check-In
he_IL: צ'ק אין

en: Check-In Date
he_IL: צ'ק אין בתאריך

en: Check-In Time
he_IL: זמן צ'קיין

en: Check-Out
he_IL: צ'ק-אוט

en: Check-Out Time
he_IL: זמן התשלום

en: Checked Out successfully
he_IL: בדקתי בהצלחה

en: Checkin
he_IL: צ'ק אין

en: Checkout
he_IL: תשלום

en: Cheque
he_IL: צ'ק

en: Choose Gate
he_IL: בחירת שער

en: City
he_IL: עיר

en: Clickatell
he_IL: קליקטל

en: Close
he_IL: סגירה

en: Close Complaint
he_IL: סגירת פנייה

en: Close Maintenance Request
he_IL: בקשה לתחזוקה קרובה

en: Close Request
he_IL: סגירת בקשה

en: Closed
he_IL: סגור

en: Comment
he_IL: הערות

en: Commercial
he_IL: מסחריות

en: Commercial Unit
he_IL: יחידה מסחרית

en: Commitee Member
he_IL: חבר הוועד

en: Committee Member
he_IL: חבר הוועד

en: Committee Members
he_IL: חברי הוועד

en: Complaint
he_IL: פניות

en: Complaint By
he_IL: פנייה על ידי

en: Complaint Deleted Successfully.
he_IL: פנייה נמחקה בהצלחה.

en: Complaint Description
he_IL: תוכן הפנייה

en: Complaint Details
he_IL: פרטים על פנייה

en: Complaint From
he_IL: הפנייה מ

en: Complaint Information
he_IL: פרטי הפנייה

en: Complaint Link
he_IL: קישור פנייה

en: Complaint Nature
he_IL: הפנייה הטבעית

en: Complaint Status
he_IL: מצב הפנייה

en: Complaint Title
he_IL: כותרת הפנייה

en: Complaint Updated Successfully.
he_IL: הפנייה עודכנה בהצלחה.

en: Complaint deleted successfully
he_IL: פנייה נמחקה בהצלחה

en: Complaint inserted successfully
he_IL: הפנייה הוזנה בהצלחה

en: Complaint inserted successfully.
he_IL: הפנייה הוזנה בהצלחה.

en: Complaint updated successfully.
he_IL: הפנייה עודכנה בהצלחה..

en: Complaints
he_IL: פניות

en: Compose
he_IL: כתיבה

en: Compound
he_IL: מבנה

en: Compound Details
he_IL: פרטי המבנה

en: Compound Units
he_IL: נכסים במבנה

en: Confirm Password
he_IL: אישור סיסמה

en: Contact Name
he_IL: שם איש קשר

en: Copyright ©2023 Mojoomla. All rights reserved.
he_IL: זכויות יוצרים ©2023 Mojoomla. כל הזכויות שמורות.

en: Corporate ID
he_IL: מספר ח.פ.

en: Count
he_IL: ספירה

en: Country
he_IL: ארץ

en: Country Code
he_IL: קוד מדינה

en: Created By
he_IL: נוצר על ידי

en: Created By:
he_IL: נוצר על ידי:

en: Created Date
he_IL: תאריך יצירה

en: Current Password
he_IL: הסיסמה הנוכחית

en: Current Password & New Password should not match.
he_IL: הסיסמה הנוכחית והסיסמה החדשה לא אמורות להתאים.

en: Czech Koruna
he_IL: הקורונה הצ'כית

en: Danish Krone
he_IL: מלכת דנמרק

en: Dashboard
he_IL: ממשק ניהול

en: Dashboard Card setting For Accountant
he_IL: הגדרת כרטיס לוח מחוונים עבור רואה חשבון

en: Dashboard Card setting For Gatekeeper
he_IL: הגדרת כרטיס לוח מחוונים לשומר סף

en: Dashboard Card setting For Members
he_IL: הגדרת כרטיס לוח המחוונים לחברים

en: Dashboard Card setting For Staff Members
he_IL: הגדרת כרטיס לוח המחוונים עבור חברי צוות

en: Datatable
he_IL: טבלת נתונים

en: Datatable Header Settings
he_IL: הגדרת כותרת נתונים

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date :
he_IL: תאריך :

en: Date :
he_IL: תאריך:

en: Date Format
he_IL: פורמט תאריך

en: Date Type
he_IL: סוג תאריך

en: Date of Birth
he_IL: תאריך לידה

en: Date of birth
he_IL: תאריך לידה

en: Day
he_IL: יְוֹם

en: Deactive Suggestion
he_IL: הצעה דיאקטיבית

en: Dec
he_IL: דצמ'

en: December
he_IL: דצמבר

en: December 12, 2017
he_IL: 12 בדצמבר 2017

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Delete Selected
he_IL: מחיקת השדות שסומנו

en: Description
he_IL: תיאור

en: Designation
he_IL: תפקיד

en: Designation Name
he_IL: שם המועמד

en: Discount Amount
he_IL: סכום הנחה

en: Discount Amount :
he_IL: סכום הנחה :

en: Do you really want to delete this record?
he_IL: האם אתה באמת רוצה למחוק את הרשומה הזו?

en: Do you want to add penalty?
he_IL: רוצים להוסיף עונש?

en: Document
he_IL: מסמך

en: Document Deleted Successfully.
he_IL: המסמך הוסר בהצלחה.

en: Document Information
he_IL: פרטי המסמך

en: Document Inserted Successfully.
he_IL: המסמך הוגש בהצלחה.

en: Document Submitted Date
he_IL: המסמך המוגש תאריך

en: Document Title
he_IL: כותרת המסמך

en: Document Updated Successfully.
he_IL: המסמך מתעדכן בהצלחה.

en: Document deleted successfully
he_IL: תיעוד שנמחק בהצלחה

en: Document inserted successfully
he_IL: המסמך הוגש בהצלחה

en: Document updated successfully.
he_IL: המסמך מתעדכן בהצלחה.

en: Documents
he_IL: מסמכים

en: Domain
he_IL: דומיין

en: Download
he_IL: הורדה

en: Due Amount
he_IL: סכום לחיוב

en: Due Amount :
he_IL: סכום לחיוב :

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Accountant
he_IL: עריכת מנהל חשבונות

en: Edit Asset
he_IL: עריכת ציוד

en: Edit Assets
he_IL: ערוך נכסים

en: Edit Assign Slot
he_IL: תגית: Edit assign slot

en: Edit Booking Facility
he_IL: בדיקת ההזמנה

en: Edit Charges
he_IL: תביעות העריכה

en: Edit Complaint
he_IL: עריכת התלונה

en: Edit Document
he_IL: עריכת מסמך

en: Edit Event
he_IL: עריכת אירוע

en: Edit Expense
he_IL: עריכת הוצאות

en: Edit FAQ
he_IL: ארכיון FAQ

en: Edit Facility
he_IL: עריכת מתקנים

en: Edit Gatekeeper
he_IL: עריכת נותן גישה

en: Edit Inventory
he_IL: עריכת המלאי

en: Edit Member
he_IL: עריכת דייר

en: Edit Notice
he_IL: ערוך הודעה

en: Edit Photo Gallery
he_IL: עריכת תמונות בגלרייה

en: Edit Residential Unit
he_IL: עריכת מבנה מגורים

en: Edit Rule
he_IL: עריכת כלל

en: Edit Rules
he_IL: עריכת כללים

en: Edit Service
he_IL: עריכת שירות

en: Edit Slot
he_IL: עדכון חנייה

en: Edit Staff Check-In
he_IL: ערוך צ'ק-אין של צוות

en: Edit Staff Checkin
he_IL: בדיקת צוות

en: Edit Staff Member
he_IL: עריכת עובד

en: Edit Tax
he_IL: עריכת מיסוי

en: Edit Visitor Request
he_IL: הגדרת בקשת המבקרים

en: Email
he_IL: דואר אלקטרוני

en: Email Already in use
he_IL: דואר אלקטרוני כבר בשימוש

en: Email ID
he_IL: דואר אלקטרוני

en: Email Subject
he_IL: נושא הדואר האלקטרוני

en: Email Template
he_IL: תבנית דוא"ל

en: Email Templates
he_IL: תבניות דואר אלקטרוני

en: Email Updated successfully
he_IL: הדואר האלקטרוני מתעדכן בהצלחה

en: Email id Already Exist.
he_IL: מזהה דוא"ל כבר קיים.

en: Email is not valid
he_IL: הדואר האלקטרוני אינו תקין

en: Emailid Already Exist.
he_IL: אימייל כבר קיים.

en: Employee
he_IL: עובד

en: Enable
he_IL: מאופשר

en: Enable Charges
he_IL: הפעלת חיובים

en: Enable Mail Notifications
he_IL: הפעלת הודעות דואר

en: Enable Sandbox
he_IL: אפשרות Sandbox

en: End Date
he_IL: תאריך סיום

en: End Time
he_IL: זמן סיום

en: End Time should be greater than Start Time
he_IL: שעת הסיום צריכה להיות גדולה מזמן ההתחלה

en: End Time*
he_IL: שעת סיום*

en: Enter New password.
he_IL: הקלד סיסמה חדשה.

en: Enter correct current password.
he_IL: הקלד את הסיסמה הנוכחית הנכונה

en: Enter email subject
he_IL: הזן את נושא המייל

en: Entry
he_IL: כניסה

en: Envato License key
he_IL: מפתח רישיון Envato

en: Euro
he_IL: יורו

en: Event
he_IL: אירועים

en: Event Approved successfully.
he_IL: האירוע אושר בהצלחה.

en: Event Description
he_IL: תיאור האירוע

en: Event Detail
he_IL: אירוע פרטים

en: Event Details
he_IL: פרטי האירוע

en: Event End Date
he_IL: תאריך סיום האירוע

en: Event End Time
he_IL: זמן סיום אירוע

en: Event Information
he_IL: פרטי אירוע

en: Event Link
he_IL: קישור אירוע

en: Event Start Date
he_IL: תאריך התחלת האירוע

en: Event Start Time
he_IL: שעת התחלת האירוע

en: Event Title
he_IL: כותרת אירוע

en: Event deleted successfully
he_IL: האירוע בוטל בהצלחה

en: Event inserted successfully
he_IL: האירוע הושק בהצלחה

en: Event inserted successfully but display After Admin Approved
he_IL: האירוע הוכנס בהצלחה אך הצג לאחר אישור המנהל

en: Event inserted successfully.
he_IL: המועצה הצליחה להצטרף.

en: Event updated successfully.
he_IL: האירוע מתעדכן בהצלחה.

en: Expense
he_IL: הוצאות

en: Expense Deleted successfully.
he_IL: ההוצאות נמחקו בהצלחה.

en: Expense Entries
he_IL: עלויות הכניסה

en: Expense Information
he_IL: מידע על ההוצאה

en: Expense List
he_IL: רשימת הוצאות

en: Expense Report
he_IL: דו"ח על הוצאות

en: Expense Report By Month
he_IL: דו"ח הוצאות לפי חודש

en: Expense Saved successfully.
he_IL: ההוצאות נשמרו בהצלחה

en: Expense Type
he_IL: סוג ההוצאות

en: Expense Types
he_IL: סוגי הוצאות

en: Expense Updated successfully.
he_IL: ההוצאות מתעדכנות בהצלחה.

en: Expense type
he_IL: סוג ההוצאות

en: Export CSV
he_IL: ייצוא Csv

en: FAQ
he_IL: שאלות ותשובות

en: Facilities
he_IL: מתקנים

en: Facility
he_IL: מתקנים

en: Facility Approved Email Template
he_IL: תבנית דואר אלקטרוני מאושרת

en: Facility Booking
he_IL: הזמנת מתקנים

en: Facility Booking Approved Successfully.
he_IL: ההזמנה של הארגון אושרה בהצלחה.

en: Facility Booking Email Template
he_IL: הזמנת תבנית דואר אלקטרוני

en: Facility Booking Successfully.
he_IL: ההזדמנות להזמין בהצלחה

en: Facility Booking Template For Admin
he_IL: תבנית ההזמנה עבור Admin

en: Facility Booking Template For Member
he_IL: הזמנת תבנית עבור חברים

en: Facility Booking Updated Successfully.
he_IL: ההזמנה מתעדכנת בהצלחה.

en: Facility Booking Updated successfully
he_IL: ההזמנה מתעדכנת בהצלחה

en: Facility Booking successfully
he_IL: ההזמנה בהצלחה

en: Facility Charge
he_IL: מכשיר תשלום

en: Facility Deleted Successfully.
he_IL: המכשיר נמחק בהצלחה.

en: Facility Details
he_IL: פרטים על המכשיר

en: Facility Information
he_IL: מידע על המתקן

en: Facility Inserted Successfully.
he_IL: המכשיר הושק בהצלחה.

en: Facility Link
he_IL: קישור מתקנים

en: Facility Name
he_IL: שם המקום

en: Facility Updated Successfully.
he_IL: התוכנה מתעדכנת בהצלחה.

en: Facility deleted successfully
he_IL: המכשיר נמחק בהצלחה

en: Facility inserted successfully
he_IL: המכשיר הושק בהצלחה

en: Facility updated successfully.
he_IL: התוכנה מתעדכנת בהצלחה.

en: Family Information
he_IL: מידע משפחתי

en: Family Member
he_IL: בן משפחה

en: Family Type
he_IL: סוג משפחה

en: Feb
he_IL: פבר'

en: February
he_IL: פברואר

en: Female
he_IL: אישה

en: Finance payment
he_IL: תשלום מימון

en: Finance/Payment
he_IL: פיננסים / תשלום

en: First
he_IL: ראשונה

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Fix Charge
he_IL: תיקון חיוב

en: Footer Description
he_IL: תוכן חלק תחתון

en: Footer Setting
he_IL: הגדרת חלק תחתון

en: For entry
he_IL: עבור כניסה

en: For exit
he_IL: על היציאה

en: Four Wheeler
he_IL: ארבעה גלגלים

en: From
he_IL: מתוך

en: From (
he_IL: מתוך (

en: From :
he_IL: מתוך :

en: From:
he_IL: מתוך :

en: Fully Paid
he_IL: שולם במלואו

en: GATE:
he_IL: דלתות :

en: GENERAL
he_IL: כללי

en: GST Number
he_IL: מספר איש קשר

en: GST Number / Vat Number / Tax number
he_IL: מספר עוסק / מספר ח.פ.

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: Gate
he_IL: מיקום הכניסה

en: Gate Name
he_IL: שם הדלת

en: Gate inserted successfully
he_IL: השער הושק בהצלחה

en: Gate updated successfully.
he_IL: השער מתעדכן בהצלחה.

en: Gatekeeper
he_IL: נותני גישה

en: Gatekeeper Access Right
he_IL: הרשאות נותן גישה

en: Gatekeeper Deleted Successfully.
he_IL: נותן גישה נמחק בהצלחה.

en: Gatekeeper Information
he_IL: מידע על נותן הגישה

en: Gatekeeper Inserted Successfully.
he_IL: נותן גישה הוזן בהצלחה.

en: Gatekeeper Updated Successfully.
he_IL: נותן גישה עודכן בהצלחה.

en: Gatekeeper deleted successfully
he_IL: נותן גישה נמחק בהצלחה

en: Gatekeeper inserted successfully.
he_IL: נותן גישה הוזן בהצלחה.

en: Gatekeeper updated successfully.
he_IL: נותן גישה עודכן בהצלחה.

en: Gender
he_IL: מין

en: General Setting
he_IL: הגדרות כלליות

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Generate Invoice Email Template
he_IL: יצירת תבנית דואר אלקטרוני עבור חשבונית

en: Generate Invoice Template
he_IL: יצירת תבנית עבור חשבונית

en: Ghana
he_IL: גאנה

en: Go
he_IL: להמשיך

en: Grand Total :
he_IL: סכום כולל :

en: Graph
he_IL: גרפיקה

en: Group
he_IL: קבוצה

en: Guatemalan Quetzal
he_IL: גואטמלה Quetzal

en: Half Yearly
he_IL: חצי שנה

en: Header
he_IL: כותרת

en: Hong Kong Dollar
he_IL: דולר הונג קונג

en: Hour
he_IL: שעון

en: Hungarian Forint
he_IL: פורנט הונגרי

en: I Half
he_IL: אני חצי

en: ID Number
he_IL: מספר ת.ז.

en: IFSC Code
he_IL: מספר סניף

en: II Half
he_IL: מחצית

en: INVOICE
he_IL: חשבונית

en: Id
he_IL: מספר מזהה

en: Id Number
he_IL: מספר ת.ז.

en: If you want to generate recurring invoices every month until the charge end date. so Please enable checkbox.
he_IL: אם ברצונך ליצור חשבונות חוזרים כל חודש עד תאריך סיום התשלום. אנא סמנ/י את הצ'ק בוקס מימין.

en: If your operator supports multiple routes then give one route name. Eg: route=1 for promotional, route=4 for transactional SMS.
he_IL: אם המפעיל שלך תומך במספר מסלולים, תן שם מסלול אחד. לדוגמה: מסלול=1 לקידום מכירות, מסלול=4 ל-SMS עסקה.

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image URL
he_IL: כתובת תמונה

en: Import CSV
he_IL: ייבוא Csv

en: Import Data
he_IL: ייבוא נתונים

en: Import User CSV Successfully Uploaded.
he_IL: המשתמש המוביל Csv הועלה בהצלחה.

en: Inbox
he_IL: תיבת הדואר הנכנס

en: Income
he_IL: הכנסה

en: Income & Expense
he_IL: הכנסה & הוצאות

en: Income & Expense Graph
he_IL: גרף הכנסות והוצאות

en: Income & Expense Report
he_IL: דו"ח הכנסות & הוצאות

en: Income List
he_IL: רשימת הכנסות

en: Income Report
he_IL: דו"ח הכנסה

en: Income-Expense Report
he_IL: דו"ח ההכנסה וההוצאות

en: Indian Rupee
he_IL: רופי הודו

en: Individual
he_IL: דירה

en: Indonesian rupiah
he_IL: רוביה אינדונזית

en: Inventory
he_IL: רשימת מלאי

en: Inventory Category
he_IL: הוספת קטגוריית מלאי

en: Inventory Category Name
he_IL: שם קטגוריית מלאי

en: Inventory Details
he_IL: פרטי המלאי

en: Inventory Information
he_IL: מידע המצאה

en: Inventory List
he_IL: רשימת המציאות

en: Inventory Name
he_IL: שם המצאה

en: Inventory inserted successfully
he_IL: ה-Inventory נכלל בהצלחה

en: Inventory updated successfully.
he_IL: המגזין מתעדכן בהצלחה.

en: Invoice
he_IL: חשבונית

en: Invoice Deleted successfully.
he_IL: החשבונית נמחקת בהצלחה.

en: Invoice Entries
he_IL: חשבוניות נכנסות

en: Invoice No
he_IL: מס' חשבונית

en: Invoice No.
he_IL: מס' חשבונית

en: Invoice Number
he_IL: מספר החשבונית

en: Invoice Option
he_IL: אפשרויות חשבונאות

en: Invoice Payment
he_IL: תשלום חשבונית

en: Invoice Payment Receipt
he_IL: קבלת החשבונית

en: Invoice Prefix
he_IL: חשבוניות Prefix

en: Invoice Setting
he_IL: הגדרת חשבונית

en: Invoice penalty Settings
he_IL: פסק דין חשבונאות

en: Invoices
he_IL: חשבונות

en: Israeli New Sheqel
he_IL: שקל חדש

en: Jan
he_IL: ג'אן

en: January
he_IL: ינואר

en: Japanese Yen
he_IL: ין יפני

en: Jul
he_IL: יול'

en: July
he_IL: יולי

en: Jun
he_IL: יונ'

en: June
he_IL: יוני

en: Kenyan shilling
he_IL: קניה Shilling

en: Last
he_IL: האחרונה

en: Last 12 Months
he_IL: 12 חודשים האחרונים

en: Last 3 Months
he_IL: 3 החודשים האחרונים

en: Last 6 Months
he_IL: 6 החודשים האחרונים

en: Last Month
he_IL: בחודש שעבר

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Last Week
he_IL: בשבוע האחרון

en: Last Year
he_IL: בשנה שעברה

en: Lease Agreement
he_IL: הסכם השכירות

en: Licence Settings
he_IL: הגדרות רישיון

en: License Information
he_IL: פרטי רישיון

en: License Setting
he_IL: הגדרת רישיון

en: Loading...
he_IL: טעינה...

en: Log In
he_IL: התחברות

en: Log Out
he_IL: התנתקות

en: Login Link
he_IL: קישור התחברות

en: Login Page
he_IL: דף התחברות

en: Login Page Link
he_IL: קישור לדף התחברות

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
he_IL: כניסה נכשלה: נכנסת שם משתמש או סיסמה לא נכונה, אנא נסה שוב.

en: Logout
he_IL: התנתקות

en: Mail Templates
he_IL: תבניות דואר

en: Maintenance
he_IL: תחזוקה

en: Maintenance Charges
he_IL: תשלום ועד

en: Maintenance Request
he_IL: בקשה לתחזוקה

en: Malaysian Ringgit
he_IL: רינג'יט מלזיה

en: Male
he_IL: זכר

en: Manage Gate
he_IL: ניהול שער

en: Manage Gates
he_IL: ניהול כניסות המבנה

en: Manage Gates Information
he_IL: ניהול מידע על כניסות המבנה

en: Management Access Right
he_IL: זכות גישה לניהול

en: Mar
he_IL: מרץ

en: March
he_IL: מרץ

en: Max. 160 Character
he_IL: מקסימום 160 תווים

en: May
he_IL: מאי

en: Measurement
he_IL: מדידה

en: Measurement Charge
he_IL: חיוב יחסי

en: Member
he_IL: דייר

en: Member Access Right
he_IL: הרשאות גישה לדייר

en: Member Active Successfully
he_IL: דייר אושר בהצלחה

en: Member Approval
he_IL: אישור דייר

en: Member Approval Setting
he_IL: הגדרות אישור דיירים

en: Member Approved by Admin Template
he_IL: דייר מאושר על ידי admin template

en: Member Become committee Template
he_IL: תבנית הפיכת דייר לחבר וועד

en: Member Become from committee member
he_IL: חבר הוועדה הופך לחבר

en: Member By Building
he_IL: חבר לפי בניין

en: Member By Building Report
he_IL: דוח חבר לפי בניין

en: Member Category
he_IL: קטגוריית חברים

en: Member Category Name
he_IL: שם קטגוריית חבר

en: Member Deleted Successfully.
he_IL: דייר נמחק בהצלחה.

en: Member Details
he_IL: פרטי הדייר

en: Member History
he_IL: היסטוריה של הדייר

en: Member ID Proof-1
he_IL: צילום תעודה מזהה

en: Member Image
he_IL: תמונה של הדייר

en: Member Information
he_IL: מידע על הדייר

en: Member Inserted Successfully.
he_IL: המועצה הצליחה להצטרף.

en: Member Name
he_IL: שם דייר

en: Member Registration
he_IL: רישום דייר

en: Member Removed from committee member
he_IL: חברי הוועדה מוחזקים מחברי הוועדה

en: Member Type
he_IL: סוג הדייר

en: Member Updated Successfully.
he_IL: הדייר עודכן בהצלחה.

en: Member in Building
he_IL: דייר בבניין

en: Member inserted successfully
he_IL: דייר הועבר בהצלחה

en: Member updated successfully.
he_IL: הדייר עודכן בהצלחה.

en: Members
he_IL: דיירים

en: Members By Building
he_IL: חברים על ידי בניין

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Message
he_IL: הודעות

en: Message Comment
he_IL: תוכן ההודעה

en: Message Content
he_IL: הודעה תוכן

en: Message Details
he_IL: הודעות פרטים

en: Message For
he_IL: הודעה עבור

en: Message Link
he_IL: הודעה קישור

en: Message Received Template
he_IL: הודעה מקבלת תבנית

en: Message Sent Successfully!
he_IL: הודעה שנשלחה בהצלחה!

en: Message To
he_IL: הודעה ל

en: Message deleted successfully
he_IL: הודעה שנמחקת בהצלחה

en: Message sent successfully
he_IL: הודעה שנשלחה בהצלחה

en: Messages
he_IL: הודעות

en: Mexican Peso
he_IL: פיסו מקסיקני

en: Middle Name
he_IL: שם אמצעי

en: Mobile No.
he_IL: מס' טלפון נייד

en: Mobile Number
he_IL: מספר טלפון נייד

en: Month
he_IL: חודש

en: Monthly
he_IL: חודשי

en: Must be enter percentage value like 5
he_IL: יש להוסיף ערך אחוז כמו 5

en: My Profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: Name
he_IL: שם

en: Name & Email ID
he_IL: שם וכתובת דואר אלקטרוני

en: Name Of Admin
he_IL: שם המנהל

en: Name Of Apartment
he_IL: שם הדירה

en: Name Of Receiver
he_IL: שם המועמד

en: Name Of Sender
he_IL: שם השולח

en: Name of Member
he_IL: שם הדייר

en: Nature
he_IL: סוג

en: Nature:
he_IL: הטבע :

en: Net Profit
he_IL: רווח נקי

en: New Password
he_IL: הסיסמה החדשה

en: New Zealand Dollar
he_IL: דולר ניו זילנד

en: New password and Confirm password does not match.
he_IL: סיסמה חדשה ואשר סיסמה אינן תואמות.

en: Next
he_IL: הבא

en: Nigerian Naira
he_IL: ניגריה Naira

en: No
he_IL: לא

en: No Any Gates.
he_IL: אין כניסות

en: No Document
he_IL: אין מסמך

en: No FAQ found
he_IL: לא נמצאו FAQ

en: No FAQ found in Trash
he_IL: לא נמצאו שאלות ותשובות באשפה

en: No Photo Gallery found
he_IL: לא נמצאו גלריות תמונות

en: No Photo Gallery found in Trash
he_IL: אין גלריית תמונות שנמצאה בזיתים

en: No Records Found !
he_IL: לא נמצאו רשומות!

en: No Title
he_IL: ללא כותרת

en: No data available in table
he_IL: אין נתונים זמינים בטבלה

en: No matching records found
he_IL: לא נמצאו רשומות מתאימות

en: No rules found
he_IL: לא נמצאו כללים

en: No rules found in Trash
he_IL: לא נמצאו כללים באשפה

en: No.
he_IL: לא.

en: No. of Amount
he_IL: מס' כמות

en: Norwegian Krone
he_IL: מלכה נורווגית

en: Not Approved
he_IL: לא מאושרת

en: NotApproved Notice
he_IL: הודעה לא מאושרת

en: Notes
he_IL: הערות

en: Notice
he_IL: הכרזה

en: Notice & Event Approved by admin
he_IL: הודעה & אירוע מאושר על ידי admin

en: Notice And Event
he_IL: הודעות ואירועים

en: Notice Approved successfully
he_IL: הודעה מאושרת בהצלחה

en: Notice Category
he_IL: קטגוריית הכרזה

en: Notice Content
he_IL: הערה תוכן

en: Notice Details
he_IL: הודעה לפרטים

en: Notice End Date
he_IL: תאריך סיום ההודעה

en: Notice Information
he_IL: פרטי ההודעה

en: Notice Link
he_IL: הודעה קישור

en: Notice Start Date
he_IL: תאריך התחלה של ההודעה

en: Notice Title
he_IL: כותרת ההודעה

en: Notice Title:
he_IL: כותרת הערה:

en: Notice Type
he_IL: סוג ההודעה

en: Notice Type:
he_IL: סוג ההודעה:

en: Notice Valid Date
he_IL: הודעה בתוקף עד תאריך

en: Notice deleted successfully
he_IL: הודעה שנמחקת בהצלחה

en: Notice inserted successfully
he_IL: הודעה שנשלחה בהצלחה

en: Notice inserted successfully but display After Admin Approved
he_IL: הודעה נכנסת בהצלחה אך מופיעה לאחר אישור מנהל

en: Notice inserted successfully.
he_IL: ההודעה הוגשה בהצלחה.

en: Notice updated successfully.
he_IL: הודעה מתעדכנת בהצלחה.

en: Notices
he_IL: הכרזות

en: Notification
he_IL: התראות

en: Nov
he_IL: נוב'

en: November
he_IL: נובמבר

en: Number Of Member
he_IL: מספר הדיירים

en: Number Of Members By Building
he_IL: מספר הדיירים לפי בניין

en: Number Of Unit
he_IL: מספר יחידות

en: Occupied
he_IL: מעצרים

en: Occupied By
he_IL: נרשם על ידי

en: Occupied Date
he_IL: תאריך הרישום

en: Occupied From Date
he_IL: נרשם בתאריך

en: Occupied History
he_IL: היסטוריה כבושה

en: Occupied Information
he_IL: פרטי מחזיק הנכס

en: Occupied To Date
he_IL: מעורב עד היום

en: Occupied Units
he_IL: יחידות תפוסות

en: Oct
he_IL: אוק'

en: October
he_IL: אוֹקְטוֹבֶּר

en: Office
he_IL: מִשׂרָד

en: Official Phone Number
he_IL: מספר טלפון רשמי

en: On Hold
he_IL: בהשהייה

en: On Hold Complaint
he_IL: השהיית הפנייה

en: On Hold Maintenance Request
he_IL: בקשה לתחזוקה

en: On Hold Request
he_IL: על בקשה לתמיכה

en: On Hold Suggestion
he_IL: להשאיר הצעה

en: One Member
he_IL: דייר בודד

en: One Time
he_IL: פעם אחת

en: Only CSV file are allow.
he_IL: רק קובץ Csv מותר.

en: Only jpg,jpeg,png File allowed
he_IL: רק Jpg, Jpeg, PNG קובץ מותר

en: Open
he_IL: פתיחה

en: Open Complaint
he_IL: פתיחת פנייה

en: Open Maintenance Request
he_IL: פתיחת בקשה לתחזוקה

en: Open Request
he_IL: בקשה פתוחה

en: Open Suggestion
he_IL: פתח את ההצעה

en: Other
he_IL: אחר

en: Other Document
he_IL: מסמכים אחרים

en: Other Information
he_IL: מידע נוסף

en: Other Logo(Invoice, Mail)
he_IL: לוגו אחר (חשבונית, דואר)

en: OwnData
he_IL: גישה לנתונים

en: Owner
he_IL: בעלים שמשכיר

en: Owner Family
he_IL: בעלי הנכס

en: Owner's Information
he_IL: מידע הבעלים

en: Paid
he_IL: שולם

en: Paid Amount
he_IL: סכום תשלום

en: Paid Amount :
he_IL: סכום תשלום :

en: Paid Invoice Email Template
he_IL: דואר אלקטרוני דואר אלקטרוני דואר אלקטרוני

en: Paid Invoice Template
he_IL: דוגמאות חשבוניות

en: Parent Item:
he_IL: פריט ההורים :

en: Parking Management
he_IL: ניהול חניות

en: Parking Manager
he_IL: אחראי חנייה

en: Parking Slots
he_IL: חריצי חניה

en: Partially Paid
he_IL: שולם חלקית

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Payment By
he_IL: תשלום על ידי

en: Payment Date
he_IL: תאריך תשלום

en: Payment History
he_IL: היסטוריית תשלומים

en: Payment Link
he_IL: קישור תשלום

en: Payment Method
he_IL: שיטת התשלום

en: Payment Report
he_IL: דוח תשלום

en: Payment Status
he_IL: מצב התשלום

en: Payment Successfully.
he_IL: תשלום בהצלחה.

en: Payment Type
he_IL: סוג תשלום

en: Payments Status
he_IL: מצב תשלומים

en: Paypal Email Id
he_IL: PayPal E-mail ID

en: Paypal Setting
he_IL: הגדרות פייפאל

en: Penalty Charge %
he_IL: אחוז העונשין

en: Penalty Days
he_IL: ימי עונש

en: Pending
he_IL: ממתין ל

en: Period
he_IL: תקופות

en: Philippine Peso
he_IL: פיליפינים פיסו

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Photo
he_IL: תמונה

en: Photo Gallery
he_IL: גלריית תמונות

en: Please Add Paid Amount.
he_IL: נא הוסף סכום בתשלום.

en: Please Enter the Visitor Name.
he_IL: נא להזין את שם המבקר.

en: Please Enter the Visitor's Name.
he_IL: אנא הקלד את שם המבקר.

en: Please Select Atleast One Image.
he_IL: אנא בחר עד תמונה אחת.

en: Please Select Atleast One Record
he_IL: אנא בחר רשומה אחת לפחות

en: Please Select Gate.
he_IL: בבקשה בחר את הדלת.

en: Please select at least one record.
he_IL: אנא בחר לפחות רשימה אחת.

en: Please select atleast one users to reply
he_IL: אנא בחר מקסימום אחד המשתמשים כדי לענות

en: Polish Zloty
he_IL: שוודיה Zloty

[ctx: Post Type General Name]
en: FAQ
he_IL: שאלות ותשובות

[ctx: Post Type General Name]
en: Photo Gallery
he_IL: גלריית תמונות

[ctx: Post Type General Name]
en: Society Rules
he_IL: תקנון האתר

[ctx: Post Type Singular Name]
en: FAQ
he_IL: שאלות ותשובות

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Photo Gallery
he_IL: גלריית תמונות

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Society Rules
he_IL: תקנון האתר

en: Pound Sterling
he_IL: פאונד סטרילינג

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Print
he_IL: הדפסה

en: Print Detail
he_IL: הדפס פירוט

en: Print Details
he_IL: הדפסה פרטים

en: Print Payment Receipt
he_IL: הדפס קבלה על תשלום

en: Problems with user
he_IL: בעיות עם המשתמשים

en: Processing
he_IL: בתהליך

en: Processing...
he_IL: בתהליך...

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Profile Updated Successfully.
he_IL: הפרופיל עודכן בהצלחה.

en: Proposal
he_IL: הצעה

en: Provider
he_IL: ספקים

en: Purchase Date
he_IL: תאריך רכישה

en: Qualification
he_IL: מיומנות

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Quarter I
he_IL: הרבעון I

en: Quarter II
he_IL: הרבעון השני

en: Quarter III
he_IL: הרבעון השלישי

en: Quarter IV
he_IL: הרבעון הרביעי

en: Quarterly
he_IL: רבעון

en: Qulification
he_IL: קלאסיקה

en: REASON FOR VISIT:
he_IL: סיבה לביקור:

en: Reason For Visit
he_IL: סיבה לביקור

en: Reason Name
he_IL: שם הסיבה

en: Receiver
he_IL: מקבל

en: Record Updated Successfully.
he_IL: הרשומה עודכנה בהצלחה.

en: Record deleted successfully
he_IL: תיעוד שנמחק בהצלחה

en: Record inserted successfully
he_IL: שיא הועבר בהצלחה

en: Record updated successfully
he_IL: הנתונים עודכנו בהצלחה

en: Record updated successfully.
he_IL: הרשומה עודכנה בהצלחה.

en: Records Not Found
he_IL: רשומות לא נמצאו

en: Records not found.
he_IL: לא נמצאו רשומות.

en: Registration Email Template
he_IL: תבנית הרשמה דואר האלקטרוני

en: Remember Me
he_IL: זכור אותי

en: Remove
he_IL: הסרה

en: Reply
he_IL: התשובה

en: Reply By :
he_IL: תשובה על ידי:

en: Reply By :
he_IL: תשובה על ידי:

en: Reply To :
he_IL: תשובה ל :

en: Reply To :
he_IL: תשובה ל :

en: Report
he_IL: דו"חות

en: Report Complaint
he_IL: דווח על תלונה

en: Reports
he_IL: דיווחים

en: Request
he_IL: בקשה

en: Request deleted successfully
he_IL: בקשה שנמחקת בהצלחה

en: Required form field is missing
he_IL: שדה הצורה הנדרשת נעלם

en: Residential
he_IL: תושבים

en: Residential Unit
he_IL: נכסים במבנה

en: Residential Unit
he_IL: נכסים במבנה

en: Residential Unit Deleted Successfully.
he_IL: יחידת מגורים נמחקת בהצלחה.

en: Residential Unit Information
he_IL: מידע על יחידת מגורים

en: Residential Unit Inserted Successfully.
he_IL: יחידת מגורים הושקה בהצלחה.

en: Residential Unit Updated Successfully.
he_IL: יחידת המגורים עודכנה בהצלחה.

en: Residential Unit inserted successfully
he_IL: יחידת מגורים הושקה בהצלחה

en: Residential Unit updated successfully.
he_IL: יחידת מגורים מתעדכנת בהצלחה.

en: Resolution
he_IL: החלטה

en: Reson For Visit
he_IL: סיבת הביקור

en: Route
he_IL: מַסלוּל

en: Rules
he_IL: כללים

en: SAVE
he_IL: להציל

en: SMS SETTING INFORMATION
he_IL: מידע על הגדרת SMS

en: SMS Setting
he_IL: הגדרת SMS

en: SMS Setting Information
he_IL: מידע על הגדרות SMS

en: SMS Settings Updated Successfully.
he_IL: הגדרות SMS עודכנו בהצלחה.

en: SMS Text
he_IL: טקסט הSMS

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save Charges
he_IL: שמירת החיובים

en: Save Charges & Create Invoice
he_IL: שמירת החיובים ויצירת חשבונית

en: Save Charges & Update Invoice
he_IL: שמירת החיובים ועדכון החשבונית

en: Save Complaint
he_IL: שמור תלונה

en: Save Facility
he_IL: שמירת המתקן

en: Save Service
he_IL: הצלחה שירות

en: Save Tax
he_IL: שמירת המס

en: Schedule Complaint
he_IL: לוח זמנים התלונות

en: Schedule Maintenance Request
he_IL: לוח זמנים בקשה לשמירה

en: Schedule Request
he_IL: לוח זמנים בקשה

en: Schedule Suggestion
he_IL: לוח זמנים הצעה

en: Scheduled
he_IL: לוח זמנים

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search FAQ
he_IL: חיפוש FAQ

en: Search Photo Gallery
he_IL: חיפוש תמונות גלריה

en: Search Rules
he_IL: חיפוש כללים

en: Search for Users...
he_IL: מחפשים משתמשים...

en: Search...
he_IL: חיפוש...

en: Select
he_IL: בחר

en: Select A Facility To Book
he_IL: בחר מתקן להזמנה

en: Select Activity
he_IL: בחירת הפעילות

en: Select All
he_IL: בחר/י הכל

en: Select Apartment Type
he_IL: בחר את סוג הדירה

en: Select Asset Category
he_IL: בחר קטגוריה נכסים

en: Select Building
he_IL: בחר כניסה

en: Select CSV File
he_IL: בחר קובץ CSV

en: Select Category
he_IL: בחירת קטגוריה

en: Select Compound
he_IL: בחירת מבנה

en: Select Country
he_IL: בחר מדינה

en: Select Currency
he_IL: בחירת מטבע

en: Select Date Format
he_IL: בחר פורמט תאריך

en: Select Designation
he_IL: בחר את הנקודה

en: Select Expense Type
he_IL: בחר את סוג ההוצאות

en: Select Facility
he_IL: בחר את המתקן

en: Select Facility Category
he_IL: בחר קטגוריית מתקנים

en: Select Facility To Book
he_IL: בחר את האפשרות להזמין

en: Select Family Type
he_IL: בחר סוג משפחה

en: Select Image
he_IL: בחר תמונה

en: Select Inventory Category
he_IL: בחירת קטגוריית מלאי

en: Select Invoice Option
he_IL: בחר אפשרות חשבונית

en: Select Login Page
he_IL: בחירת דף התחברות

en: Select Member
he_IL: בחר דייר

en: Select Member Type
he_IL: בחר את סוג הדייר

en: Select Message Service
he_IL: בחר שירות הודעות

en: Select Occupied By
he_IL: בחירת תפוסה על ידי

en: Select Profile
he_IL: בחר קובץ Csv

en: Select Profile Picture
he_IL: בחר תמונת פרופיל

en: Select Reason
he_IL: בחר סיבה

en: Select Slot
he_IL: בחר את המקום

en: Select Staff Category
he_IL: בחר קטגורית עובדים

en: Select Staff Member
he_IL: בחירת עובד

en: Select Tax
he_IL: בחירת מס

en: Select Unit
he_IL: בחירת יחידה

en: Select Unit Category
he_IL: בחירת סוג הנכס

en: Select Unit Name
he_IL: בחירת יחידה

en: Select all
he_IL: בחר/י הכל

en: Select user to reply
he_IL: בחר את המשתמש כדי לענות

en: Select users to reply
he_IL: בחר את המשתמשים כדי לענות

en: Send
he_IL: שליחה

en: Send Mail To Accountant
he_IL: שלח דואר לרואה חשבון

en: Send Mail To Gatekeeper
he_IL: שלח דואר לשומר הסף

en: Send Mail To Member
he_IL: שלח דואר לחבר

en: Send Mail To Staff Member
he_IL: שלח דואר לחבר הצוות

en: Send Message
he_IL: שליחת הודעה

en: Send SMS
he_IL: שליחת SMS

en: Sender
he_IL: שולח

en: Sender Name
he_IL: שם השולח

en: SenderID
he_IL: מספר זהות השולח

en: Sent
he_IL: נשלח

en: Sep
he_IL: ספט'

en: September
he_IL: ספטמבר

en: Service
he_IL: שירות

en: Service Details
he_IL: פרטים שירות

en: Service Information
he_IL: פרטי השירות

en: Service Name
he_IL: שם השירות

en: Service Provider
he_IL: ספק שירות

en: Service Provider Name
he_IL: שם ספקי השירות

en: Service deleted successfully
he_IL: שירות בוטל בהצלחה

en: Service inserted successfully
he_IL: השירות הושלם בהצלחה

en: Service updated successfully.
he_IL: השירות מתעדכן בהצלחה.

en: Services
he_IL: שירותים

en: Services & Facility
he_IL: שירותים ומתקנים במבנה

en: Setup Wizard
he_IL: אשף התקנה

en: Show
he_IL: הופעה

en: Show on calendar
he_IL: הצג בלוח השנה

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
he_IL: הצג 0 עד 0 מתוך 0 כניסות

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
he_IL: מציג _START_ מ- _END_ עד: _TOTAL_ רשומות

en: Singapore Dollar
he_IL: דולר סינגפור

en: Skills
he_IL: מיומנויות

en: Slot
he_IL: מקומות חנייה

en: Slot Assign inserted successfully
he_IL: מקום החנייה קושר בהצלחה

en: Slot Assign updated successfully.
he_IL: מקום החנייה עודכן בהצלחה

en: Slot Details
he_IL: פרטי מקום החנייה

en: Slot For
he_IL: מקום חנייה עבור

en: Slot Information
he_IL: מידע על מקום החנייה

en: Slot Name
he_IL: מספר החנייה

en: Slot Type
he_IL: סוג חנייה

en: Slot deleted successfully
he_IL: מקום החנייה נמחק בהצלחה

en: Slot inserted successfully
he_IL: החנייה הוזנה בהצלחה

en: Slot updated successfully.
he_IL: החנייה התעדכנה בהצלחה

en: Slots
he_IL: חריצים

en: Society Rules
he_IL: תקנון האתר

en: Society Rules List
he_IL: רשימת הכללים החברתיים

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
he_IL: מצטערים, מותרים רק קבצי  Jpg, Jpeg, PNG & Gif.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG And GIF files are allowed.
he_IL: מצטערים, מותרים רק קבצי  Jpg, Jpeg, PNG & Gif.

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed
he_IL: מצטערים, מותרים רק קבצי Jpg, PDF, Docs, Jpeg, PNG ו- Gif

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
he_IL: מצטערים, מותרים רק קבצי Jpg, PDF, Docs, Jpeg, PNG ו- Gif.

en: Sorry, only JPG, pdf,docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
he_IL: מצטערים, מותרים רק קבצי Jpg, PDF, Docs, Jpeg, PNG ו- Gif.

en: Sorry, that username already exists!
he_IL: סליחה, שם המשתמש כבר קיים!

en: Sorry, the username you entered is not valid
he_IL: סליחה, שם המשתמש שאתה מזין אינו חוקי

en: Source
he_IL: מקור

en: South African Rand
he_IL: ראנד דרום אפריקאי

en: Square Feet
he_IL: רגל

en: Square Meter
he_IL: מטר רבוע

en: Square Yards
he_IL: יארדס

en: Staff
he_IL: עובד

en: Staff Category
he_IL: קטגוריית עובדים

en: Staff Category Name
he_IL: שם קטגוריית עובדים

en: Staff Check-In
he_IL: צ'ק אין צוות

en: Staff Check-In Information
he_IL: צוות צ'קיין מידע

en: Staff Checkin
he_IL: צוות צ'קיין

en: Staff Checkin Details
he_IL: פרטים של צוות צ'קיין

en: Staff Management
he_IL: ניהול עובדים

en: Staff Member
he_IL: עובד

en: Staff Member Access Right
he_IL: הרשאות גישה לעובדים

en: Staff Member Deleted Successfully.
he_IL: חבר צוות נמחק בהצלחה.

en: Staff Member Information
he_IL: פרטי עובד

en: Staff Member Inserted Successfully.
he_IL: חבר צוות הוכנס בהצלחה.

en: Staff Member Name
he_IL: שם העובד

en: Staff Member Updated Successfully.
he_IL: חבר הצוות עודכן בהצלחה.

en: Staff Member deleted successfully
he_IL: עובד נמחק בהצלחה

en: Staff Member inserted successfully.
he_IL: העובד הוזן בהצלחה.

en: Staff Member updated successfully.
he_IL: עובדי צוות מתעדכנים בהצלחה.

en: Staff Members
he_IL: עובדים

en: Staff Request Updated successfully
he_IL: בקשת צוות מתעדכנת בהצלחה

en: Staff Request deleted successfully
he_IL: בקשת צוות נמחקת בהצלחה

en: Staff Request inserted successfully
he_IL: בקשת צוות הוגשה בהצלחה

en: Staff member
he_IL: עובד

en: Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: Start Date To End Date
he_IL: מתחילים עד לסיום תאריך

en: Start Time
he_IL: זמן ההתחלה

en: Start Time To End Time
he_IL: זמן מתחילה עד הסוף

en: Start Time*
he_IL: שעת התחלה*

en: Starting Year
he_IL: תחילת השנה

en: State
he_IL: מדינה

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Status :
he_IL: סטטוס :

en: Status :
he_IL: סטטוס:

en: Status:
he_IL: סטטוס:

en: Stripe
he_IL: פס

en: Sub Total :
he_IL: מתחת לכלל:

en: Subject
he_IL: נושא

en: Submit
he_IL: שליחה

en: Submitted Date
he_IL: תאריך הגשה

en: Subtotal :
he_IL: סכום ביניים :

en: Suggestion
he_IL: הצעה

en: Support Staff
he_IL: צוות תמיכה

en: Swedish Krona
he_IL: מלכת שוודיה

en: Swift Code
he_IL: מספר IBAN

en: Swiss Franc
he_IL: פרנק שוויצרי

en: System Color
he_IL: צבע מערכת

en: System Color Code :
he_IL: קוד צבע מערכת:

en: System Settings
he_IL: הגדרות המערכת

en: TAX ID
he_IL: ה-ID מס

en: Taiwan New Dollar
he_IL: דולר טייוואן חדש

en: Tap on above icon to add your first Record.
he_IL: לחץ על האייקון למעלה כדי להוסיף את הרשומה הראשונה שלך.

en: Tax
he_IL: מיסים

en: Tax Amount
he_IL: סכום מס

en: Tax Amount :
he_IL: סכום המס :

en: Tax Information
he_IL: פרטי המס

en: Tax Name
he_IL: שם מס

en: Tax Title
he_IL: כותרת מס

en: Tax deleted successfully
he_IL: הוצאת מס בהצלחה

en: Tax inserted successfully
he_IL: מס הכנסה בהצלחה

en: Tax updated successfully.
he_IL: התקציב מתעדכן בהצלחה.

en: Tenant
he_IL: מתווך

en: Tenant Family
he_IL: חברת נדל"ן

en: Thai Baht
he_IL: תאילנדי באט

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
he_IL: נראה שיש בעיה בבקשה לנסות לאחר מכן או ליצור איתנו קשר על מכירות @ Dasinfomeida.Com

en: This Month
he_IL: בחודש זה

en: This Parking Slot Allready Assigned
he_IL: מקום חניה זה כבר מקושר

en: This Parking Slot Already Assigned
he_IL: מקום חניה זה כבר מקושר

en: This Week
he_IL: השבוע

en: This Year
he_IL: השנה

en: Three Wheeler
he_IL: תלת גלגלים

en: Time
he_IL: זמן

en: Title
he_IL: כותרת

en: To
he_IL: ל

en: To (
he_IL: ל (

en: To :
he_IL: ל :

en: To:
he_IL: ל:

en: Today
he_IL: היום

en: Today's Visitors
he_IL: כמות מבקרים יומית

en: Today's Visitors Chart
he_IL: טבלת המבקרים של היום

en: Total
he_IL: כללי

en: Total Amount
he_IL: סכום הכולל

en: Total Amount
he_IL: סכום הכולל

en: Total Charge
he_IL: סה"כ

en: Total Cost
he_IL: העלות הכוללת

en: Total Expense
he_IL: סך הוצאות

en: Total Income
he_IL: הכנסה כוללת

en: Total Paid Amount :
he_IL: הסכום הכולל ששולמו:

en: Turkish Lira
he_IL: לירה טורקית

en: Two Wheeler
he_IL: 2 גלגלים

en: Type
he_IL: סוג

en: Type:
he_IL: סוג :

en: Types Name
he_IL: סוג שמות

en: U.S. Dollar
he_IL: דולר ארה"ב

en: UNIT CATEGORY:
he_IL: קטגורית יחידות:

en: UNIT NUMBER:
he_IL: מספר יחידות :

en: Unallocated
he_IL: לא הוענק

en: Unalloted Slots
he_IL: משבצות לא מוקצות

en: Unit
he_IL: יחידה

en: Unit By Building
he_IL: נכסים לפי כניסה

en: Unit Category
he_IL: סוג הנכס

en: Unit Category Member
he_IL: סוג נכס בכניסה

en: Unit Category Name
he_IL: בחירת שם הנכס

en: Unit Documents
he_IL: יחידת מסמכים

en: Unit Measurement
he_IL: יחידת מדידה

en: Unit Members
he_IL: יחידות דיור

en: Unit Name
he_IL: שם הנכס

en: Unit Size
he_IL: יחידת גודל

en: Unit is already Occupied.
he_IL: היחידה כבר תופסת.

en: Unit name
he_IL: שם הנכס

en: United Arab Emirates dirham
he_IL: איחוד האמירויות הערביות Dirham

en: Units
he_IL: יחידות

en: Unoccupied
he_IL: לא הוגדר

en: Unoccupied Units
he_IL: יחידות לא תפוסות

en: Unpaid
he_IL: לא שולם

en: Update FAQ
he_IL: עדכון FAQ

en: Update Photo Gallery
he_IL: עדכון גלריית תמונות

en: Update Rules
he_IL: עדכון כללים

en: Upload App Icon
he_IL: סמל העלאת אפליקציה

en: Upload Document
he_IL: העלאת מסמך

en: Upload Profile
he_IL: העלה פרופיל

en: Upload image
he_IL: להעלות תמונה

en: Use Paymaster Payment Gateways
he_IL: שימוש ב-Paymaster Payment Gateways

en: User Management
he_IL: ניהול משתמשים

en: User Name
he_IL: שם משתמש

en: User Role
he_IL: הרשאות משתמש

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username Or Emailid Already Exist.
he_IL: שם משתמש או כתובת דואר אלקטרוני כבר קיימים במערכת.

en: Username too short. At least 4 characters is required
he_IL: שם המשתמש קצר מדי נדרשים לפחות 4 תווים.

en: Users
he_IL: משתמשים

en: VISIT DATE:
he_IL: תאריך הביקור :

en: VISIT TIME:
he_IL: זמן הביקור :

en: Valid Date:
he_IL: תאריך תוקף :

en: Vehicle Model
he_IL: מודל הרכב

en: Vehicle Number
he_IL: מספר הרכב

en: Vehicle Type
he_IL: סוג הרכב

en: Vendor Name
he_IL: שם המוכר

en: View
he_IL: צפייה

en: View Accountant
he_IL: צפייה ברואה חשבון

en: View Details
he_IL: ראה פרטים

en: View Document
he_IL: ראה מסמך

en: View Event
he_IL: צפה באירוע

en: View FAQ
he_IL: ראה FAQ

en: View Gallery
he_IL: ראה גלריה

en: View Gatekeeper
he_IL: צפייה בנותן הגישה

en: View Invoice
he_IL: ראה חשבונית

en: View Member
he_IL: ראה דייר

en: View Notice
he_IL: צפה בהודעה

en: View Occupied History
he_IL: הצג את ההיסטוריה הכבושה

en: View Photo Gallery
he_IL: צפו בתמונות גלריה

en: View Rules
he_IL: ראה כללים

en: View Staff Member
he_IL: צפייה בעובד

en: Visit Date
he_IL: תאריך ביקור

en: Visit Reason
he_IL: ביקורים סיבה

en: Visit Time
he_IL: זמן ביקור

en: Visitor Field
he_IL: שדה המבקרים

en: Visitor Management
he_IL: ניהול מבקרים

en: Visitor Name
he_IL: שם המבקר

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
he_IL: שם המבקר - מספר רכב

en: Visitor Request
he_IL: בקשת מבקרים

en: Visitor Request Approved Successfully
he_IL: בקשת המבקר אושרה בהצלחה

en: Visitor Request Deleted Successfully.
he_IL: בקשת מבקר נמחקה בהצלחה.

en: Visitor Request Details
he_IL: פרטים על בקשת המבקר

en: Visitor Request Email Template
he_IL: תבנית בקשת מבקרים דואר אלקטרוני

en: Visitor Request Information
he_IL: מבקרים מבקשים מידע

en: Visitor Request Template
he_IL: תבנית בקשת מבקרים

en: Visitor Request inserted successfully
he_IL: בקשת המבקרים הוגשה בהצלחה

en: Visitor Request updated successfully.
he_IL: בקשת המבקרים עודכנה בהצלחה.

en: Visitor request Approved successfully
he_IL: בקשת המבקר אושרה בהצלחה

en: Visitors
he_IL: מבקרים

en: Visitors Management
he_IL: ניהול מבקרים

en: Welcom Admin
he_IL: ברוך הבא מנהל

en: Welcome
he_IL: ברוכים הבאים

en: Year
he_IL: שָׁנָה

en: Yearly
he_IL: שנתי

en: Yes
he_IL: כן

en: You can use following variables in the email template:
he_IL: באפשרותך להשתמש בשינויים הבאים בתבנית הדואר האלקטרוני:

en: You do not have permission to perform this operation.
he_IL: אין לך רשות לבצע את הפעולה הזאת.

en: Your registration is complete. You can access system using your Email ID and password.
he_IL: הרישום שלך הסתיים. אתה יכול לגשת למערכת באמצעות מזהה הדוא"ל והסיסמה שלך.

en: Your registration is complete. Your account will active after admin will approve.
he_IL: ההרשמה שלך הושלמה. החשבון שלך יהיה פעיל לאחר שתאושר ע"י המנהל.

en: Zip Code
he_IL: מיקוד

en: accountant
he_IL: הנהלת חשבונות

en: administrator
he_IL: מנהל

en: category Name
he_IL: שם קטגוריה

en: charge Per
he_IL: חיוב לפי

en: committee member
he_IL: חבר הוועדה

en: email
he_IL: אימייל

en: gatekeeper
he_IL: נותני גישה

en: inventory category
he_IL: קטגוריה יחידות

en: management
he_IL: הַנהָלָה

en: member
he_IL: דייר

en: owner family
he_IL: בעלי הנכס

en: save
he_IL: שמירה

en: square meter
he_IL: מטר רבוע

en: staffmember
he_IL: עובדים

en: tenant
he_IL: מתווך

en: we are going to skip
he_IL: אנחנו מדלגים

en: | Bill To
he_IL: חיוב על שם

en: | Bill To.
he_IL: חשבונית ל |.
