Apartment Management System - en to el translation catalogue (1159 entries)

en:  (Allotted)
el:  (Καταχωρήθηκε)

en:  Unit
el:  Μονάδα

en:  Unit
el:  Μονάδα

en: (Occupied)
el: (Κατειλημμένος)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
el: (φιλτραρισμένο από _MAX_ συνολικές καταχωρήσεις)

en: / per
el: / ανά

en: 12/31/2017
el: 31/12/2017

en: : activate to sort column ascending
el: : ενεργοποίηση για αύξουσα ταξινόμηση στηλών

en: : activate to sort column descending
el: : ενεργοποίηση για φθίνουσα ταξινόμηση της στήλης

en: A/C Holder Name
el: Όνομα κατόχου A/C

en: API Key
el: Κλειδί API

en: APP Icon
el: Εικονίδιο APP

en: Access Right
el: Δικαίωμα προσπέλασης

en: Access Rights
el: Δικαιώματα πρόσβασης

en: Account
el: λογαριασμός

en: Account Holder Name
el: Όνομα Κατόχου Λογαριασμού

en: Account Information
el: Πληροφορίες λογαριασμού

en: Account No
el: Αριθμός λογαριασμού

en: Account Number
el: Αριθμός λογαριασμού

en: Account Type
el: Τύπος Λογαριασμού

en: Accountant
el: Λογιστής

en: Accountant Access Right
el: Δικαίωμα Πρόσβασης Λογιστή

en: Accountant Deleted Successfully.
el: Ο λογιστής διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Accountant Information
el: Πληροφορίες Λογιστή

en: Accountant Inserted Successfully.
el: Ο λογιστής εισήχθη με επιτυχία.

en: Accountant Updated Successfully.
el: Λογιστής Ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Accountant deleted successfully
el: Ο λογιστής διαγράφηκε με επιτυχία

en: Accountant inserted successfully.
el: Ο λογιστής εισήχθη με επιτυχία.

en: Accountant updated successfully.
el: Ο λογιστής ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Accounts
el: Λογαριασμοί

en: Action
el: Δράση

en: Active
el: Ενεργός

en: Active Suggestion
el: Ενεργή πρόταση

en: Activity For Facility Booking
el: Δραστηριότητα για κρατήσεις διευκόλυνσης

en: Activity Name
el: Όνομα δραστηριότητας

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add Accountant
el: Προσθήκη λογιστή

en: Add Activity
el: Προσθήκη δραστηριότητας

en: Add Activity For Facility Booking
el: Προσθήκη δραστηριότητας για κρατήσεις διευκόλυνσης

en: Add Asset
el: Προσθήκη περιουσιακού στοιχείου

en: Add Assets
el: Προσθήκη στοιχείων ενεργητικού

en: Add Assets Category
el: Προσθήκη κατηγορίας στοιχείων ενεργητικού

en: Add Assign Slot
el: Προσθήκη Εκχώρησης Υποδοχής

en: Add Booking Facility
el: Προσθήκη Διευκόλυνσης Κράτησης

en: Add Building
el: Προσθήκη κτιρίου

en: Add Building Category
el: Προσθήκη κατηγορίας κτιρίου

en: Add Category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Add Charges
el: Προσθήκη χρεώσεων

en: Add Charges Email Template
el: Προσθήκη προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου χρεώσεων

en: Add Charges Template
el: Προσθήκη προτύπου χρεώσεων

en: Add Charges Types
el: Προσθήκη τύπων χρεώσεων

en: Add Complaint
el: Προσθήκη καταγγελίας

en: Add Complaint Email Template
el: Προσθήκη προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου καταγγελίας

en: Add Complaint For Admin
el: Προσθήκη καταγγελίας για διαχειριστή

en: Add Complaint For Admin Email Template
el: Προσθήκη καταγγελίας για πρότυπο email διαχειριστή

en: Add Complaint Template
el: Προσθήκη προτύπου καταγγελίας

en: Add Compound
el: Προσθήκη ένωσης

en: Add Designation
el: Προσθήκη ονομασίας

en: Add Document
el: Προσθήκη εγγράφου

en: Add Event
el: Προσθήκη συμβάντος

en: Add Event Email Template
el: Προσθήκη προτύπου email εκδήλωσης

en: Add Event Template
el: Προσθήκη προτύπου εκδήλωσης

en: Add Expense
el: Προσθήκη εξόδων

en: Add Expense Types
el: Προσθήκη τύπων δαπανών

en: Add Facility
el: Προσθήκη διευκόλυνσης

en: Add Gatekeeper
el: Προσθήκη Gatekeeper

en: Add Image
el: Προσθέστε εικόνα

en: Add Income
el: Προσθήκη εισοδήματος

en: Add Inventory
el: Προσθήκη αποθέματος

en: Add Inventory Unit Category
el: Προσθήκη κατηγορίας μονάδας αποθέματος

en: Add Invoice
el: Προσθήκη τιμολογίου

en: Add Member
el: Προσθήκη μέλους

en: Add Message
el: Πρόσθεσε μήνυμα

en: Add More Entry
el: Προσθήκη Περισσότερης Καταχώρισης

en: Add More Gate
el: Προσθήκη περισσότερων πυλών

en: Add More Unit
el: Προσθήκη περισσότερων μονάδων

en: Add New
el: Προσθεσε νεο

en: Add New FAQ
el: Προσθήκη νέων FAQ

en: Add New Photo Gallery
el: Προσθήκη νέας συλλογής φωτογραφιών

en: Add New Rules
el: Προσθήκη νέων κανόνων

en: Add Notice
el: Προσθήκη ειδοποίησης

en: Add Notice Email Template
el: Προσθήκη προτύπου email ειδοποίησης

en: Add Notice Template
el: Προσθήκη προτύπου ειδοποίησης

en: Add Or Remove
el: Προσθήκη ή Αφαίρεση

en: Add Other User In system Template
el: Προσθήκη άλλου χρήστη στο πρότυπο συστήματος

en: Add Payment
el: Προσθήκη πληρωμής

en: Add Residential Unit
el: Προσθήκη Οικιστικής Μονάδας

en: Add Rule
el: Προσθήκη κανόνα

en: Add Service
el: Προσθήκη υπηρεσίας

en: Add Slot
el: Προσθήκη υποδοχής

en: Add Staff Category
el: Προσθήκη κατηγορίας προσωπικού

en: Add Staff Check-In
el: Προσθήκη Προσωπικού Check-In

en: Add Staff Checkin
el: Προσθήκη Προσωπικού Checkin

en: Add Staff Member
el: Προσθήκη μέλους προσωπικού

en: Add Tax
el: Προσθήκη φόρου

en: Add Types
el: Προσθήκη τύπων

en: Add Unit Category
el: Προσθήκη κατηγορίας μονάδας

en: Add Visitor Request
el: Προσθήκη αιτήματος επισκέπτη

en: Add visit Reason
el: Προσθήκη Αιτίας επίσκεψης

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Address Information
el: πληροφορίες διεύθυνσης

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: All
el: Ολα

en: All Accountants
el: Όλοι οι Λογιστές

en: All Committee Member
el: Όλα τα μέλη της Επιτροπής

en: All FAQ
el: Όλες οι Συχνές Ερωτήσεις

en: All Gatekeeper
el: Όλα Θύρακα

en: All Member
el: Όλα τα μέλη

en: All Members
el: Ολα τα μέλη

en: All Month
el: Όλο το μήνα

en: All Staff Member
el: Όλο το Μέλος του Προσωπικού

en: All User
el: Ολοι οι χρήστες

en: All Users
el: Ολοι οι χρήστες

en: Alloted Slots
el: Κατανεμημένες κουλοχέρηδες

en: Allotted
el: Παραχωρήθηκε

en: Allotted Start to End Date
el: Κατανεμημένη ημερομηνία έναρξης έως λήξης

en: Allow Member To Multiple Units
el: Να επιτρέπεται στα μέλη σε πολλαπλές μονάδες

en: Allow booking for multiple days
el: Να επιτρέπεται η κράτηση για πολλές ημέρες

en: Already booking this facility Between this date.
el: Ήδη κράτηση αυτής της διευκόλυνσης μεταξύ αυτής της ημερομηνίας.

en: Already booking this facility Between this time.
el: Ήδη κράτηση αυτής της διευκόλυνσης μεταξύ αυτής της ώρας.

en: Alt . Mobile Number
el: Alt . Αριθμός κινητού

en: Alt Mobile Number
el: Εναλλακτικός αριθμός κινητού

en: Amount
el: Ποσό

en: Amount After Discount
el: Ποσό μετά την έκπτωση

en: Amount Charge
el: Χρέωση ποσού

en: Announcement
el: Ανακοίνωση

en: Apartment Address
el: Διεύθυνση Διαμερίσματος

en: Apartment Logo
el: Λογότυπο Διαμερίσματος

en: Apartment Management
el: Διαχείριση Διαμερισμάτων

en: Apartment Management System
el: Σύστημα Διαχείρισης Διαμερισμάτων

en: Apartment Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete housing society or neighborhood maintenance tasks. It has different user roles like Admin, Resident members, Gatekeeper and Accountant Users.
el: Το σύστημα διαχείρισης διαμερισμάτων για το πρόσθετο wordpress είναι ο ιδανικός τρόπος για τη διαχείριση ολοκληρωμένων εργασιών συντήρησης της κοινωνίας κατοικιών ή της γειτονιάς. Έχει διαφορετικούς ρόλους χρηστών, όπως Διαχειριστής, Μέλη Μόνιμοι, Πύλης και Χρήστες Λογιστή.

en: Apartment Name
el: Όνομα Διαμερίσματος

en: Apartment Number
el: Αριθμός διαμερίσματος

en: Apartment Type
el: Τύπος Διαμερίσματος

en: Approve
el: Εγκρίνω

en: Approved
el: Εγκρίθηκε

en: Approved Facility Template
el: Πρότυπο εγκεκριμένης εγκατάστασης

en: Approved Notice
el: Εγκεκριμένη ειδοποίηση

en: Approved Visitor Request Email Template
el: Πρότυπο email αιτήματος εγκεκριμένου επισκέπτη

en: Approved Visitor Request Template
el: Πρότυπο αιτήματος εγκεκριμένου επισκέπτη

en: Apr
el: Απρ

en: April
el: Απρίλιος

en: Are you sure want to delete this record?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εγγραφή;

en: Are you sure you want to delete this record?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εγγραφή;

en: Asset
el: Περιουσιακό στοιχείο

en: Asset Category
el: Κατηγορία Ενεργητικού

en: Asset Cost
el: Κόστος Ενεργητικού

en: Asset Details
el: Στοιχεία ενεργητικού

en: Asset Information
el: Πληροφορίες περιουσιακών στοιχείων

en: Asset List
el: Λίστα περιουσιακών στοιχείων

en: Asset Name
el: Όνομα περιουσιακού στοιχείου

en: Asset No
el: Αριθμός περιουσιακού στοιχείου

en: Asset Number
el: Αριθμός περιουσιακών στοιχείων

en: Asset inserted successfully
el: Το στοιχείο εισήχθη με επιτυχία

en: Asset updated successfully.
el: Το στοιχείο ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Asset/ Inventory Tracker
el: Παρακολούθηση περιουσιακών στοιχείων/ αποθέματος

en: Assets
el: Περιουσιακά στοιχεία

en: Assets & Inventory
el: Περιουσιακό στοιχείο & Απόθεμα

en: Assets / Inventory Tracker
el: Παρακολούθηση περιουσιακών στοιχείων / αποθέματος

en: Assets Category
el: Κατηγορία περιουσιακών στοιχείων

en: Assign Gate
el: Εκχώρηση Πύλης

en: Assign Parking Slot Template
el: Εκχώρηση προτύπου θέσης στάθμευσης

en: Assign Slot
el: Εκχώρηση υποδοχής

en: Assign Slot Details
el: Εκχώρηση λεπτομερειών υποδοχής

en: Assign Slot Email Template
el: Εκχώρηση προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου υποδοχής

en: Assign Slot Information
el: Εκχώρηση πληροφοριών υποδοχής

en: Assign Slot Link
el: Εκχώρηση συνδέσμου υποδοχής

en: Assigned Gate
el: Εκχωρημένη Πύλη

en: Aug
el: Αύγ

en: August
el: Αύγουστος

en: Australian Dollar
el: Δολάριο αυστραλίας

en: Authentication Key
el: Κλειδί ελέγχου ταυτότητας

en: Available
el: Διαθέσιμος

en: Back to wp-admin
el: Επιστροφή στο wp-admin

en: Badge ID
el: Αναγνωριστικό σήματος

en: Bank Details
el: Στοιχεία Τράπεζας

en: Bank Name
el: Ονομα τράπεζας

en: Bank Transfer
el: Τραπεζική μεταφορά

en: Bill Date
el: Ημερομηνία λογαριασμού

en: Billing Period
el: Περίοδος χρέωσης

en: Book For
el: Βιβλίο για

en: Book For Activity
el: Βιβλίο για δραστηριότητα

en: Booked
el: Κράτηση

en: Booked User Name
el: Όνομα χρήστη που έγινε κράτηση

en: Booking Charge
el: Χρέωση κράτησης

en: Booking Charges
el: Χρεώσεις κράτησης

en: Booking Date
el: Ημερομηνία κλεισίματος

en: Booking Facilities
el: Εγκαταστάσεις κράτησης

en: Booking Facility
el: Διευκόλυνση κράτησης

en: Booking Facility Details
el: Στοιχεία εγκατάστασης κράτησης

en: Booking For From Date
el: Κράτηση για Από Ημερομηνία

en: Booking For From Time
el: Κράτηση For From Time

en: Booking For To Date
el: Κράτηση για μέχρι σήμερα

en: Booking For To Time
el: Κράτηση για την ώρα

en: Booking Status
el: Κατάσταση κράτησης

en: Brazilian Real
el: Ρεάλ Βραζιλίας

en: Building
el: Κτίριο

en: Building Block
el: Οικοδομικό τετράγωνο

en: Building By Unit
el: Κτίριο Ανά Μονάδα

en: Building Category
el: Κατηγορία Κτιρίου

en: Building Information
el: Πληροφορίες κτιρίου

en: Building Member
el: Μέλος Κτιρίου

en: Building Name
el: Όνομα κτιρίου

en: Building Units
el: Κτιριακές Μονάδες

en: Building Units settings
el: Ρυθμίσεις κτιριακών μονάδων

en: Building/Group
el: Κτίριο/Ομάδα

en: By Date
el: Κατά ημερομηνία

en: By Hour
el: Ανά ώρα

en: COMPOUND:
el: ΧΗΜΙΚΗ ΕΝΩΣΗ:

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Canadian Dollar
el: Δολάριο Καναδά

en: Cancel
el: Ματαίωση

en: Card
el: Κάρτα

en: Care Taker
el: Φροντιστής

en: Cash
el: Μετρητά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Category Name
el: όνομα κατηγορίας

en: Category:
el: Κατηγορία:

en: Charge Calculate By
el: Χρέωση Υπολογισμός κατά

en: Charge Calculate By
el: Χρέωση Υπολογισμός κατά

en: Charge Deleted successfully.
el: Η χρέωση διαγράφηκε με επιτυχία

en: Charge End Date
el: Ημερομηνία λήξης χρέωσης

en: Charge Per
el: Χρέωση ανά

en: Charge Period
el: Περίοδος φόρτισης

en: Charge Saved successfully.
el: Η φόρτιση αποθηκεύτηκε με επιτυχία

en: Charge Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης χρέωσης

en: Charge Type
el: Τύπος χρέωσης

en: Charge Updated successfully.
el: Η χρέωση ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Charges
el: Ταρίφα

en: Charges Amount
el: Ποσό χρεώσεων

en: Charges Entry Label
el: Ετικέτα εισόδου χρεώσεων

en: Charges Information
el: Πληροφορίες χρεώσεων

en: Charges Name
el: Χρεώσεις Όνομα

en: Charges Payment
el: Πληρωμή Χρεώσεων

en: Charges Types
el: Τύποι χρεώσεων

en: Charges type
el: Τύπος χρεώσεων

en: Check In Date
el: Ημερομηνία άφιξης

en: Check In Time
el: Ώρα άφιξης

en: Check Out
el: Ολοκλήρωση αγοράς

en: Check Out Time
el: Ώρα αναχώρησης

en: Check in Time
el: Ώρα άφιξης

en: Check-In
el: Check-in

en: Check-In Date
el: Ημερομηνία άφιξης

en: Check-In Time
el: Ώρα άφιξης

en: Check-Out
el: Ολοκλήρωση αγοράς

en: Check-Out Time
el: Ώρα ταμείου

en: Checked Out successfully
el: Έλεγξε με επιτυχία

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση αγοράς

en: Cheque
el: Ελεγχος

en: Choose Gate
el: Επιλέξτε Πύλη

en: City
el: Πόλη

en: Close
el: Κλείσε

en: Close Complaint
el: Κλείσιμο καταγγελίας

en: Close Maintenance Request
el: Κλείστε το αίτημα συντήρησης

en: Close Request
el: Κλείσιμο Αίτησης

en: Closed
el: Κλειστό

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Commercial
el: Εμπορικός

en: Commercial Unit
el: Εμπορική Μονάδα

en: Commitee Member
el: Μέλος της Επιτροπής

en: Committee Member
el: Μέλος επιτροπής

en: Committee Members
el: Μέλη της επιτροπής

en: Complaint
el: Καταγγελία

en: Complaint By
el: Παράπονο Από

en: Complaint Deleted Successfully.
el: Το παράπονο διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Complaint Description
el: Περιγραφή καταγγελίας

en: Complaint Details
el: Λεπτομέρειες καταγγελίας

en: Complaint From
el: Παράπονο από

en: Complaint Information
el: Πληροφορίες καταγγελίας

en: Complaint Link
el: Σύνδεσμος παραπόνων

en: Complaint Nature
el: Παράπονο Φύση

en: Complaint Status
el: Κατάσταση καταγγελίας

en: Complaint Title
el: Τίτλος καταγγελίας

en: Complaint Updated Successfully.
el: Το παράπονο ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Complaint deleted successfully
el: Η καταγγελία διαγράφηκε με επιτυχία

en: Complaint inserted successfully
el: Το παράπονο εισήχθη με επιτυχία

en: Complaint inserted successfully.
el: Το παράπονο εισήχθη με επιτυχία.

en: Complaint updated successfully.
el: Το παράπονο ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Complaints
el: Παράπονα

en: Compose
el: Συνθέτω

en: Compound
el: Χημική ένωση

en: Compound Details
el: Στοιχεία σύνθεσης

en: Compound Units
el: Σύνθετες Μονάδες

en: Confirm Password
el: Επιβεβαίωση Κωδικού

en: Contact Name
el: όνομα επαφής

en: Copyright ©2023 Mojoomla. All rights reserved.
el: Πνευματικά δικαιώματα ©2023 Mojoomla. Ολα τα δικαιώματα διατηρούνται.

en: Corporate ID
el: Εταιρική ταυτότητα

en: Count
el: μετρώ

en: Country
el: Χώρα

en: Country Code
el: Κωδικός χώρας

en: Created By
el: Δημιουργήθηκε από

en: Created By:
el: Δημιουργήθηκε από:

en: Created Date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Current Password
el: Τρέχων κωδικός πρόσβασης

en: Current Password & New Password should not match.
el: Ο τρέχων κωδικός και ο νέος κωδικός πρόσβασης δεν πρέπει να ταιριάζουν.

en: Czech Koruna
el: Κορόνα Τσεχίας

en: Danish Krone
el: Κορώνα Δανίας

en: Dashboard
el: Ταμπλό

en: Dashboard Card setting For Accountant
el: Ρύθμιση κάρτας ταμπλό για λογιστή

en: Dashboard Card setting For Gatekeeper
el: Ρύθμιση κάρτας ταμπλό για Gatekeeper

en: Dashboard Card setting For Members
el: Ρύθμιση κάρτας πίνακα ελέγχου για μέλη

en: Dashboard Card setting For Staff Members
el: Ρύθμιση κάρτας πίνακα ελέγχου για μέλη προσωπικού

en: Datatable
el: Πίνακας δεδομένων

en: Datatable Header Settings
el: Ρυθμίσεις κεφαλίδας πίνακα δεδομένων

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date :
el: Ημερομηνία:

en: Date :
el: Ημερομηνία:

en: Date Format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Date Type
el: Τύπος ημερομηνίας

en: Date of Birth
el: Ημερομηνια γεννησης

en: Date of birth
el: Ημερομηνια γεννησης

en: Day
el: Ημέρα

en: Deactive Suggestion
el: Απενεργοποιημένη πρόταση

en: Dec
el: Δεκ

en: December
el: Δεκέμβριος

en: December 12, 2017
el: 12 Δεκεμβρίου 2017

en: Delete
el: Διαγράφω

en: Delete Selected
el: Διαγραφή επιλεγμένων

en: Description
el: Περιγραφή

en: Designation
el: Ονομασία

en: Designation Name
el: Ονομασία Ονομασία

en: Discount Amount
el: Ποσό έκπτωσης

en: Discount Amount :
el: Ποσό έκπτωσης:

en: Do you really want to delete this record?
el: Θέλετε πραγματικά να διαγράψετε αυτήν την εγγραφή;

en: Do you want to add penalty?
el: Θέλετε να προσθέσετε πέναλτι;

en: Document
el: Εγγραφο

en: Document Deleted Successfully.
el: Το έγγραφο διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Document Information
el: Πληροφορίες εγγράφου

en: Document Inserted Successfully.
el: Το έγγραφο εισήχθη με επιτυχία.

en: Document Submitted Date
el: Ημερομηνία υποβολής εγγράφου

en: Document Title
el: Τίτλος εγγράφου

en: Document Updated Successfully.
el: Το έγγραφο ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Document deleted successfully
el: Το έγγραφο διαγράφηκε με επιτυχία

en: Document inserted successfully
el: Το έγγραφο εισήχθη με επιτυχία

en: Document updated successfully.
el: Το έγγραφο ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Documents
el: Εγγραφα

en: Domain
el: Τομέα

en: Download
el: Κατεβάστε

en: Due Amount
el: Οφειλόμενο ποσό

en: Due Amount :
el: Οφειλόμενο ποσό :

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Accountant
el: Επεξεργασία Λογιστή

en: Edit Asset
el: Επεξεργασία περιουσιακού στοιχείου

en: Edit Assets
el: Επεξεργασία στοιχείων

en: Edit Assign Slot
el: Επεξεργασία ανάθεσης υποδοχής

en: Edit Booking Facility
el: Επεξεργασία Διευκόλυνσης Κράτησης

en: Edit Charges
el: Επεξεργασία χρεώσεων

en: Edit Complaint
el: Επεξεργασία καταγγελίας

en: Edit Document
el: Επεξεργασία εγγράφου

en: Edit Event
el: Επεξεργασία συμβάντος

en: Edit Expense
el: Επεξεργασία εξόδων

en: Edit FAQ
el: Επεξεργασία Συχνών Ερωτήσεων

en: Edit Facility
el: Διευκόλυνση επεξεργασίας

en: Edit Gatekeeper
el: Επεξεργασία Gatekeeper

en: Edit Inventory
el: Επεξεργασία αποθέματος

en: Edit Member
el: Επεξεργασία μέλους

en: Edit Notice
el: Επεξεργασία ειδοποίησης

en: Edit Photo Gallery
el: Επεξεργασία συλλογής φωτογραφιών

en: Edit Residential Unit
el: Επεξεργασία Οικιστικής Μονάδας

en: Edit Rule
el: Επεξεργασία κανόνα

en: Edit Rules
el: Επεξεργασία κανόνων

en: Edit Service
el: Υπηρεσία επεξεργασίας

en: Edit Slot
el: Επεξεργασία υποδοχής

en: Edit Staff Check-In
el: Επεξεργασία Προσωπικού Check-in

en: Edit Staff Checkin
el: Επεξεργασία Προσωπικού Checkin

en: Edit Staff Member
el: Μέλος Συντακτικού Προσωπικού

en: Edit Tax
el: Επεξεργασία φόρου

en: Edit Visitor Request
el: Επεξεργασία αιτήματος επισκέπτη

en: Email
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

en: Email Already in use
el: Email ήδη σε χρήση

en: Email ID
el: Ταυτότητα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Email Subject
el: Θέμα του μέιλ

en: Email Template
el: Πρότυπο email

en: Email Templates
el: Πρότυπα email

en: Email Updated successfully
el: Email ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Email id Already Exist.
el: Το αναγνωριστικό email υπάρχει ήδη.

en: Email is not valid
el: Το email δεν είναι έγκυρο

en: Emailid Already Exist.
el: Emailid υπάρχει ήδη.

en: Employee
el: Υπάλληλος

en: Enable
el: επιτρέπω

en: Enable Charges
el: Ενεργοποίηση χρεώσεων

en: Enable Mail Notifications
el: Ενεργοποίηση ειδοποιήσεων αλληλογραφίας

en: Enable Sandbox
el: Ενεργοποίηση Sandbox

en: End Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: End Time
el: Τέλος χρόνου

en: End Time should be greater than Start Time
el: Η ώρα λήξης θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από την ώρα έναρξης

en: End Time*
el: Τέλος χρόνου*

en: Enter New password.
el: Εισάγετε νέο κωδικό.

en: Enter correct current password.
el: Εισαγάγετε τον σωστό τρέχοντα κωδικό πρόσβασης.

en: Enter email subject
el: Εισαγάγετε θέμα email

en: Entry
el: Είσοδος

en: Envato License key
el: Κλειδί άδειας Envato

en: Euro
el: Ευρώ

en: Event
el: Εκδήλωση

en: Event Approved successfully.
el: Το συμβάν εγκρίθηκε με επιτυχία.

en: Event Description
el: Περιγραφή συμβάντος

en: Event Detail
el: Λεπτομέρεια εκδήλωσης

en: Event Details
el: Λεπτομέρειες εκδήλωσης

en: Event End Date
el: Ημερομηνία λήξης εκδήλωσης

en: Event End Time
el: Ώρα λήξης εκδήλωσης

en: Event Information
el: Πληροφορίες εκδήλωσης

en: Event Link
el: Σύνδεσμος εκδήλωσης

en: Event Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης εκδήλωσης

en: Event Start Time
el: Ώρα έναρξης εκδήλωσης

en: Event Title
el: Τίτλος εκδήλωσης

en: Event deleted successfully
el: Το συμβάν διαγράφηκε με επιτυχία

en: Event inserted successfully
el: Το συμβάν εισήχθη με επιτυχία

en: Event inserted successfully but display After Admin Approved
el: Το συμβάν εισήχθη με επιτυχία, αλλά εμφανίζεται μετά την έγκριση από τον διαχειριστή

en: Event inserted successfully.
el: Το μέλος εισήχθη με επιτυχία.

en: Event updated successfully.
el: Το συμβάν ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Expense
el: Δαπάνη

en: Expense Deleted successfully.
el: Το κόστος διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Expense Entries
el: Εγγραφές Εξόδων

en: Expense Information
el: Πληροφορίες εξόδων

en: Expense List
el: Κατάλογος Εξόδων

en: Expense Report
el: ΑΝΑΦΟΡΑ ΕΞΟΔΩΝ

en: Expense Report By Month
el: Αναφορά δαπανών ανά μήνα

en: Expense Saved successfully.
el: Τα έξοδα αποθηκεύτηκαν με επιτυχία

en: Expense Type
el: Είδος Δαπάνης

en: Expense Types
el: Τύποι δαπανών

en: Expense Updated successfully.
el: Έξοδα Ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Expense type
el: Είδος δαπάνης

en: Export CSV
el: Εξαγωγή CSV

en: Facilities
el: Εγκαταστάσεις

en: Facility
el: Ευκολία

en: Facility Approved Email Template
el: Πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου εγκεκριμένο από τις εγκαταστάσεις

en: Facility Booking
el: Κράτηση διευκόλυνσης

en: Facility Booking Approved Successfully.
el: Η κράτηση εγκατάστασης εγκρίθηκε με επιτυχία.

en: Facility Booking Email Template
el: Πρότυπο email κράτησης διευκόλυνσης

en: Facility Booking Successfully.
el: Η κράτηση εγκατάστασης ολοκληρώθηκε με επιτυχία.

en: Facility Booking Template For Admin
el: Πρότυπο κράτησης διευκόλυνσης για διαχειριστή

en: Facility Booking Template For Member
el: Πρότυπο κράτησης διευκόλυνσης για μέλη

en: Facility Booking Updated Successfully.
el: Η κράτηση εγκατάστασης ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Facility Booking Updated successfully
el: Η κράτηση εγκατάστασης ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Facility Booking successfully
el: Επιτυχής κράτηση διευκόλυνσης

en: Facility Charge
el: Χρέωση Διευκόλυνσης

en: Facility Deleted Successfully.
el: Η εγκατάσταση διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Facility Details
el: Στοιχεία Εγκατάστασης

en: Facility Information
el: Πληροφορίες Εγκαταστάσεων

en: Facility Inserted Successfully.
el: Η εγκατάσταση εισήχθη με επιτυχία.

en: Facility Link
el: Σύνδεσμος εγκατάστασης

en: Facility Name
el: Ονομα κτιρίου υποδομής

en: Facility Updated Successfully.
el: Η εγκατάσταση ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Facility deleted successfully
el: Η εγκατάσταση διαγράφηκε με επιτυχία

en: Facility inserted successfully
el: Η εγκατάσταση εισήχθη με επιτυχία

en: Facility updated successfully.
el: Η εγκατάσταση ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Family Information
el: Οικογενειακές πληροφορίες

en: Family Member
el: Μέλος της οικογένειας

en: Family Type
el: Τύπος οικογένειας

en: Feb
el: Φεβ

en: February
el: Φεβρουάριος

en: Female
el: Θηλυκός

en: Finance payment
el: Πληρωμή οικονομικών

en: Finance/Payment
el: Οικονομικά/Πληρωμή

en: First
el: Πρώτα

en: First Name
el: Ονομα

en: Fix Charge
el: Διόρθωση χρέωσης

en: Footer Description
el: Περιγραφή υποσέλιδου

en: Footer Setting
el: Ρύθμιση υποσέλιδου

en: For entry
el: Για είσοδο

en: For exit
el: Για έξοδο

en: Four Wheeler
el: Τετράτροχο

en: From
el: Από

en: From (
el: Από (

en: From :
el: Από :

en: From:
el: Από:

en: Fully Paid
el: Πλήρως Πληρωμένη

en: GATE:
el: ΠΥΛΗ:

en: GENERAL
el: ΓΕΝΙΚΟΣ

en: GST Number
el: Αριθμός GST

en: GST Number / Vat Number / Tax number
el: Αριθμός GST / Αριθμός ΦΠΑ / Αριθμός φόρου

en: Gallery
el: Εκθεσιακός χώρος

en: Gate
el: Πύλη

en: Gate Name
el: Όνομα πύλης

en: Gate inserted successfully
el: Η πύλη εισήχθη με επιτυχία

en: Gate updated successfully.
el: Η πύλη ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Gatekeeper
el: Θύρακας

en: Gatekeeper Access Right
el: Δικαίωμα πρόσβασης Gatekeeper

en: Gatekeeper Deleted Successfully.
el: Το Gatekeeper διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Gatekeeper Information
el: Πληροφορίες θυρωρού

en: Gatekeeper Inserted Successfully.
el: Το Gatekeeper εισήχθη με επιτυχία.

en: Gatekeeper Updated Successfully.
el: Το Gatekeeper ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Gatekeeper deleted successfully
el: Το Gatekeeper διαγράφηκε με επιτυχία

en: Gatekeeper inserted successfully.
el: Το Gatekeeper εισήχθη με επιτυχία.

en: Gatekeeper updated successfully.
el: Το Gatekeeper ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Gender
el: Γένος

en: General Setting
el: Γενική ρύθμιση

en: General Settings
el: Γενικές Ρυθμίσεις

en: Generate Invoice Email Template
el: Δημιουργία προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου τιμολογίου

en: Generate Invoice Template
el: Δημιουργία προτύπου τιμολογίου

en: Ghana
el: Γκάνα

en: Go
el: Πηγαίνω

en: Grand Total :
el: Σύνολο :

en: Graph
el: Γραφική παράσταση

en: Group
el: Ομάδα

en: Guatemalan Quetzal
el: Quetzal της Γουατεμάλας

en: Half Yearly
el: Εξάμηνος

en: Header
el: Επί κεφαλής

en: Hong Kong Dollar
el: Δολάριο Χονγκ Κονγκ

en: Hour
el: Ωρα

en: Hungarian Forint
el: ουγγρικό φιορίνι

en: I Half
el: I Μισό

en: ID Number
el: Αριθμό ταυτότητας

en: IFSC Code
el: Κωδικός IFSC

en: II Half
el: II Μισό

en: INVOICE
el: ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ

en: Id
el: Ταυτότητα

en: Id Number
el: Αριθμό ταυτότητας

en: If you want to generate recurring invoices every month until the charge end date. so Please enable checkbox.
el: Εάν θέλετε να δημιουργείτε επαναλαμβανόμενα τιμολόγια κάθε μήνα μέχρι την ημερομηνία λήξης της χρέωσης. Επομένως, ενεργοποιήστε το πλαίσιο ελέγχου.

en: If your operator supports multiple routes then give one route name. Eg: route=1 for promotional, route=4 for transactional SMS.
el: Εάν ο χειριστής σας υποστηρίζει πολλές διαδρομές, δώστε ένα όνομα διαδρομής. Π.χ.: διαδρομή=1 για προωθητικό, διαδρομή=4 για SMS συναλλαγών.

en: Image
el: Εικόνα

en: Image URL
el: Διεύθυνση URL εικόνας

en: Import CSV
el: Εισαγωγή CSV

en: Import Data
el: Εισαγωγή δεδομένων

en: Import User CSV Successfully Uploaded.
el: Η εισαγωγή CSV χρήστη μεταφορτώθηκε με επιτυχία.

en: Income
el: Εισόδημα

en: Income & Expense
el: Έσοδα & Έξοδα

en: Income & Expense Graph
el: Γράφημα εσόδων και εξόδων

en: Income & Expense Report
el: Έκθεση εσόδων και εξόδων

en: Income List
el: Κατάλογος εισοδήματος

en: Income Report
el: Έκθεση εισοδήματος

en: Income-Expense Report
el: Έκθεση εσόδων-εξόδων

en: Indian Rupee
el: Ρουπία Ινδίας

en: Individual
el: Ατομο

en: Indonesian rupiah
el: Ρουπία Ινδονησίας

en: Inventory
el: Καταγραφή εμπορευμάτων

en: Inventory Category
el: Κατηγορία αποθέματος

en: Inventory Category Name
el: Όνομα κατηγορίας αποθέματος

en: Inventory Details
el: Στοιχεία αποθέματος

en: Inventory Information
el: Πληροφορίες αποθέματος

en: Inventory List
el: Κατάλογος απογραφής

en: Inventory Name
el: Όνομα αποθέματος

en: Inventory inserted successfully
el: Το απόθεμα εισήχθη με επιτυχία

en: Inventory updated successfully.
el: Το απόθεμα ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoice Deleted successfully.
el: Το τιμολόγιο διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Invoice Entries
el: Εγγραφές Τιμολογίων

en: Invoice No
el: Αριθμός τιμολογίου

en: Invoice No.
el: Αριθμός τιμολογίου.

en: Invoice Number
el: Αριθμός τιμολογίου

en: Invoice Option
el: Επιλογή τιμολογίου

en: Invoice Payment
el: Πληρωμή τιμολογίου

en: Invoice Payment Receipt
el: Απόδειξη πληρωμής τιμολογίου

en: Invoice Prefix
el: Πρόθεμα τιμολογίου

en: Invoice Setting
el: Ρύθμιση τιμολογίου

en: Invoice penalty Settings
el: Ρυθμίσεις ποινής τιμολογίου

en: Invoices
el: τιμολόγια

en: Israeli New Sheqel
el: Ισραηλινό New Sheqel

en: Jan
el: Ιαν

en: January
el: Ιανουάριος

en: Japanese Yen
el: Γιεν Ιαπωνίας

en: Jul
el: Ιούλ

en: July
el: Ιούλιος

en: Jun
el: Ιούν

en: June
el: Ιούνιος

en: Kenyan shilling
el: Σελίνι Κένυας

en: Last
el: τελευταίος

en: Last 12 Months
el: Τελευταίοι 12 μήνες

en: Last 3 Months
el: Τελευταίοι 3 μήνες

en: Last 6 Months
el: Τελευταίοι 6 μήνες

en: Last Month
el: Τον προηγούμενο μήνα

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Last Week
el: Την προηγούμενη εβδομάδα

en: Last Year
el: Πέρυσι

en: Lease Agreement
el: Σύμβαση μίσθωσης

en: Licence Settings
el: Ρυθμίσεις άδειας χρήσης

en: License Information
el: Πληροφορίες άδειας χρήσης

en: License Setting
el: Ρύθμιση άδειας χρήσης

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Log In
el: Σύνδεση

en: Log Out
el: Αποσύνδεση

en: Login Link
el: Σύνδεσμος σύνδεσης

en: Login Page
el: Σελίδα σύνδεσης

en: Login Page Link
el: Σύνδεσμος σελίδας σύνδεσης

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
el: Η σύνδεση απέτυχε: Έχετε εισαγάγει λανθασμένο όνομα χρήστη ή κωδικό πρόσβασης, δοκιμάστε ξανά.

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Mail Templates
el: Πρότυπα αλληλογραφίας

en: Maintenance
el: Συντήρηση

en: Maintenance Charges
el: Χρεώσεις Συντήρησης

en: Maintenance Request
el: Αίτημα συντήρησης

en: Malaysian Ringgit
el: Μαλαισιανό Ringgit

en: Male
el: Αρσενικός

en: Manage Gate
el: Διαχείριση Πύλης

en: Manage Gates
el: Διαχείριση Πυλών

en: Manage Gates Information
el: Διαχείριση πληροφοριών Gates

en: Management Access Right
el: Δικαίωμα πρόσβασης διαχείρισης

en: Mar
el: Παραμορφώνω

en: March
el: Μάρτιος

en: Max. 160 Character
el: Μέγιστη. 160 χαρακτήρας

en: May
el: Ενδέχεται

en: Measurement
el: Μέτρηση

en: Measurement Charge
el: Χρέωση μέτρησης

en: Member
el: Μέλος

en: Member Access Right
el: Δικαίωμα Πρόσβασης Μέλους

en: Member Active Successfully
el: Μέλος ενεργό με επιτυχία

en: Member Approval
el: Έγκριση μέλους

en: Member Approval Setting
el: Ρύθμιση έγκρισης μέλους

en: Member Approved by Admin Template
el: Μέλος Εγκρίθηκε από Πρότυπο διαχειριστή

en: Member Become committee Template
el: Πρότυπο επιτροπής για να γίνει μέλος

en: Member Become from committee member
el: Μέλος Γίνετε μέλος της επιτροπής

en: Member By Building
el: Μέλος Ανά Κτίριο

en: Member By Building Report
el: Αναφορά μέλους κατά κτίριο

en: Member Category
el: Κατηγορία μέλους

en: Member Category Name
el: Όνομα κατηγορίας μέλους

en: Member Deleted Successfully.
el: Το μέλος διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Member Details
el: Στοιχεία μέλους

en: Member History
el: Ιστορικό μέλους

en: Member ID Proof-1
el: Απόδειξη ταυτότητας μέλους-1

en: Member Image
el: Εικόνα μέλους

en: Member Information
el: Πληροφορίες μέλους

en: Member Inserted Successfully.
el: Το μέλος εισήχθη με επιτυχία.

en: Member Name
el: Ονομα μέλους

en: Member Registration
el: Εγγραφή μέλους

en: Member Removed from committee member
el: Μέλος αφαιρέθηκε από μέλος της επιτροπής

en: Member Type
el: Τύπος μέλους

en: Member Updated Successfully.
el: Το μέλος ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Member in Building
el: Μέλος στο Κτίριο

en: Member inserted successfully
el: Το μέλος εισήχθη με επιτυχία

en: Member updated successfully.
el: Το μέλος ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Members
el: Μέλη

en: Members By Building
el: Μέλη Ανά Κτίριο

en: Menu
el: Μενού

en: Message
el: Μήνυμα

en: Message Comment
el: Μήνυμα Σχόλιο

en: Message Content
el: Περιεχόμενο μηνύματος

en: Message Details
el: Λεπτομέρειες μηνύματος

en: Message For
el: Μήνυμα για

en: Message Link
el: Σύνδεσμος μηνύματος

en: Message Received Template
el: Πρότυπο ληφθέν μηνύματος

en: Message Sent Successfully!
el: Το μήνυμα εστάλη επιτυχώς!

en: Message To
el: Μήνυμα προς

en: Message deleted successfully
el: Το μήνυμα διαγράφηκε με επιτυχία

en: Message sent successfully
el: το μήνυμα εστάλη επιτυχώς

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Mexican Peso
el: Πέσο Μεξικού

en: Middle Name
el: Μεσαίο όνομα

en: Mobile No.
el: Οχι κινητό.

en: Mobile Number
el: Αριθμός κινητού

en: Month
el: Μήνας

en: Monthly
el: Μηνιαίο

en: Must be enter percentage value like 5
el: Πρέπει να εισαγάγετε ποσοστιαία τιμή όπως 5

en: My Profile
el: Το ΠΡΟΦΙΛ μου

en: Name
el: Ονομα

en: Name & Email ID
el: Όνομα & Αναγνωριστικό email

en: Name Of Admin
el: Όνομα Διαχειριστή

en: Name Of Apartment
el: Όνομα Διαμερίσματος

en: Name Of Receiver
el: Όνομα Παραλήπτη

en: Name Of Sender
el: Όνομα Αποστολέα

en: Name of Member
el: Όνομα μέλους

en: Nature
el: Φύση

en: Nature:
el: Φύση:

en: Net Profit
el: Καθαρό κέρδος

en: New Password
el: νέος κωδικός πρόσβασης

en: New Zealand Dollar
el: Δολάριο Νέας Ζηλανδίας

en: New password and Confirm password does not match.
el: Ο νέος κωδικός πρόσβασης και ο κωδικός επιβεβαίωσης δεν ταιριάζουν.

en: Next
el: Επόμενο

en: Nigerian Naira
el: Νιγηριανή Νάιρα

en: No
el: Οχι

en: No Any Gates.
el: Χωρίς Πύλες.

en: No Document
el: Χωρίς Έγγραφο

en: No FAQ found
el: Δεν βρέθηκαν συχνές ερωτήσεις

en: No FAQ found in Trash
el: Δεν βρέθηκαν συχνές ερωτήσεις στον Κάδο απορριμμάτων

en: No Photo Gallery found
el: Δεν βρέθηκε Συλλογή φωτογραφιών

en: No Photo Gallery found in Trash
el: Δεν βρέθηκε Συλλογή φωτογραφιών στον Κάδο απορριμμάτων

en: No Records Found !
el: Δεν βρέθηκαν καταγραφές !

en: No Title
el: Χωρίς τίτλο

en: No data available in table
el: δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα στο τραπέζι

en: No matching records found
el: Δεν βρέθηκαν αντίστοιχες εγγραφές

en: No rules found
el: Δεν βρέθηκαν κανόνες

en: No rules found in Trash
el: Δεν βρέθηκαν κανόνες στον Κάδο απορριμμάτων

en: No.
el: Οχι.

en: No. of Amount
el: Αριθμός Ποσού

en: Norwegian Krone
el: Κορώνα Νορβηγίας

en: Not Approved
el: Δεν εγκρινεται

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Notice & Event Approved by admin
el: Ειδοποίηση και εκδήλωση Εγκρίθηκε από τον διαχειριστή

en: Notice And Event
el: Ανακοίνωση και εκδήλωση

en: Notice Approved successfully
el: Η ειδοποίηση εγκρίθηκε με επιτυχία

en: Notice Category
el: Κατηγορία ειδοποίησης

en: Notice Content
el: Περιεχόμενο ειδοποίησης

en: Notice Details
el: Λεπτομέρειες ειδοποίησης

en: Notice End Date
el: Ημερομηνία λήξης ειδοποίησης

en: Notice Information
el: Πληροφορίες ειδοποίησης

en: Notice Link
el: Σύνδεσμος ειδοποίησης

en: Notice Start Date
el: Ειδοποίηση Ημερομηνία έναρξης

en: Notice Title
el: Τίτλος ειδοποίησης

en: Notice Title:
el: Τίτλος ανακοίνωσης:

en: Notice Type
el: Τύπος ειδοποίησης

en: Notice Type:
el: Τύπος ειδοποίησης:

en: Notice Valid Date
el: Σημείωση Ημερομηνία ισχύος

en: Notice deleted successfully
el: Η ειδοποίηση διαγράφηκε με επιτυχία

en: Notice inserted successfully
el: Η ειδοποίηση εισήχθη με επιτυχία

en: Notice inserted successfully but display After Admin Approved
el: Η ειδοποίηση εισήχθη με επιτυχία, αλλά εμφανίζεται μετά την έγκριση από τον διαχειριστή

en: Notice inserted successfully.
el: Η ειδοποίηση εισήχθη με επιτυχία.

en: Notice updated successfully.
el: Η ειδοποίηση ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Notices
el: Ειδοποιήσεις

en: Notification
el: Γνωστοποίηση

en: Nov
el: Νοε

en: November
el: Νοέμβριος

en: Number Of Member
el: Αριθμός Μέλους

en: Number Of Members By Building
el: Αριθμός Μελών Ανά Κτίριο

en: Number Of Unit
el: Αριθμός Μονάδας

en: Occupied
el: Κατειλημμένος

en: Occupied By
el: Καταλαμβάνεται από

en: Occupied Date
el: Ημερομηνία κατοχής

en: Occupied From Date
el: Κατειλημμένο Από Ημερομηνία

en: Occupied History
el: Κατεχόμενη Ιστορία

en: Occupied Information
el: Κατεχόμενες Πληροφορίες

en: Occupied To Date
el: Κατεχόμενα Μέχρι σήμερα

en: Occupied Units
el: Κατεχόμενες Μονάδες

en: Oct
el: Οκτ

en: October
el: Οκτώβριος

en: Office
el: Γραφείο

en: Official Phone Number
el: Επίσημος αριθμός τηλεφώνου

en: On Hold
el: Σε κράτηση

en: On Hold Complaint
el: Καταγγελία σε αναμονή

en: On Hold Maintenance Request
el: Αίτημα συντήρησης σε αναμονή

en: On Hold Request
el: Αίτημα σε αναμονή

en: On Hold Suggestion
el: Πρόταση σε αναμονή

en: One Member
el: Ένα Μέλος

en: One Time
el: Μια φορά

en: Only CSV file are allow.
el: Επιτρέπονται μόνο αρχεία CSV.

en: Only jpg,jpeg,png File allowed
el: Επιτρέπεται μόνο αρχείο jpg, jpeg, png

en: Open
el: Ανοιξε

en: Open Complaint
el: Ανοίξτε την καταγγελία

en: Open Maintenance Request
el: Ανοίξτε το αίτημα συντήρησης

en: Open Request
el: Ανοίξτε το αίτημα

en: Open Suggestion
el: Ανοίξτε την πρόταση

en: Other
el: Αλλα

en: Other Document
el: Άλλο Έγγραφο

en: Other Information
el: Αλλες πληροφορίες

en: Other Logo(Invoice, Mail)
el: Άλλο λογότυπο (τιμολόγιο, αλληλογραφία)

en: OwnData
el: Ιδιαίτερα Δεδομένα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Owner Family
el: Οικογένεια Ιδιοκτήτη

en: Owner's Information
el: Πληροφορίες Ιδιοκτήτη

en: Paid
el: επί πληρωμή

en: Paid Amount
el: Πληρωμένο ποσό

en: Paid Amount :
el: Πληρωμένο ποσό :

en: Paid Invoice Email Template
el: Πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου τιμολογίου επί πληρωμή

en: Paid Invoice Template
el: Πρότυπο τιμολογίου επί πληρωμή

en: Parent Item:
el: Γονικό στοιχείο:

en: Parking Management
el: Διαχείριση Στάθμευσης

en: Parking Manager
el: Υπεύθυνος στάθμευσης

en: Parking Slots
el: Θέσεις στάθμευσης

en: Partially Paid
el: Μερικώς πληρωμένη

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Payment By
el: Πληρωμή από

en: Payment Date
el: Ημερομηνία πληρωμής

en: Payment History
el: Ιστορικό πληρωμών

en: Payment Link
el: Σύνδεσμος πληρωμής

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Payment Report
el: Αναφορά πληρωμής

en: Payment Status
el: Κατάσταση πληρωμής

en: Payment Successfully.
el: Η πληρωμή ολοκληρώθηκε με επιτυχία.

en: Payment Type
el: Τρόπος πληρωμής

en: Payments Status
el: Κατάσταση πληρωμών

en: Paypal Email Id
el: Αναγνωριστικό email Paypal

en: Paypal Setting
el: Ρύθμιση Paypal

en: Penalty Charge %
el: Χρέωση ποινής %

en: Penalty Days
el: Ημέρες ποινής

en: Pending
el: εκκρεμής

en: Period
el: Περίοδος

en: Philippine Peso
el: Πέσο Φιλιππίνων

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Photo
el: φωτογραφία

en: Photo Gallery
el: Φωτογραφίες

en: Please Add Paid Amount.
el: Προσθέστε το ποσό που καταβλήθηκε.

en: Please Enter the Visitor Name.
el: Εισαγάγετε το όνομα επισκέπτη.

en: Please Enter the Visitor's Name.
el: Εισαγάγετε το Όνομα του Επισκέπτη.

en: Please Select Atleast One Image.
el: Επιλέξτε τουλάχιστον μία εικόνα.

en: Please Select Atleast One Record
el: Επιλέξτε τουλάχιστον μία εγγραφή

en: Please Select Gate.
el: Επιλέξτε Πύλη.

en: Please select at least one record.
el: Επιλέξτε τουλάχιστον μία εγγραφή.

en: Please select atleast one users to reply
el: Επιλέξτε τουλάχιστον έναν χρήστη για να απαντήσει

en: Polish Zloty
el: Πολωνικό ζλότι

[ctx: Post Type General Name]
en: Photo Gallery
el: Φωτογραφίες

[ctx: Post Type General Name]
en: Society Rules
el: Κανόνες της κοινωνίας

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Photo Gallery
el: Φωτογραφίες

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Society Rules
el: Κανόνες της κοινωνίας

en: Pound Sterling
el: Λίρα στερλίνα

en: Previous
el: Προηγούμενος

en: Print
el: Τυπώνω

en: Print Detail
el: Λεπτομέρεια εκτύπωσης

en: Print Details
el: Εκτύπωση Λεπτομέρειες

en: Print Payment Receipt
el: Εκτύπωση απόδειξης πληρωμής

en: Problems with user
el: Προβλήματα με τον χρήστη

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Processing...
el: Επεξεργασία...

en: Profile
el: Προφίλ

en: Profile Updated Successfully.
el: Το προφίλ ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Proposal
el: Πρόταση

en: Provider
el: Προμηθευτής

en: Purchase Date
el: Ημερομηνία αγοράς

en: Qualification
el: Προσόν

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Quarter I
el: Τρίμηνο Ι

en: Quarter II
el: Τρίμηνο II

en: Quarter III
el: Τρίμηνο III

en: Quarter IV
el: Τρίμηνο IV

en: Quarterly
el: Τριμηνιαίος

en: Qulification
el: Προσόντα

en: REASON FOR VISIT:
el: ΛΟΓΟΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ:

en: Reason For Visit
el: Λόγος Επίσκεψης

en: Reason Name
el: Λόγος Όνομα

en: Receiver
el: Δέκτης

en: Record Updated Successfully.
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Record deleted successfully
el: Η εγγραφή διαγράφηκε με επιτυχία

en: Record inserted successfully
el: Η εγγραφή εισήχθη με επιτυχία

en: Record updated successfully
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Record updated successfully.
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Records Not Found
el: Εγγραφές δεν βρέθηκαν

en: Records not found.
el: Τα αρχεία δεν βρέθηκαν.

en: Registration Email Template
el: Πρότυπο email εγγραφής

en: Remember Me
el: Θυμήσου με

en: Remove
el: Αφαιρώ

en: Reply
el: Απάντηση

en: Reply By :
el: Απάντηση από:

en: Reply By :
el: Απάντηση από:

en: Reply To :
el: Να απαντήσουν σε :

en: Reply To :
el: Να απαντήσουν σε :

en: Report
el: Κανω ΑΝΑΦΟΡΑ

en: Report Complaint
el: Αναφορά καταγγελίας

en: Reports
el: Αναφορές

en: Request
el: Αίτηση

en: Request deleted successfully
el: Το αίτημα διαγράφηκε με επιτυχία

en: Required form field is missing
el: Το υποχρεωτικό πεδίο φόρμας λείπει

en: Residential
el: Κατοικητικός

en: Residential Unit
el: Οικιστική Μονάδα

en: Residential Unit
el: Οικιστική Μονάδα

en: Residential Unit Deleted Successfully.
el: Η οικιστική μονάδα διαγράφηκε με επιτυχία

en: Residential Unit Information
el: Πληροφορίες Οικιστικής Μονάδας

en: Residential Unit Inserted Successfully.
el: Η οικιστική μονάδα εισήχθη με επιτυχία.

en: Residential Unit Updated Successfully.
el: Οικιστική μονάδα ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Residential Unit inserted successfully
el: Η οικιστική μονάδα εισήχθη με επιτυχία

en: Residential Unit updated successfully.
el: Η Οικιστική Μονάδα ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Resolution
el: Ανάλυση

en: Route
el: Διαδρομή

en: Rules
el: Κανόνες

en: SAVE
el: ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΤΕ

en: SMS SETTING INFORMATION
el: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ SMS

en: SMS Setting
el: Ρύθμιση SMS

en: SMS Setting Information
el: Πληροφορίες ρύθμισης SMS

en: SMS Settings Updated Successfully.
el: Οι ρυθμίσεις SMS ενημερώθηκαν με επιτυχία.

en: SMS Text
el: Κείμενο SMS

en: Save
el: Αποθηκεύσετε

en: Save Charges
el: Εξοικονόμηση Χρεώσεων

en: Save Charges & Create Invoice
el: Αποθήκευση χρεώσεων και δημιουργία τιμολογίου

en: Save Charges & Update Invoice
el: Αποθήκευση χρεώσεων και ενημέρωση τιμολογίου

en: Save Complaint
el: Αποθήκευση καταγγελίας

en: Save Service
el: Αποθήκευση υπηρεσίας

en: Save Tax
el: Εξοικονόμηση φόρου

en: Schedule Complaint
el: Προγραμματισμός καταγγελίας

en: Schedule Maintenance Request
el: Χρονοδιάγραμμα Αίτησης Συντήρησης

en: Schedule Request
el: Χρονοδιάγραμμα Αίτησης

en: Schedule Suggestion
el: Πρόταση χρονοδιαγράμματος

en: Scheduled
el: Προγραμματισμένος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search FAQ
el: Αναζήτηση Συνήθεις Ερωτήσεις

en: Search Photo Gallery
el: Αναζήτηση στη συλλογή φωτογραφιών

en: Search Rules
el: Κανόνες αναζήτησης

en: Search for Users...
el: Αναζήτηση για χρήστες...

en: Search...
el: Αναζήτηση...

en: Select
el: Επιλέγω

en: Select A Facility To Book
el: Επιλέξτε μια διευκόλυνση για κράτηση

en: Select Activity
el: Επιλέξτε Δραστηριότητα

en: Select All
el: Επιλογή όλων

en: Select Apartment Type
el: Επιλέξτε Τύπο Διαμερίσματος

en: Select Asset Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία περιουσιακού στοιχείου

en: Select Building
el: Επιλέξτε Κτίριο

en: Select CSV File
el: Επιλέξτε Αρχείο CSV

en: Select Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία

en: Select Compound
el: Επιλέξτε Σύνθετο

en: Select Country
el: Επιλέξτε Χώρα

en: Select Currency
el: Επιλέξτε Νόμισμα

en: Select Date Format
el: Επιλέξτε Μορφή ημερομηνίας

en: Select Designation
el: Επιλέξτε Ονομασία

en: Select Expense Type
el: Επιλέξτε Τύπος Εξόδων

en: Select Facility
el: Επιλέξτε Εγκατάσταση

en: Select Facility Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία Εγκαταστάσεων

en: Select Facility To Book
el: Επιλέξτε Διευκόλυνση για κράτηση

en: Select Family Type
el: Επιλέξτε Τύπος οικογένειας

en: Select Image
el: Επιλέξτε Εικόνα

en: Select Inventory Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία αποθέματος

en: Select Invoice Option
el: Επιλέξτε Επιλογή τιμολογίου

en: Select Login Page
el: Επιλέξτε Σελίδα σύνδεσης

en: Select Member
el: Επιλέξτε Μέλος

en: Select Member Type
el: Επιλέξτε Τύπος μέλους

en: Select Message Service
el: Επιλέξτε Υπηρεσία μηνυμάτων

en: Select Occupied By
el: Επιλέξτε Κατειλημμένο από

en: Select Profile
el: Επιλέξτε Αρχείο CSV

en: Select Profile Picture
el: Επιλέξτε Εικόνα προφίλ

en: Select Reason
el: Επιλέξτε Αιτία

en: Select Slot
el: Επιλέξτε Υποδοχή

en: Select Staff Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία Προσωπικού

en: Select Staff Member
el: Επιλέξτε Μέλος Προσωπικού

en: Select Tax
el: Επιλέξτε Φόρος

en: Select Unit
el: Επιλέξτε Μονάδα

en: Select Unit Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία μονάδας

en: Select Unit Name
el: Επιλέξτε Όνομα μονάδας

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Select user to reply
el: Επιλέξτε χρήστη για απάντηση

en: Select users to reply
el: Επιλέξτε χρήστες που θα απαντήσουν

en: Send
el: Στείλετε

en: Send Mail To Accountant
el: Αποστολή αλληλογραφίας στον λογιστή

en: Send Mail To Gatekeeper
el: Αποστολή αλληλογραφίας στον Gatekeeper

en: Send Mail To Member
el: Αποστολή αλληλογραφίας στο μέλος

en: Send Mail To Staff Member
el: Αποστολή αλληλογραφίας στο μέλος του προσωπικού

en: Send Message
el: Να στείλετε μήνυμα

en: Send SMS
el: Αποστολή SMS

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Sender Name
el: Ονομα αποστολέα

en: SenderID
el: Ταυτότητα αποστολέα

en: Sent
el: Απεσταλμένα

en: Sep
el: Σεπτ

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: Service
el: Υπηρεσία

en: Service Details
el: Στοιχεία υπηρεσίας

en: Service Information
el: Πληροφορίες υπηρεσίας

en: Service Name
el: Όνομα Υπηρεσίας

en: Service Provider
el: Πάροχος υπηρεσιών

en: Service Provider Name
el: Όνομα παρόχου υπηρεσιών

en: Service deleted successfully
el: Η υπηρεσία διαγράφηκε με επιτυχία

en: Service inserted successfully
el: Η υπηρεσία εισήχθη με επιτυχία

en: Service updated successfully.
el: Η υπηρεσία ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Services
el: Υπηρεσίες

en: Services & Facility
el: Service & Facility

en: Setup Wizard
el: Οδηγός εγκατάστασης

en: Show
el: προβολή

en: Show on calendar
el: Εμφάνιση στο ημερολόγιο

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
el: Εμφάνιση 0 έως 0 από 0 καταχωρήσεις

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
el: Εμφάνιση _START_ έως _END_ από _TOTAL_ καταχωρήσεις

en: Singapore Dollar
el: Δολάριο Σιγκαπούρης

en: Skills
el: Δεξιότητες

en: Slot
el: Θυρίδα

en: Slot Assign inserted successfully
el: Το Slot Assign εισήχθη με επιτυχία

en: Slot Assign updated successfully.
el: Το Slot Assign ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Slot Details
el: Λεπτομέρειες υποδοχής

en: Slot For
el: Κουλοχέρη για

en: Slot Information
el: Πληροφορίες υποδοχής

en: Slot Name
el: Όνομα υποδοχής

en: Slot Type
el: Τύπος υποδοχής

en: Slot deleted successfully
el: Η υποδοχή διαγράφηκε με επιτυχία

en: Slot inserted successfully
el: Η υποδοχή εισήχθη με επιτυχία

en: Slot updated successfully.
el: Η υποδοχή ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Slots
el: Κουλοχέρηδες

en: Society Rules
el: Κανόνες της κοινωνίας

en: Society Rules List
el: Κατάλογος Κανόνων Κοινωνίας

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
el: Λυπούμαστε, επιτρέπονται μόνο αρχεία JPG, JPEG, PNG & GIF!.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG And GIF files are allowed.
el: Λυπούμαστε, επιτρέπονται μόνο αρχεία JPG, JPEG, PNG και GIF.

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed
el: Λυπούμαστε, επιτρέπονται μόνο αρχεία JPG, pdf, έγγραφα, JPEG, PNG και GIF

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
el: Λυπούμαστε, επιτρέπονται μόνο αρχεία JPG, pdf, έγγραφα, JPEG, PNG και GIF.

en: Sorry, only JPG, pdf,docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
el: Λυπούμαστε, επιτρέπονται μόνο αρχεία JPG, pdf, doc., JPEG, PNG και GIF.

en: Sorry, that username already exists!
el: Συγγνώμη, αυτό το όνομα χρήστη υπάρχει ήδη!

en: Sorry, the username you entered is not valid
el: Λυπούμαστε, το όνομα χρήστη που εισαγάγατε δεν είναι έγκυρο

en: Source
el: Πηγή

en: South African Rand
el: Ραντ Νότιας Αφρικής

en: Square Feet
el: Τετράγωνα πόδια

en: Square Meter
el: Τετραγωνικό μέτρο

en: Square Yards
el: Τετράγωνες Γιάρδες

en: Staff
el: Προσωπικό

en: Staff Category
el: Κατηγορία Προσωπικού

en: Staff Category Name
el: Όνομα κατηγορίας προσωπικού

en: Staff Check-In
el: Προσωπικό Check-in

en: Staff Check-In Information
el: Πληροφορίες για το checkin του προσωπικού

en: Staff Checkin
el: Προσωπικό Checkin

en: Staff Checkin Details
el: Στοιχεία ελέγχου προσωπικού

en: Staff Management
el: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

en: Staff Member
el: Μέλος του προσωπικού

en: Staff Member Access Right
el: Δικαίωμα Πρόσβασης Μέλους Προσωπικού

en: Staff Member Deleted Successfully.
el: Το μέλος του προσωπικού διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Staff Member Information
el: Πληροφορίες μέλους προσωπικού

en: Staff Member Inserted Successfully.
el: Το μέλος του προσωπικού εισήχθη με επιτυχία.

en: Staff Member Name
el: Όνομα μέλους προσωπικού

en: Staff Member Updated Successfully.
el: Μέλος του προσωπικού ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Staff Member deleted successfully
el: Το μέλος του προσωπικού διαγράφηκε με επιτυχία

en: Staff Member inserted successfully.
el: Το μέλος του προσωπικού εισήχθη με επιτυχία.

en: Staff Member updated successfully.
el: Το μέλος του προσωπικού ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Staff Members
el: Μέλη του προσωπικού

en: Staff Request Updated successfully
el: Το αίτημα προσωπικού ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Staff Request deleted successfully
el: Το αίτημα προσωπικού διαγράφηκε με επιτυχία

en: Staff Request inserted successfully
el: Το αίτημα προσωπικού εισήχθη με επιτυχία

en: Staff member
el: Μέλος του προσωπικού

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Start Date To End Date
el: Ημερομηνία έναρξης έως λήξης

en: Start Time
el: Ωρα έναρξης

en: Start Time To End Time
el: Ώρα έναρξης έως λήξης

en: Start Time*
el: Ωρα έναρξης*

en: Starting Year
el: Έτος έναρξης

en: State
el: κατάσταση

en: Status
el: Κατάσταση

en: Status :
el: Κατάσταση:

en: Status :
el: Κατάσταση:

en: Status:
el: Κατάσταση:

en: Stripe
el: Ταινία

en: Sub Total :
el: ΜΕΡΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ :

en: Subject
el: Θέμα

en: Submit
el: υποβάλλουν

en: Submitted Date
el: Ημερομηνία υποβολής

en: Subtotal :
el: ΜΕΡΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ :

en: Suggestion
el: Πρόταση

en: Support Staff
el: Προσωπικό υποστήριξης

en: Swedish Krona
el: Κορόνα Σουηδίας

en: Swift Code
el: Κωδικός Swift

en: Swiss Franc
el: Ελβετικό Φράγκο

en: System Color
el: Χρώμα συστήματος

en: System Color Code :
el: Κωδικός χρώματος συστήματος:

en: System Settings
el: Ρυθμίσεις συστήματος

en: TAX ID
el: ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΗΤΡΩΟΥ

en: Taiwan New Dollar
el: Νέο δολάριο Ταϊβάν

en: Tap on above icon to add your first Record.
el: Πατήστε στο πάνω εικονίδιο για να προσθέσετε την πρώτη σας εγγραφή.

en: Tax
el: Φόρος

en: Tax Amount
el: Ποσό φόρου

en: Tax Amount :
el: Ποσό φόρου :

en: Tax Information
el: Φορολογικά Στοιχεία

en: Tax Name
el: Φορολογική επωνυμία

en: Tax Title
el: Φορολογικός Τίτλος

en: Tax deleted successfully
el: Ο φόρος διαγράφηκε με επιτυχία

en: Tax inserted successfully
el: Ο φόρος εισήχθη με επιτυχία

en: Tax updated successfully.
el: Ο φόρος ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Tenant
el: Ενοικιαστής

en: Tenant Family
el: Οικογένεια ενοικιαστών

en: Thai Baht
el: Ταϊλανδικό Μπατ

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
el: Φαίνεται ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα, δοκιμάστε μετά από λίγο ή επικοινωνήστε μαζί μας στο sales@dasinfomeida.com

en: This Month
el: Αυτο το μηνα

en: This Parking Slot Allready Assigned
el: Αυτή η θέση στάθμευσης έχει ήδη ανατεθεί

en: This Parking Slot Already Assigned
el: Αυτή η θέση στάθμευσης έχει ήδη εκχωρηθεί

en: This Week
el: Αυτή την εβδομάδα

en: This Year
el: Αυτή την χρονιά

en: Three Wheeler
el: Τροχό

en: Time
el: χρόνος

en: Title
el: Τίτλος

en: To
el: Προς την

en: To (
el: Προς την (

en: To :
el: Προς την :

en: To:
el: Προς την:

en: Today
el: Σώμα

en: Today's Visitors
el: Οι σημερινοί επισκέπτες

en: Today's Visitors Chart
el: Το σημερινό διάγραμμα επισκεπτών

en: Total
el: Σύνολο

en: Total Amount
el: Συνολικό ποσό

en: Total Amount
el: Συνολικό ποσό

en: Total Charge
el: Συνολική χρέωση

en: Total Cost
el: Συνολικό κόστος

en: Total Expense
el: Συνολικές δαπάνες

en: Total Income
el: Συνολικό εισόδημα

en: Total Paid Amount :
el: Συνολικό ποσό πληρωμής:

en: Turkish Lira
el: Τουρκική λίρα

en: Two Wheeler
el: Δίτροχο

en: Type
el: Τύπος

en: Type:
el: Τύπος:

en: Types Name
el: Τύποι Όνομα

en: U.S. Dollar
el: Αμερικάνικο δολλάριο

en: UNIT CATEGORY:
el: ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΝΑΔΩΝ:

en: UNIT NUMBER:
el: ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΟΝΑΔΑΣ:

en: Unallocated
el: Μη κατανομή

en: Unalloted Slots
el: Μη κατανεμημένοι κουλοχέρηδες

en: Unit
el: Μονάδα

en: Unit By Building
el: Μονάδα Ανά Κτίριο

en: Unit Category
el: Κατηγορία Μονάδων

en: Unit Category Member
el: Μέλος κατηγορίας μονάδας

en: Unit Category Name
el: Όνομα κατηγορίας μονάδας

en: Unit Documents
el: Έγγραφα μονάδας

en: Unit Measurement
el: Μονάδα Μέτρησης

en: Unit Members
el: Μέλη της Μονάδας

en: Unit Name
el: Όνομα μονάδας

en: Unit Size
el: Μέγεθος μονάδας

en: Unit is already Occupied.
el: Η μονάδα είναι ήδη κατειλημμένη.

en: Unit name
el: Όνομα μονάδας

en: United Arab Emirates dirham
el: Ντιρχάμ Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων

en: Units
el: Μονάδες

en: Unoccupied
el: Αδειανός

en: Unoccupied Units
el: Μη κατειλημμένες Μονάδες

en: Unpaid
el: Απλήρωτος

en: Update FAQ
el: Ενημέρωση Συχνών Ερωτήσεων

en: Update Photo Gallery
el: Ενημέρωση Photo Gallery

en: Update Rules
el: Ενημέρωση κανόνων

en: Upload App Icon
el: Ανεβάστε το εικονίδιο εφαρμογής

en: Upload Document
el: Μεταφόρτωση εγγράφου

en: Upload Profile
el: Μεταφόρτωση προφίλ

en: Upload image
el: Μεταφόρτωση εικόνας

en: Use Paymaster Payment Gateways
el: Χρησιμοποιήστε τις πύλες πληρωμής Paymaster

en: User Management
el: Διαχείριση χρηστών

en: User Name
el: Ονομα χρήστη

en: User Role
el: Ρόλος χρήστη

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Username Or Emailid Already Exist.
el: Όνομα χρήστη ή email υπάρχει ήδη.

en: Username too short. At least 4 characters is required
el: Το όνομα χρήστη είναι πολύ μικρό. Απαιτούνται τουλάχιστον 4 χαρακτήρες

en: Users
el: Χρήστες

en: VISIT DATE:
el: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ:

en: VISIT TIME:
el: ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ:

en: Valid Date:
el: Εγκυρη ημερομηνία:

en: Vehicle Model
el: Μοντέλο οχήματος

en: Vehicle Number
el: Αριθμός οχήματος

en: Vehicle Type
el: Τύπος οχήματος

en: Vendor Name
el: Ονομα πωλητή

en: View
el: Θέα

en: View Accountant
el: Προβολή Λογιστή

en: View Details
el: Δείτε λεπτομέρειες

en: View Document
el: Προβολή εγγράφου

en: View Event
el: Προβολή εκδήλωσης

en: View FAQ
el: Προβολή Συνήθεις Ερωτήσεις

en: View Gallery
el: Προβολή Gallery

en: View Gatekeeper
el: Προβολή Gatekeeper

en: View Invoice
el: Προβολή τιμολογίου

en: View Member
el: Προβολή μέλους

en: View Notice
el: Προβολή ειδοποίησης

en: View Occupied History
el: Προβολή Κατεχόμενης Ιστορίας

en: View Photo Gallery
el: Προβολή φωτογραφιών

en: View Rules
el: Προβολή Κανόνων

en: View Staff Member
el: Προβολή Μέλους Προσωπικού

en: Visit Date
el: Ημερομηνία επίσκεψης

en: Visit Reason
el: Επισκεφτείτε το Reason

en: Visit Time
el: Ώρα επίσκεψης

en: Visitor Field
el: Επισκεπτικό Πεδίο

en: Visitor Management
el: Διαχείριση επισκεπτών

en: Visitor Name
el: Όνομα επισκέπτη

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
el: Όνομα επισκέπτη-Αριθμός ταυτότητας-Αριθμός οχήματος

en: Visitor Request
el: Αίτημα επισκέπτη

en: Visitor Request Approved Successfully
el: Το αίτημα επισκεπτών εγκρίθηκε με επιτυχία

en: Visitor Request Deleted Successfully.
el: Το αίτημα επισκέπτη διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Visitor Request Details
el: Στοιχεία αιτήματος επισκεπτών

en: Visitor Request Email Template
el: Πρότυπο αιτήματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου επισκέπτη

en: Visitor Request Information
el: Πληροφορίες ζητούν επισκέπτη

en: Visitor Request Template
el: Πρότυπο αιτήματος επισκεπτών

en: Visitor Request inserted successfully
el: Το αίτημα επισκέπτη εισήχθη με επιτυχία

en: Visitor Request updated successfully.
el: Το αίτημα επισκεπτών ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Visitor request Approved successfully
el: Αίτημα επισκέπτη Εγκρίθηκε με επιτυχία

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: Visitors Management
el: Διαχείριση Επισκεπτών

en: Welcom Admin
el: Welcome Admin

en: Welcome
el: καλως ΗΡΘΑΤΕ

en: Year
el: Ετος

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Yes
el: Ναί

en: You can use following variables in the email template:
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τις ακόλουθες μεταβλητές στο πρότυπο email:

en: You do not have permission to perform this operation.
el: Δεν έχετε άδεια να εκτελέσετε αυτήν τη λειτουργία.

en: Your registration is complete. You can access system using your Email ID and password.
el: Η εγγραφή σας ολοκληρώθηκε. Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση στο σύστημα χρησιμοποιώντας το αναγνωριστικό email και τον κωδικό πρόσβασής σας.

en: Your registration is complete. Your account will active after admin will approve.
el: Η εγγραφή σας ολοκληρώθηκε. Ο λογαριασμός σας θα ενεργοποιηθεί μετά την έγκριση του διαχειριστή.

en: Zip Code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: accountant
el: λογιστής

en: administrator
el: διαχειριστής

en: category Name
el: όνομα κατηγορίας

en: charge Per
el: χρέωση Per

en: committee member
el: μέλος επιτροπής

en: email
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

en: gatekeeper
el: θυρωρός

en: inventory category
el: Κατηγορία μονάδας αποθέματος

en: management
el: διαχείριση

en: member
el: μέλος

en: owner family
el: οικογένεια ιδιοκτήτη

en: save
el: αποθηκεύσετε

en: square meter
el: τετραγωνικό μέτρο

en: staffmember
el: μέλος του προσωπικού

en: tenant
el: ενοικιαστής

en: we are going to skip
el: πρόκειται να παρακάμψουμε

en: | Bill To
el: Bill To
